Dobrý den, zakoupil jsem tento produkt a funguje to tak, že se to prostě připojí k PC, nainstaluje se a už to jede. Rád bych se však zeptal, jak poznám, že webcamera snímá v QHD rozlišení a ne nějakém nižším a horším rozlišení, případně s kolika snímky za sekundu? Není k tomu žádný software. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, zakoupil jsem tento produkt a funguje to tak, že se to prostě připojí k PC, nainstaluje se a už to jede. Rád bych se však zeptal, jak poznám, že webcamera snímá v QHD rozlišení a ne nějakém nižším a horším rozlišení, případně s kolika snímky za sekundu? Není k tomu žádný software. Děkuji za odpověď.