Dobrý den, přesně podle návodu jsem se snažila naslehat mléko parní tryskou, bohužel i po několikátém pokusu pára vychází pod pákou, ale ne přes trysku. Prosím tedy o radu jak postupovat. Děkuji.
Dobrý den, přesně podle návodu jsem se snažila naslehat mléko parní tryskou, bohužel i po několikátém pokusu pára vychází pod pákou, ale ne přes trysku. Prosím tedy o radu jak postupovat. Děkuji.