Select the item on the page that has the error

Take advantage of free shipping! Add the code PLATIMONLINE in your shopping cart for orders over 1000CZK without VAT.

Velký soutěžní úlet Dovolená bez stresu
Catalogue

Alza pro státní správu

Alzák

V rámci programu pro veřejné instituce vám nabídneme speciální ceník, díky němuž mohou být vaše nákupy výhodnější.

Výhody pro stát

Jsme připraveni na jakoukoliv cestu, kterou k nám přijdete nakoupit - ať už přímým oslovením, poptávkou nebo veřejnou zakázkou! Nabízíme efektivní správu vašich nákupů, fungující spolupráci při realizaci zakázek a reakci ve výběrových řízeních, když nás oslovíte.

 • 1. Výhodné ceny pouze pro Vás

  V rámci programu pro veřejné instituce vám nabídneme speciální ceník díky němuž mohou být vaše nákupy výhodnější. Ve spolupráci s našimi partnery pro školy poskytujeme i speciální časově omezené nabídky.

 • 2. Osobní péče a řešení speciálních potřeb

  Nabízíme vám osobního obchodníka, který vám bude k dispozici 24/7. Umožníme vám zapůjčení zboží k testování a technologické poradenství. Možnost vrácení zboží do 14 dnů je samozřejmostí. Pokud nenajdete to, co potřebujete, seženeme to pro vás.

 • 3. Plaťte, jak chcete a kdy chcete

  Není nutné platit předem, na splatnost mohou platit všichni registrovaní zákazníci už při prvním nákupu. Pomůžeme se splněním formalit psaných i nepsaných. Nemáme problém splnit speciální požadavky na podobu faktur.

 • 4. Rychlé dodání

  Jsme velmi flexibilní a objednávky jsme schopni dodat překvapivě rychle. 95 % objednávek dodáme do druhého dne. Využít k odběru vaší zakázky můžete využít také některou z našich více jak 40 prodejen.

 • 5. Jeden účet pro celou organizaci

  Jeden účet může používat celá organizace. Znamená to méně administrativy, větší efektivitu, perfektní přehled a snadný reporting. Váš tým bude propojený jako jeden organismus, kde každá část ví, co se děje jinde.

Kontaktujte nás

Co dalšího můžete získat?

Jsme připraveni na jakoukoliv cestu, kterou k nám přijdete nakoupit - ať už přímým oslovením, poptávkou nebo veřejnou zakázkou! Nabízíme efektivní správu vašich nákupů, fungující spolupráci při realizaci zakázek a reakci ve výběrových řízeních, když nás oslovíte.

Reference

 • Jiří Kokavec

  vedoucí zásobování České televize Pro Českou televizi je nutné mít vše v naprostém pořádku. Důležitý je každý detail. Proto jsme rádi, že naše požadavky řeší Alza svědomitě a můžeme se na ni kdykoliv spolehnout.
 • Mgr. Zdeněk Kučera, MBA

  starosta MČ Praha 18 Z praxe vím, že je třeba posouvat termíny, měnit projekty a upravovat rozpočty. A potřebujete k tomu ještě někoho, kdo rozumí i technologiím. Alza je flexibilní a rozumí…
 • Tomáš Pilař

  statutární zástupce ZŠ Meteorologická Když se staráte o budoucí generace, potřebujete spolupracovat s partnery, na které je spolehnutí. Nestačí jen nakoupit levně, ale i získat dostatečnou kvalitu souvisejících služeb. Alza je pro nás tím správným partnerem.
 • Lucie Kubíková

  nákupčí Pražských služeb, a.s. Vzhledem k tomu, že skoro vždy hrajeme o čas, jsme velice rádi, že naše požadavky řeší partneři z Alzy, kteří mají s poptávkovými a výběrovými řízeními zkušenosti. Je pro nás důležitá kvalita a pružnost služeb, kterou Alza poskytuje.

Získejte nabídku na míru

Často kladené dotazy

Podělte se s přáteli

Zaujala vás nabídka? Tak si ji nenechávejte jen pro sebe a řekněte o ni svým známým.

0
Print
Try new Alza Premium My Alza Log In About Shopping
WEB12
We will call you and advise you professionally
+420 225 340 120
Order inquiry
Question about the product
Please enter your telephone:
Call me