Dobrý den,
snažím se telefon spojit s autorádiem přes bluetooth.
Vše se povedlo, povolí načíst kontakty, ale nepovolí telefonovat. Jakmile chci telefonovat, sám se odpojí od rádia. V nastavení bluetooth se nedá zaškrtnout propojení na telefonování. Pouze přenos tel seznamu a přenos souborů.
Co s tím?
Dobrý den,
snažím se telefon spojit s autorádiem přes bluetooth.
Vše se povedlo, povolí načíst kontakty, ale nepovolí telefonovat. Jakmile chci telefonovat, sám se odpojí od rádia. V nastavení bluetooth se nedá zaškrtnout propojení na telefonování. Pouze přenos tel seznamu a přenos souborů.
Co s tím?