Pokud mám internet od O2 a jeji modem značky ZTE, který nyní slouží i jako wifi router (se slabým signálem), je možné tento modem přepnout do režimu bridge a z něj kabelem připojím jednu Deco X20 jednotku (má snad dva lan porty), z druhého lan portu stejné jednotky kabelem připojím switch a z něj vše ostatní včetně druhé Deco X20 jednotky, která bude jen rozšiřovat signál. Je to takto možné?
Pokud mám internet od O2 a jeji modem značky ZTE, který nyní slouží i jako wifi router (se slabým signálem), je možné tento modem přepnout do režimu bridge a z něj kabelem připojím jednu Deco X20 jednotku (má snad dva lan porty), z druhého lan portu stejné jednotky kabelem připojím switch a z něj vše ostatní včetně druhé Deco X20 jednotky, která bude jen rozšiřovat signál. Je to takto možné?