Product in stock in the store in Praha 4 - Pankrác

This page includes all products that are in stock in our store Praha 4 - Pankrác.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Select a branch or a city
2,033 Results
4.4 64×
Watch Price/Availability
Expres Menu Ratatouille 300 g
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 134 kJ, weight 300g - 430 Kč/1 kg
  129,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTem165
4.9 15×
Watch Price/Availability
COYOTE SECURE Sticker Baby in the car
Car Sticker - with child in car motif, height 18 cm, width 14,5 cm
  59,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MOTO50415
4.1 10×
Watch Price/Availability
Jack Links Protein Bar 22,5 g
Dried Meat Beef - 2,622 Kč/1 kg
  59,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTjack013
4.9 13×
Watch Price/Availability
ANGRY BEARDS Sit & Chill Puffer 57 ml
Powder -
  239,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: INT086
5.0 8×
Watch Price/Availability
Carnilove Dog Soft Snack Quail enriched with Oregano 200 g
Dog Treats quail, for all dogs with normal activity, grain-free
  85,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KRMpa2355
5.0 2×
Watch Price/Availability
LEGO® Creator 3 in 1 31383 Perfume with decorative flowers
LEGO Set for children, suitable from the age of 8 years, theme: Flowers, launched in 2026 - new releases, 286 pc(s)
  679,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO31383
5.0 4×
Watch Price/Availability
LEGO® Speed Champions 77258 LEGO® F1 ACADEMY™ Racing Car
LEGO Set for children, suitable from the age of 10 years, theme: Cars and Means of transport, launched in 2026 - new releases, 201 pc(s)
  649,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO77258
4.5 83×
Watch Price/Availability
FREPRO fragrant curtain for toilet and walls, honeysuckle scent, clear
Air Freshener , will keep your interior fresh for hours
  from  79,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CIS815
5.0 3×
Watch Price/Availability
COMPASS Seat covers set 1+2 VAN
Car Seat Covers - material: textile, universal size, set for 3 seats, homologated for airbags
  589,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPR342750
4.8 74×
Watch Price/Availability
Canon CLI-581M Magenta
Cartridge - for Canon PIXMA TS6150, TS6151, TS6250, TS6251, TS6350, TS6351, TS8150, TS8151, TS8152, TS8250, TS8251, TS8350, TS8351, TS8352, TS9150, TS9155, TR7550, TR8559
  309,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SB390c
5.0 3×
Watch Price/Availability
MUSTELA Gentle cleansing body and hair gel with organically grown avocado 200 ml
Children's Shower Gel - - 115 Kč/100 ml
  229,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DROMiM0062
4.9 28×
Watch Price/Availability
L'ORÉAL PARIS Elseve Hyaluron Pure 72H Shampoo 400 ml
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, hydrates, repair effect, deep cleansing, volume 400 ml, with hyaluronic acid - 42 Kč/100 ml
  169,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSVL7998
4.7 14×
Watch Price/Availability
VOREL Smoother 270 x 125 mm stainless steel
Trowel universal, blade is made of stainless steel, handle is made of plastic
  136,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CMP1763
5.0 2×
Watch Price/Availability
LEGO® Star Wars™ 75443 Grogu's Homestead
LEGO Set for children, suitable from the age of 4 years, theme: Fantasy and Universe, characters: Grogu, launched in 2026 - new releases, 107 pc(s)
Discounted -13 % 399,- 459,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO75443
4.9 20×
Watch Price/Availability
MAPED Universal Pocket No.10
Stapler - 10 staple size, staples up to 15 sheets, black and silver colour, special features: integrated spreader, weight: 0.062kg, 3.4cm × 2.4cm × 9.5cm (V׊×H)
  119,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MPD133
4.9 8×
Watch Price/Availability
GymBeam Vitamin B6 90 tablets
Vitamin B - Vitamin B6 (pyridoxine) is an effective dietary supplement containing pyridoxine hydrochloride (vitamin B6), which is involved in many biological processes in the body, contributing, for example, to the proper function of the immune and nervous systems, as well as to the function of the psyche, it also contributes to the reduction of fatigue and exhaustion and promotes the production of red blood cells
  66,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgym1593
5.0 2×
Watch Price/Availability
Ledlenser HF4R Core black
Headlamp output: 500 lm, beam distance: 130m, 2 × LED diodes, protection level: IP68, weight: 72g
Discounted -10 % 849,- 949,-
Buy
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTled74
Watch Price/Availability
Epson EcoTank L3352
Inkjet Printer - multifunctional, colour, A4, copier and scanner, (ISO) black-and-white print speed of 11 PPM, (ISO) colour print speed of 6 PPM, print resolution: 5760 x 1440 DPI, tank system, USB and Wi-Fi
+2 gifts with a value of 500,-
Price with Cashback Cashback presents the option to get back money from your purchase online, usually requires a registration Získejte zpět část peněz při nákupu vybraných produktů EPSON. Akce platí do 31.12.2026 nebo do vyprodání zásob. 3,790,-
  4,790,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PE124a23i16
4.7 28×
Watch Price/Availability
PIZ BUIN In Sun Lipstick Aloe Vera Extra Care SPF 30 4,9 g
Sunscreen Stick moisturizing, nourishing, flavour: vanilla, scent: vanilla, active ingredients: aloe Vera and vitamin E
  169,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSOP0141
5.0 2×
Watch Price/Availability
KORIKA Korean Heritage Silk & 8 Types of Hyaluronic Acid Silk Sleeping Mask 50 ml
Face Mask - night, moisturising and nourishing, meant for the following skin type(s): normal, mixed, dry and mature - 1,658 Kč/100 ml
  829,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL7524
5.0 4×
Watch Price/Availability
HANSAPLAST Spray Patch 40 ml
Plaster - medical plaster pads
  189,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NAPL187
4.5 4×
Watch Price/Availability
DURAmat ceiling dryer white 6 × 140 cm
Laundry Dryer - drying area 8,4m, type - height-adjustable, usage: outdoor and interior
  555,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DURAsu07
4.3 4×
Watch Price/Availability
Bellatex Towel set 3 pcs 50 × 70 cm, 173 stripe mustard, brown
Kitchen Towel - cotton, on ceramics and glass,
  239,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BELLute002
4.5 82×
Watch Price/Availability
GILLETTE Venus Razor for Intimate Areas + 3 Blades
Razor - with replaceable heads, for women, 2 blades, ergonomic handle
New arrival 499,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HOL1279

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches