Dobrý den, rád bych v domě zlepšil pokrytí wifi, ale chtěl bych si nechat stávající "hlavní" router, na kterém bych vypnul wifi a nahradil jí wifi z TP-Link Deco X50. Je pro tohle využití toto zařízení vhodné? Budou připojená zařízení přes WiFi stále v jedné sítí se zařízeními, která jsou připojena přes kabel ke stávajícímu routeru, nebo se TP-Link Deco X50 chová jako router a zařízení tak budou v jiné sítí?

