Dobrý den, dává nějaký smysl kupovat tuto TV, když Q80T je o třídu vyšší model a v mnoha ohledech logicky lepší a navíc i výrazně levnější? Že je Q80T v "akci"? Všude teď stojí max.30 tis. a nevěřím, že bude někdy dražší. Děkuji za odpověď. David
Dobrý den, dává nějaký smysl kupovat tuto TV, když Q80T je o třídu vyšší model a v mnoha ohledech logicky lepší a navíc i výrazně levnější? Že je Q80T v "akci"? Všude teď stojí max.30 tis. a nevěřím, že bude někdy dražší. Děkuji za odpověď. David