Chápu to dobře, že samotný termostat mi je k prdu a musím k tomu ještě samostatně koupit relé? Nebo relé už je v krabici s termostatem?
We use 8 categories of cookies on our website:
Technical cookies
These are strictly necessary for the functioning of the website and the features you choose to use. Without them, our website would not work; you wouldn't be able to log in to your user account, for example.Functionality cookies
These cookies allow us to remember your basic choices and improve the user experience. These include remembering your preferred language or allowing you to stay logged in permanently.Social media cookies
These cookies allow us to easily link you to your social media profile and, for example, allow you to share products and services with your friends and family.Content personalisation
These cookies allow us to show you content and ads according to the information we have about you to best meet your needs. This includes what content you have viewed, or on what device you are accessing our website.Non-personalised advertising
These cookies allow us to show you general ads for products and services.Personalised advertising
Thanks to these cookies, we and our partners can offer you relevant products and services based on your purchases, your shopping behaviour and your preferences.Audience metrics
These cookies allow us to optimise our site for your convenience based on how you use it. The aim is to remember or anticipate your choices. This includes, for example, the use of features, their location, or the behaviour on the page.Third party cookies
These cookies are third-party cookies (e.g. Google business safety & privacy and terms site). You can find more information about them and our partners here.By giving your consent to the processing of cookies, functionality and analytical cookies will be installed on the device you use to browse the website (click on the "I understand" button for both categories, or you can select only one of the categories by clicking on the "Settings" button). We always install technical cookies on your device, even without your explicit consent, because without them our website would simply not work.
You can revoke your consent to the processing of cookies. In connection with our company's cookie processing, you also have the following rights: the right to access cookies, delete, modify, supplement and correct them, restrict processing and the right to lodge a complaint with the Office for Personal Data Protection. Read more about your rights.
For even more detailed information about how we process cookies, please see our Personal Data Protection Policy.
Chápu to dobře, že samotný termostat mi je k prdu a musím k tomu ještě samostatně koupit relé? Nebo relé už je v krabici s termostatem?
Chápu to dobře, že samotný termostat mi je k prdu a musím k tomu ještě samostatně koupit relé? Nebo relé už je v krabici s termostatem?
Dobrý deň, chcem sa spýtať, je termostat kompatibilný z plynovym vykurovacim kotlom Vialant Ecoterm Pro ? Pôvodný bezdrátový od Vialantu je mizerný, nemá radiový dosah ani 10 metrov a je nepomerne drahsi. Dakujem.
Dobrý deň, chcem sa spýtať, je termostat kompatibilný z plynovym vykurovacim kotlom Vialant Ecoterm Pro ? Pôvodný bezdrátový od Vialantu je mizerný, nemá radiový dosah ani 10 metrov a je nepomerne drahsi. Dakujem.
Dobrý den, mám Elektrokotel PROTHERM RAY 12K, chtěl bych se zeptat, zda je to s tímto kotlem kompatibilní. Děkuji.
Dobrý den, mám Elektrokotel PROTHERM RAY 12K, chtěl bych se zeptat, zda je to s tímto kotlem kompatibilní. Děkuji.
Dobrý den, mám zájem o tohle řešení, ale zajímala by mě jedna věc. Budu to používat na CZT (ústřední topení). Momentálně tam mám termostat od Honewelllu, ale to umí pouze nastavit požadovanou teplotu a buď to dálkově sepne nebo vypne topení v celém bytě. Můj dotaz se ale týká například případu, kdy budu mít termostatické hlavice v ložnici a obýváku. V ložnici budu mít nastavenou cílovou teplotu např. na 20 stupňů, teplota tady klesne, takže hlavice sepne topení, ale tím mi se mi přece začne zvyšovat teplotu v obýváku, což nechci. Nebo to funguje tak, že ta hlavice v obýváku začne sama otáčet hlavicí na nejnižší stupeň? Děkuji
Dobrý den, mám zájem o tohle řešení, ale zajímala by mě jedna věc. Budu to používat na CZT (ústřední topení). Momentálně tam mám termostat od Honewelllu, ale to umí pouze nastavit požadovanou teplotu a buď to dálkově sepne nebo vypne topení v celém bytě. Můj dotaz se ale týká například případu, kdy budu mít termostatické hlavice v ložnici a obýváku. V ložnici budu mít nastavenou cílovou teplotu např. na 20 stupňů, teplota tady klesne, takže hlavice sepne topení, ale tím mi se mi přece začne zvyšovat teplotu v obýváku, což nechci. Nebo to funguje tak, že ta hlavice v obýváku začne sama otáčet hlavicí na nejnižší stupeň? Děkuji
Dobrý den, mám termostat a tři ventily, vše funguje perfektně. Jen se mi občas na termostatu objeví místo nastavené teploty symbol radiátoru. Můžete mi sdělit, co tento symbol znamená? Děkuji Zdeněk Drofa
Dobrý den, mám termostat a tři ventily, vše funguje perfektně. Jen se mi občas na termostatu objeví místo nastavené teploty symbol radiátoru. Můžete mi sdělit, co tento symbol znamená? Děkuji Zdeněk Drofa
Dobrý den, rád bych si koupil tento termostat. nevíte náhodou někdo, zda-li lze nastavovat bez připojení k internetu. Čili jestli má integrován webový server? Chápu, že pro funkčnost nastavování ze vzdáleného místa mimo domov potřebuji internetové připojení, ale pokud bych toto nechtěl využívat a nastavovat termostat jen doma na své wifi. Bude to možné? Děkuji za odpovědi Tomáš
Dobrý den, rád bych si koupil tento termostat. nevíte náhodou někdo, zda-li lze nastavovat bez připojení k internetu. Čili jestli má integrován webový server? Chápu, že pro funkčnost nastavování ze vzdáleného místa mimo domov potřebuji internetové připojení, ale pokud bych toto nechtěl využívat a nastavovat termostat jen doma na své wifi. Bude to možné? Děkuji za odpovědi Tomáš
Dobrý den, nevíte jak termostat reaguje na to, když budu topit nepravidelně krbovou vložkou s výměníkem, místo plynovým kotlem, kde kterému bude připojen termostat?
Dobrý den, nevíte jak termostat reaguje na to, když budu topit nepravidelně krbovou vložkou s výměníkem, místo plynovým kotlem, kde kterému bude připojen termostat?
Dobrý den, koupil jsem si tento termostat. Dnes jsem ho zapojil a funguje mi i ovládání přes telefon. Nicméně nefunguje správně propojení s kotlem. Když nastavím teplotu vyšší, než je v pokoji, kotel se vypne a v celkově nejde teplota regulovat. Může to být tím, že kotel není kompatibilní s termostatem? Mám kotel Brotje Heizung WGB-K 20 E Děkuji za odpověď
Dobrý den, koupil jsem si tento termostat. Dnes jsem ho zapojil a funguje mi i ovládání přes telefon. Nicméně nefunguje správně propojení s kotlem. Když nastavím teplotu vyšší, než je v pokoji, kotel se vypne a v celkově nejde teplota regulovat. Může to být tím, že kotel není kompatibilní s termostatem? Mám kotel Brotje Heizung WGB-K 20 E Děkuji za odpověď
Dobry den, Chcel by som sa spytat ci dany termostat bude fungovat aj v byte s vlastnym termostatom (Danfoss TP5000). Bytovy dom ma vlastnu kotolnu ale samozrejme nemam pristup ku kotlu. Dakujem
Dobry den, Chcel by som sa spytat ci dany termostat bude fungovat aj v byte s vlastnym termostatom (Danfoss TP5000). Bytovy dom ma vlastnu kotolnu ale samozrejme nemam pristup ku kotlu. Dakujem
Může někdo poradit, kde najdu priority "ECO" a "COMFORT"? V Operating mode mám pouze volbu Heating Prediction a i když jsem zkoušel ji aktivovat, tak to na radiátorovou hlavici a spuštění kotle nemá vliv. Mám problém se zapínáním, nebo jen pokračováním provozu kotle pro hlavice, které ještě nedosáhli na nastavenou teplotu. Dík
Může někdo poradit, kde najdu priority "ECO" a "COMFORT"? V Operating mode mám pouze volbu Heating Prediction a i když jsem zkoušel ji aktivovat, tak to na radiátorovou hlavici a spuštění kotle nemá vliv. Mám problém se zapínáním, nebo jen pokračováním provozu kotle pro hlavice, které ještě nedosáhli na nastavenou teplotu. Dík

