Product in stock in the store in Praha 4 - Pankrác

This page includes all products that are in stock in our store Praha 4 - Pankrác.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Select a branch or a city
2,029 Results
4.1 21×
Watch Price/Availability
LEGO® Icons 11373 Lord of the Rings: the Helmet of Sauron
LEGO Set for adults, suitable from the age of 18 years, theme: Fantasy and Movies and TV shows, launched in 2026 - new releases, 538 pc(s)
Discounted -10 % 1,439,- 1,599,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO11373
4.9 31×
Watch Price/Availability
COYOTE Tire Repair 500 ml
Repair Kit - for immediate temporary repair of a tyre puncture, volume 500 ml
  169,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MOTO50445
4.8 194×
Watch Price/Availability
DOG FANTASY Pad 90 × 60cm 50 pcs
Absorbent Pad - for dogs, 50pc(s) in package, size: 90 × 60cm
  469,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CHPrk2988
4.6 380×
Watch Price/Availability
Samsung USB-C Stereo HF Black (OOB Bulk)
Headphones - with microphone, in-ear, closed construction, USB-C, frequency response 20-20000 Hz, sensitivity 93.2 dB/mW, impedance 32 Ohm, 11 mm driver, 1.2m cable
  299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SAAA0109a1
4.7 280×
Watch Price/Availability
SodaStream Terra Black
Soda Maker - bottle insertion type: clicking, soda maker type: mecha, fizz level regulation with the number of compressions, colour scheme black
  2,189,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SSsus1
4.8 275×
Watch Price/Availability
EDIFIER R1280DB, Black
Speakers - active, 2.0 channel with power performance of 42 W RMS, frequency range from 55 Hz to 20000 Hz, 2-band, optical digital audio, coaxial digital audio, RCA (cinch), Bluetooth, supports SBC
Discounted -7 % 2,116,- 2,290,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: EDFg02a
4.8 677×
Watch Price/Availability
Compass kit I. textile bag - 216/2010 Coll. MD
Vehicle First Aid Kit size I., closable textile bag, dimensions 26 × 16 × 5 cm
  209,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPR262
Watch Price/Availability
Fine Gusto beef 2 x 100g
Dried Meat Beef - from 161 Kč/pcs - from 1,895 Kč/1 kg
  from  322,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTfg1006bun
4.7 123×
Watch Price/Availability
Brother HL-L2442DW
Laser Printer - black and white, A4, (ISO) black-and-white print speed of 30 PPM, print resolution: 1200 x 1200 DPI, duplex, display, AirPrint, USB and Wi-Fi
+Gift Gift Warranty extension to 3 years after registration within 60 days of purchase with a value of 1,-
  3,494,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PB303f
4.7 139×
Watch Price/Availability
Brit Vitamins Postbiotics 150 g
Food Supplement for Dogs - suitable for breeds of all sizes, intended for adult dogs, type: tablet, weight: 150g, specific use: improves digestion, probiotics - 2,260 Kč/1 kg
  339,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KRMds0128
4.8 378×
Watch Price/Availability
HP 3YM63AE No. 305XL, Colour
Cartridge - ink cartridge for HP DeskJet 1200, 2300, 2720, 2730, 2755, 4100, 4134, 4155, HP ENVY 6020e, 6022e, 6030, 6032, 6052, 6055, 6420e, 6422e, 6430, 6432, 6452, 6455, HP DeskJet 2720e, 2721e, HP DeskJet Plus HP 4120e
  599,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SB320e4
4.8 189×
Watch Price/Availability
SIDOLUX Magnolia Minty 400 ml
Furniture Cleaner in a spray bottle for glass, wood, furniture, kitchen and stainless steel with Magnolia scent - 163 Kč/1 l
Great price 65,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CIS611
4.9 178×
Watch Price/Availability
SANYTOL Disinfectant soap moisturizing 250 ml
Liquid Soap - suitable for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, antibacterial, cleaning, moisturising and hypoallergenic, with pump and for everyday use, active substances include aloe vera and green tea, pH neutral, fresh fragrance, unisex, volume 250 ml - 27 Kč/100 ml
Amazing Deal 67,- Save 7.90
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MYD137
4.9 111×
Watch Price/Availability
Samsung Galaxy A57 5G 8GB/128GB Navy - Cashback ve výši 2000 Kč
Mobile Phone 6,7" AMOLED 2340x1080, 120Hz, processor Samsung Exynos 1680, RAM 8 GB, internal memory 128 GB, main camera 50 Mpx (f/1,8) + 12 Mpx (f/2,2) + 5 Mpx (f/2,4), selfie camera 12 Mpx, optical (ois) stabilization, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, fingerprint reader in screen, Dual SIM + eSIM, water resistant IP68, unlocked, quick charging 45W, battery 5000 mAh, Android 16
Price with Cashback Cashback presents the option to get back money from your purchase online, usually requires a registration Získejte zpět část peněz při nákupu vybraných produktů Samsung. Akce platí do 31.10.2026 nebo do vyprodání zásob. 11,990,-
  13,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SAMO0291b2
4.9 47×
Watch Price/Availability
SOMAT 3in1 Lemon 88 pcs
Dishwasher Tablets - combined, Somat Excellence, 88 pc(s) in package - 4.65 Kč/1 pc(s)
  409,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MYC662
4.7 16×
Watch Price/Availability
DuraHome Drawer mat, 50 × 300 cm
Drawer Pad - practical pad not only for drawers, but also for shelves, kitchen cabinets, refrigerators
  219,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DURzas03
4.8 61×
Watch Price/Availability
Verbatim Vi3000 1TB
SSD M,2 (PCIe 3,0 4x NVMe) , TLC (Triple-Level Cell), theoretical lifespan 750TBW
  4,360,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DYvi3000a3
5.0 1×
Watch Price/Availability
Sony Noise Cancelling WH-CH730N, Black
Wireless Headphones - with microphone, over-ear, on-ear, active noise cancellation (ANC), closed construction, Bluetooth 6.0, A2DP, AAC, AVRCP, HFP, HSP, SBC and LC3 support, Ambient sound, Multipoint, track shuffle, volume control, frequency range 6-20000 Hz, sensitivity 108 dB/mW, impedance 100 Ohm, 30 mm driver size, battery life up to 75 h
Buy with code 2026ALZAEXTRA25 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 2,474,-
New arrival 3,299,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RO980h730a
4.6 34×
Watch Price/Availability
Samsung Galaxy A37 5G 6GB/128GB White - Cashback ve výši 1500 Kč
Mobile Phone 6,7" AMOLED 2340x1080, 120Hz, processor Samsung Exynos 1480, RAM 6 GB, internal memory 128 GB, main camera 50 Mpx (f/1,8) + 8 Mpx (f/2,2) + 5 Mpx (f/2,4), selfie camera 12 Mpx, optical (ois) stabilization, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, fingerprint reader in screen, Dual SIM + eSIM, water resistant IP68, unlocked, quick charging 45W, battery 5000 mAh, Android 16
Price with Cashback Cashback presents the option to get back money from your purchase online, usually requires a registration Získejte zpět část peněz při nákupu vybraných produktů Samsung. Akce platí do 31.10.2026 nebo do vyprodání zásob. 8,990,-
  10,490,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SAMO0292b3
5.0 6×
Watch Price/Availability
GILLETTE Venus ComfortGlide Sugarberry Scented 3 pcs
Replacement Blade Refill - women's, 5 blades, swinging, rounded and with moisturising pads, compatible with Gillette Venus series - 116 Kč/1 pc(s)
Amazing Deal 349,- Save 100,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HOL1118
4.8 140×
Watch Price/Availability
Geloren Active 90 jelly tablets, blackberry flavour
Joint Nutrition - combination of hydrolysed collagen (183.3 mg), chondroitin sulfate of porcine origin (93.3 mg), hyaluronic acid (20 mg), vitamin C (26.7 mg) and gelatin (466.7 mg) in 1 jelly, blackberry flavor, 90 jelly tablets
  519,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgel001
4.6 80×
Watch Price/Availability
SENCOR SVC 7221BK
Upright Vacuum Cleaner - for all types of floors, charging time: 5,5 h, battery type: Li-ion, battery capacity: 2600 mAh, power input: 200W, operating time: 35 min, hepa, noise level: 76 dB, container capacity: 0,55l, wall mount,
  2,499,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SENTV003
4.9 77×
Watch Price/Availability
LEGO® - Disney and Pixar 43279 VALL-I and EVA
LEGO Set for adults, suitable from the age of 18 years, theme: Fantasy and Movies and TV shows, launched in 2025, 811 pc(s)
Buy with code LEGODNY10 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 1,376,-
  1,529,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO43279
4.8 508×
Watch Price/Availability
HP 3YM60AE No. 305, Colour
Cartridge - ink cartridge for HP DeskJet 1200, 2300, 2720, 2730, 2755, 4100, 4134, 4155, HP ENVY 6000, 6020e, 6022e, 6030, 6032, 6052, 6055, 6420e, 6422e, 6430, 6432, 6452, 6455, HP DeskJet 2720e, 2721e, HP DeskJet Plus HP 4120e
  349,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SB320e2a

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches