Product in stock in the store in Praha 4 - Pankrác

This page includes all products that are in stock in our store Praha 4 - Pankrác.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Select a branch or a city
2,031 Results
4.7 119×
Watch Price/Availability
Express Menu Segedín goulash
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 388 kJ, weight 600g - 298 Kč/1 kg
  179,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTem008
4.8 220×
Watch Price/Availability
FROSCH Liquid Soap Aloe Vera 500ml
Liquid Soap - glycerine, suitable for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, for everyday use, active substances include aloe vera, no artificial colours, paraben-free and pH neutral, vegan, aloe vera fragrance, unisex, volume 500 ml - from 17.80 Kč/100 ml
  from  80,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MYD172
4.3 10×
Watch Price/Availability
NIVEA Cellular Epigenetics Serum 30 ml
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 1,930 Kč/100 ml
Discounted -3 % 579,- 599,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL7454
4.9 14×
Watch Price/Availability
AZURIT Sky Blue 225 ml (45 washes)
Laundry Perfume - for clothing, suitable for all types of fabrics including wool and functional clothing - 3.31 Kč/praní - from 662 Kč/1 l
  149,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PPR3569
5.0 3×
Watch Price/Availability
LEGO® - Disney Princess 43287 Olaf and Bruni on a fun picnic
LEGO Set for children, suitable from the age of 7 years, theme: Food and beverages and Fairy tales, characters: Olaf, launched in 2026 - new releases, 478 pc(s)
Discounted -10 % 989,- 1,099,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO43287
4.6 108×
Watch Price/Availability
Expres Menu Chilli sin carne 600 g
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 389 kJ, weight 600g - 318 Kč/1 kg
  191,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTem149
4.8 75×
Watch Price/Availability
OMINO BIANCO Nature 2 l (50 washes)
Washing Gel - suitable for colour and white clothing, preserves fabric softness and colour intensity, 50 wash cycles, volume 2000 ml - 2.98 Kč/pcs - from 75 Kč/1 l
  149,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PPR2853
4.9 166×
Watch Price/Availability
Brit Dental Stick Immuno with Probiotics & Cinnamon 7 pcs
Dog Treats anti-tartar, immunity-boosting and breath freshening, herbal, for all dogs with normal activity, free of GMOs and yeast
  from  78,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KRMpa1397
4.8 47×
Watch Price/Availability
SPONTEX Top Tex sponge cloth 5 pcs
Kitchen Towel extra absorbent sponge cloth for universal use, size: 15,5 × 18,5 cm
  55,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: UKL1036
4.9 33×
Watch Price/Availability
ZIAJA Goat Milk Smoothing Facial Serum 50ml
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 218 Kč/100 ml
Great price 109,- Save 9,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL3132
4.7 90×
Watch Price/Availability
Schwalbe Inner Tube 28" AV17
Tyre Tube , AV (auto-valve) length: 40mm, weight: 150g
  169,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SCHW129
4.5 190×
Watch Price/Availability
Sencor SEP 120 White
Headphones - in-ear, closed construction, 3.5 mm Jack, frequency response 20-20000 Hz, sensitivity 95 dB/mW, impedance 16 Ohm, 10 mm driver, 1.2m cable
  99,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RHS003g
4.6 76×
Watch Price/Availability
COYOTE Cockpit wipes lemon 30 pcs
Car Interior Cleaning Wipes -
  50,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MOTO50457
4.9 402×
Watch Price/Availability
VILEDA colours Micro Sharpie 4 pcs
Microfiber Cloth -
  from  94,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: UKL112
4.5 23×
Watch Price/Availability
Fiskars QuikFit™ 1000643 Rake
Rake - straight stroke width: 41cm
  369,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BOR416b
4.9 7×
Watch Price/Availability
Star Fox - Nintendo Switch 2
Console Game - Nintendo Switch 2, physical version, genre: action and shooters
Amazing Deal 1,269,- Save 230,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NS2SW108
4.9 166×
Watch Price/Availability
Brit Dental Stick Calm with Hemp & Motherwort 7 pcs
Dog Treats soothing, anti-tartar and breath freshening, herbal, for all dogs with normal activity, free of GMOs, with antioxidants and yeast
  from  78,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KRMpa1398
4.7 46×
Watch Price/Availability
BIG SOFT Plus (16 pcs)
Toilet Paper - two-ply, perfume free - 6.81 Kč/roll - from 0.04 Kč/1 sheet
  109,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TOPA225
5.0 3×
Watch Price/Availability
MFP drawing board A3 10 sheets, 250 g/m2, white
Drawing Sheets - card with white sheets, extra strong and thick, A3 format, 10 sheets, 250 g/m2
  49,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MFP0145a
4.9 166×
Watch Price/Availability
Brit Dental Stick Mobility with Curcuma & Collagen 7 pcs
Dog Treats anti-tartar, musculoskeletal nutrition and breath freshening, herbal, for all dogs with normal activity, free of GMOs, yeast and turmeric
  from  78,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KRMpa1396
4.8 68×
Watch Price/Availability
Dino Standard Canasta
Card Game for 2–6 players, recommended from 10 years
  119,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HRAkc03334
4.8 140×
Watch Price/Availability
FIXAplast patch CLASSIC 1 m × 8 cm
Plaster - with cushion, adhesive bandage
  from  46,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MMMSPO1030
MacBook Air 15" M5 CZ 2026 Dark Ink - MacBook
Charger not included
Adapter power: 35 - 72 W
Free delivery
Alzaboxes and stores
Watch Price/Availability
MacBook Air 15" M5 CZ 2026 Dark Ink
MacBook - Apple M5 (10-core), 15.3" IPS glossy 2880 × 1864, RAM 16GB, Apple M5 10jádrová GPU, SSD 512GB, backlit keyboard, webcam, fingerprint reader, WiFi, Bluetooth, macOS Tahoe 26,5,1
With cashback bonus In return for an older model, the customer will get a discount on the newer model. Vyměňte starý za nový a získejte výkupní bonus 2500 Kč při koupi nového Macu s M čipem. Více informací zde. 39,490,-
  41,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NL254a2a
5.0 6×
Watch Price/Availability
Carnilove Dog Crunchy Snack Salmon with Blueberries 200 g
Dog Treats salmon, for all dogs with normal activity, fat (chicken) 12.5%, grain-free
  85,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KRMpa2350

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches