Dobrý deň, keď mám zariadenie prichytene na magnetoch,tak nefunguje zvuk ....keď ho dám na stojan ,zvuk funguje...neviete prečo?
Dobrý deň, keď mám zariadenie prichytene na magnetoch,tak nefunguje zvuk ....keď ho dám na stojan ,zvuk funguje...neviete prečo?