TOPky na dovču Bosch

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/marvels-spider-man-2-logo.jpg

Marvel's Spider-Man 2 – Vše, co víme

Akční adventura Marvel's Spider-Man z roku 2018 patří mezi nejlepší komiksové hry a exkluzivity konzole PlayStation zároveň, fanoušci tak druhý díl vyhlíželi prakticky od konce závěrečných titulků. O dva roky později dorazil spin-off Marvel's Spider-Man: Miles Morales, plnohodnotný druhý díl byl ale oznámen až v roce 2021 v rámci PlayStation Showcase. Jak se bude Marvel's Spider-Man 2 hrát, kdy vyjde a další potřebné informace naleznete v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fairgames-heist-masks-nahled.jpg

FairgameS – Vše, co víme

Ve střílečce FairgameS od studia Haven Studios se budete mít možnost stát se moderním Robinem Hoodem a ve smyslu hesla „Bohatým brát a chudým dávat“ okrádat miliardáře po celém světě. Tento nelehký úkol vám však bude komplikovat konkurenční partička zlodějů. Vše důležité o FairgameS se dočtete v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/playstation-plus-og-logo.png

PlayStation Plus Hry měsíce: červnové hry zdarma

Od 6. června do 3. července 2023 si v rámci předplatného PlayStation Plus najde svou hru snad každý. Žánrově pestrý trojlístek vás totiž zavede na naleštěné palubovky, dá vám do ruky katanu a nechá chovat vyhynulou zvířenu. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-last-of-us-part-II-2-multiplayer-factions-san-francisko-nahled.jpg

The Last of Us: Part II multiplayer – Vše, co víme

Stejně jako první díl The Last of Us, také ten druhý měl obsahovat multiplayerový mód ve stylu TLoU Factions. Postupně ale přerost v samostatný projekt, na kterém nyní studio Naughty Dog usilovně pracuje a více bychom se o něm měli dozvědět v tomto roce. Má nabídnout originální příběh, nové postavy a podíváme se v něm do San Franciska. Spekulace přitom naznačují, že by mohlo jít o live-service hru podobnou například The Division. Vše, co zatím o multiplayeru The Last of Us: Part II víme, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/marvels-spider-man-remastered-pc-key-art-nahled.jpg

Marvel's Spider-Man Remastered – Vše, co víme

Série Marvel's Spider-Man patří mezi nejúspěšnější značky PlayStationu a není tak divu, že i Marvel's Spider-Man Remastered po vzoru jiných PS exkluzivit vyšel také na PC, kde kromě skvělé hratelnosti a poutavého příběhu dostali majitelé stolních počítačů také vylepšenou grafiku a všechen dodatečný obsah. Vše, co o Marvel's Spider-Man Remastered potřebujete vědět, najdete v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/playstation-plus-katalog-her-kveten-2023-cover-nahled.jpg

PlayStation Plus Katalog her (NOVINKY): Ratchet & Clank: Rift Apart, Humanity a Watch Dogs: Legion a další

Květen je sice lásky čas, ale na své si přijdou i předplatitelé služby PlayStation Plus ve variantách Extra a Premium, protože se mohou pustit do zábavných akčních adventur, promění se v psa, posbírají rýži, odřídí šichtu autobusáka či vykradou několik hrobek. K dispozici od 16. května 2023. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/uncharted-keyart-nahled.jpg

Uncharted 5 – Vše, co víme (SPEKULACE)

Studio Naughty Dog nás ve své sérii akčních adventur Uncharted ve společnosti charismatického lovce pokladů Nathana Drakea vyslala na celkem čtyři dobrodružství, přičemž na to poslední jsme se vydali v roce 2016. Jde o pořádně dlouhou dobu, kterou mnozí fanoušci značky strávili spekulacemi o podobě dalšího pokračování s číslovkou „5“ v názvu. Existuje šance, že se Uncharted 5 skutečně dočkáme? Všechno důležité se dozvíte v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/horizon-3-logo-nahled.jpg

Horizon 3 – Vše, co víme

Akční RPG série Horizon od studia Guerrilla Games patří k veleúspěšným videoherním značkám posledních let. Její první dva díly se výborně prodávají a získaly si i nemalou fanouškovskou základnu, případné pokračování je tedy velmi žádaným zbožím. A ačkoli bylo zatím potvrzeno jen tak mimoděk, pojďme si v tomto článku říci, co všechno o Horizonu 3 zatím víme. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gran-turismo-7-vse-co-vime-neoficialni-key-art.jpg

Gran Turismo 7 – Vše, co víme

Konzole PlayStation je odjakživa spjata se závodní sérií Gran Turismo, která je již dlouhé roky hrou zaslíbenou všem milovníkům realistického okruhové závodění. Gran Turismo 7 na tom nic nemění a na PS4 a PS5 přiváží vytříbený simulátor s propracovaným kariérním režimem i zábavným multiplayerem. Vše, co o Gran Turismo 7 potřebujete vědět, zjistíte v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/horizon-forbidden-west-special-logo.jpg

Horizon Forbidden West – Vše, co víme

Aloy sice dočasně odvrátila v akčním RPG Horizon Zero Dawn (2017) zkázu světa, aby jej však ale mohla zachránit, vydává se v pokračování Horizon Forbidden West na Zakázaný západ, kde musí s pomocí starých známých i čerstvých spojenců porazit novou hrozbu. Vše, co potřebujete o Horizon Forbidden West vědět, najdete v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/horizon-forbidden-west-burning-shores-budova-nahled.jpg

Horizon Forbidden West: Burning Shores (RECENZE – Souhrn)

Vynikající akční RPG Horizon Forbidden West dostalo po vzoru prvního dílu velké DLC, které navazuje na předchozí příběh a představuje novou oblast. Podíváme se totiž do Los Angeles, které už ale dávno ztratilo svůj glanc. Trosky města andělů totiž opanovala tekoucí láva a zatím neznáme nebezpečí čekající na Aloy. Vše, co o Horizon Forbidden West: Burning Shores potřebujete vědět, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/god-of-war-ragnarok-special-nahled.jpg

God of War: Ragnarök – Vše, co víme

Skandinávský chlad měl uklidnit žhnoucí nenávist Krata k řeckým bohům, jejichž řady během třídílné série God of War značně prořídly. Na severu si našel Kratos manželku, zestárl a zplodil syna Atrea. Jenže také v nordickém restartu značky nakonec poznal místní božský panteon ostrost Kratových čepelí, což se neobešlo bez odezvy. Jak bude vypadat pokračování krvavé akční adventury s názvem Ragnarök a co vše o titulu studia SIE Santa Monica víme, se dočtete na následujících řádcích.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/mlb-the-show-23-info-cover-nahled.jpg

MLB The Show 23 – Vše, co víme

Baseball se v roce 2023 dostal do širšího povědomí české společnosti díky účasti národního týmu na World Baseball Classic (mistrovství světa). Ve stejném období vyšel také nový ročník sportovní série MLB The Show 23, který vám ukáže především zámořskou soutěž. Co o tomto titulu víme a jak je hodnocen? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-last-of-us-part-1-key-art-ellie-nahled.jpg

The Last of Us Part I – Vše, co víme

The Last of Us z roku 2013 patří k nejlepším PlayStation hrám a není proto divu, že po PS4 remasteru vychází první díl také na PlayStation 5. Emotivní příběh Joela a Ellie můžeme nově prožít prostřednictvím remaku, který se pyšní skvělou grafikou i vylepšenou hratelností. Vše, co o The Last of Us Part I potřebujete vědět, najdete v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/ratchet-and-clank-rift-apart-vse-co-vime-key-art-nahled.jpg

Ratchet & Clank: Rift Apart – Vše, co víme

Akční adventura Ratchet & Clank: Rift Apart představuje velkolepý návrat série, která v posledních letech upadla do zapomnění, aby v roce 2021 ukázala, že Ratchet s Clankem ještě nepatří do starého železa. Rift Apart je totiž nejen vynikající hrou se skvělou hratelností, osobitým humorem, pixarovskou grafikou a úžasnými postavami, ale také skvělou demonstrací toho, co vše PlayStation 5 a jeho ovladač DualSense dokáží. Vše, co o Ratchet & Clank: Rift Apart potřebujete vědět, najdete v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/horizon-call-of-the-mountain-recenze-ps-vr2-key-art-nahled.jpg

Horizon: Call of the Mountain (RECENZE) – Dobrodružství na vrcholu světa

Série Horizon se stává jednou z velkých značek PlayStationu. Po dvou skvělých hrách se na nás chystá rozšíření Burning Shores pro druhý díl, ve vývoji je i čistě multiplayerový titul a spekuluje se také o MMO od NCSoftu. Rozšířit univerzum postapokalyptického světa budoucnosti a zároveň ukázat možnosti headsetu PlayStation VR2 chce Horizon: Call of the Mountain, na který jsme se podívali v naší recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/horizon-call-of-the-mountain-key-art-nahled.jpg

Horizon Call of the Mountain – Vše, co víme

PS VR2 exkluzivita Horizon Call of the Mountain navazuje na druhé dobrodružství Aloy s názvem Horizon Forbidden West, v této hře určené pouze pro virtuální realitu na PS5 se ale vžijeme do úplně nové postavy Ryase, který je přeborníkem v lezení po skalách a střelbě z luku. Novému nebezpečí ale nebude čelit sám, ostatně také samotná Aloy se ve hře ukáže, stejně jako známí robodinosuaři, které vůbec poprvé uvidíme z pohledu vlastních očí. Vše, co o Horizon Call of the Mountain potřebujete vědět, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/playstation-5-uvodni-obrazek-nahled.jpg

PlayStation 5: recenze, updaty, novinky

PlayStation 5 zaznamenal nejlepší start v historii herních konzolí a zabodoval jak u hráčů, tak i v recenzích (tu naši od kolegů z AlzaTechu najdete zde). Do světa her přinesl řadu novinek i osvědčených receptů a my jsme v tomto článku shromáždili vše, co o PlayStationu 5 potřebujete vědět. Kolik stojí, jaké hry si na nové konzoli od Sony zahrajete, jak moc je ve skutečnosti PS5 výkonný, jak je to s podporou her z PlayStationu 4 nebo proč je nový ovladač DualSense takový pokrok – to a mnohem víc zjistíte v tomto pravidelně aktualizovaném článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/marvels-wolverine-special-logo.jpg

Marvel's Wolverine – Vše, co víme

Drsňák Wolverine patří mezi nejoblíbenější postavy, které vzešly z marvelovského univerza. Věčně nabručeného mutanta s výjimečnými regeneračními schopnostmi a vysunovacími drápy najdeme nejen v partičce X-Menů, ale také jako externího člena Avengers, u nichž platí za brutálního mlátiče vrhajícího se beze strachu do víru bitev. Právě jeho si vybralo studio Insomniac Games (Marvel's Spider-Man) jako další charakter, jemuž se budou věnovat v samostatném akčně adventurním zpracování. Co vše o Marvel's Wolverine víme, se dočtete v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-last-of-us-prat-2-key-art-nahled.jpg

The Last of Us Part III – Vše, co víme (SPEKULACE)

Akční adventura The Last of Us nám strhující příběh mladé dívenky Ellie a zatrpklého pašeráka Joela poprvé odvyprávěla v roce 2013. Na její velký úspěch o pár let později navázalo kontroverzní, ale stále kvalitní pokračování s podtitulem Part II a nově i stejnojmenný seriál z dílny HBO, který nejednoho hráče ještě více namlsal na možné třetí herní pokračování. Co zatím o The Last of Us Part III vlastně víme? Dozvíte se v našem článku. Přečíst více »
P-DC1-WEB09
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací