AlzaBoxy Q1 Aplikace

Concrete Genie (RECENZE) se neztratí ani ve virtuální realitě

Zobrazit katalog

Recenze

Aktualizováno

Exkluzivní adventura pro PS4 Concrete Genie se hodně zaměřuje na dětské hráče, což reflektuje také kompletní česká lokalizace včetně dabingu. V naší recenzi si projekt studia PixelOpus odnesl slušné hodnocení 77 %, jež oceňuje především grafickou stránku, svobodné malování na zdi pomocí magického štětce a atmosférickou hudbu. Příběh, ač mírně naivní, také zabaví, ale postupem času se může dostavit stereotyp, ze kterého vás může dostat virtuální realita. Necháte se pozvat?

RecenzeNovinky


Žánr: Adventura • Multiplayer: Ne • Vývojář: PixelOpus • Vydavatel: Sony Interactive Entertainment • Datum vydání a Platformy: PS4, PS VR (8. října 2019)Homepage • Čeština: Ano (dabing a text)


Obsah recenze Concrete Genie

 1. Update: Concrete Genie prostřednictvím Ashových očí
 2. Ash – poslední naděje opuštěné městské čtvrti
 3. Concrete Genie – barevné umění na pozadí špinavé čtvrti
 4. Street artem proti temnotě!
 5. Concrete Genie – ani kouzelný štětec není bez chyby
 6. Špinavá rybářská čtvrť nabízí nečekaný vizuální zážitek
 7. Concrete Genie – uspěl Ash v nelehkém boji s temnotou?
 8. Recenze Concrete Genie: závěrečné hodnocení

Concrete Genie prostřednictvím Ashových očí

• Update: 11. 10. 2019 • Autor: Jakub Němec

Naši recenzi od Štěpána Lenka na Concrete Genie, exkluzivitu pro PS4 kompletně v češtině, si můžete přečíst již několik dní, přesto některým z vás chybělo vyjádření k módu virtuální reality, které vám přinášíme nyní. V rámci krátkého, asi půlhodinového příběhu, v němž má významnou roli potvůrka z baťůžku hrdiny Ashe, se ve třetím prostoru chopíte pomocí Move ovladačů magického štětce a skicáku plného malůvek známých ze základní hry. Ve velmi intuitivním prostředí mácháte štětcem a úchvatné malby ve sklepě majáku ožívají vlastním životem.

Concrete Genie – PS VR Experience (Gameplay)

Malování jednotlivých námětů ze základní verze Concrete Genie nabývá ve třetím rozměru úplně jiné dimenze.

Jenže to je teprve začátek, po splnění základních úkolů probouráte zdi pseudoprostorového hraní a vše se přenese do 3D, v němž vám rostliny kvetou pod rukama, tráva šustí díky větru, jenž můžete vypustit mezi její stébla, a stromy kvetou v roztodivných barvách. Pokud budete vnímaví k vaší malé potvůrce, která je průvodcem 3D režimu Concrete Genie, propracujete se k novým prvkům, jež můžete umístit do krajiny. Samotná hratelnost vás nijak neuchvátí, ale kreativní duše budou ve svém živlu. Umisťování jednotlivých objektů je velmi uspokojující, především díky interaktivitě všech prvků, a musíme ocenit také fakt, že se tvůrci snažili rozšířit svůj projekt zdarma.

Musím přiznat, že po ukončení relativně zábavné minihry, jsem si nechal brýle PS VR na hlavě a pustil se do dobrodružství Ashe v běžném režimu. Pocit, že sedím v kině u interaktivního filmu, byl doslova hmatatelný a hraní bylo velmi komfortní. Concrete Genie ve VR sice nehýří tak pestrými barvami, ale pocit, že jste ve hře, tuto skutečnost velmi dobře kompenzuje. Jestli máte chuť zamávat si magickým štětcem ve svém obýváku, máte příležitost od 8. října exkluzivně pro PS4. Ať už se stavíte k PS VR jakkoli, musíte uznat, že SONY se docela úspěšně daří prosazovat jejich verzi virtuální reality mezi drahými verzemi pro PC od HTC či Oculus.

• Zdroje: Vlastní

Následuje původní článek, recenze Concrete Genie...


Ash – poslední naděje opuštěné městské čtvrti

• Recenze: 8. 10. 2019 • Autor: Štěpán Lenk

Příběh Concrete Genie pojednává o chlapci jménem Ash (ne ten z Pokémonů), který teď neprožívá zrovna nejlepší životní období. Parta spolužáků ho z neznámých důvodů šikanuje, a tak utíká před světem do opuštěné přístavní čtvrti jménem Denska, kde si s oblibou kreslí do svého skicáku. A i když zde má na svoji tvorbu klid, neuniká mu, že tato část města poslední dobou vypadá čím dál depresivněji, jako by byla postupně pohlcována temnotou.

Concrete Genie; wallpaper: cover
Citlivý chlapec Ash je hlavním hrdinou PS4 exkluzivity Concrete Genie.

Když ovšem náctiletí tyrani Ashovi jeho skicák seberou a stránky rozhází po celé Densce, zavede ho pátrání po ztracených stránkách až do starého majáku, kde objeví podivuhodný předmět – magický štětec. Ten mu najednou dovolí malovat po stěnách, rozsvěcet dávno zhasnutá světla a probouzet výtvory své fantazie k životu. Jakmile si Ash uvědomí možnosti, které mu tento magický nástroj nabízí, přísahá, že s jeho pomocí postupně skomírající Densku přivede zpět k životu a porazí temnotu jednou provždy. Nebude to ale nic jednoduchého, jelikož temnota je silnější, než se zdá, navíc se po městě stále potulují Ashovi nepřátelé...

Děj Concrete Genie je poměrně klasickým příběhem popisující strasti dospívání jednoho outsidera s trochou magie navrch. Postavy jsou relativně jednorozměrné a slouží vlastně jen jednomu jedinému účelu – šířit myšlenku, že šikana je špatná a pramení především z osobních problémů a komplexů samotných útočníků. A také, že umění dokáže spasit svět. Nebo alespoň jednu čtvrt.

Concrete Genie; gameplay: umělec Concrete Genie; gameplay: skici Concrete Genie; gameplay: maják
Dokáže vůbec mladý šikanovaný chlapec porazit temnotu?

Abych to shrnul, Concrete Genie je takové intimní dobrodružství chlapce s uměleckou duší, který vás na jedno delší odpoledne (hru dohrajete za cca 8 hodin) zavede do starého přístavu a vrátí v čase zpět do velmi problematického věku dospívání. Nejedná se o nic extra objevného, ale jako celek to funguje dobře a hra pěkně odsýpá.

Concrete Genie – barevné umění na pozadí špinavé čtvrti

V Concrete Genie se vaším malířským plátnem stane špinavá a nevlídná čtvrť Denska – místo, kde se Ash může pohybovat relativně svobodně. Jakožto mladý a ještě patřičně ohebný chlapec dokáže skákat, zdatně šplhat a především utíkat, což se mu bude hodit poměrně často. Současně s vámi se totiž po Densce potulují i vaši pronásledovatelé, kteří pro vaše umělecké ambice nemají pochopení a okamžitě Ashovi půjdou po krku, jakmile ho zmerčí.

S těmito útočníky nemůžete nijak bojovat, vaší jedinou možností je tedy utéct a ztratit se jim z dohledu, případně je křikem můžete odlákat do jiné části města, abyste měli na své malování klid. Určitou část hratelnosti tedy tvoří i tyto „stealth” pasáže, ve kterých sice budete v prvních chvílích cítit určité napětí, posléze ale zjistíte, že jsou poměrně triviální. Prostě odběhnete do jiné části Densky, zakřičíte a sledujete, jak protivníci postupně odbíhají. V případě potřeby to uděláte znovu. A je po problému.

Po několika minutách úspěšného hraní si na kočku a myš a přechytračování svých vrstevníků jsem se cíleně nechal chytit, abych věděl, co se stane a jaký to bude mít dopad na další hru. A ukázalo se, že prakticky nulový. Partička výrostků vás chytí, sebere vám štětec a kamsi ho zahodí, jedná se tedy spíše o takové menší zdržení, ale jinak to nemá žádný další efekt. Což je trochu škoda, protože pak tyto momenty pronásledování přichází o veškeré napětí a stane se z nich pouze taková vedlejší aktivita, kterou prostě čas od času musíte absolvovat.

Concrete Genie; gameplay: loser
Když Ashe nepřátelé nemohou chytit, alespoň o něm načmárají něco hnusného na zeď.

Street artem proti temnotě!

Denska je rozdělena na několik oblastí a abyste mohli v příběhu pokračovat dále, musíte z těchto ulic svými malbami postupně vypudit temnotu v podobě fialového záření a chapadlovité hmoty obrůstající nejrůznější objekty. Což by samozřejmě nebylo možné bez vašeho uměleckého náčiní.

Zcela základním stavebním kamenem hratelnosti Concrete Genie je váš magický štětec, kterým můžete na zdi budov tvořit krásné neonově zářící malby balancující na hranici pop-artu a graffiti, čímž rozsvěcujete okolní světla a potíráte tak temnotu. Ta se na některých místech občas vyskytuje v hojném množství a než začnete malovat, budete se jí muset zbavit. Toho docílíte tak, že svůj štětec nabijete speciální energií, čímž jej proměníte na takzvaný Super štětec schopný temnotu odstranit. Na použití Super štětce ovšem potřebujete především i Super barvu, což je speciální energie, kterou vám poskytnou rozverní džinové – oživlé příšerky z vašeho skicáku.

Ti se pohybují po zdech, je jich několik typů (ohniví, električtí a větrní) a pomáhají vám řešit nejrůznější logické hádanky. Třeba plameny nadaní jedinci dokáží spálit na uhel objekty blokující vaši cestu, elektřinou oplývající džinové zase poskytnou napájení vyhaslým rozvodovým skříním, čímž zašlé mechanismy opět zprovozní a třeba otevřou bránu, se kterou byste jinak ani nehnuli. A konečně poslední kategorie větrných džinů zase dovede odfkoukávat všemožné předměty na potřebná místa.

Džiny ale nevyužíváte neustále, spoustu času prostě pouze existují a můžete s nimi interagovat, nebo je klidně jen tak pozorovat. Rozhodně jen pasivně nestojí na místě, čas od času vám navíc dají namalovat i něco „na zakázku”, a když jejich požadavek splníte, za odměnu vám poskytnou trochu té zmíněné Super barvy.

Concrete Genie – Gameplay

Opuštěnou čtvrť jménem Denska pomocí svého magického štětce postupně opět přivedete k životu.

Používání štětce je magicky jednoduché, prostě si otevřete menu a z dostupných designů si zvolíte nějaký prvek a pravou analogovou páčkou, případně pohybovým ovládáním, vedete tah štětce a měníte velikost daného motivu. Ty pak na stěně můžete libovolně kombinovat, překrývat a vrstvit, nehledě na to, že sbíráním ztracených stránek ze skicáku si odemykáte další použitelné kresby.

Na výběr je z několika setů motivů s určitým, převážně přírodním zaměřením (les, rostliny, houby, stromy, sníh, voda, motýli a mnoho dalších). Samotné malby jsou krásně zpracované, jemně září a působí místy až jako neony, všechny jsou navíc animované a lehce se na stěnách pohupují, takže opravdu máte pocit, že celé město postupně ožívá. Velkou vizuální roli zde hraje i samotný princip rozsvěcení světel, kdy už z dálky poznáte, jaké části Densky ještě stále ovládá temnota a jaké ne. A vypadá to prostě efektně, to je bez debat.

Concrete Genie – ani kouzelný štětec není bez chyby

Tento systém malování působí opravdu inovativně a upřímně doufám, že se někdy dočkáme Concrete Genie 2, kde by mohli tvůrci vychytat všechny drobné nedostatky, které mi zde trochu vadily. Do budoucna bych určitě uvítal možnost měnit barvy jednotlivých motivů, což by vám pomohlo se kreativně realizovat na maximum.

Stejně tak by si zasloužila rozšířit i tvorba jednotlivých džinů, jejichž podobu si sice navrhujete z větší části sami (vybíráte z mnoha variant uší, rohů, ocasů, výrůstků atd), ocenil bych ale například možnost měnit i obličeje (které jsou předdefinované), vybírat si z různých tvarů očí, úst a tak podobně.

Concrete Genie; gameplay: světlo Concrete Genie; gameplay: dílo Concrete Genie; gameplay: krajina
Ash svým magickým štětcem promění ulice Densky k nepoznání.

Největším nedostatkem tohoto malovacího mechanismu je ale nemožnost mazat konkrétní malby, respektive jednotlivé prvky. Momentálně se totiž můžete vracet zpět pouze krokově, a když si najednou uvědomíte, že byste chtěli změnit nebo vymazat část malby ze začátku, prakticky budete muset smazat celé vaše dílo, než se k té fázi tvorby „domažete”.

Malování na stěny a oživování omšelých ulic oprýskaného přístavu je zábavné, efektivní a naplňující, po několika lokacích se ale chtě nechtě dostaví určitá míra stereotypu. Tvůrci si to ale zřejmě uvědomili také, jelikož v druhé části se hra zaměří spíš na jednodušší logické hádanky (ačkoli stále malujete a rozsvěcujete světla) a dokonce i akční pasáže, což jsem věru nečekal. Nechtěl bych nějak vyzrazovat děj či konec hry, ale snad mohu říct, že Ashův kouzelný štětec dostane v samotném závěru 3 nové schopnosti a je skoro škoda, že si je tvůrci šetřili tak dlouho.

Špinavá rybářská čtvrť nabízí nečekaný vizuální zážitek

Z předešlých odstavců jste to pravděpodobně už pochopili, ale v rámci recenze to musím říct na plné pecky – Concrete Genie vypadá naprosto fantasticky. Animované malby prozařující temná zákoutí opuštěné městské čtvrti vypadají naprosto skvěle a dodávají celé hře až magickou atmosféru. Výraznou stylizací disponují samotné postavy, ať už se jedná o animace pohybu, nebo o mimiku, která je ztvárněna záměrně trhaně a zkratkovitě. K tomu si ještě připočtěte efektní kreslené cut-scény a vyjde vám dohromady opravdu okouzlující vizuální zážitek.

Concrete Genie; gameplay: mistr Concrete Genie; gameplay: les Concrete Genie; gameplay: Denska
Vizuální styl je naprosto dechberoucí.

Zvuková stránky hry je neméně povedená, vyčnívá zejména jemná melancholická hudba, ale i namluvení jednotlivých postav. Vzhledem k tomu, že se jedná o hru primárně orientovanou na děti, české hráče určitě potěší i kompletní česká lokalizace, včetně českého dabingu, který poslední dobou (v oblasti her) zažívá opět takový menší boom, alespoň tedy v titulech vydávaných společností Sony.

Musím ale říci, že i když je český dabing kvalitní, některé dialogy občas vyznívají poněkud ploše a neprocítěně, jako by je někdo nezaujatě četl z papíru – a bohužel se to týká především hlavní postavy. Neděje se to tedy pokaždé, co Ash otevře ústa, ale čas od času nějaká věta prostě zatahá za uši. Je to ale jen drobná výtka oproti celkově velmi podařenému audiovizuálnímu zpracování.

Concrete Genie – uspěl Ash v nelehkém boji s temnotou?

Concrete Genie studia PixelOpus je bezesporu výjimečným titulem. Příběh mladého chlapce Ashe, jenž se ve svém životě potýká s šikanou a pomocí magického štětce bojuje s temnotou, je vizuálně opulentní jednohubkou, kterou si díky českým titulkům a dabingu mohou užít klidně i rodiče s malými dětmi. Kvůli lehce předvídatelnému příběhu a místy stereotypní hratelnosti ve vás hra sice nezanechá nikterak hluboký dojem, proměnit opuštěné ulice na zářivé umělecké dílo vám ovšem žádná jiná hra momentálně nedovolí. A navíc se prodává za velmi příznivou cenu. Concrete Genie vychází 8. října 2019 pouze pro platformu PS4.

• Zdroje: Vlastní

Recenze Concrete Genie: závěrečné hodnocení

        Hodnocení 77 % GEM
Hlavní parametry: Hratelnost
70 %
 Audiovizuální zpracování
90 %
 Znovuhratelnost
70 %
Concrete Genie; recenze

Klady

 • Skvělá grafika
 • Magický štětec
 • Nenápadná atmosférická hudba
 • Český dabing a titulky
 • Cena

Zápory

 • Příběh vyloženě nenadchne
 • Lehce stereotypní náplň hry
 • Stealth pasážím chybí napětí
Štěpán Lenk

Štěpán Lenk

Hraním videoher svůj volný čas trávím už pěknou řádku let, jejich recenzování jsem se ale začal věnovat až kolem roku 2017. Mými oblíbenými žánry jsou RPG a akční adventury, nepohrdnu ale i nějakým tím zápasem o přežití v battle royale titulech nebo čistokrevnou FPS. Obecně u her razím heslo, že skvělá hratelnost je nadřazená nabušené grafice.


Concrete Genie – Novinky

 1. (31. 7. 2019) Cože? Datum vydání? Čeština? Dabing?
 2. (28. 3. 2019) Concrete Genie nepřestává oslňovat vizuálním stylem
 3. (19. 6. 2018) Concrete Genie aneb vymaluj si svoje město

Cože? Datum vydání? Čeština? Dabing?

• Novinka: 31. 7. 2019 • Autor: Štěpán Lenk

Datum vydání bylo ještě nedávno tajnější než obsah Ashových skicáků (no tak, je to teenager), díky poslednímu traileru ale už konečně máme jasno. Oživovat starou čtvrť pomocí vašeho magického štětce se společně s Ashem vypravíme již 8. října 2019, kdy tento titul dorazí exkluzivně na disky konzole Playstation 4.

Concrete Genie – Release Date Reveal Trailer

Nejnovější trailer konečně prozradil datum vydání – 8. října 2019!

Kromě toho se ale na oficiální FB stránce českého Playstationu objevila i fantastická zpráva – v České republice Concrete Genie vyjde v kompletní lokalizaci! A když říkám kompletní, myslím tím opravdu kompletní, tedy včetně dabingu. Po MediEvil se tedy jedná o další dabovaný titul za hoooooodně dlouhou dobu. Že by se tedy situace s češtinou ve hrách (alespoň v těch na PS) začala pomalu zlepšovat?

Díky tomu si Concrete Genie budou moci bez problémů užít klidně i rodiče s menšími dětmi, které třeba zatím tolik neovládají angličtinu. A vzhledem ke kouzelnému vizuálu a zajímavě se tvářícímu příběhu o citlivém chlapci s duší umělce by to mohl být krásný zážitek pro celou rodinu. 8. října si tedy pořádně ořezejte tužky a vyperte štětce, streetartové dobrodružství na PS4 započne.

• Zdroje: YouTube (PlayStation), Facebook (PlayStationCZ)Concrete Genie nepřestává oslňovat vizuálním stylem

• Novinka: 28. 3. 2019 • Autor: Štěpán Lenk

Nová ukázka nepředstavuje nic moc nového a zásadního, Ash prostřednictvím svého magického štětce proměňuje šedivé opuštěné ulice na umělecká díla vypadající jako oživlé neony kombinované se street artem. Evidentně bychom se ale měli dočkat i akčnějších a napínavější pasáží, kdy dojde na konfrontaci s mladistvými nepřáteli.

Concrete Genie – příběh (trailer)

Street art připomínající oživlé neonové tabule. K tomu si přidejte ještě dosti osobní příběh a vyjde vám Concrete Genie.

Trailer ale ukazuje i to, že kromě svých spolužáků bude muset Ash porazit temnotu… Což může být prostě a jednoduše metafora pro tíživou realitu, dost možná se ale jedná o něco úplně jiného, možná nadpřirozeného? Kdo ví, měli bychom se to ale dozvědět už v tomto roce, kdy by měl Concrete Genie dorazit na disky našich PS4.

• Zdroje: YouTube (PlayStation Europe)Concrete Genie aneb vymaluj si svoje město

• Novinka: 19. 6. 2018 • Autor: Štěpán Lenk

Video ukazuje mladého chlapce Ashe, kterak tahy svého magického štětce probouzí k životu dávno opuštěné město. Díky tomu si můžeme lépe prohlédnout samotnou herní mechaniku malování v akci. Hráči Concrete Genie tak evidentně budou mít k dispozici celou paletu předdefinovaných prvků, jež budou mezi sebou moci libovolně kombinovat a tvořit tak vizuálně krásně zpracovaná umělecká díla. Jakmile svými malbami pokryjete potřebnou plochu, zeď „ožije” a vy můžete pokračovat ve zkrášlování zbytku města, přičemž budete často řešit jednodušší logické hádanky a vyhýbat se partě výrostků, kteří Ashe ve škole šikanují.

Concrete Genie; screenshot: město Concrete Genie; screenshot: štětec
Obrázek 1: Opuštěné město Denska ožije díky magickému štětci jednoho mladého chlapce. Obrázek 2: Vaše malby budete skládat z předdefinovaných prvků, které lze libovolně kombinovat.

Gameplay vypadá zábavně a místy až magicky, trochu se ale obávám, aby Concrete Genie nedoplatilo na nedostatečnou variabilitu herní náplně. Zatím se zdá, že s Ashem prostě budete cestovat od stěny ke stěně, což čas od času prostřídáte nějakou tou schovkou před svými trýzniteli. Proto upřímně doufám, že bude dění na obrazovce podloženo silným a emotivním příběhem. Hratelná ukázka ale bohužel opět neprozradila datum vydání, tvůrci z PixelOpus ovšem nadále trvají na tom, že Concrete Genie dorazí v průběhu roku 2018.

i Mohlo by vás zajímat

Související články


Concrete Genie – Preview

Concrete Genie na Paris Games Week překvapil

• Preview: 10. 11. 2017 • Autor: Štěpán Lenk

Concrete Genie je zbrusu nová hra vyvíjená exkluzivně pro platformu PS4. Její oznámení během Paris Games Week bylo stejně náhlé a nečekané, jako když ráno zjistíte, že vaši fasádu přes noc někdo komplet posprejoval. Informací o této hře je známo poskrovnu, jelikož jsme se zatím dočkali pouhého traileru. Pokud si tuto ukázku ale pustíte, určitě budete souhlasit, že si tento vizuálně opulentní titul alespoň krátký rozbor zaslouží.

Concrete Genie; Wallpaper: Ash a jeho magický brk
Prostřednictvím svého magického brku promění hlavní hrdina Ash opuštěné město k nepoznání. Šedivé městské zdi během vteřiny pokryjete stovkami různobarevných maleb.

Concrete Genie – když vaše představivost oživne

Oficiální popis tohoto titulu zní následovně: Concrete Genie je hra o šikanovaném teenagerovi jménem Ash, který trablům reálného světa alespoň na chvíli uniká malováním fantaskních krajin a stvoření na šedivé městské zdi. Když ale náhodou získá magický předmět, umožňující mu své výtvory na zdech přivést k životu, uvědomí si, že může znečištěné ulice opuštěného města Denska prostřednictvím svého street artu očistit. Dokáže se Ash vypořádat s lidskými tyrany a přivést své rodné město zpět k životu?

Concrete Genie; Gameplay: Nabídka malování
Pestrá nabídka malovaných motivů.

Trailer nám umožnil poprvé nahlédnout na unikátní vizuální styl Concrete Genie, který je stejně stylový jako Ashovy malby. Ty začnou ožívat krátce poté, co jejich autor objeví magický brk. Ne, nevypadlo nám poslední písmenko, máme opravdu na mysli neškodnou, i když trochu archaickou, psací potřebu. Ashe během jeho příběhu bude doprovázet mohutná, chlupatá a neustále se šklebící příšerka, která se v průběhu času zcela nepochybně stane jeho nejlepším přítelem.

Prostřednictvím vašich oživlých maleb zřejmě budete v reálném čase přímo ovlivňovat i svět kolem sebe. Namalováním například „bleskové” příšerky vám v Concrete Genie pomůže zprovoznit nefunkční elektrická zařízení, bytosti vládnoucí ohněm zase dovedou spálit na uhel dřevěné překážky a tak dále v podobném duchu. Díky kouzelnému malování na zdi se tedy dostanete i na jinak nepřístupná místa a posunete Ashův příběh zase o kousek vpřed. Snad tuto originální činnost nezkazí třeba nepovedené ovládání.

Concrete Genie; Wallpaper: Ash a elektrická příšerka
Vaše malované výtvory můžou nadále interaktovat se svým okolím. Elektrické příšerky třeba dokáží napájet rozbitá elektrická zařízení.
4,8 339×
PlayStation 4 Slim 500GB
Herní konzole - k TV, HDD 500 GB, Blu-ray, menu v češtině, 1x herní ovladač, barva černá
7 590,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: MSX001sl
Vytisknout
P-DC1-WEB08
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací