Dobrý den,
vysavač neustále vyžaduje vysypávat koš, i když ten je poloprázdný. V návodu je uvedeno, že se mají čistit senzory, ale po chvíli je výsledek vlastně stejný. Můžete mi prosím poradit, jak vše vyřešit? Pokud by byl koš plný, tak by to bylo v pořádku, ale takto je to poměrně obtěžující. Děkuji.
Dobrý den,
vysavač neustále vyžaduje vysypávat koš, i když ten je poloprázdný. V návodu je uvedeno, že se mají čistit senzory, ale po chvíli je výsledek vlastně stejný. Můžete mi prosím poradit, jak vše vyřešit? Pokud by byl koš plný, tak by to bylo v pořádku, ale takto je to poměrně obtěžující. Děkuji.