Dobrý den, když vypadne napájení a v záložním zdroji se úplně vybijí baterie. Jak se zachová po opětovném připojení napájení? Najede sama? Mám doma UPS APC a ta chce vždy "odmáčknou" poruchu, což je nevyhovující.
Dobrý den, když vypadne napájení a v záložním zdroji se úplně vybijí baterie. Jak se zachová po opětovném připojení napájení? Najede sama? Mám doma UPS APC a ta chce vždy "odmáčknou" poruchu, což je nevyhovující.