Dobrý den,chtěla bych se zeptat,syn bude mít 3 roky a k narozeninám chceme koloběžku,která je na tento věk lepší,s dvěma kolečkama vzadu nebo vepředu.
Děkuju za odpověď
Dobrý den,chtěla bych se zeptat,syn bude mít 3 roky a k narozeninám chceme koloběžku,která je na tento věk lepší,s dvěma kolečkama vzadu nebo vepředu.
Děkuju za odpověď