Reklamace či vrácení? Reklamace či vrácení?

Antivirové programy Bitdefender 2020 – inovativní a spolehlivá ochrana

Zobrazit katalog

Článek

Aktualizováno

Antivirový software Bitdefender je již dlouhodobě považován za jednoho z nejspolehlivějších bojovníků za bezpečnost informačních technologií na světě. Dopřejte i vy všem zařízením v domácnosti kvalitní zabezpečení proti aktuálním hrozbám na internetu, a chraňte tak soukromí celé své rodiny. V čem se liší software Bitdefender Antivirus Plus, Bitdefender Internet Security a Bitdefender Total Security? Které bezpečnostní řešení z portfolia Bitdefender 2020 je pro vás to pravé? Dozvíte se v našem článku!

Bitdefender; antivirový program; 2020

Antivirový software Bitdefender – OBSAH

 1. Antivirus Bitdefender – více než 500 miliónů uživatelů
 2. Srovnání Bitdefender software – Antivirus Plus, Internet Security, Total Security
 3. Bitdefender Antivirus Plus – základní ochrana pro operační systém Windows
 4. Bitdefender Internet Security – pokročilé zabezpečení proti hrozbám na internetu!
 5. Bitdefender Total Security – kompletní ochrana pro Windows, macOS, Android a iOS
 6. Bitdefender Antivirus pro Mac
 7. Bitdefender Mobile Security pro Android či iOS
 8. Zahraniční recenze a ocenění Bitdefender antivirů
 9. Bitdefender free antivirus – vyzkoušejte si software nanečisto

Antivirus Bitdefender – více než 500 miliónů uživatelů

Pohodlné uživatelské rozhraní a minimální dopad na výkon zařízení spolu se snahou posouvat hranice v oblasti kybernetické bezpečnosti pomocí inovativních metod jednoduše zabírá. Původem rumunská společnost Bitdefender si po založení v roce 2001 rychle udělala jméno na trhu s antivirovým softwarem a stabilně přitahuje zájem velkých korporací, ale i běžných uživatelů. Dnes se může pyšnit globální sítí čítající zhruba 500 miliónů uživatelů ve více než 150 zemích světa a stabilně jednou z nejlepších úrovní detekce malwaru.

i

Technická podpora Bitdefender v českém jazyce

Všechny produkty Bitdefender 2020 jsou plně lokalizovány do češtiny. V případě jakýchkoliv problémů se můžete obrátit rovněž na českou technickou podporu.

Srovnání Bitdefender software – Antivirus Plus, Internet Security, Total Security

Pomocí následující tabulky jsme přehledně srovnali všechny klíčové funkce a vlastnosti jednotlivých verzí antivirových programů Bitdefender 2020. V čem konkrétně se liší Bitdefender Antivirus Plus, Bitdefender Internet Security a Bitdefender Total Security? Pod tabulkou najdete kompletní výčet klíčových funkcí antivirů Bitdefender 2020 i s vysvětlením.

Vrstvy ochrany Bitdefender Antivirus Plus Bitdefender Internet Security Bitdefender Total Security
Antivirová ochrana v reálném čase
Ransomware ochrana
Anti-tracker
Ochrana proti webovým útokům
Bezpečnostní poradce WiFi
Bitdefender VPN
Bezpečný online banking
Správce hesel
Anti-Phishing & Anti-Fraud
Posouzení zranitelnosti
Pokročilá ochrana souborů
Prevence síťových hrozeb
Ochrana webkamery/mikrofonu
Soukromý firewall
Rodičovská kontrola
Šifrování souborů
Anti-Theft
Zrychlení vašich zařízení

Přehled klíčových funkcí – Bitdefender 2020

Základní společné funkce antivirů Bitdefender

Antivirová ochrana v reálném čase

Základem každého kvalitního bezpečnostního softwaru je spolehlivá antivirová ochrana. Bitdefender vás neustále a chytře chrání před všemi druhy malware.

Pokročilá ochrana před hrozbami

Počítačové viry, trojské koně, špehovací ani vyděračský software zkrátka nemají proti propracované detekční technologii Bitdefender šanci. Hrozby jsou odhaleny a zneškodněny ještě dříve, nežli mají šanci proniknout do počítače.

Prevence online hrozeb

Surfování na všudypřítomném internetu bohužel obnáší také značná nebezpečí. Se softwarem Bitdefender se však bát nemusíte, jelikož vás v předstihu upozorní na všechny potenciálně nebezpečné webové stránky, a tím vás chrání před phishingovými útoky a dalšími podvodnými pokusy.

Antispam modul

Funkce antispam sleduje a filtruje provoz e-mailového protokolu POP3, díky čemuž nebudete obtěžováni nevyžádanými zprávami.

Posouzení zranitelnosti

Neaktuální operační systém, zastaralé aplikace, nedůvěryhodné sítě a nedostatečně silná hesla představují pro bezpečnost vašeho počítače vždy slabé místo. Software Bitdefender je schopen tyto zranitelnosti detekovat a automaticky opravit v rámci jednoho jediného kliknutí.

Bitdefender VPN

VPN neboli virtuální privátní síť se stará o ochranu vaší online identity a činnosti tak, že skryje/přesměruje vaši IP adresu. Tuto funkci oceníte zejména v případech, kdy se připojujete k nezabezpečeným bezdrátovým sítím v kavárnách, obchodech či na letištích.

Pokročilá ochrana souborů

Drtivá většina uživatelů ukládá do svých počítačů či telefonů citlivá data v podobě nejrůznějších souborů, které jsou určeny pouze pro zraky majitele zařízení. Bitdefender drží vaše osobní soubory vždy v bezpečí a ochrání je i před tím nejmodernějším vyděračským softwarem. Na opačné straně spektra se nachází možnost bezpečného odstranění souborů, po kterém budou soubory opravdu nadobro vymazány z vašeho počítače.

Správce hesel

Bezpečná, dostatečně komplexní a dlouhá hesla máte s antiviry Bitdefender vždy na dosah ruky na jednom místě. Pamatujte, že bezpečná hesla jsou základním předpokladem pro ochranu vašeho soukromí.

Vícevrstvá ransomware ochrana

Vyděračský software neboli ransomware je v prostředí kyberzločinů stále populárnější, jelikož dokáže napáchat značné škody – zašifruje data v počítači, odepře vám k nim přístup a za odblokování požaduje výkupné. Bitdefender je na tyto situace připraven a v okamžiku, kdy detekuje náznak ransomwarového útoku, odřízne všechny procesy s útokem spojené a postupně obnoví přístup ke všem vašim souborům.

Bezpečné online bankovnictví

Bitdefender Safepay je webový prohlížeč speciálně určený pro vaše internetové bankovnictví a online platby. Vaše bankovní a platební údaje jsou chráněny před všemi potenciálními útočníky.

Anti-Tracker modul

Nástroj Anti-Tracker blokuje nenápadné webové sledovače, které shromažďují data o vaší online činnosti. Praktický užitek přináší také v podobě rychlejšího načítání webových stránek.

Pokročilé funkce softwaru Bitdefender Internet Security a Total Security

Ochrana webkamery a mikrofonu

Pokus o neoprávněný vnik do vašeho soukromí se nezřídka realizuje skrze webovou kameru či mikrofon vestavěný v laptopu. Bezpečnostní software Bitdefender neustále kontroluje aplikace pokoušející se k těmto vstupním perifériím přistoupit a blokuje ty, které nejsou zaznamenány jako důvěryhodné.

Firewall

Firewall filtruje různé pokusy o připojení a slouží k zabezpečení síťového provozu mezi sítěmi s různou mírou důvěryhodnosti (např. když jste připojeni k lokální síti a zároveň i k internetu).

Šifrování souborů

Bitdefender nabízí funkci, která ve vašem počítači vytvoří sofistikovaný trezor (chráněnou logickou jednotku). Do tohoto trezoru se nemusíte bát uložit jakákoliv citlivá a důvěrná data.

Rodičovská kontrola

Internet ze své podstaty není bezpečný. Rodičovská kontrola Bitdefender umožnuje pohodlně kontrolovat (nejen) online aktivitu vašich dětí. Vidíte, co vaše dítě zrovna na počítači dělá, a v případě potřeby můžete odkudkoliv omezit jeho přístup k internetu nebo i ke konkrétním aplikacím.

Exkluzivní funkce softwaru Bitdefender Total Security

Optimalizace výkonu zařízení

Kromě toho, že se software Bitdefender Total Security stará o maximální zabezpečení vašeho zařízení před kybernetickými hrozbami, nabízí navíc nástroje napomáhající udržet maximální výkon počítače.

Anti-Theft modul

Modul Anti-Theft chrání váš počítač před ztrátou nebo krádeží. V případě neočekávané události dokážete skrze rozhraní Bitdefender svůj počítač vzdáleně lokalizovat, uzamknout, či dokonce vymazat všechna uložená data.

Profily

Stolní počítač či notebook je v průběhu dne využíván k mnoha různorodým činnostem – pracovní prezentace, sledování filmů, hraní her, brouzdání na internetu apod. Antivirový software Bitdefender je schopen upravit konfiguraci systému a nastavení ochrany tak, aby se maximálně přizpůsobil právě prováděné činnosti. Vybírat můžete z pěti dostupných profilů:

 • Filmový profil – eliminace rušení.
 • Herní profil – důraz na maximální výkon a vylepšené vizuální efekty.
 • Pracovní profil – optimalizace efektivity práce.
 • Profil veřejná WiFi – maximální ochrana zařízení.
 • Profil režimu baterie – důraz na úsporu baterie.

Bitdefender Antivirus Plus – základní ochrana pro operační systém Windows

Bitdefender Antivirus Plus tvoří základní stavební kámen nové generace antivirových programů Bitdefender 2020. Stará se o zabezpečení počítačů s operačním systémem Windows, které chrání před všemi druhy online hrozeb. Pomocí inovativních technologií a pravidelných aktualizací dokáže detekovat, předvídat a předcházet i těm nejnovějším pokusům o napadení vašeho počítače.

Bitdefender; antivirový program; 2020
Náhled do uživatelského rozhraní softwaru Bitdefender Antivirus Plus 2020. Obrázek je pouze ilustrační – jak již bylo zmíněno, všechny verze softwaru Bitdefender 2020 (včetně online technické podpory) jsou lokalizovány do českého jazyka.

Přestože je Bitdefender Antivirus Plus určen primárně pro méně náročné uživatele, dostanete za nízkou cenu i některé pokročilé prvky ochrany soukromí (většina těchto nástrojů je u konkurence dostupná až u vyšších a dražších verzí programu). Konkrétně se jedná například o efektivní Anti-Tracker, 200 MB denního šifrovaného prohlížení internetu skrze Bitdefender VPN nebo prohlížeč SafePay určený pro správu internetového bankovnictví a online plateb.

Bitdefender Internet Security – pokročilé zabezpečení proti hrozbám na internetu

Software Bitdefender Internet Security naplní očekávání už i podstatně náročnějších uživatelů. Nad rámec verze Antivirus Plus totiž nabídne pokročilou ochranu vestavěné webkamery a mikrofonu, silnou vrstvu síťového zabezpečení v podobě personální brány firewall či nástroj pro šifrování a bezpečné ukládání důvěrných souborů. Další užitečnou funkci s názvem rodičovská kontrola ocení především starostliví rodiče – jednoduše a diskrétně dohlíží na celkovou online aktivitu vašich dětí a automaticky filtruje nevhodný či jinak nebezpečný obsah na internetu. Bitdefender Internet Security je však stále určen pouze pro počítače s operačním systémem Windows.

i

Věděli jste, že zakoupením kteréhokoliv z produktů Bitdefender 2020 přispějete na dobročinné účely? Za každou zakoupenou licenci na Alza.cz věnuje společnost IS4security s.r.o. 10 Kč na činnost Spolku řemesla.

Bitdefender Total Security – kompletní ochrana pro Windows, macOS, Android a iOS

Bitdefender Total Security představuje pomyslný vrchol antivirové ochrany pro všechna zařízení ve vaší domácnosti. Jinými slovy zvládá pokrýt kybernetickou bezpečnost zařízení se systémem Windows, macOS, Android a iOS. Nenechejte se však zmást komplexností softwaru – minimální dopad na výkon a výdrž baterie jednotlivých zařízení je samozřejmě zachován.

Bitdefender; antivirový program; 2020
Bitdefender Total Security 2020 ochrání až 10 nejrůznějších zařízení ve vaší domácnosti.

Podobně jako verze Internet Security, také Total Security rozšiřuje schopnosti antivirového portfolia Bitdefender 2020 o dvě podstatné funkce. První z nich je Anti-Theft modul pro přenosná zařízení, který umožňuje ztracené či odcizené zařízení lokalizovat, vzdáleně uzamknout, či dokonce celé vymazat. Dále získáte navíc ještě sadu nástrojů pro zrychlení a optimalizaci výkonu všech chráněných zařízení. Bitdefender Total Security je jednoduše univerzální produkt, který se postará o 5 nebo 10 různých počítačů, notebooků, telefonů nebo tabletů!

Bitdefender Antivirus pro Mac

Bitdefender nezapomíná ani na koncové uživatele vlastnící počítače společnosti Apple s operačním systémem MacOS. Pokud se mezi ně řadíte a zároveň víte, že nevyužijete multidevice variantu Total Security, je Bitdefender Antivirus pro Mac určen přesně pro vás. Základ softwaru tvoří absolutní antivirová ochrana, pokročilá ochrana souborů a ultrarychlé skenování.  

i

V červnu roku 2019 dosáhl Bitdefender Antivirus pro Mac dokonce na nejvyšší hodnocení v nezávislém testování antivirů pro MAC organizace AV Test.  

Bitdefender Mobile Security pro Android či iOS

Chytrý telefon má v dnešní době neustále po ruce prakticky každý, od dětí až po seniory. Představuje náš hlavní komunikační prostředek, ukládáme si do něj fotografie, hudbu, ale často jeho prostřednictvím vyřizujeme i pracovní záležitosti a přenášíme důležité soubory. Nejen proto se chytrý telefon stal velice oblíbeným cílem kyberzločinců, a tudíž vyžaduje profesionální antivirovou ochranu.

Bitdefender; antivirový program; 2020
Bitdefender Mobile Security 2020 – chytrý telefon by měl být chráněn stejně dobře jako váš notebook nebo stolní počítač. 

Bitdefender Mobile Security pro operační systémy Android či iOS zabezpečí vaše chytré společníky stejně důkladně jako stolní počítač. Antivirový software vám umožní procházet internet a sociální sítě bez rizika – neustále sleduje zabezpečení vašeho účtu a rovněž umožňuje chytře zabezpečit citlivé aplikace pinem či otiskem prstu. V případě potřeby lze software Bitdefender Mobile Security integrovat také do kompatibilních chytrých hodinek, které jsou spárovány s vaším telefonem. Zásluhou detekčních algoritmů založených na cloudové technologii má fungování antiviru minimální dopad na baterii a výkon chytrého telefonu.

Zahraniční recenze a ocenění Bitdefender antivirů

Vzhledem ke své popularitě se antivirový software Bitdefender často dostává do nejrůznějších srovnání a odborných recenzí předních světových serverů zabývajících se bezpečností informačních technologií. Za zmínku stojí hodnocení z recenze významného blogu o moderních technologiích tomsguide.com, který označil portfolio Bitdefender 2020 za jednu z nejúplnějších nabídek na trhu s antiviry v celé historii.

Bitdefender; antivirový program; 2020
Nová generace antivirového softwaru Bitdefender 2020 boduje nejen v ČR, ale také v zahraničí!

Bitdefender se rovněž může již poněkolikáté pyšnit prestižním oceněním Product of The Year Award (2019) za nejlepší bezpečnostní řešení daného roku. V testech zaměřených na ochranu proti malware, výkon a pokročilou ochranu v reálném světě, které probíhaly v průběhu celého roku 2019, získal Bitdefeder jako jediný výrobce nejvýšší možné hodnocení napříč všemi kategoriemi. Tuto cenu uděluje renomovaná a certifikovaná společnost AV-Comparatives, jenž se dlouhodobě specializuje na nezávislé testování bezpečnostních softwarů.

Bitdefender free antivirus – vyzkoušejte si software nanečisto

Jak již bývá zvykem, také všechny zmíněné antiviry Bitdefender 2020 si můžete na 30 dní vyzkoušet zcela zdarma. Stačit vám k tomu bude registrace na oficiálních stránkách společnosti Bitdefender a stažení instalačního souboru konkrétní verze antivirového programu. Bitdefender zároveň nabízí zdarma také speciální, osekanou verzi Antivirus Free edition na neomezenou dobu. Jedná se však o velice jednoduchý antivirus nabízející pouze základní ochranu proti virům a všem typům malware. Pokud to tedy s bezpečností svých zařízení myslíte vážně, zcela jistě se vyplatí investovat do plné verze některého z antivirových programů Bitdefender 2020.

i Mohlo by vás zajímat:

V případě, že máte po přečtení článku o výběru vhodného antiviru jasno, stačí si už jen zvolit z několika variant elektronických licencí Bitdefender softwaru. Jednotlivé varianty se liší počtem chráněných zařízení (1 až 10 různých zařízení) a délkou předplatného (tradičně 12, 24 nebo 36 měsíců). Hlavní výhoda elektronické licence tkví pak především v tom, že zvolený antivirový program Bitdefender můžete začít používat prakticky ihned po jeho zakoupení!


Vytisknout
P-DC1-WEB04
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací