Dobry den, rad by som sa opytal ake su minimalne poziadavky na micro SD kartu, hlavne co sa tyka rychlosti zapisu (pripadne aj ine parametre). Nikde sa tieto informacie nepisu (ani pri inych autokamerach) pri com je to pomerne dolezity udaj.
Dobry den, rad by som sa opytal ake su minimalne poziadavky na micro SD kartu, hlavne co sa tyka rychlosti zapisu (pripadne aj ine parametre). Nikde sa tieto informacie nepisu (ani pri inych autokamerach) pri com je to pomerne dolezity udaj.