Všechny dárky jako na dlani Philips - Pro bezpečnější jízdu
Zobrazit katalog

Call of Duty: Black Ops Cold War; screenshot: Season 6

Call of Duty: Black Ops Cold War: 6. sezóna, Zombies a další info


(Update): Článek aktualizován o informace o 6. sezóně multiplayeru, free-to-play módu Warzone a režimu Zombies.

Call of Duty: Black Ops Cold War od studia Treyarch kromě příběhové kampaně zaměřené na události studené války obsahuje také hru pro více hráčů spolu s kooperativním režimem Zombies a tematika osmdesátých let se promítla i do populárního free to play režimu Warzone. Tyto multiplayerové složky jsou pravidelně obohacovány čerstvým obsahem prostřednictvím sezón a battle passu. Všechny podstatné informace nejen o nejnovější šesté sezóně multiplayeru najdete v našem speciálu.


Autor: Alexandra VaníkováSpeciál


Zdroj obrázku: Sledgehammer Games

Call of Duty: Black Ops Cold War: Vše, co víme – OBSAH

Call of Duty: Black Ops Cold War: 6. sezóna


Co jsou sezóny v Call of Duty: Black Ops Cold War

Každá sezóna v multiplayeru Black Ops Cold War trvá přibližně dva měsíce, během nichž je k dispozici čerstvá stovka tierů v battle passu, nové zbraně a operátoři spolu s řadou kosmetických předmětů.

A jak funguje Battle Pass?

Black Ops Cold War obsahuje battle pass fungující na velmi podobném principu jako ten v Call of Duty: Modern Warfare. Jeho zakoupením odemknete kosmetické předměty použitelné v Black Ops Cold War i Warzone. Hráči si na začátku sezóny (jedna trvá přibližně dva měsíce) mají možnost zakoupit přístup k celkem stovce tierů, které následně odemykají hraním Call of Duty: Black Ops Cold War, COD: Modern Warfare a free to play režimu Warzone. K dispozici je základní placená verze battle passu za 10 dolarů (1000 COD Points) ale i dražší varianta (20 dolarů, 2400 COD Points). Pokud do battle passu plánujete investovat nižší částku, jednotlivé tiery budete odemykat od toho prvního.

Call of Duty: Black Ops Cold War; screenshot: battle pass Call of Duty: Black Ops Cold War; screenshot: battle pass, free tier

zdroj: vlastní

K neplacené verzi battle passu má přístup každý hráč, na něhož čeká několik tierů odemknutelných pouze hraním a sbíráním zkušenostních bodů. Mezi takové “free“ tiery patří i dva obsahující zbraně. Pokud jste tedy zatoužili po nové smrtící hračce, nemusíte nutně otevírat peněženku.

Pokud si připlatíte, prvních dvacet tierů se vám automaticky odemkne a čeká vás zdolání už „jen“ zbývajících osmdesáti. Kromě kosmetických předmětů lze v průběhu battle passu získat COD Points (na nákup kosmetických doplňků nebo zakoupení budoucího battle passu), a také dvě nové zbraně – k nim se ale dostanou všichni bez ohledu na to, zda mají battle pass zaplacen nebo ne. Pro jejich získání jen stačí hrát a sbírat zkušenostní body.

Šestá sezóna multiplayeru Cold War a s ní související čerstvý obsah je k dispozici od 7. října. Ve hře pro více hráčů díky ní najdeme nové multiplayerové mapky: Deprogram (6v6) poskládanou z fragmentů vzpomínek agenta Adlera, který nedobrovolně podstoupil proces ovládnutí mysli. Amerika (6v6) je inspirována replikou amerického městečka a Gluboko (2v2, 3v3) nás zavede do podzemního úkrytu KGB.

Season Six Cinematic | Call of Duty®: Black Ops Cold War & Warzone™

zdroj: Activision

Agenta Adlera se podařilo zachránit a jeho ovládnutí mysli částečně zvrátit. Napříč bunkry z druhé světové války ve Verdansk jsou odpáleny seismické nálože a Adlera s jeho kolegy tak čeká poslední konfrontace s pravou rukou Persea, Stitchem.

Na likvidaci nepřátel nově lze použít i brokovnici .410 Ironhide, útočnou pušku Grav, SMG LAPA, bojovou obouruční sekeru a silnou dvojku v podobě kladiva a srpu. Do bojů se vydáme v kůži nových operátorů: Alexe Masona, jehož fanoušci znají již z prvního Call of Duty: Black Ops (2010) a objevil se i v tom nejnovějším. Na druhé straně tu máme elitního operátora z Madridu, Benita „Fuze“ Ortegu. Hráči, kteří si předobjednali digitální verzi Call of Duty: Vanguard, navíc získají přístup k operátorovi Arthurovi Kingsleymu, hrdinovi kampaně připravovaného COD.

Call of Duty: Black Ops Cold War; screenshot: season 6 roadmap

zdroj: Treyarch

Sezóna s pořadovým číslem šest během svého trvání doplní multiplayer Black Ops Cold War a jeho režimy lákavým obsahem.

Ve Warzone odpálené seismické nálože vytvořily v okolí centra Verdansk a stadionu obrovské pukliny v zemi, které hráčům umožňují zčásti prozkoumat podzemí Verdansk a hlavně čerstvé body zájmu v podobě bunkrů z druhé světové války. Do Warzone se vrátí i klasická podoba Gulagu z Modern Warfare (2019). V případě, že používáte systém regimentu umožňující vytvořit si vlastní hráčský klan, zbystřete. Od 6. října budou regimenty „zmraženy“ kvůli blížícímu se přechodu na Clan systém, který do hry doputuje po příchodu COD: Vanguard. Od 19. října bude pro Warzone i multiplayer Cold War k dispozici také časově omezený halloweenský event The Haunting.

Pro více informací o novinkách ve free-to-play režimu Warzone mrkněte na náš speciál. Další podrobnosti o celé 6. sezóně naleznete na oficiálních stránkách.

Call of Duty: Black Ops Cold War Season 5 Reloaded – od 9. září 2021

Pátá sezóna multiplayeru Cold War projde 9. září updatem přinášejícím čerstvý obsah. Mezi ten patří multiplayerová mapa Zoo (6v6), mód Demolition podobný režimu Search and Destroy. Lákavé odměny přinese i The Numbers Event (začíná 21. září). Ten nabídne po devíti výzvách do Warzone i Cold War multiplayeru.

Jejich úspěšné zdolání vám vynese zajímavé kosmetické předměty, a pokud se vám podaří splnit všech devět, čeká na vás nová chladná zbraň – japonské bojové vidlice Sai. Návratu se dočká i agent Hudson (z kampaně Cold War) v roli operátora a k dispozici bude také speciální skin pro operátora Inga Becka inspirovaný komiksovou postavou Joea Dredda.

Call of Duty: Black Ops Cold War; screenshot: season 5 reloaded

zdroj: Sledgehammer Games

Sbírku kosmetických předmětů si můžete ještě rozšířit díky The Numbers eventu a jeho výzvám.

Do Warzone přibude mód Clash stavějící proti sobě dva 50členné týmy hráčů. Vítězství vám v něm zabezpečí likvidace nepřátel, a tím získávání bodů, ale pomoci si můžete i sbíráním různých powerupů udělujících speciální schopnosti. Další novinkou ve Warzone bude i Iron Trials '84 – tvůrci označovaný jako dosud nejtěžší mód ve Warzone upravující pravidla pro co největší výzvu. Pro více informací navštivte oficiální stránky callofduty.com.

Call of Duty: Black Ops Cold War Season 5 – od 13. srpna 2021

Pátá sezóna a s ní spojený battle pass je v multiplayeru Cold War k dispozici od 13. srpna. Zápolení týmů okoření čerstvý mód Double Agent, kde se musí hráči v roli dvojitých agentů pokusit sabotovat celou misi nebo všechny eliminovat. Debut v Black Ops Cold War zažije klasický mód Demolition a do hry doputuje i pět dalších mapek. Berlínská Echelon (6v6), Panamská Slums (6v6), Showroom (2v2 a 3v3) opuštěného nákupního centra, Drive-In (6v6) a Zoo (6v6)

Season Five Cinematic | Call of Duty: Black Ops Cold War & Warzone

zdroj: Activision

Perseova pravá ruka Stitch spouští poslední fázi svého ďábelského plánu a agent Woods bude muset opět čelit mimořádně mocné zbrani, která může drasticky zvrátit vývoj konfliktu.

Na likvidaci nepřátel lze nově použít scorestreak v podobě plamenometu nebo jednu ze čtveřice představených zbraní. Zvolíte útočnou pušku EM2, samopal TEC-9, pistol Marshal nebo elegantní, avšak smrtící vycházkovou hůl? V páté sezóně se seznámíme se třemi novými operátory, konkrétně špičkovou zlodějkou a odbornicí na kyberbezpečnost Kitsune, členem amerických speciálních jednotek Strykerem a známou tváří z příběhové kampaně – agentem Hudsonem

Call of Duty: Black Ops Cold War; screenshot: Season 5 - roadmap

zdroj: Treyarch

Sezóna s pořadovým číslem pět během svého trvání doplní multiplayer Black Ops Cold War a jeho režimy lákavým obsahem.

Fanouškové Warzone mohou očekávat dva nové perkyCombat Scout (po zranění nepřítele ho označí a zvýrazní oranžovou barvou) a Tempered (zvýší odolnost armoru a pro plné brnění postačí už jen dva). Novým bodem zájmu jsou mobilní vysílací stanice a v Gulagu si zabojujeme na speciálně upravené mapce Rush. Premiéru si ve Warzone odbije mód Clash, kde se utkají dva 50členné týmy. Pro více informací navštivte oficiální stránky treyarch.com a callofduty.com.

Call of Duty: Black Ops Cold War Season 4 Reloaded – od 15. července 2021

Refresh čtvrté sezóny je k dispozici od 15. července a předznamenává příchod dalšího plánovaného obsahu do multiplayeru i kooperativního režimu Zombies. Hráči se mohou pustit do bojů na mapě Rush (6v6) z Black Ops II, vyzkoušet si režim Capture the Flag nebo Team Deathmatch či Kill Confirm v úpravách Cranked (k neustálé likvidaci nepřátel hráče žene časovač). Pro fanoušky paintballu je připraven playlist Paintball Moshpit přinášející několik módů upravených ve stylu oblíbeného sportu. Premiéru zažije scorestreak Nuke, na jehož použití bude stačit „pouze“ 30 killů, a také dvě zbraně – samopal OTs 9 a moderní verze obušku.

Call of Duty: Black Ops Cold War; screenshot: Season 4 Reloaded

zdroj: Treyarch

Módy, playlisty, zbraně a mnoho nového obsahu v režimu Zombies. Season 4 Reloaded se má čím pochlubit.

Ve Warzone najdeme první objective-based mód s názvem Payload, ve kterém se utkají dva 20členné týmy hráčů bojujících o cenný intel převážen v nákladních vozech. Event s názvem Blueprint Blitz vám zase prostřednictvím kontraktů umožní získat blueprinty zbraní (i z předešlých sezón). Odvážlivci mohou i nadále zkoumat záhadu červených dveří rozmístěných na mapě a nově použít i scorestreak Sentry Gun. Pro více informací navštivte oficiální stránky treyarch.com a callofduty.com.

Call of Duty: Black Ops Cold War Season 4 – od 17. června 2021

Čtvrtá sezóna multiplayeru je v Black Ops Cold War dostupná od 17. června. Přináší battle pass se sto tiery a třemi operátory jménem Weaver, Jackal a Salah. Podobně jako předcházející sezóna, i ta čtvrtá odstartuje časově limitovaným eventem – tentokrát budeme sbírat SAT linky. Hráči na virtuální bojiště mohou vyběhnou až s pěti novými smrtícími hračkami – lehkým kulometem, útočnou puškou, SMG, vystřelovačku hřebíků a kyjem.

Season Four Cinematic | Call of Duty®: Black Ops Cold War & Warzone™

zdroj: Activision

Ani v čtvrté sezóně ruský agent Perseus nevzdává boj o světovou nadvládu. Používá k tomu i svého spojence z Jižní Afriky Jackala, který se postaral o vychýlení dvou satelitů CIA.

Dočkáme se také nových mapek, z nichž dvě budou fanouškům Black Ops dobře známé. Návrat z BO II totiž zažije Hijacked (6v6) a Rush (6v6) a doplní je pouštní Collateral (6v6, 12v12) a Amsterdam (2v2). Přivítáme také čerstvé multiplayerové módy: Sat-Link, Capture the Flag a One in Chamber. Více jsme se přicházejícím módům, zbraním i mapkám věnovali v naší novince, kde najdete i roadmapu čtvrté sezóny. Čerstvý obsah najdeme i v Zombies režimech Outbreak a Onslaught, kterým se věnujeme v příslušných kapitolách.

Season Four Battle Pass Trailer | Call of Duty®: Black Ops Cold War & Warzone™

zdroj: Activision

V battle passu jako vždy najdete zbraně i množství kosmetických předmětů v podobě skinů, emblémů a calling cards.

Ve free to play režimu Warzone můžeme objevovat dosud neprobádané body zájmu v podobě spadlých satelitů a také záhadné červené dveře. Hráči v Gulagu se utkají v soubojích jeden na jednoho na zmenšené a osekané verzi mapky Hijacked. Ve Warzone najdeme i dva nové herní módy – Verdansk Resurgence Mini a Payload. Více informací naleznete na oficiálních stránkách callofduty.com.

Každá sezóna v multiplayeru Black Ops Cold War trvá přibližně dva měsíce, během nichž je k dispozici čerstvá stovka tierů v battle passu, nové zbraně a operátoři spolu s řadou kosmetických předmětů. Té aktuální vládne návrat klasických map Hijacked a Rush z druhého Black Ops a operátor Weaver, tedy ruský agent pracující pro CIA. Nemůžeme zapomenout ani na update režimu Outbreak, který přinesl čerstvý quest předznamenávající příchod nové round-based mapy v Zombies.

Call of Duty: Black Ops Cold War Season 3 – od 22. dubna 2021

Třetí sezóna multiplayeru je v Black Ops Cold War dostupná od 22. dubna. Přináší battle pass se sto tiery a čtveřicí operátorů, z nichž největším lákadlem bude legendární kapitán Price nebo bývalá členka norské tajné služby – Wraith. Spuštěn byl i event Hunt For Adler sestávající se z výzev splnitelných v multiplayeru i Warzone. Hráči budou mít na výběr z ještě širšího arzenálu zbraní díky automatické PPSH-41 (tier 15), sniperce Swiss K31 (tier 31), balistickému noži, taktické pušce CARV.2, pistoli AMP63 a baseballové pálce, která nepotřebuje bližší představování (poslední čtyři jmenované získáte koupí příslušného bundlu nebo splněním specifické výzvy v multiplayeru).

Season Three Cinematic Trailer | Call of Duty®: Black Ops Cold War & Warzone™

zdroj: Treyarch

Sovětský agent Stitch vysílá dva své operativce do pohoří Yamantau pro utajené dokumenty, které mají pomoci s jeho dalšími plány. Všechny indicie naznačují, že Verdansk bude dalším dějištěm bojů, které rozhodnou studenou válku.

Season 3 dorazila ve společnosti nových mapek, z nichž některé budou k dispozici hned, na jiné si chvíli počkáme. Yamantau (6v6) ve stejnojmenném pohoří inspirované sovětskou observatoří vystřídá menší Diesel (6v6/3v3/2v2), klasická mapa z BO II – Standoff (6v6) a v neposlední řadě Duga (multi-team). Ošizeni nebudou ani hráči očekávající čerstvé multiplayerové módy, které ve třetí sezóně zastoupí Stick and Stones, kde bojuje každý sám za sebe pouze s kuší, nožem a tomahavkem. Režim Multi-Team Elimination zase potěší týmové hráče toužící postavit se se spolubojovníky na stupínek vítězů. Více informací naleznete na oficiálních stránkách callofduty.com.

Call of Duty Black Ops Cold War; screenshot: Season 3

zdroj: Activision

Ani v této sezóně nechybí zbraně zdarma a množství kosmetických předmětů.

Novinky najdeme i v režimu Outbreak pro Zombies, avšak největší změnou, která třetí sezóně kraluje, je přerod mapy Verdansk free to play režimu Warzone. Obrovské hřiště pro desítky hráčů bylo totiž přetvořeno ve stylu 80. let, aby více korelovalo s posledním vydaným Black Ops Cold War. Změny se dotkly všech oblastí mapy, z nichž některé se definitivně staly minulostí, jiné se dočkaly retro obměny. Seznam těch největších změn ve Warzone najdete na oficiálních stránkách callofduty.com a oficiálním YT kanálu Treyarch.

Call of Duty: Black Ops Cold War Season 2 – od 25. února 2021

Druhá sezóna multiplayeru je v Call of Duty Black Ops Cold War k dispozici od 25. února 2021 a co se týče množství obsahu, bere si příklad ze své předchůdkyně. Samozřejmostí je čerstvý battle pass se sto tiery obsahující i kosmetické předměty. V průběhu sezóny budou postupně zpřístupněni čtyři operátoři na čele s překupníkem zbraní a drog z Laosu, Kapano „Naga“ Vangem a Samanthou Maxis, která hrála důležitou roli v režimu Zombies napříč několika díly Black Ops.

Rozroste se také spektrum smrtících hraček díky puškám FARA 83 a LC10, které získáte zdarma na 15 a 31. tieru battle passu. Získat můžete také mačetu, speciální armádní lopatku e-tool, kuši nebo odstřelovačku ZRG 20mm. A to buď zakoupením příslušného balíčku v in-game obchodě nebo splněním příslušné výzvy v multiplayeru.

Season Two Gameplay Trailer | Call of Duty®: Black Ops Cold War & Warzone™

zdroj: Activision

Poté, co specialista na chemické zbraně Vikhor „Stitch“ Kuzmin unesl CIA operativce Adlera, přichází na scénu bývalý vojenský generál s přezdívkou „Naga“, jehož hřištěm jsou džungle jihovýchodní Asie. Společně s Kuzminem plní příkazy ruského agenta Persea.

Nejen příchozí zbraně si budeme moci vyzkoušet na jedné ze čtyř nových map. Apocalypse (6v6) zasazené v základně drogového kartelu, ruské vesničce Golova (multi-team), nádvořích luxusního obydlí v Mansion (2v2, 3v3) a sluncem zalitém Miami Strike (6v6). Na začátku sezóny nebo v jejím průběhu dojde také na obměnu dostupných herních módů. Tentokrát v multiplayeru Cold War přivítáme Gun Game (free-for-all), kde musíte co nejdříve zabít protihráče každou z 20 nabízených zbraní. Kromě něj se budou hráči předhánět v hromadění psích známek v režimu Stockpile (6V6) a udržování obsazených pozic v Hardpoint, kde se tentokrát proti sobě utká až deset týmů po čtyřech hráčích.

Call of Duty: Black Ops Cold War; screenshot: Season 2

zdroj: Treyarch

Kromě čerstvého obsahu v podobě map, operátorů a zbraní bude k dispozici také battle pass se stovkou tierů.

Velkou novinkou (a to doslova) je také čerstvý scorestreak v podobě rotačního ručního kulometu – Death Machine. Na milovníky masakrování zombíků v druhé sezóně čekala vcelku štědrá nadílka v podobě nové mapky Firebase Z a také eventu Outbreak, kde se kromě kácení nemrtvých mohou hráči pustit do plnění úkolů na rozlehlé mapě. Do free to play režimu Warzone přibudou body zájmu společně s čerstvými herními módy Exfiltration, ve kterém hráči získají možnost úspěšně zakončit battle royale zápas prostřednictvím vysílačky, a Rebirth Island Resurgence Extreme, kde se po novém může utkat vyšší počet hráčů. Více informací naleznete na oficiálních stránkách callofduty.com.

Call of Duty: Black Ops Cold War Season 1 – od 16. prosince 2020

První sezóna multiplayeru v Call of Duty: Black Ops Cold War odstartovala 16. prosince 2020. Co všechno obsahuje? K dispozici jsou tři noví operátoři v čele s bývalým agentem KGB, „Stitchem“, který se stal tváří první sezóny. V průběhu jejího trvání můžete získat až pět nových zbraní – útočnou pušku Groza, plně automatickou MAC 10, brokovnici Streetsweeper, těžké kladivo a meč podobný kataně, Wakizashi. Poslední tři smrtící hračky získáte splněním specifické výzvy v multiplayeru nebo zakoupením balíčku v in-game obchodě.

Call of Duty®: Black Ops Cold War & Warzone™ - Season One Cinematic

Expert na chemické zbraně Vikhor „Stitch“ Kuzmin pracoval na výrobě nebezpečného plynu Nova 6 v komplexu na ostrově Rebirth Island.

Do hry doputovaly i nové multiplayerové módy: Gunfight (2v2), moderní hra na schovávanou Prop Hunt (6v6), Dropkick (6v6) a v režimu Combined Arms to je Hardpoint (12v12). Kromě toho přibude celkem osm mapek: obchodní centrum Pines (6v6), Raid (6v6) v luxusním Hollywoodském komplexu, Nuketown '84 Holiday (6v6), televizní studio Game Show (2v2), raketové silo ICBM (2v2), KGB (2v2), západoberlínské U-Bahn (2v2) a ruské Sanatorium (Fireteam).

Call of Duty: Black Ops Cold War; screenshot: season 1 roadmap
Část obsahu bude k dispozici ihned, zbytek doputuje v průběhu trvání sezóny.

K dispozici byl i tematický event pro režim Zombies s názvem Jingle Hells. Kromě vánočních dekorací a dárků s různými lákavými bonusy (ale i uhlím) jsou zde sněhové koule, které dokázaly zombíky zmrazit, i sněhuláky ukrývající nemrtvé překvapení. Dočkali jsme se také zbrusu nové mapy ve free to play režimu Warzone inspirované sovětskou základnou Rebirth Island

Jde o menší mapu, jakou je ve Warzone Verdansk a souboje zde probíhají více „tělo na tělo“ v nižším počtu hráčů. S příchodem první sezóny multiplayeru byly do Warzone navíc integrované zbraně z Black Ops Cold War, stejně jako zbytek operátorů a také progres propojující nasbírané XP v Black Ops Cold War, Warzone a COD: Modern Warfare. Více informací naleznete na oficiálních stránkách callofduty.com.

Více podrobností o aktuálním patchi a dalších novinkách najdete na oficiálních stránkách hry.

Call of Duty: Black Ops Cold War: Zombies – 6. sezóna


Jak funguje režim Zombies

I fanoušci online kooperace si v nejnovějším Black Ops přijdou na své, a to konkrétně v režimu Zombies. Tvůrci se v něm rozhodli vzdát hold jeho předchůdcům zachováním základních principů, ale zároveň představit zbrusu nové prvky. V nových zombících kupříkladu najdeme systém vzácnosti zbraní. Funguje na principu pěti úrovní – Common (Loadout), Uncommon, Rare, Epic, Legendary. Každý z nich určí počet attachmentů na dané zbrani a také výši poškození, které udělí. Hráči si mohou zbraně zakoupit (v zápasu pomocí herní měny) nebo je získat otevřením mystery boxu. Ti, kteří se ale nechtějí vzdát svého loadoutu používaného v multiplayeru, si ho mohou nově vzít i do Zombies módu.

Call of Duty®: Black Ops Cold War - Zombies Reveal Trailer

zdroj: Activision

Call of Duty®: Black Ops Cold War - Zombies Reveal Trailer Tvůrci v módu Zombies kombinují součásti dobře známé fanouškům původních titulů, ale zároveň představují zcela nové prvky.

V režimu jsme nepřišli ani o perky (po aktivaci vylepší schopnosti postavy), field upgrady, jejichž umístěním na bojové pole hráč získává výhodu a na jejichž aktivaci je potřeba získat určitý počet killů. Kromě toho je třeba také zmínit používání armoru (dá se najít nebo zakoupit), který lze opravit a také upgradovat. S vlnami mrtvol pomohou také scorestreaky aktivovány získáváním XP (útočný luk, stacionární kulomet, ruční granátomet atd.). Z mrtvých zombíků může vypadnout vybavení a premiéru má i možnost povolání únikového vrtulníku. Sekání nemrtvých tak nemusí nutně skončit vaší smrtí, ale úspěšným pokořením poslední vlny a útěkem z bojiště. Více informací naleznete na oficiálních stránkách Treyarch.

Call of Duty: Black Ops Cold War; screenshot: perception perk Call of Duty: Black Ops Cold War; screenshot: tesla storm

zdroj: Treyarch

Na lovce zombíků čeká v páté sezoně nový perk Death Perception zvýrazňující obrysy i pouhým okem nepostřehnutelných zombíků, field upgrade Tesla Storm vysílající silný elektrický výboj, a jako podpůrnou zbraň si lze proti zástupům mrtvol zvolit i plamenomet.

V Zombies si můžete zvolit cestu likvidace vln chodících mrtvol nebo tento krvavý proces zkombinovat s odemykáním easter eggu. Jeho odhalení zahrnuje sbírání a kombinaci specifických předmětů, které je navíc třeba správně použít – nejde tedy o nic jednoduchého. Pokud vás však už jen masakrování vln zombíků omrzelo, luštění easter eggu je ideální způsob, jak si hru ozvláštnit. Může vám navíc pomoct s lepším pochopením a prohloubením si znalostí o lore a příběhu Dark Aether, který se začal psát na mapce Die Maschine a rozšiřuje původní dějovou linku Aether z předešlých Black Ops her.

Šestá sezóna se nevyhnula ani režimu Zombies a tou největší novinkou je poslední round-based mapa Cold War s názvem Forsaken (detaily o ní se dozvíte v příslušné podkapitole níže). Stejně jako její předchůdkyně i Forsaken nabídne nové výzvy a intel společně s novým perkem, wonder weapon a podpůrnými zbraněmi.

Call of Duty: Black Ops Cold War; screenshot: sólo

zdroj: Treyarch

Forsaken uzavře první kapitolu příběhu Zombies v Black Ops Cold War.

Mód Onslaught přivítá mapky Deprogram a Amerika z multiplayeru spolu s novým režimem Onslaught Elite určeným pouze pro ty nejzkušenější lovce zombíků. V módu Elite se totiž každé kolo budete muset vypořádat s elitním a velmi silným nepřítelem. Pokud dokážete přežít 20 těchto náročných kol, získáte speciální blueprint Rock Salt určený pro útočnou pušku. Pro více informací navštivte oficiální stránky callofduty.com.

Forsaken – k dispozici od 7. 10. 2021

Forsaken je poslední round-based mapa režimu Zombies v Call of Duty: Black Ops Cold War, která uzavře úvodní kapitolu příběhu Dark Aether. Ve Forsaken se operativci z Requiemu postaví nemrtvé hrozbě v srdci Omega Group – v tajném testovacím středisku sovětského svazu. Do rukou vezmeme zbrusu novou wonder weapon v podobě neuvěřitelně silné bojové sekery Chrysalax.

Call of Duty: Black Ops Cold War; screenshot: Wonder Weapon Call of Duty: Black Ops Cold War; screenshot: operators

zdroj: Treyarch

Jako každá round-based mapa v Zombies, i Forsaken nabídne vlastní wonder weapon a další novinky.

Pomoci si taky můžeme dálkově ovládaným autíčkem ARC-XD, které se dočkalo vylepšení prostřednictvím aetherium krystalu. Tato šikovná věcička na čtyřech kolech zombíky naláká díky zvukovému signálu a následně z nich nadělá sekanou. Druhým novým kusem vybavení je Hand Cannon – ruční zbraň, jejíž silné projektily prorazí vetché tělo zombíků jako papír. Lákavě vypadá i perk PhD Slider, který hráče přemění na zbraň. Jakmile totiž do chodící mrtvoly narazíte v slidování, nastane výbuch, který vás sice poškodí, ale nemrtvé ve vašem okolí pošle k ledu. Pro více informací navštivte oficiální stránky callofduty.com.

Mauer der Toten – k dispozici od 15. 7. 2021

Mauer der Toten nás zavede do Berlína ponořeného do hluboké noci zaplaveného nemrtvými. Na mapě se budeme muset vypořádat s novými hrozbami, ale tvůrci přihodili i nějaké další způsoby likvidace chodících mrtvol. Jednou z nich je zbrusu nová wonder weapon CRBR-S se čtyřmi svými variantami. Užitečnou věcičku LT53 Kazimir (součást taktického vybavení) lze zase použít buď na nasátí nepohodlných zombíků, případně pomocí ní „procestovat“ do jiné oblasti na mapě. Na pomoc vám dokonce může přiběhnout i Klaus – figurína stojící u přístroje na upgrady zbraní a brnění.

Call of Duty: Black Ops Cold War; screenshot: Maur der Toten Zombie Call of Duty: Black Ops Cold War; screenshot: Mule kick perk

zdroj: Treyarch

Zipliny, noví nepřátelé i questy – to vše a mnoho víc přináší Mauer der Toten.

Návrat z předešlých Zombie módů zažívá perk Mule Kick (kromě Mauer der Toten dostupná i na ostatních round-based mapách) umožňující si do boje vzít třetí zbraň. Změnou prošly také tzv. wall buye. Po každém pátém kole budou mít zbraně zakoupené z wall buyů určitou šanci na zvýšení rarity (až po maximální Legendary). Vývojáři avizují i technické úpravy zbraní nebo změny statistik zdraví zombíků. Pro více informací navštivte oficiální stránky treyarch.com.

Outbreak – k dispozici od 25. 2. 2021

Outbreak je k dispozici v režimu Zombies nejnovějšího Call of Duty: Black Ops Cold War od konce února 2021. Jde o PvE (player vs environment) kooperativní mód, kde až čtyři hráči plní specifické úkoly, likvidují zástupy zombíků (v jejich řadách naleznete i dosud nepoznané druhy) a zároveň mají možnost prozkoumat zatím největší mapu v Black Ops Cold War Zombies. Kromě lootovaní beden, ve kterých můžete najít vše od C4 až po odstřelovací pušku nebo raketomet, budete mít k dispozici stejné vybavení jako ve všech mapách Zombies, tedy upgradovatelné perky, skilly, field upgrady nebo ammo módy. Novinkou je také možnost jejich upgradu na čtvrtý a pátý level z původních tří.

OUTBREAK Trailer | Season Two | Call of Duty®: Black Ops Cold War

zdroj: Activision

Nové vybavení i druhy zombíků – to vše na vás čeká v Zombies Outbreak.

Na to budete potřebovat dva zbrusu nové typy aetherium krystalů představeny právě v druhé sezóně multiplayeru – Refined Aetherium Crystals a Flawless Aetherium Crystals. Pro jejich získání se však bude muset hráč vypořádat s náročnějšími misemi. I tato lákavá odměna tak pravděpodobně bude často stát za rozhodnutím, zda budete ve hře pokračovat a pustíte se do další mise, nebo zvolíte únik z bojiště pomocí helikoptéry. Více jsme se Outbreaku věnovali i v naší novince.

Call of Duty: Black Ops Cold War; screenshot: Grapple gun Call of Duty: Black Ops Cold War; screenshot: Outbreak tank

zdroj: Treyarch

V páté sezóně se nezapomnělo ani na režim Outbreak, kde teď najdeme tank, novou oblast a šikovného pomocníka na přesun po mapě.

Spektrum regionů v Outbreak rozšíří pískem zaváté Collateral, které se stalo pohřebištěm odchýlených satelitů. Do seznamu úkolů přibyla mise, ve které se hráči musí vypořádat s přesunutím důležitého vozidla z bodu A do bodu B bez jeho poškození. Velmi účinným nástrojem zkázy je tank – nyní dostupný i v režimu Outbreak. Na svižný přesun po mapě však toto obrněné monstrum nemusí být vhodným kandidátem, proto sáhněte po Grapple Gun (dostupná při craftovacím stolku) vystřelující lano schopné vás v sekundě přitáhnout na požadovanou pozici.

Firebase Z – k dispozici od 4. 2. 2021

Ve Firebase Z, která je dostupná od začátku února 2021, se agenti CIA vydají do vietnamské džungle, aby prozkoumali útroby výzkumného centra sovětské organizace Omega Group. Primárním úkolem operativců z týmu Requiem je zachránit jejich informátorku Samanthu Maxis, která jim poskytla klíčové informace o dimenzi Dark Aether. Členové Omega Group s výzkumem v oblasti zužitkování energie Dark Aether nezaháleli, výsledkem čehož je mnoho smrtících hraček využívajících energii dimenze mrtvých naplno.

Call of Duty: Black Ops Cold War; wallpaper: Firebase Z

zdroj: Treyarch

Zasněženou oblast Morasko vystřídá ve Firebase Z džungle ve Vietnamu, která se stala domovem pro sovětské výzkumné středisko.

Kromě podobně vzácných zbraní vám v boji pomáhají i perky. Ve Firebase Z se mimo již těch stávajících opět setkáme s perkem Tombstone soda (poprvé představen v Black Ops II), který hráčům umožní během čekání na oživení prozkoumávat mapu ve formě ducha. Pozor však, nejde o neomezenou možnost. Pokud vás spoluhráč nestihne včas oživit nebo nedokážete přejít k vaší vlastní mrtvole, zemřete „opravdu“ a musíte čekat na konec kola. Návratu se na téhle mapě dočkají i některé druhy nepřátel, konkrétně tzv. Russian Mangler Soldier (sovětský nemrtvý voják vybavený kosáky a zbraní), Hellhound (krvelačný pes plemene zombie), ale ke slovu se dostane i nový typ nepřítele v podobě Mimiků vybavených dlouhými chapadly.

Die Maschine – k dispozici od 13. 11. 2020

V Die Maschine se začíná psát příběh s názvem Dark Aether. Jde o první mapu pro režim Zombies v Call of Duty: Black Ops Cold War a celkově už třicátou třetí mapou v historii módu Zombies COD titulů. Vzdává hold historicky první mapě v režimu Zombies z Call of Duty: World at War (2008) s názvem Nacht der Untoten a rozšiřuje ji o nové prostory nacistické výzkumné laboratoře.

Píše se rok 1944. Členům nacistického projektu Endstation zaměřeného na produkci atomových zbraní se v důsledku selhání cyklotronového urychlovače částic podařilo odhalit paralelní dimenzi Dark Aether, taktéž přezdívanou jako dimenze mrtvých. Touha po ovládnutí její síly se však inženýrům vymstila a laboratoř zaplavily hordy nemrtvých. O rok později se sovětským vojákům podařilo cyklotron deaktivovat.

Call of Duty: Black Ops Cold War; wallpaper: Dark Aether

zdroj: Activision

V Die Maschine je možné téměř neomezeně „cestovat“ mezi Dark Aether a našim světem. Ani v jednom z nich vám však hordy zombíků nedají pokoj.

V dobách studené války však začala dimenze Dark Aether stále více lákat organizaci KGB agentů, Omega Group, protože s ní by měl Sovětský svaz v rukou obrovskou moc. Skupině operativců se úspěšně podařilo opět aktivovat cyklotron, v důsledku čehož se na více místech světa objevily trhliny do dimenze mrtvých. Zabránit hrozící katastrofě způsobené těmito bránami do Dark Aether se snaží tým Requiem pod záštitou CIA, jejíž členové (jedním z nich je i hráč) se vydali do srdce projektu Endstation – oblasti Morasko v Polsku.

Onslaught (do 1. 11. 2021 pouze pro majitelé Playstation)

Onslaught je kooperativní mód (k dispozici od vydání Black Ops Cold War), ve kterém dva hráči čelí nekonečným vlnám zombíků zatímco následují záhadný orb. Na začátku každého zápasu se hráči spawnou na jedné z multiplayerových map se zbraněmi dle vlastního výběru. Primárním úkolem je kromě samotného přežití následovat vznášející se orb (pokud se vzdálíte z jeho blízkosti, začne vás zraňovat dimenze Dark Aether). Ten vás vždy „uvězní“ v specifickém úseku mapy, kde se musíte vypořádat s vlnami zombíků.

Call of Duty: Black Ops Cold War – Zombies Onslaught | PS4, PS5

zdroj: Sony

Režim Onslaught je v rámci roční exkluzivity zatím k dispozici pouze na PlayStation 4 a PlayStation 5. Exkluzivita vyprší 1. listopadu tohoto roku.

Jakmile bude na vašem kontě dostatek zlikvidovaných chodících mrtvol, orb exploduje, čímž zničí všechny zbývající nemrtvé, a přesune se do další oblasti. Zombíci neustále sílí a setkáte se zde i s tzv. elitními nepřáteli, jejichž likvidace vám zaručí bonusy v podobě zbraní, vybavení, power-upů nebo náhodného perku. Automaty s perky ani pack-a-punch přístroj se v Onslaught módu nenacházejí, smrtící hračky však můžete vylepšovat prostřednictvím kalichů, které padají z elitních nepřátel. Víc informací najdete na oficiálních stránkách blog.playstation.com.

S pátou sezónou do Onlasught přijde čerstvá mapa Echelon společně s časově limitovaným módem a blueprintem zbraně později v sezóně.

Call of Duty: Black Ops Cold War: Multiplayer


Dostupnost multiplayeru v Black Ops Cold War

Multiplayer je, jak bývá zvykem, součástí plné hry Call of Duty: Black Ops Cold War. V případě, že si chcete hru pro více hráčů vyzkoušet, ale titul nevlastníte, tvůrci vybrané části multiplayeru zpřístupňují v rámci tzv. free access weeks. Season pass (placený balíček herních dodatků) ve hře přítomen není – všechny multiplayerové mapy a módy přidány do Cold War po jeho vydání jsou dostupné zdarma napříč všemi platformami. Multiplayer nového Black Ops nese přívlastky cross-progression, cross-play a cross-gen, což znamená, že si ho zahrají majitelé PC s vlastníky konzole, ať už z nové (PlayStation 5, Xbox Series X/S) nebo staré generace (PlayStation 4, Xbox One), a v případě, že se rozhodnete pro „upgrade“ hry pro novou generaci konzolí, o postup ve hře nepřijdete.

Propojení Black Ops Cold War s COD: Modern Warfare a Warzone

Tématika studené války se po vydání Call of Duty: Black Ops Cold War promítla i do free to play režimu Warzone, který byl představen krátce po vydání Call of Duty: Modern Warfare. Konkrétně se tak stalo prostřednictvím operátorů, některých zbraní a témat. Hráči mají navíc přístup do in-game obchodu Warzone (obsahuje kombinaci předmětů z Cold War a Modern Warfare použitelných ve Warzone), Black Ops Cold War (obsah použitelný jak v nejnovějším Call of Duty, tak Warzone) a Modern Warfare obchodu (kosmetické doplňky určené pro Warzone a COD: Modern Warfare). 

Progresu (i v rámci battle passu) mohou hráči dosáhnout hraním Black Ops Cold War, Warzone a také COD: Modern Warfare. Ve Warzone jsou zpřístupněny jak zbraně z Black Ops Cold War, tak z Modern Warfare, přičemž jejich levelování probíhá ve hře, z níž pocházejí a ve Warzone (arzenál z Cold War nelze použít v Modern Warfare a naopak). Do obrovského světa ve Warzone si můžete povolat jakéhokoliv operátora z Black Ops i Modern Warfare (až po tom, co je v dané hře odemknete). Více se dočtete na callofduty.com.

Call of Duty: Black Ops Cold War; screenshot: Warzone

zdroj: Activision

Free to play režim Warzone bude i nadále obohacován obsahem určitým způsobem propojeným se současnými i budoucími tituly v Call of Duty sérii.

Po vydání Black Ops Cold War zatím do Warzone dorazila menší mapa Rebirth Island, čerstvý režim Resurgence a Gulag, do kterého putovali (dočasně) eliminování hráči ze zápasů battle royale, vystřídala nová aréna. Druhá sezóna obohatila mapu Warzone – Verdansk o pozoruhodné body zájmu v čele s nákladní lodí Vodianoy a přinesla také režim s názvem Exfiltration. O dalším novém obsahu ve Warzone vás budeme informovat v kapitole sezóny.

Progres: Systém prestiže nabízí ještě více možností pro stoupání po žebříčku

Velkým tématem je v případě Call of Duty: Black Ops Cold War i systém prestiže, který bude zajímat náruživé hráče multiplayeru, ale i ty, kteří patří mezi casual pařany. I v tomto směru si totiž tvůrci připravili pár změn. Zejména jde o tzv. Seasonal Prestige. Hráč nejdříve započne cestu za odemykáním military ranků (1 – 55). Jakmile zdolá ten poslední, automaticky získá první Prestige odznak a ocitne se na začátku nového systému Seasonal Levelling (opět od ranku 1), přičemž vše levelováním získané vybavení nám tentokrát zůstane (v předešlých titulech s Prestige systémem se vynulovalo/resetovalo).

Call of Duty: Black Ops Cold War; screenshot: prestige system
Vývojáři lákají na vícestupňový systém progresu – milovníci zdolávání ranků si tak pravděpodobně přijdou na své.

Těsně po vydání hry a před spuštěním první sezóny multiplayeru (10. prosince), probíhalo Pre-Season období, kdy bylo možné získat až tři prestiže – na začátku Season Level 1 (po odemknutí 55 military ranků), po dosažení Season Level 50 a Season Level 100. Dosažený level se po spuštění první sezóny v prosinci resetoval a progress pokračuje od nejvyšší dosažené prestiže. Každá sezóna bude navíc obsahovat čtyři dodatečné prestiže (na Season Levelu 50, 100, 150 a 200).

Pokud se vám podaří zdolat 200 levelů, stanete se Prestige Masterem dané sezóny, ale stále můžete stoupat po žebříčku, a to až po level 1000, přičemž za každých 50 levelů získáte ocenění za zdolání tohoto milníku. Pro více informací o výhodách systému prestiže, navštivte oficiální stránky hry.

80. léta, ve kterých se Cold War odehrává, se promítla nejen do customizovatelných a upgradovatelných zbraních inspirovaných skutečnými protějšky z této éry, ale i do map a vybavení. Z prekérní situace vás v multiplayeru nového Black Ops může kromě zbraní dostat taktické vybavení v podobě (omračujícího) granátu, semtexu,... vždyť to znáte. Výhodu na bojišti poskytnou field upgrady (mina, rušička... ) a také spektrum scorestreaků (aktivují se získáním dostatečného množství zkušeností). Pro vylepšení vlastností hratelné postavy zamiřte do záložky s perky a wildcards. Bližší informace o vybavení naleznete na oficiálních stránkách callfoduty.com.

Call of Duty: Black Ops Cold War; screenshot: loadout Call of Duty: Black Ops Cold War; screenshot: kosmetické předměty

zdroj: vlastní

Loadout si můžete plně přizpůsobit podle vašeho stylu hraní a pokud vám srdce prahne po extravagantnějším skinu pro vaši zbraň, můžete ho získat hromaděním zkušenostních bodů v battle passu nebo za reálné peníze koupit jeden z kosmetických balíčků.

Kromě již dobře známých režimů Kill Confirmed, Domination nebo Deathmatch v Cold War narazíte i na nové módy: Fireteam: Dirty Bomb staví proti sobě čtyři týmy po deseti hráčích soupeřících ve sbírání uranu, Combined Arms: Domination (nebo Assault) pro 16 až 24 hráčů vás zaúkoluje obsazováním specifické oblasti. Ve VIP Escort se stanete členem eskortního nebo eliminačního týmu. Priorita číslo jedna? Zlikvidovat nebo zachránit VIP hráče. Více o režimech se dočtete na oficiálních stránkách callofduty.com.

Call of Duty: Black Ops Cold War; screenshot: kuše Call of Duty: Black Ops Cold War; screenshot: motorka

zdroj: Activision

V určitých zápasech se musíte vypořádat s protihráčem tváří v tvář, na větších mapách můžete ve svůj prospěch využít dopravní prostředky.

Hráči si mohou změřit síly na větších i menších mapkách, jejichž výběr se s přibývajícími sezónami neustále rozšiřuje, proto zmíníme jen některé z nich. Již během předběžného přístupu měla v multiplayeru velký úspěch mapa Satellite (6v6) inspirovaná pouští v Angole, na které nenajdete žádné budovy a krýt před nepřátelskou palbou vás budou jen duny písku a kamenné útvary. Zmínku si zaslouží i Armada (6v6/12v12), kde zápas probíhá na bojových lodích, noční, neony osvícené Miami (6v6/12v12) a Nuketown '84 (6v6), kterou jsme mohli vidět už v předešlých Black Ops titulech. Oficiální stránky callofduty.com vám nejen o těchto bojových hřištích prozradí více.

Call of Duty: Black Ops Cold War: Mikrotransakce


Call of Duty: Black Ops Cold War mikrotransakce obsahuje, ale nejde o agresivní pay-to-win model, kde si za reálné peníze lze koupit loot boxy, a tím výraznou výhodu nad ostatními hráči. Cold War hráčům nabízí možnost si za reálné peníze zakoupit pouze herní měnu COD Points nebo konkrétní kosmetické předměty či balíčky (bundles). Určitý počet COD Points lze získat pouze hraním, v rámci battle passu.

Call of Duty: Black Ops Cold War; screenshot: COD points Call of Duty: Black Ops Cold War; screenshot: bundle

zdroj: vlastní

Za reálné peníze si v Cold War koupíte pouze kosmetické předměty.

Call of Duty: Black Ops Cold War: Recenze


Recenze (Alza Magazín)

Naše redaktorka Alexandra Vaníková byla i přes pár výčitek s Black Ops Cold War spokojená a hru hodnotila následovně:

„Call of Duty: Black Ops Cold War navzdory jistým nedostatkům dokázalo převážit misky vah ve svůj prospěch. Některé prvky se ve hře neosvědčily nebo nedostaly větší prostor a multiplayer revoluci nepřináší. Přesto dokáže hra pro více hráčů zajistit hodiny zábavy, podobně jako Zombie mód a kvalitně zpracovaná příběhová kampaň.“ Na celou recenzi se můžete podívat zde.

A jak hodnotí svět?

Tato hodnocení jsou platná k 13. 8. 2021.


Call of Duty: Black Ops Cold War: Datum vydání, platformy


Call of Duty: Black Ops Cold War vyšlo 13. listopadu na PC, a to konkrétně na Battle.net. V té samé době hra dorazila i na PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X/S a také na PlayStation 5, kde je v ČR/SK dostupná od 19. listopadu, tedy ode dne vydání konzole.

Call of Duty Black Ops Cold War: Standartní, Cross-gen a Ultimátní edice


Call of Duty Black Ops: Cold War je k dispozici celkem ve třech edicích. Standardní, za 60 dolarů, obsahuje hru kompatibilní buď s PC nebo se současnou generací konzolí. Verze pro PS4 a Xbox One jsou hratelné i na PlayStation 5 a Xbox Series X/S díky zpětné kompatibilitě, avšak bez vylepšení, které přináší budoucí generace konzolí (například vyšší framerate, kratší načítací časy). Cross-gen bundle nabízí základní hru ve verzi pro současnou i budoucí generaci konzolí z té samé rodiny (PlayStation 4 + PlayStation 5 nebo Xbox One + Xbox Series X/S) a hráče vyjde na 70 dolarů. Ultimátní edice za 90 dolarů obsahuje hru na PC nebo verzi kompatibilní se současnou i budoucí generací konzolí. Její majitelé navíc získají i bonusy v podobě skinů nebo jedné sezóny battle passu zdarma. Více informací naleznete na oficiálních stránkách Activision a battle.net.

Call of Duty: Black Ops Cold War; gameplay: PC edice Call of Duty: Black Ops Cold War; gameplay: PS edice Call of Duty: Black Ops Cold War; gameplay: Xbox edice
V případě, že si chcete vychutnat všechny výhody, které PlayStation 5 a Xbox Series X/S přinášejí, bude pro vás nejvhodnější cross-gen bundle.

Call of Duty: Black Ops Cold War: Čeština, česká lokalizace


Oficiální česká lokalizace ve hře přítomna není. Momentálně není k dispozici ani fanouškovský překlad.

Call of Duty: Black Ops Cold War: Gameplay


I letošní Black Ops je typická střílečka z pohledu první osoby, kde si musíte klestit cestu zástupy nepřátel za zvuku výbuchů a svištících projektilů. Hra vám nabízí arzenál zbraní používaných v období studené války – od ručních zbraní až po odstřelovací pušky. Ty využijete jak v adrenalinem napumpovaných pasážích, tak stealth misích zaměřených na pomalejší a opatrnější postup zahrnující například páčení zámků, používání smrtících hraček s tlumičem nebo plížení a tichou likvidace nepřátelských vojáků.

'Nowhere Left to Run' Teaser - Call of Duty®: Black Ops Cold War

zdroj: Activision

Teaser Nowhere Left to Run je ideální ochutnávkou hratelnosti Black Ops Cold War.

Součástí gameplaye, která je netradiční pro tituly v Call of Duty sérii, je důraz na hráčovy volby, jejichž prostřednictvím je příběh možné zčásti ovlivnit. Na začátku hry si je možné vytvořit vlastní postavu a v jejím závěru na vás čeká několik konců. K dispozici jsou také dvě volitelné mise,  kterých úspěšnému zvládnutí předchází spojování indicií z nalezených důkazů i luštění šifer.

Call of Duty: Black Ops Cold War: Příběh


Vývojáři z Treyarchu se v jejich nejnovějším počinu rozhodli pro návrat do historie. A to jak skutečné, tak té herní. Call of Duty: Black Ops Cold War se totiž odehrává v roce 1981, přímo navazuje na původní Black Ops (2010) a umožní vám prožít důležité události studené války na vlastní (virtuální) kůži. Jelikož je hra zasazena do období skrytého konfliktu mezi USA a komunistickým blokem, odpovídají tomu i prostředí, kam se v kůži agenta s krycím jménem Bell podíváte. Kromě návštěvy východního Berlína nebo Turecka dostanete možnost v roli dvojitého sovětského agenta infiltrovat ústředí sovětské KGB, prostřednictvím několika flashbacků zakusíte brutalitu války ve Vietnamu a nepřátelským projektilům se budete vyhýbat na střechách budov v Amsterdamu.

𝙿𝚎𝚛𝚜𝚎𝚞𝚜 𝙱𝚛𝚒𝚎𝚏𝚒𝚗𝚐 𝙲𝚒𝚗𝚎𝚖𝚊𝚝𝚒𝚌 - 𝙾𝚏𝚏𝚒𝚌𝚒𝚊𝚕 𝙲𝚊𝚕𝚕 𝚘𝚏 𝙳𝚞𝚝𝚢®: 𝙱𝚕𝚊𝚌𝚔 𝙾𝚙𝚜 𝙲𝚘𝚕𝚍 𝚆𝚊𝚛

V Black Ops Cold War uvidíte i prezidenta Ronalda Reagana, pod jehož velením pracuje speciální tým operativců.

V novém Call of Duty: Black Ops se opět setkáte se známými postavami původní hry, a jako člen skupiny vytrénovaných operativců se po boku agenta Woodse, Masona a Hudsona (postavy z Black Ops 1) hráč pustí do boje proti zákeřným plánům sovětského agenta Persea, jehož osoba je dodnes opředena záhadami. Během druhé světové války se mu údajně povedlo infiltrovat projekt Manhattan a ukrást důležité informace o výrobě atomové bomby. Nyní je jeho plánem destabilizace moci těch největších zemí.

Call of Duty: Black Ops Cold War: Videa, trailery, screenshoty


Trailery a další videa můžete nalézt na oficiálním YouTube kanále hry a obrazové materiály na homepage stránkách hry Call of Duty: Black Ops Cold War.

Oficiální screenshoty a obrázky, galerie

Call of Duty: Black Ops Cold War; wallpaper: zombies Call of Duty: Black Ops Cold War; wallpaper: Hounds Call of Duty: Black Ops Cold War; wallpaper: Megaton
Call of Duty: Black Ops Cold War; gameplay: battle shield Call of Duty: Black Ops Cold War; gameplay: cavern Call of Duty: Black Ops Cold War; underdark
Call of Duty: Black Ops Cold War; gameplay: giant tentacle Call of Duty: Black Ops Cold War; gameplay: vampire Call of Duty: Black Ops Cold War; gameplay: volo
Call of Duty: Black Ops Cold War; gameplay: ambush battle Call of Duty: Black Ops Cold War; gameplay: attack from behind
Call of Duty: Black Ops Cold War; gameplay: attack from above Call of Duty: Black Ops Cold War; gameplay: spell usage Call of Duty: Black Ops Cold War; gameplay: wind spell
Call of Duty: Black Ops Cold War; gameplay: battle 2 Call of Duty: Black Ops Cold War; gameplay: field of view Call of Duty: Black Ops Cold War; gameplay: field of view 2
Call of Duty: Black Ops Cold War; gameplay: fire traps Call of Duty: Black Ops Cold War; gameplay: ledge sneaking Call of Duty: Black Ops Cold War; gameplay: magic missiles

zdroj: Activision

(15. 6. 2021): Season Four Battle Pass Trailer | Call of Duty®: Black Ops Cold War & Warzone™

Season Four Battle Pass Trailer | Call of Duty®: Black Ops Cold War & Warzone™

zdroj: Activision

(11. 6. 2021): Season Four Cinematic | Call of Duty®: Black Ops Cold War & Warzone™

Season Four Cinematic | Call of Duty®: Black Ops Cold War & Warzone™

zdroj: Activision

(22. 2. 2021): OUTBREAK Trailer | Season Two | Call of Duty®: Black Ops Cold War

OUTBREAK Trailer | Season Two | Call of Duty®: Black Ops Cold War

zdroj: Activision

(18. 2. 2021): Season Two Gameplay Trailer | Call of Duty®: Black Ops Cold War & Warzone™

Season Two Gameplay Trailer | Call of Duty®: Black Ops Cold War & Warzone™

zdroj: Activision

(28. 1. 2021): Firebase Z Trailer | Season One | Call of Duty®: Black Ops Cold War

Firebase Z Trailer | Season One | Call of Duty®: Black Ops Cold War

zdroj: Activision

(16. 12. 2020): Call of Duty®: Black Ops Cold War & Warzone™ Reloaded Trailer

Call of Duty®: Black Ops Cold War & Warzone™ Reloaded Trailer

zdroj: Activision

(14. 12. 2020): Call of Duty®: Black Ops Cold War & Warzone™ - Season One Deep Dive

Call of Duty®: Black Ops Cold War & Warzone™ - Season One Deep Dive

zdroj: Activision

(7. 12. 2020): Call of Duty®: Black Ops Cold War & Warzone™ - Season One Cinematic

Call of Duty®: Black Ops Cold War - Call of Duty®: Black Ops Cold War & Warzone™ - Season One Cinematic

(9. 9. 2020): Multiplayer Reveal Trailer

Call of Duty®: Black Ops Cold War - Multiplayer Reveal Trailer

(9. 9. 2020): Call of Duty®: Black Ops Cold War Multiplayer Reveal

Call of Duty®: Black Ops Cold War Multiplayer Reveal

(27. 8. 2019): Perseus Briefing Cinematic

𝙿𝚎𝚛𝚜𝚎𝚞𝚜 𝙱𝚛𝚒𝚎𝚏𝚒𝚗𝚐 𝙲𝚒𝚗𝚎𝚖𝚊𝚝𝚒𝚌 - 𝙾𝚏𝚏𝚒𝚌𝚒𝚊𝚕 𝙲𝚊𝚕𝚕 𝚘𝚏 𝙳𝚞𝚝𝚢®: 𝙱𝚕𝚊𝚌𝚔 𝙾𝚙𝚜 𝙲𝚘𝚕𝚍 𝚆𝚊𝚛

(26. 8. 2019): Reveal Trailer

Call of Duty®: Black Ops Cold War - Reveal Trailer

(21. 8. 2019): Official Trailer

Know Your History | Official Call of Duty®: Black Ops Cold War Trailer

Call of Duty: Black Ops Cold War: Hardwarové nároky pro PC


Pokud tedy pokukujete právě po PC verzi Black Ops, prostudujte si tabulku, která vám prozradí minimální i doporučené požadavky na hardware. Nároky nijak nevybočují z řady současných titulů a na rozběhnutí hry nebudete potřebovat hypermoderní herní stroj. Postačí vám 8 GB RAM, dokonce jen Windows 7 64-bit (i když tvůrci doporučují použít Windows 10) a grafická karta GTX 1060.

Vývojáři nedávno oznámili změny týkající se požadovaného místa na disku. Nově nebudete při instalaci hry potřebovat 175 až 250 GB, ale pouze 95 GB (PlayStation 4), 133 GB (PlayStation 5), 93 GB pokud vlastníte Xbox One a 136 GB v případě Xbox Series X/S. Majitelé konzolové i počítačové verze hry navíc nejsou povinni instalovat celou hru, ale pouze část. Jako příklad uvádějí tvůrci velikosti jednotlivých instalačních souborů pro PC: Multiplayer si ukousne 35 GB, plná hra 82 GB (na ultra grafice až 125 GB). Na disku je samozřejmě i tak nutné nechat místo pro budoucí aktualizace a módy, které postupně do hry přibudou.


Minimální HW požadavky Doporučené HW požadavky Doporučené (ray-tracing) HW požadavky Ultra RTX HW požadavky
Operační systém Windows 7 64-Bit (SP1) / Windows 10 64-Bit Windows 10 64-Bit Windows 10 64-Bit Windows 10 64-Bit
Procesor Intel Core i3-4340 / AMD FX-6300 Intel Core i5-2500K / AMD Ryzen R5 1600X Intel i7-8700K / AMD Ryzen 1800X Intel i9-9900K / AMD Ryzen 3700X
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 670 / GeForce GTX 1650 / Radeon HD 7950 NVIDIA GeForce GTX 970 / GTX 1660 Super / Radeon R9 390 / AMD RX 580 NVIDIA GeForce RTX 3070 NVIDIA GeForce RTX 3080
Operační paměť 8 GB 12 GB 16 GB 16 GB
Pevný disk 82 GB / 35 GB (pouze multiplayer) 82 GB 82 GB 125 GB

• Zdroj: callofduty.com (11. 11. 2020)

S jakým herním PC na Call of Duty: Black Ops Cold War?

Chcete si ulehčit výběr? Níže pro vás máme tipy na vhodné herní počítače podle náročnosti.

Alza GameBox Core GTX1660 Super

Základní sestava:

Alza GameBox Core GTX1660 Super

Alza GameBox Core RTX2060 Super

Optimální sestava:

Alza GameBox Core RTX2060 Super

Alza Gamebox Ryzen RTX3070

Sestava pro náročné:

Alza Gamebox Ryzen RTX3070

i

• Zdroje: callofduty.comtreyarch.comsupport.activision.com, /eu.shop.battle.net, vlastní, callofduty.com (update 27. 4. 2021), blog.playstation.com 


Co jsme dříve napsali o Call of Duty: Black Ops Cold War

V Black Ops Cold War si budeme moci vytvořit vlastní postavu a ovlivnit příběh 

Hned na začátku je třeba říci, že včerejší uniklé informace se potvrdily. V titulu se opět setkáme se známými postavami z původního Black Ops a pravděpodobně se podíváme i na válku ve Vietnamu. Hra dorazí se zombie módem a samostatným multiplayerem, jehož odhalení se dočkáme 9. září. Call of Duty: Black Ops Cold War se podívá na PC, konzole současné a budoucí generace a jeho vydání je naplánováno na 13. listopadu 2020. Pokud vás zajímají detailnější informace, které se včera dostaly na internet, najdete je v našem článku.

U příležitosti oficiálního odhalení hry nám však byly představeny i čerstvé, dosud nezveřejněné zprávy. V kampani si zahrajeme za customizovatelnou postavu a portál endgadget.com informuje dokonce i o několika možných koncích a volbách hráče ovlivňujících finále děje. Nebudu určitě jediná, koho tento fakt upřímně překvapil – pro Call of Duty sérii totiž prvky dialogových voleb či ovlivňování příběhu nejsou vůbec běžné. 

𝙲𝚊𝚕𝚕 𝚘𝚏 𝙳𝚞𝚝𝚢®: 𝙱𝚕𝚊𝚌𝚔 𝙾𝚙𝚜 𝙲𝚘𝚕𝚍 𝚆𝚊𝚛 - 𝚁𝚎𝚟𝚎𝚊𝚕 𝚃𝚛𝚊𝚒𝚕𝚎𝚛

V traileru můžeme kromě záběrů z války ve Vietnamu vidět i 40. prezidenta USA, Ronalda Reagana. Po J. F. Kennedym a R. Nixonovi tak jde o třetího skutečného prezidenta Spojených států, kterého virtuální já se v Black Ops objevilo.

Podařilo se tvůrcům vytvořit vhodný balanc mezi dialogy a hratelností tak, aby Cold War místy nepůsobilo jako interaktivní film? A jak na tuto změnu zareaguje herní komunita, respektive fanoušci série zvyklí na přímočařejší zdolávání kampaně? Bude to rozhodně velmi zajímavé sledovat.

Hra se bude pyšnit cross-play a cross-generation multiplayerem a také přívlastkem cross-progression, což znamená, že progress ve hře bude ukládán napříč všemi dostupnými módy. Na oficiálních stránkách hry také stojí, že titul bude nadále podporovat úspěšný free to play mód Warzone a multiplayer bude zásobován obsahem zdarma (mapy a módy), podobně jako Call of Duty: Modern Warfare od Infinity Ward.

• Zdroje: us.shop.battle.net, youtube.com, callofduty.com

Následuje dřívější aktualizace...

Black Ops: Cold War bude obsahovat Zombie mód i samostatný multiplayer

• Autor: Alexandra Vaníková

Zdrojem informací jsou portály dlouhodobě pokrývající Call of Duty sérii – Call of Duty Tracker a Modern Warzone. Uvedené zprávy je však přesto třeba brát s rezervou. Nebyly totiž oficiálně potvrzeny.

Prvním náznakem, který spojoval letošní Call of Duty od Treyarchu s jeho předchůdci ze série Black Ops, byl kratičký „spot“ věnovaný Frankovi Woodsovi (hratelné postavě představené v Black Ops 1), který by měl jako operátor dorazit do Warzone. Woods má být kosmetickým bonusem, který získají hráči za předobjednání Call of Duty: Black Ops Cold War, jak informuje cod.tracker.gg.

Kosmetické předměty pro Black Ops: Cold War, Modern Warfare a Warzone budou k dispozici i ve specifických edicích titulu. Ultimátní edice poskytne samozřejmě největší nálož obsahu – kromě skinů například i battle pass bundle (v Black Ops: Cold War bude battle pass fungovat stejně jako v Call of Duty: Modern Warfare).

Jak lze již z informace o battle passu vytušit, nejnovější Black Ops bude mít vlastní hru pro více hráčů. Má být odhalena 9. září 2020 a insider TheGamingRevlution tvrdí, že při vydání hry bude dostupných deset multiplayerových map. První záběry z multiplayeru navíc uvidíme již zítra v traileru. Návratu se dočká i očekávaný zombie mód, který neoddělitelně patří k Black Ops sérii. Ve znamení studené války se však ponese i Warzone, kde přibude například režim Zombie Royale či mapa studenou válkou poznamenané oblasti Verdansk.

Podle zatím nepotvrzených zpráv se Frank Woods stane novým operátorem ve Warzone.

Jelikož součástí Black Ops: Cold War bude i hra pro více hráčů, nabízí se otázka, zda si zahrajeme v otevřené betě. Zejména když vezmeme v úvahu, že představení hry bylo, ve srovnání s předchozími Call of Duty tituly, celkem opožděné, a situaci tvůrcům neusnadnil ani koronavirus. Podle COD Tracker nebudeme o otevřenou betu ochuzeni a přístup k ní získají majitelé PC, PlayStation 4 a Xbox One po předobjednání hry. Pravděpodobně tak půjde o multiplayer s přívlastkem crossplay. 

Leakům se nevyhnul ani příběh připravovaného Call of Duty. Jak informuje CODTracker, Call of Duty: Black Ops Cold War je přímým pokračováním původního Black Ops. Opět tak prý potkáme ikonické postavy, jakými jsou Frank Woods, Jason Hudson a Alex Mason. Společně s nimi se budeme snažit překazit plány agenta jménem Perseus a navštívíme Turecko, Vietnam, východní Berlín či dokonce ústředí sovětské tajné služby. Tipuji, že si zahrajeme hned za několik postav a události studené války tak uvidíme hned z několika úhlů pohledu. 

A to nejdůležitější nakonec. Vydání Call of Duty: Black Ops Cold War je údajně naplánováno na 13. listopadu tohoto roku. Jako logické se jeví platformy PC, PlayStation 4 a Xbox One, ale titul se s největší pravděpodobností dostane i na konzole příští generace. Odpovědi snad poskytne zítřejší oficiální odhalení, ze kterého vám přineseme zprávy.

• Zdroje: Twitter, cod.tracker.gg

Následuje původní článek...

Odhalení titulu proběhne 26. srpna

• Autor: Alexandra Vaníková

Všechno to začalo před necelými dvěma týdny, kdy se několik streamerů pustilo do spojování indicií nalezených ve vojenských bedničkách zaslaných vydavatelem Activision. Tehdy se jim podařilo odhalit webovou stránku pawntakespawn.com, která v posledních dnech vydala svá tajemství v podobě videokazet. Záběry na nich zachycovaly důležité události z období studené války společně s číselnými kódy a souřadnicemi.

Bylo to prostě náročných pár dní plných písmen a číslic, ale řešení šifer nakonec přineslo své ovoce v podobě stránky https://pawntakespawn.com/playthegamefindthetruth, kde jsme včera konečně měli možnost vidět teaser na Call of Duty: Black Ops Cold War.

Akční FPS je inspirováno reálnými událostmi. Teaser tak tvoří skutečné archivní záběry a mimo jiné zachycují i vyjádření bývalého agenta KGB – Yuriho Bezmenova. Ten počátkem 70. let 20. století emigroval na Západ a v televizním rozhovoru z roku 1984 mluvil o praktikách sovětského režimu. Varoval Spojené státy před tzv. „sovětským fašismem“ a popsal čtyři fáze ideologického rozvrácení země, pomocí kterého SSSR plánoval zničit Ameriku.

Know Your History

V teaseru zatím nenajdeme záběry přímo ze hry v podobě cutscén nebo gameplaye, budeme si tedy muset počkat na oficiální odhalení, pravděpodobně doprovázené plnohodnotným trailerem.

Kromě toho se ve videu zmiňuje i Perseus. Má jít o sovětského špiona, kterému se během druhé světové války podařilo infiltrovat Projekt Manhattan a ukrást důležité dokumenty o výrobě atomové bomby. Agent nebyl nikdy chycen, dosud tak není známa ani jeho identita. Přestože bychom se v letošním Call of Duty neměli vydat až tak daleko do minulosti, nemohu se ubránit představě, že si za Persea zahrajeme.

Špiónsky laděné stealth mise by mohly střídat boje v rolích vojáků ve Vietnamské válce a hratelnost by tak mohla být dosti pestrá – zatím však jde pouze o dohady a odhady. Odpovědi na řadu otázek zahrnujících i platformy, na které se hra podívá, snad přinese oficiálně odhalení naplánovené na 26. srpna.

Call of Duty: Black Ops Cold War; screenshot: triple Call of Duty: Black Ops Cold War; screenshot: triple Call of Duty: Black Ops Cold War; screenshot: triple
Kromě politiky bude hrát v Call of Duty: Black Ops Cold War asi nemalou roli i válka ve Vietnamu. Na posledním obrázku je bývalý agent sovětské tajné služby, Yuri Bezmenov.

Black Ops Cold War pochází z dílny studia Treyarch, které pracovalo na všech hrách této série. Na vývoji tohoto dílu se podílí i Raven Software – ten spolupracoval například s Infinity Ward na tvorbě free to play módu Warzone, což koresponduje i s faktem, že se Warzone stalo zdrojem teasů na nové Call of Duty: Black Ops Cold War. Dokumenty v bunkrech na mapě Verdansk totiž posloužily při spojování nalezených indicií. V

ypadá to ale tak, že úkol úkrytů ještě nekončí – v popisku teaseru je totiž napsáno: „Know your history or be doomed to repeat it“ (ve volnějším překladu „Kdo nezná svou historii, je odsouzen ji prožít znovu.“) a za touto větou následuje název mapy ve Warzone – Verdansk. Do vydání traileru 26. 8. se tak možná ještě dočkáme dalších informací právě na této mapě.

• Zdroje: youtube.com, pawntakespawn.com

Call of Duty: Black Ops Cold War - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční a FPS/Střílečky, pro online hraní vyžaduje předplatné PlayStation Plus - Vrhnete se do hloubky nestabilní geopolitické bitvy za studené války na začátku 80. let. Nic není tak, jak se zdá v poutavé kampani, kde hráči přijdou tváří v tvář historickým postavám a zúčastní se bojů v ikonických místech, jako je východní Berlín, Vietnam, Turecko nebo Moskva. Hra je hratelná na konzoli PlayStation 5 skrze zpětnou kompatibilitu (platí pouze u konzole PlayStation 5 s mechanikou), ale nedostane vylepšení jako vyšší frame-rate, podporu ray-tracingu nebo kratší nahrávací časy.

-17% 1 799,-
1 499,- bez DPH 1 239,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít ihned na 4 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: MSX900
Call of Duty: Black Ops Cold War - Xbox One
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, krabicová verze, žánr: akční a FPS/Střílečky, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold - Vrhnete se do hloubky nestabilní geopolitické bitvy za studené války na začátku 80. let. Nic není tak, jak se zdá v poutavé kampani, kde hráči přijdou tváří v tvář historickým postavám a zúčastní se bojů v ikonických místech, jako je východní Berlín, Vietnam, Turecko nebo Moskva. Hra je hratelná na konzoli Xbox Series X skrze zpětnou kompatibilitu, ale nedostane vylepšení jako vyšší frame-rate, podporu ray-tracingu nebo kratší nahrávací časy.

1 549,- bez DPH 1 280,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít ihned na prodejně Praha - Lužiny
Skladem > 5 ks
Objednací kód: MXO789
Call of Duty: Black Ops Cold War - Xbox Series X
Hra na konzoli - Xbox Series X, krabicová verze, žánr: akční a FPS/Střílečky - Vrhnete se do hloubky nestabilní geopolitické bitvy za studené války na začátku 80. let. Nic není tak, jak se zdá v poutavé kampani, kde hráči přijdou tváří v tvář historickým postavám a zúčastní se bojů v ikonických místech, jako je východní Berlín, Vietnam, Turecko nebo Moskva. Vylepšená verze obsahující lepší frame-rate, podporu ray-tracingu, kratší nahrávací časy a další vylepšení. Hra jde spustit také na konzoli Xbox One.

-22% 1 799,-
1 399,- bez DPH 1 156,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít ihned na 2 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: XBSE0001b
Call of Duty: Vanguard - PS5
Hra na konzoli - PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční a FPS/Střílečky - Svět celé roky trpí kvůli té dosud největší a nejkrvavější válce, ale průběh druhé světové války se konečně mění. Nyní musí povstat hrstka vybraných, aby dokončila svůj úkol a jednou provždy změnila podobu války.

+ ZDARMA Dárek Call of Duty: Vanguard - Dog Tag

Předp. cena
1 999,- bez DPH 1 652,-
Předobjednat
Datum vydání: 5. listopadu 2021
Objednací kód: PSV0136
Call of Duty: Vanguard - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční a FPS/Střílečky, pro online hraní vyžaduje předplatné PlayStation Plus - Svět celé roky trpí kvůli té dosud největší a nejkrvavější válce, ale průběh druhé světové války se konečně mění. Nyní musí povstat hrstka vybraných, aby dokončila svůj úkol a jednou provždy změnila podobu války.

+ ZDARMA Dárek Call of Duty: Vanguard - Dog Tag

Předp. cena
1 899,- bez DPH 1 569,-
Předobjednat
Datum vydání: 5. listopadu 2021
Objednací kód: MSX1182
Call of Duty: Vanguard - Xbox One
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, krabicová verze, žánr: akční a FPS/Střílečky, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold - Svět celé roky trpí kvůli té dosud největší a nejkrvavější válce, ale průběh druhé světové války se konečně mění. Nyní musí povstat hrstka vybraných, aby dokončila svůj úkol a jednou provždy změnila podobu války.

+ ZDARMA Dárek Call of Duty: Vanguard - Dog Tag

Předp. cena
1 899,- bez DPH 1 569,-
Předobjednat
Datum vydání: 5. listopadu 2021
Objednací kód: MXO864
Call of Duty: Vanguard - Xbox Series X
Hra na konzoli - Xbox Series X, krabicová verze, žánr: akční a FPS/Střílečky - Svět celé roky trpí kvůli té dosud největší a nejkrvavější válce, ale průběh druhé světové války se konečně mění. Nyní musí povstat hrstka vybraných, aby dokončila svůj úkol a jednou provždy změnila podobu války.

+ ZDARMA Dárek Call of Duty: Vanguard - Dog Tag

Předp. cena
1 999,- bez DPH 1 652,-
Předobjednat
Datum vydání: 5. listopadu 2021
Objednací kód: XBSE0114
499,- bez DPH 412,-
Detail
Skladem dle varianty
Objednací kód: GMERCHb963nad
499,- bez DPH 412,-
Detail
Skladem dle varianty
Objednací kód: GMERCHb961nad
Call of Duty: Black Ops Cold War Mug - Top Secret Documents - hrnek
Hrnek materiál keramika, s motivem Call of Duty, 400 ml, barva černá, 1 ks v sadě

299,- bez DPH 247,-
Koupit
Můžete mít dnes od 14:45
Skladem > 5 ks
Objednací kód: GMERCHb971b
Call of Duty: Black Ops Cold War Points - 5,000 Points - PS4 CZ Digital
Herní doplněk / DLC - PS4/PS4 Pro, elektronická licence, klíč pro CZ PS Store, žánr: Akční, pro uplatnění je vyžadována základní hra, pro online hraní vyžaduje předplatné PlayStation Plus

1 099,- bez DPH 908,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MSXESDCZ347
Call of Duty: Black Ops Cold War Points - 2,400 Points - PS4 CZ Digital
Herní doplněk / DLC - PS4/PS4 Pro, elektronická licence, klíč pro CZ PS Store, žánr: Akční, pro uplatnění je vyžadována základní hra

559,- bez DPH 462,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MSXESDCZ346
Call of Duty: Black Ops Cold War Points - 1,100 Points - PS4 CZ Digital
Herní doplněk / DLC - PS4/PS4 Pro, elektronická licence, klíč pro CZ PS Store, žánr: Akční, pro uplatnění je vyžadována základní hra, pro online hraní vyžaduje předplatné PlayStation Plus

289,- bez DPH 239,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MSXESDCZ345
Call of Duty: Black Ops Cold War - Tiger Badge - batoh
Batoh - materiál: polyester, rozměry: 50 × 33 × 8 cm, oficiálně licencovaný produkt, design Call of Duty

1 299,- bez DPH 1 074,-
Koupit
Můžete mít ihned na prodejně Praha - Holešovice
Skladem 3 ks
Objednací kód: GMERCHb967
Call of Duty: Black Ops Cold War - podtácky
Podtácek - oficiálně licencovaný produkt, spodní strana je korková, 4 ks, průměr 9 cm

349,- bez DPH 288,-
Koupit
Můžete mít dnes od 14:45
Skladem 1 ks
Objednací kód: GMERCHb970
Alza GameBox Core RTX3060+
Herní PC Intel Core i5 10400F Comet Lake 4.3 GHz, NVIDIA GeForce RTX 3060 12GB, RAM 16GB DDR4, SSD 1000 GB + HDD 2 TB, Bez mechaniky, Wi-Fi, HDMI a DisplayPort, 3× USB 3.2, 3× USB 2.0, typ skříně: Midi Tower, Windows 10 Home

+ ZDARMA Promo elektronický klíč Hra Marvel’s Guardians of the Galaxy - nutno uplatnit do 6. 1. 2022
+ ZDARMA Internet Security Bitdefender

36 990,- bez DPH 30 570,-
Koupit
NEO pronájem
Můžete mít ihned na 5 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: sklRB5b2m6
Alza GameBox Core GTX1660 Super
Herní PC Intel Core i5-9400F Coffee Lake 4.1 GHz, NVIDIA GeForce GTX 1660 Super 6GB, RAM 16GB DDR4, SSD 500 GB + HDD 2 TB, Bez mechaniky, Wi-Fi, DVI, HDMI a DisplayPort, 4× USB 3.2, 2× USB 2.0, typ skříně: Midi Tower, Windows 10 Home

+ ZDARMA Internet Security Bitdefender

-4% 27 990,-
26 990,- bez DPH 22 306,-
Koupit
NEO pronájem
Můžete mít ihned na 12 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: sklRB4a7s4b
Alza BattleBox Core RTX3070 Quiet
Herní PC Intel Core i7 10700KF Comet Lake 5.1 GHz, NVIDIA GeForce RTX 3070 8GB, RAM 32GB DDR4, SSD 2000 GB, Bez mechaniky, Wi-Fi, HDMI a DisplayPort, 2× USB 3.2, 2× USB 2.0, typ skříně: Midi Tower, Windows 10 Pro

+ ZDARMA Promo elektronický klíč Hra Marvel’s Guardians of the Galaxy - nutno uplatnit do 6. 1. 2022
+ ZDARMA Internet Security Bitdefender

-2% 54 990,-
53 990,- bez DPH 44 620,-
Koupit
NEO pronájem
Můžete mít ihned na 10 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: sklSCL3070d1
Alza GameBox Core RTX3070
Herní PC Intel Core i7 10700F Comet Lake 4.8 GHz, NVIDIA GeForce RTX 3070 8GB, RAM 32GB DDR4, SSD 1000 GB + HDD 2 TB 7200 ot/min, Bez mechaniky, Wi-Fi, HDMI a DisplayPort, 4× USB 3.2, 2× USB 2.0, typ skříně: Midi Tower, Windows 10 Home

+ ZDARMA Promo elektronický klíč Hra Marvel’s Guardians of the Galaxy - nutno uplatnit do 6. 1. 2022
+ ZDARMA Internet Security Bitdefender

-4% 50 990,-
48 990,- bez DPH 40 488,-
Koupit
NEO pronájem
Můžete mít ihned na 8 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: sklRB4c9g5w
Alza GameBox Core RTX3070
Herní PC Intel Core i7 10700F Comet Lake 4.8 GHz, NVIDIA GeForce RTX 3070 8GB, RAM 32GB DDR4, SSD 1000 GB + HDD 2 TB 7200 ot/min, Bez mechaniky, Wi-Fi, HDMI a DisplayPort, 4× USB 3.2, 2× USB 2.0, typ skříně: Midi Tower, Windows 10 Home

+ ZDARMA Promo elektronický klíč Hra Marvel’s Guardians of the Galaxy - nutno uplatnit do 6. 1. 2022
+ ZDARMA Internet Security Bitdefender

-4% 50 990,-
48 990,- bez DPH 40 488,-
Koupit
NEO pronájem
Můžete mít ihned na 10 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: sklRB4c9g5
0
Vytisknout
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB12
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi