Product in stock in the store in Praha 4 - Pankrác

This page includes all products that are in stock in our store Praha 4 - Pankrác.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Select a branch or a city
2,031 Results
5.0 5×
Watch Price/Availability
SWIFFER Duster replacements 5 pcs
Duster cover Swiffer, spare napkins, moistened, cleaning, dusting, Dusters, washing the floor, cleaning, microfiber cloth, household dust removal, what a swiffer is, cleaning the stairs, pet hair removal, electronics cleaner, dusting the furniture, effective surface cleaning
  149,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: UKL1341
4.6 108×
Watch Price/Availability
Express Menu Turkey ragout with beans 600 g
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 486 kJ, weight 600g - 348 Kč/1 kg
  209,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTem143
4.7 32×
Watch Price/Availability
Casa Si Swan Noir
Laundry Dryer - drying area 20m, type - folding, usage: outdoor and interior
  489,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CASsus59
4.8 63×
Watch Price/Availability
KORES KE30 40 x 21 x 10 mm, white - pack of 3
Rubber - in practical paper case, non-toxic, high-quality PVC rubber, non-abrasive
  49,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KRS089a
4.6 44×
Watch Price/Availability
SPONTEX Universal Cotton 3 pcs
Floorcloth - material 70% natural cotton, 30% synthetic fibre, high absorbency, dimensions 50 × 70 cm, 3 pcs per pack
  99,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: UKL040
4.4 17×
Watch Price/Availability
NANO + spare filters 10 pcs
Replacement Filter - into the NANO+ neck warmer, with a breathability of 200 l/m²/s, works for up to 12 hours, captures up to 99.9% of viruses and bacteria, material: polypropylene, in a pack of 10 pcs, dimensions 21 × 13 cm
  309,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DYPRO013
4.7 17×
Watch Price/Availability
Kiwi Walker Freeze dried beef, chicken and beetroot 90 g
Dog Jerky training, beef and chicken, for all dogs with normal activity, grain-free - 177 Kč/100 g
  159,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KRMpa0704
4.1 7×
Watch Price/Availability
Logitech Zone Vibe Wireless Graphite
Wireless Headphones - with microphone, over-ear, full‑size (over-ear), closed construction, Bluetooth 5.2, RF connection, for PC, volume control, frequency range 20-20000 Hz, 32 mm driver size, battery life up to 15 h
  3,699,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: JL289f8d1
4.6 63×
Watch Price/Availability
Turtle Wax GL Wheel Cleaner 500 ml
Alu Disc Cleaner - active disc cleaner, gently cleans brake dust and other impurities, suitable for use on sheet metal discs and ALU light alloy wheels, easy application, volume: 500ml
  229,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPR246636
4.0 10×
Watch Price/Availability
Niceboy Vulcan
Bluetooth Speaker - active, with power performance of 80W, frequency range from 100 Hz to 20000 Hz, 3,5mm jack, Bluetooth 5.3, microphone, USB flash playback, true Wireless Stereo, USB charging, lighting, IPx5 protection level, supports AAC and SBC, radio, control via device with iOS or Android, battery life of 12 h
  2,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NCB045o5
4.3 5×
Watch Price/Availability
LEGO® Icons 40824 Cute Tweety
LEGO Set for children and adults, suitable from the age of 12 years, theme: Fantasy, Fairy tales and Animals, launched in 2026 - new releases, 412 pc(s)
Discounted -7 % 699,- 759,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO40824
4.6 10×
Watch Price/Availability
Fiskars QuikFit™ Tree Cutter
Pruning Shears - max. cutting diameter 32 mm, weight 480g
  1,149,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BOR415d
5.0 1×
Watch Price/Availability
LEGO® Creator 31390 Flower Painting
LEGO Set for children, suitable from the age of 8 years, theme: Flowers and Art, launched in 2026 - new releases, 348 pc(s)
  589,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO31390
4.0 1×
Watch Price/Availability
Unicorn Academy Isabel & River
Figure - playset, motif: Unicorn Academy, 16,5 cm height, material: plastic, glowing, from 4 years
  729,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HRAls19822
4.8 8×
Watch Price/Availability
Jack Links Biltong original 20 g
Dried Meat Beef - from 3,750 Kč/1 kg
  from  59,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTjack012
4.0 2×
Watch Price/Availability
Honor Watch X5i White
Smart Watch , calling from watch via paired phone (within Bluetooth range), heart rate monitoring, pedometer, suitable for: running, cycling, waterproof IP68, case material: plastic
  1,699,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HONwx5i2
3.4 33×
Watch Price/Availability
AlzaEco Washing Papers colour (10 washes)
Laundry Sheets - alternative to washing powders, gels and capsules, the power of concentrated detergent is in every washcloth, for washing all types of coloured and black laundry, suitable for all types of washing machines and hand washing, they dissolve even at low temperatures, thus protecting colours and saving fabrics - 8.90 Kč/1 pc(s)
Great price 89,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PPR30566
4.6 18×
Watch Price/Availability
VICHY Homme Antiperspirant 50 ml
Antiperspirant - for men, roll-on,, moisturising, does not stain, long-lasting, against odor and for everyday use, 50 ml volume - 738 Kč/100 ml
  369,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSTE1247
4.4 61×
Watch Price/Availability
Biotrue ONEday (30 Contact Lenses) Dioptre: -3.00 Base Curve: 9
Contact Lenses Biotrue - daily, spherical, prescription, -3 diopter, UV filter, 8,6 curvature, 42 DK/t oxygen permeability, 78% water content, 14,2 mm diameter, material nesofilcon A, 30 pcs included, this product is restricted to persons aged 15 and older - 12.30 Kč/1 pc(s)
  369,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: cocky1070
4.6 8×
Watch Price/Availability
TENA Lady Slim Extra 10 Pcs
Incontinence Pads for women, - 8 Kč/1 pc(s)
  80,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HV091
4.3 15×
Watch Price/Availability
Huawei Watch Fit 5 Silver
Smart Watch with control in English language, calling from watch via paired phone (within Bluetooth range), NFC payments via Curve Pay, heart rate monitoring, sleep monitoring, pedometer, oximeter, barometer, suitable for: running, cycling, yoga, waterproof 50 m (5 ATM) , case material: aluminium
Discounted -8 % 4,499,- 4,899,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HUWF5s
4.7 31×
Watch Price/Availability
b.box Thermo bottle with straw 690 ml pink paradise
Thermos - volume 690 ml, material stainless steel, plastic and silicone, dishwasher safe, double wall, weight 0,41 kg, beverage stays cold for 44h
  899,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HRAls14317
4.4 22×
Watch Price/Availability
LAMART ZINC bottle opener LT2069
Corkscrew , material zinc-nickel alloy, grey colour, dimensions 14,2 x 3,6 x 1 cm, dishwasher safe
  65,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LAMOT471
4.8 76×
Watch Price/Availability
ORION Sieve for Dumplings and Gnocchi UH
Sieve - for making dumplings, liver and yeast snacks and gnocchi for soups. We push the processed dough through a sieve into boiling water or soup. Secure mounting on pots from diam. 21.5cm to 26cm. Material: plastic. Dimensions: w. 31cm, h. 3.5cm, diam. holes 0.5cm.
  98,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ORISI140

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches