Dobrý den. Po funkci zaučení jsem doufal, že iRobot bude uklízet i při tlumeném osvětlení v nočních hodinách. Bohužel hlásí chybu 17, nedostatek osvětlení. Jě nějaká hranice osvětlení, při které iRobot úklid provádí?
Děkuji.
Dobrý den. Po funkci zaučení jsem doufal, že iRobot bude uklízet i při tlumeném osvětlení v nočních hodinách. Bohužel hlásí chybu 17, nedostatek osvětlení. Jě nějaká hranice osvětlení, při které iRobot úklid provádí?
Děkuji.