Dobrý den,
prosím o doplnění informace, jak používat chladící vložku. Volně se položí do zásobníku? Nebo se přidá do studené vody? Mohou se do zásobníku vložit pouze kostky ledu? V návodu je zmíněné pouze použití vody. Děkuji za odpověď
Dobrý den,
prosím o doplnění informace, jak používat chladící vložku. Volně se položí do zásobníku? Nebo se přidá do studené vody? Mohou se do zásobníku vložit pouze kostky ledu? V návodu je zmíněné pouze použití vody. Děkuji za odpověď