Doporučujete i o víkendu? Proč mistifikujete zákazníky? Zboží zakoupené v předobjednávce,doprava zaplacená s příplatkem,aby zboží přišlo do druhého dne a termín dodání až v pondělí? Hrozná ostuda, měli by jste upravit web,když jste neschopní!!! Něco ve stylu "dodáme až se nám bude chtít,vždyť už máme peníze na účtu.."
Doporučujete i o víkendu? Proč mistifikujete zákazníky? Zboží zakoupené v předobjednávce,doprava zaplacená s příplatkem,aby zboží přišlo do druhého dne a termín dodání až v pondělí? Hrozná ostuda, měli by jste upravit web,když jste neschopní!!! Něco ve stylu "dodáme až se nám bude chtít,vždyť už máme peníze na účtu.."