Dobrý den. Mám objektiv Sgma s bajonetem EFS. Půjde použít na 6D Mark II? Díky za odpověď
We use 8 categories of cookies on our website:
Technical cookies
These are strictly necessary for the functioning of the website and the features you choose to use. Without them, our website would not work; you wouldn't be able to log in to your user account, for example.Functionality cookies
These cookies allow us to remember your basic choices and improve the user experience. These include remembering your preferred language or allowing you to stay logged in permanently.Social media cookies
These cookies allow us to easily link you to your social media profile and, for example, allow you to share products and services with your friends and family.Content personalisation
These cookies allow us to show you content and ads according to the information we have about you to best meet your needs. This includes what content you have viewed, or on what device you are accessing our website.Non-personalised advertising
These cookies allow us to show you general ads for products and services.Personalised advertising
Thanks to these cookies, we and our partners can offer you relevant products and services based on your purchases, your shopping behaviour and your preferences.Audience metrics
These cookies allow us to optimise our site for your convenience based on how you use it. The aim is to remember or anticipate your choices. This includes, for example, the use of features, their location, or the behaviour on the page.Third party cookies
These cookies are third-party cookies (e.g. Google business safety & privacy and terms site). You can find more information about them and our partners here.By giving your consent to the processing of cookies, functionality and analytical cookies will be installed on the device you use to browse the website (click on the "I understand" button for both categories, or you can select only one of the categories by clicking on the "Settings" button). We always install technical cookies on your device, even without your explicit consent, because without them our website would simply not work.
You can revoke your consent to the processing of cookies. In connection with our company's cookie processing, you also have the following rights: the right to access cookies, delete, modify, supplement and correct them, restrict processing and the right to lodge a complaint with the Office for Personal Data Protection. Read more about your rights.
For even more detailed information about how we process cookies, please see our Personal Data Protection Policy.
Dobrý den. Mám objektiv Sgma s bajonetem EFS. Půjde použít na 6D Mark II? Díky za odpověď
Dobrý den. Mám objektiv Sgma s bajonetem EFS. Půjde použít na 6D Mark II? Díky za odpověď
Dobrý den. Možná nejsem dost pozorný, ale nějak se nemůžu nikde dočíst, jestli má tento model vstup na externí mikrofon pro natáčení videa...? Díky, Jiří.
Dobrý den. Možná nejsem dost pozorný, ale nějak se nemůžu nikde dočíst, jestli má tento model vstup na externí mikrofon pro natáčení videa...? Díky, Jiří.
Dobrý den, bude naskladněn ještě tento foťák? Ráda bych si ho vzala na třetinky.
Dobrý den, bude naskladněn ještě tento foťák? Ráda bych si ho vzala na třetinky.
Dobrý den chcem sa opítať ak by som vzal tuto zrkadlovku u vás na splátky čím mi canon vráti cashebeck teda peniaze na učet kedže ide o tovar na splátky dakujem
Dobrý den chcem sa opítať ak by som vzal tuto zrkadlovku u vás na splátky čím mi canon vráti cashebeck teda peniaze na učet kedže ide o tovar na splátky dakujem
Dobrý deň, mám záujem o Canon EOS 6D Mark II ale iba telo bez "darčekov" ako objektív, pamäťová karta atď., aká by bola cena? Ďakujem.
Dobrý deň, mám záujem o Canon EOS 6D Mark II ale iba telo bez "darčekov" ako objektív, pamäťová karta atď., aká by bola cena? Ďakujem.
Dobry den, podla info z External Link by som mal po registracii ziskat este aj odmenu-darcek (svetlo Fomei LED BAR 17W, alebo externý blesk Canon Speedlite 430EX III-RT). Je to pravda? Za skoru odpoved dakujem.
Dobry den, podla info z External Link by som mal po registracii ziskat este aj odmenu-darcek (svetlo Fomei LED BAR 17W, alebo externý blesk Canon Speedlite 430EX III-RT). Je to pravda? Za skoru odpoved dakujem.
Dobry den, pisete ze fotak nema optickou stabilizaci obrazu a max video 30 snimku. To ale podle dostupnych informaci neni pravda? Mel by mit 5-osou stabilizaci a max 60 snimku? Kde je nakonec pravda? :) Dekuji.
Dobry den, pisete ze fotak nema optickou stabilizaci obrazu a max video 30 snimku. To ale podle dostupnych informaci neni pravda? Mel by mit 5-osou stabilizaci a max 60 snimku? Kde je nakonec pravda? :) Dekuji.
Všech 45 AF bodů rovnoměrně rozmístěných po celé ploše hledáčku je křížových se zvýšenou citlivostí a přesností v popisu je nesmysl podívejte se jak jsou body více ve středu.
Všech 45 AF bodů rovnoměrně rozmístěných po celé ploše hledáčku je křížových se zvýšenou citlivostí a přesností v popisu je nesmysl podívejte se jak jsou body více ve středu.
Dobrý den, mohu se zeptat, zda pokud si foťák předobjednám, že mám jistotu, že ho dostanu hned jak bude dostupný nebo dostanete jen omezený počet kusů a pak budu čekat?
Dobrý den, mohu se zeptat, zda pokud si foťák předobjednám, že mám jistotu, že ho dostanu hned jak bude dostupný nebo dostanete jen omezený počet kusů a pak budu čekat?
Dobrý den, mám dotaz. Žiju již nějakou dobu s adobe PS CS6 - jenže tam si člověk Rawy z tohodle foťáku neotevře. Widle to neumí také, aspoň ty moje win10. Poradí někdo co stím? krom výpalného platit každý měsíc 12 euro. Děkuji
Dobrý den, mám dotaz. Žiju již nějakou dobu s adobe PS CS6 - jenže tam si člověk Rawy z tohodle foťáku neotevře. Widle to neumí také, aspoň ty moje win10. Poradí někdo co stím? krom výpalného platit každý měsíc 12 euro. Děkuji

