Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je nutné k brýlím zakupovat i ovladač a v případě, že ano, tak jaký. Děkuji. S pozdravem Monika Valentová
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je nutné k brýlím zakupovat i ovladač a v případě, že ano, tak jaký. Děkuji. S pozdravem Monika Valentová