Pokud dle dokumentace nastavím svůj kód, tak se sejf otevírá zavírá jak má. Ale nemůžu přijít na to, jak deaktivovat tovární kód 0000 na který mi to táke reaguje a otevírá a zvírá. Přeci 0000 zná každý a nemůže tam zůstat.
Pokud dle dokumentace nastavím svůj kód, tak se sejf otevírá zavírá jak má. Ale nemůžu přijít na to, jak deaktivovat tovární kód 0000 na který mi to táke reaguje a otevírá a zvírá. Přeci 0000 zná každý a nemůže tam zůstat.