Telefon mam predobjednany a telefon stale nikde? A ted doruceni 31.1? To si ze me delate prdel... Jen proto, ze musim cekat na ty bryle, protoze je proste nemate, pricemz, vse bylo skladem, az na ten telefon! Jsem si to mohl objednat nekde jinde, kdybych vedel, ze udelate takocej vojeb!
Telefon mam predobjednany a telefon stale nikde? A ted doruceni 31.1? To si ze me delate prdel... Jen proto, ze musim cekat na ty bryle, protoze je proste nemate, pricemz, vse bylo skladem, az na ten telefon! Jsem si to mohl objednat nekde jinde, kdybych vedel, ze udelate takocej vojeb!