Takže myš, která jinde stojí kolem 300 Kč stojí na alze 400 Kč, a ještě tam naflákáte, že je zlevněna ze 3 tisíc? Trošku ubohost
Takže myš, která jinde stojí kolem 300 Kč stojí na alze 400 Kč, a ještě tam naflákáte, že je zlevněna ze 3 tisíc? Trošku ubohost