Dobrý den, když datovou SIM strčím do mobilu, kde mám ve vedlejším slotu již vloženou jinou SIM čistě na volání, ale nemá data - budou spolu takto fungovat na volání + data? A bude to fungovat i pokud by SIM volání a SIM data byly od rozdílných operátorů?
Dobrý den, když datovou SIM strčím do mobilu, kde mám ve vedlejším slotu již vloženou jinou SIM čistě na volání, ale nemá data - budou spolu takto fungovat na volání + data? A bude to fungovat i pokud by SIM volání a SIM data byly od rozdílných operátorů?