dobry den je v baleni pouze jedna baterie, nebo 2, vim ze lamax ma vetsinou 2, ale nikde sem nenasel zda je ma i tenhle model. Dekuji
dobry den je v baleni pouze jedna baterie, nebo 2, vim ze lamax ma vetsinou 2, ale nikde sem nenasel zda je ma i tenhle model. Dekuji