Dobrý den,potřebuji adapterns loketní opěrku-bohužel nevím co je to za značku-do auta ji někdo namontoval předemnou.Když u Vás objednán zboží po slevě a rozpálené a nabude pašovat-můžu vrátit?Děkuji,s pozdravem,Pepa.
Dobrý den,potřebuji adapterns loketní opěrku-bohužel nevím co je to za značku-do auta ji někdo namontoval předemnou.Když u Vás objednán zboží po slevě a rozpálené a nabude pašovat-můžu vrátit?Děkuji,s pozdravem,Pepa.