Dobrý den, jak se ve zdroji regulují otáčky ventilátoru? U Corsairu, se točil dle výkonu, což nebylo úplně optimální. Děkuji.
Dobrý den, jak se ve zdroji regulují otáčky ventilátoru? U Corsairu, se točil dle výkonu, což nebylo úplně optimální. Děkuji.