Dobrý den, u Nikon D810, píšete na stránkách,, rozbaleno skladem. Znamená to, že byl foťák používán, nebo byl pouze vystaven? Děkuji předem za odpověď. T. Krchňavý
Dobrý den, u Nikon D810, píšete na stránkách,, rozbaleno skladem. Znamená to, že byl foťák používán, nebo byl pouze vystaven? Děkuji předem za odpověď. T. Krchňavý