Product in stock in the store in Praha 4 - Pankrác

This page includes all products that are in stock in our store Praha 4 - Pankrác.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Select a branch or a city
2,031 Results
5.0 1×
Watch Price/Availability
LEGO® Disney Princess 43293 Kakamor
LEGO Set for children, suitable from the age of 9 years, theme: Movies and TV shows and Fairy tales, launched in 2026 - new releases, 407 pc(s)
  819,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO43293
4.7 3×
Watch Price/Availability
Dreame Dazzle
Hair Dryer power: 1400W, cold air, temperature regulation and airflow control, number of speeds: 2, number of temperature settings: 3, power cord length: 2,8m, colour: gold
  3,749,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DRERV36
4.9 15×
Watch Price/Availability
KORES CUBO 75 x 75, 400 sheets, yellow
Memo Pad 75 x 75 mm, colour - yellow, number of pages: 400 piece(s)
Discounted -10 % 89,- 99,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KRS058a
4.4 301×
Watch Price/Availability
JLAB Go Pop+ True Wireless Earbuds Teal
Wireless Headphones - with microphone, True Wireless, in-ear, closed construction, Bluetooth 5.1, AAC and SBC support, voice assistant, power bank, track shuffle, call handling, volume control, IPX4 rating, frequency range 20-20000 Hz, sensitivity 103 dB/mW, impedance 16 Ohm, 6 mm driver size, battery life up to 60 h (8 h+32 h)
  699,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: J0LAB8k
4.6 31×
Watch Price/Availability
NATURELLA Plus To Go Intimate 20 pcs
Panty Liners - long-lasting freshness, suilable for light incontinence and light menstruation - 1.85 Kč/1 pc(s)
  37,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LADY160
4.4 64×
Watch Price/Availability
Express Menu Baby carrots with turkey meat 300 g
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 239 kJ, weight 300g - 497 Kč/1 kg
  149,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTem159
4.7 16×
Watch Price/Availability
CORNAT Shower hose metal, 2 m, chrome
Shower Hose - 1/2" thread, length 200 cm, material chrome and stainless steel
  299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CONdopl023
4.5 83×
Watch Price/Availability
FREPRO fragrant curtain for toilet and walls, the smell of watermelon, green
Air Freshener , will keep your interior fresh for hours
  99,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CIS814
4.1 53×
Watch Price/Availability
OstroVit Creatine monohydrate, 300 g, cherry
Creatine monohydrate - micronized, flavoured, powder, total weight 300 g, storage temperature from 15 to 25 °C - 763 Kč/1 kg
  229,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: OSTdost120
4.5 14×
Watch Price/Availability
LAMART Brush with suction cup CLEAN LT8077
Dish Brush - with suction cup, practical for washing dishes, also suitable for tougher dirt, synthetic bristle fibres and plastic handle
  45,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LAMKT18
4.7 76×
Watch Price/Availability
VELVET Soft White (12 pcs)
Toilet Paper - three-ply, perfume free - 8.17 Kč/roll - from 0.05 Kč/1 sheet
  98,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TOPA001
4.9 7×
Watch Price/Availability
DURAmat ceiling dryer white 6 × 150 cm
Laundry Dryer - drying area 9m, type - height-adjustable, usage: outdoor and interior
  605,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DURAsu08
4.7 30×
Watch Price/Availability
Kiwi Walker Freeze dried duck 80 g
Dog Jerky duck, for all dogs with low and with normal and with high activity, fat 5%, freeze-dried - 211 Kč/100 g
  169,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KRMrk2421
5.0 8×
Watch Price/Availability
Carnilove Dog Soft Snack Trout enriched with Dill 200 g
Dog Treats trout, for all dogs with normal activity, grain-free
  85,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KRMpa2353
4.9 12×
Watch Price/Availability
EMOS Two-wire floating lead 3 m, black
Extension Cable
  69,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HM405a91
4.7 65×
Watch Price/Availability
WUNDER-BAUM Vanillaroma tree freshener
Car Air Freshener - floral and sweet, tree for hanging, under the seat and in the side compartment, lasts up to 30 d, 1 piece per pack
  57,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MOTO6072
4.7 55×
Watch Price/Availability
Camp Oval Quick Link 8mm zinc plated steel
Carabiner with safety lock, screw-on, safety lock type: With safety lock, longitudinal carrying capacity 50 kN, lateral load capacity 10 kN, clearance 9 mm, material is steel, karabiner weight 76 g, karabiner type O, silver colour
  99,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTcmp098
4.9 81×
Watch Price/Availability
VICTORIA 33 mm, silver - pack of 100 pcs
Paper Clips -
  25,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: VCT021a25
4.5 10×
Watch Price/Availability
Pala Phyzio Antialergic, massage firmer mattress 140 × 200 cm
Mattress Dimensions - 140 cm ×200 cm × 19 cm, With massage profile, firmness: medium stiff, weight capacity 120 kg, Orthopaedic, Washable cover and Reversible
  4,799,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PALhob010
4.7 3×
Watch Price/Availability
Brabantia Drier Lift-O-Matic Advance 60m
Laundry Dryer - drying area 60m, type - folding, revolving, height-adjustable and corrosion resistant, usage: outdoor
  4,799,-
Buy
In stock 5 pcs
Order Code: BRAS247
3.4 5×
Watch Price/Availability
LAMART Broom 120 cm CLEAN LT8069
Sweeping Brush - Suitable for indoor use, for all surfaces, 25 cm width, 9 cm bristle length
  109,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LAMSM57
3.6 16×
Watch Price/Availability
FIXED Tag Reflector with Find My black support
Bluetooth Chip Tracker keep an eye on personal belongings, with OS support iOS, basic functions include location search, device search, loss of range alert, sound signaling and voice assistant support, compatible apple Siri shortcuts and apple Find My, Bluetooth version 5,2, replaceable battery CR2032 with an endurance of up to 11,99 months, black and red colour, practical dimensions 52,5 mm × 25 mm × 52,5 mm, weight 36 g, degree of coverage IP67
Great price 849,- Save 50,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PP907c4
4.8 90×
Watch Price/Availability
MAPED colour'Peps Wax 12 Colours
Wax Crayons - for paper, triangular, ergonomic grip, soft lead with a 9mm diameter, 12 colours
  39,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HRAif5094
4.4 64×
Watch Price/Availability
Expres Menu Ratatouille 300 g
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 134 kJ, weight 300g - 430 Kč/1 kg
  129,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTem165

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches