Dobrý den.Během vysílání odešel signál což ukazuje i tv zapojte kabel.Zásuvka je v pořádku,drátek drží,není povolený ani vyhořelí.Mohla odejít přímo ta zásuvka???Proto chci koupit novou!Ať jí nekupuji jen tak!Děkuji za odpověď.R
Dobrý den.Během vysílání odešel signál což ukazuje i tv zapojte kabel.Zásuvka je v pořádku,drátek drží,není povolený ani vyhořelí.Mohla odejít přímo ta zásuvka???Proto chci koupit novou!Ať jí nekupuji jen tak!Děkuji za odpověď.R