Dobrý den, máme necelý rok zakoupený tento produkt a asi nám odešla nabíječka - nesvítí kontrolka a dobití je minimální. Poradíte nám, jak zakoupit či reklamovat nabíječku, nebo je-li problém v něčem jiném? Děkuji.
Dobrý den, máme necelý rok zakoupený tento produkt a asi nám odešla nabíječka - nesvítí kontrolka a dobití je minimální. Poradíte nám, jak zakoupit či reklamovat nabíječku, nebo je-li problém v něčem jiném? Děkuji.