Dobrý den. Sice tomu uplně nerozumim, ale zjistila jsem, že u konektoru pro zapojení k základní desce chybí jeden drátek. Místo 24pin tam je pouze 23 pin. Je to normální? Děkuji za odpověď. Nedaří se mi zprovoznit počítač.
Dobrý den. Sice tomu uplně nerozumim, ale zjistila jsem, že u konektoru pro zapojení k základní desce chybí jeden drátek. Místo 24pin tam je pouze 23 pin. Je to normální? Děkuji za odpověď. Nedaří se mi zprovoznit počítač.