Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

Vánoční přípravy Huawei Watch GT 3

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/call-of-duty-vanguard-keyart-nahled.jpg

Call of Duty: Vanguard (RECENZE) – Má co nabídnout na všech frontách

Benjamin Franklin jednou řekl: „Na tomto světě není jistého nic, pouze smrt a daně“. Hráčská komunita si však k těmto dvěma konstantám může připočítat také každoroční rozšíření rodiny Call of Duty. Rok 2021 patří studiu Sledgehammer Games, které tuto nesmrtelnou sérii FPS obohacuje prostřednictvím Call of Duty: Vanguard. Hra nabídne jak příběhovou kampaň, tak i multiplayer a kooperativní režim Zombies – všechny tři zasazené do období druhé světové války. Co se nám na těchto třech složkách líbilo a co by naopak mělo zůstat v propadlišti dějin? Zjistíte v naší recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-vanguard-keyart-logo.jpg

Call of Duty: Vanguard: gameplay, HW nároky, 1. sezóna a další info

Call of Duty: Vanguard je nejnovějším členem rozsáhlé rodiny akčních FPS Call of Duty. Vydavatelem titulu je společnost Activision a za jeho vývojem stojí studio Sledgehammer Games. Vanguard je zasazen do období druhé světové války a v kůži čtyř hrdinů v něm zažijeme bitvy na všech frontách tohoto největšího válečného konfliktu v historii. Vanguard kromě příběhové kampaně obsahuje také online multiplayer a kooperativní režim Zombies. Vše, co potřebujete vědět o Call of Duty: Vanguard a jeho třech složkách, se dozvíte v našem speciálu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-black-ops-cold-war-main-logo-nahled.jpg

Call of Duty: Black Ops Cold War: 6. sezóna, Zombies a další info

Call of Duty: Black Ops Cold War od studia Treyarch kromě příběhové kampaně zaměřené na události studené války obsahuje také hru pro více hráčů spolu s kooperativním režimem Zombies a tematika osmdesátých let se promítla i do populárního free to play režimu Warzone. Tyto multiplayerové složky jsou pravidelně obohacovány čerstvým obsahem prostřednictvím sezón a battle passu. Všechny podstatné informace nejen o nejnovější páté sezóně multiplayeru najdete v našem speciálu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/activision-blizzard-propousteni-cover-nahled.jpg

Společnost Activision Blizzard údajně propustila téměř 190 zaměstnanců (NOVINKA)

Během jediného dne společnost Activision Blizzard prý propustila kolem 190 zaměstnanců a mění svou „live event a e-sport“ strategii do budoucna, tvrdí to web Bloomberg.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-black-ops-cold-war-key-art-nahled.jpg

Call of Duty: Black Ops Cold War (RECENZE) – Jako za starých časů?

Call of Duty: Black Ops Cold War je díky kvalitám prvního dílu z Black Ops série velmi očekávanou hrou. A může za to nejen kampaň zasazená do období studené války a navazující na první Black Ops (2010), nejen tradiční multiplayer, ale také kooperativní Zombie mód, který se pro Black Ops tituly stal již poznávacím znamením. V naší recenzi přinášíme hodnocení všech tří složek akčního FPS, ve kterém nebude vaším úkolem nic menšího než zachránit svět na pokraji nukleární katastrofy.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/crash-bandicoot-4-its-about-time-recenze-cover-nahled.jpg

Crash Bandicoot 4: It's About Time (RECENZE) – Návrat do starých dobrých časů

Crash Bandicoot je bytost, která je pro mnohé z nás synonymem počítačového hraní již od roku 1996, kdy jej na svět přivedlo studio Naughty Dog. Od té doby se tento potrhlý vačnatec objevil ve více než desítce her různých žánrů, ale pravověrní fanoušci nedají dopustit na původní trilogii, která se v remasterované podobě vrátila v roce 2017. Až po dvaceti letech se tak Crash dočkal čtvrtého plnohodnotného dílu s podnázvem It‘ About Time od studia Toys for Bob. Je Crashova banda stále ve formě?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/tony-hawks-pro-skater-1-2-recenze-nahled1.jpg

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 (RECENZE) – Jako za starých časů

Společnost Activision může vedle své jistoty v podobě série Call of Duty spoléhat na ještě jeden pravidelný přísun peněz – remaky. Jen v posledních několika letech úspěšně resuscitovala dráčka Spyra, vačnatce Crashe Bandicoota a nyní se vrací skateboardová arkáda Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 spojující legendární začátky digitálního řádění ve skateparcích do jedné hry. V naší recenzi zjistíte, jestli je to stejná zábava jako před lety.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/crash-bandicoot-4-its-about-time-novinka-oznameni-cover-nahled.jpg

Trojice známých zloduchů se objeví v Crash Bandicoot 4: It’s About Time (OZNÁMENÍ)

Crash Bandicoot patří k největším legendám konzolových plošinovek, o čemž svědčí také úspěch remasterů prvních tří dílů jeho dobrodružství Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Vývojáři z Toys for Bob, kteří stojí také za remasterem dráčka Spyra, se proto rozhodli, že je načase přinést nový příběh o ztřeštěném vačnatci s názvem It’s About Time, v němž ho pošlou do historie, kde se střetne se svými tradičními nepřáteli. Více najdete v dnešní novince.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/crash-bandicoot-4-its-about-time-leak-unik-oznameni-cover-nahled.jpg

Crash Bandicoot 4: It's About Time se odhalil předčasně (OZNÁMENÍ)

Svět internetu nezná slitování s neopatrnými lidmi, což je voda na mlýn pro zvědavé hráče, kteří se pídí po každém detailu o neoznámených či pouze spekulovaných hrách. Po únicích detailů o Mafii či datu vydání Assassin’s Creed: Valhalla se pravděpodobně ke skupině „leaknutých“ titulů přidá také Crash Bandicoot 4: It’s About Time, o jehož potenciálním odhalení se pouze šuškalo mezi insidery v herních kuloárech. Web Gemtasu totiž zveřejnil poznámku v databázi taiwanské ratingové komise, kde bylo k posouzení zařazeno také nejnovější dobrodružství zběsilého australského vačnatce.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-season-4-captain-price-nahled.jpg

Call of Duty: Modern Warfare – Čtvrtá sezóna multiplayeru oficiálně představena (NOVINKA)

Jelikož se třetí sezóna multiplayeru Call of Duty: Modern Warfare a také režimu Warzone chýlila ke konci, bylo jen otázkou času, kdy se dočkáme oznámení její následovnice. Nakonec se tak stalo včera večer a podle dostupných záběrů to vypadá, že vývojáři se tentokrát rozhodli výrazně zaměřit na příběh. Více v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-black-ops-4-nahled.jpg

Na internetu se objevily záběry z kampaně Call of Duty: Black Ops 4 (NOVINKA)

Call of Duty: Black Ops 4 se už navždy do historie zapíše jako první Call of Duty, které neobsahovalo tradiční kampaň a zároveň určitým způsobem dláždilo cestu letošnímu battle royale režimu Warzone. Fanoušci Call of Duty a zejména série Black Ops nenesli nepřítomnost kampaně zrovna nejlépe a některé dokonce od dalšího hraní Call of Duty odradila úplně. Dnes se na internetu objevily záběry z hraní, které mají údajně reprezentovat zrušenou kampaň akčního FPS z roku 2018. Více v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-warzone-ghost-nahled.jpg

Aktuální patch v Call of Duty: Modern Warfare předzvěstí nového Black Ops titulu? (NOVINKA)

Před dvěma dny zavítal do Call of Duty: Modern Warfare a také do jeho free to play módu Warzone patch přinášející nemalé množství změn, čemuž odpovídá i jeho objem. Kromě nových map, herních playlistů a opravy bugů však s jeho příchodem do hry doputoval i závan Black Ops. Jde o náznaky Call of Duty plánovaného pro tento rok? Více v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/tony-hawks-po-skater-1-2-oznameni-cover-nahled.jpg

První dva díly Tony Hawk's Pro Skater se vrátí v remasterované verzi (OZNÁMENÍ)

Doba remasterová pokračuje dalším oznámení předělávky. Tentokráte padla řada na skateboardovou legendu z prvního PlayStationu – Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2, v níž se postavíme na prkno se čtyřmi kolečky a vydáme se vstříc lákavým U-rampám, nekonečně dlouhým zábradlím a dalším urbanistickým prvkům, které je třeba posvětit našim skateboardem. Co jsme se o remasteru dozvěděli, se dočtete na dalších řádcích.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-warzone-recenze-nahled1.jpg

Call of Duty: Warzone je stále zábavný battle royale... většinou (RECENZE)

Režim Warzone se v březnu tohoto roku stal plnohodnotnou součástí Call of Duty: Modern Warfare. Od té doby již tento free-to-play a zároveň cross-platform titul obohatilo několik pořádně tučných updatů a jednotlivé jeho módy Battle Royale a Plunder prošly několika změnami (některé z nich nebyly dvakrát vítáné). Warzone si už stihlo zahrát více než 60 milionů lidí – má však co nabídnout i dva měsíce od vydání, nebo se začíná utápět ve stereotypu? Dozvíte se v naší recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-modern-warfare-multiplayer-match-nahled.jpg

Objemný update priniesol do Call of Duty: Modern Warfare zaujímavé novinky (NOVINKA)

Call of Duty: Modern Warfare od Infinity Ward od svojho vydania ani na chvíľu nepoľavilo v rozbehnutom tempe a tvorcovia pravidelne zásobujú updatmi ako multiplayer titulu, tak nedávno predstavený free to play režim Warzone. Poriadne tučná aktualizácia, ktorá majiteľov plnej hry prekvapí až dvoma súbormi na stiahnutie, ako vždy prináša niekoľko zaujímavých noviniek. Viac v našom článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-modern-warfare-multiplayer-nahled_7.jpg

Crossplay sa ako dvojsečná zbraň prejavuje v Call of Duty: Modern Warfare (NOVINKA)

V Infinity Ward robia všetko pre to, aby jedincom pravidelne sa púšťajúcim do online zápasov čo najviac spríjemnili zážitok a v súvislosti s bojom proti cheaterom už stihli udeliť nemalé množstvo banov. Napriek všetkým opatreniam sa však v hre pre viacerých hráčov neustále objavujú aj tí nečestní a majitelia PS4 a Xbox One sa tento problém rozhodli vyriešiť po svojom. V článku sa tiež pozrieme na návrat obľúbeného playlistu do režimu Warzone.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-warzone-tipy-nahled.jpg

Zhrnuli sme 10 tipov, ktoré vám pomôžu ovládnuť Call of Duty: Warzone (TIPY/NÁVOD)

Vývojári z Infinity Ward spôsobili vydaním free to play režimu Warzone na poli battle royale žánru menší rozruch. Stihlo ho vyskúšať už viac ako 50 miliónov hráčov a zatiaľ to vyzerá tak, že tvorcovia ich poňatím battle royale nešliapli vedľa. Ak sa na obrovské bojové pole oblasti Verdansk púšťate tiež, no máte pocit, že vaše hranie by si zaslúžilo vypilovať, máme pre vás niekoľko tipov, ktoré vám zápolenie s ostatnými hráčmi môžu aspoň trochu uľahčiť.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-modern-warfare-season-three-nahled.jpg

Tretia sezóna multiplayera už dnes v Call of Duty: Modern Warfare (NOVINKA)

Takmer dva mesiace po tom, čo do Call of Duty: Modern Warfare dorazila druhá sezóna hry pre viacerých hráčov, prichádza jej, v poradí už tretia, nasledovníčka. A keďže asi pred mesiacom tvorcovia predstavili režim Warzone, bojujúci o svoje miesto na výslní v rámci battle royale žánru, tretia sezóna prinesie pár noviniek aj pre tento mód. Viac v našom článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-modern-warfare-2-remastered-nahled_1.jpg

Remaster kampane Call of Duty: Modern Warfare 2 oficiálne predstavený (NOVINKA)

Po množstve leakov a neoverených správ to máme konečne „čierne na bielom“. Včera bol predstavený remaster 10-ročnej FPS klasiky Call of Duty: Modern Warfare 2, konkrétnejšie jej kampane. Tvorcovia tak urobili prostredníctvom trailera a tiež na svojom webe. Zatiaľ čo niektorí hráči už môžu slobodne naskočiť do vlaku nostalgie, iní musia čakať. Viac v našom článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-modern-warfare-2-remastered-nahled.jpg

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remaster je skutočnosťou, mali by sme sa ho dočkať už zajtra (NOVINKA)

Internet momentálne dosť zamestnávajú zvesti o blížiacich sa Call of Duty tituloch. Či už je to akčné FPS naplánované na tento rok alebo Call of Duty pre rok 2021. My sami sme vás len pred týždňom informovali o šuškanici okolo remasteru Call of Duty: Modern Warfare 2 (2009) a vyzerá to tak, že finálneho produktu sa dočkáme už čoskoro. Viac v našom článku.

Přečíst více »
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Alza pro Firmy Jak nakoupit
P-DC1-WEB18
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi