Dobry den, mam vazny zaujem kupit si Netatmo Thermostat. Mam vsak par otazok. Pochopil som spravne ze v zakladnom baleni je aj vysielac a primac a netreba uz nic dokupovat? Spolupracuje tento system aj s elektrickymi kotlami Raja, s podlahovym vykurovanim? Dakujem.
Dobry den, mam vazny zaujem kupit si Netatmo Thermostat. Mam vsak par otazok. Pochopil som spravne ze v zakladnom baleni je aj vysielac a primac a netreba uz nic dokupovat? Spolupracuje tento system aj s elektrickymi kotlami Raja, s podlahovym vykurovanim? Dakujem.