dobrý den,je realné že bude někdy v prodeji a8 i v modré barvě?,našel jsem ji v tom provedení na googlu,tak nevím zda je to jen reklamni provedení,nebo se opravdu někde v eu v tom provedení prodává.Děkuji
dobrý den,je realné že bude někdy v prodeji a8 i v modré barvě?,našel jsem ji v tom provedení na googlu,tak nevím zda je to jen reklamni provedení,nebo se opravdu někde v eu v tom provedení prodává.Děkuji