Stellar Blade Stellar Blade

Hry zdarma na Epic Games Store – The Big Con a Town of Salem 2

Zobrazit katalog
Aktualizováno

Epic Games rozdává každý týden několik her zdarma. Na jaké pecky se můžeme těšit tentokrát?

Epic Games Store; screenshot: záhadná hra zdarma

zdroj: Epic Games

Jak získat hry zdarma na Epic Games Store?

Společnost Epic Games od jisté doby každý týden nabízí zdarma ke stáhnutí několik titulů, které vám již napořád zůstanou v knihovně. Co k tomu potřebujete? Stačí si stáhnout a nainstalovat klienta Epic Games Launcher, kde si vybranou hru můžete „koupit“ za 0 kč. Pokud jste do této doby přemýšleli nad tím, proč byste si vůbec měli launcheru od Epicu pořizovat, hry zdarma jsou poměrně přesvědčivou odpovědí.

Všechny zdarma nabízené hry si můžete stáhnout (a ponechat) přímo na stránkách Epic Games Store.

The Big Con a Town of Salem 2 – dostupné 18. – 25. dubna 2024


The Big Con

V příběhové adventuře The Big Con se seznámíte s Ali, teenagerkou, která se v zájmu záchrany podniku své mámy rozhodne procestovat Ameriku s podfukařem Tedem, a vydělat tak peníze. S Ali navštívíte spoustu rozličných lokalit, kde bude vaším úkolem okrást přítomné NPCčka. Každý švindel zde v podstatě slouží jako samostatný hlavolam, jelikož ne vždy se k nepoctivému výdělku dostanete obyčejným ukradením peněženky. Někdy se budete muset plížit, jindy použít převlek či vaši oběť překabátit sladkými řečmi. The Big Con kromě zajímavého gameplaye a povedeného příběhu nadchne i barvami sršící grafikou či chytlavým soundtrackem. Hru si můžete stáhnout na tomto odkazu.

Epic Games hry zdarma: The Big Con

zdroj: Skybound Games

Town of Salem 2

Tento týden si také budete moci stáhnout speciální balíček Epic Dragon Shimmerscale Pack v hodnotě 100 dolarů pro free to play online multiplayerovku Town of Salem II. Toto dílko od studia BlankMediaGames prověří vaše logické i strategické myšlení a také dedukci. Na začátku si zvolíte jednu z desítek postav, obyvatel městečka Salem, odlišujících se schopnostmi i úkoly. V online zápasech pro až 15 hráčů se pak prostřednictvím herního chatu pustíte do diskuse o nejvhodnějších strategiích, formování spojenectví i odhalování záhad. Schopnost přizpůsobit se a spolupracovat s vašimi spoluhráči je zde velmi důležitá, musíte se však připravit i na to, že v zájmu přežití budete muset ty nejbližší v týmu zradit. Hru si můžete stáhnout na tomto odkazu.

Epic Games hry zdarma: Town of Salem 2

zdroj: BlankMediaGames

Co bude příště zdarma na Epic Games Store?

25. dubna by na Epic Games Store měli být FPS INDUSTRIA a RPG LISA: The Definitive Edition.

Hry zdarma na Epic Games: Archiv

V této kapitole najdete seznam všech her, které již Epic na své platformě stačil rozdat (někdy i opakovaně).

Epic Games hry zdarma roku 2023 a 2024

(11. 4. – 18. 4.) Ghostrunner

Ghostrunner

Akční platformovka Ghostrunner se v roce 2020 stala obrovským hitem a není se čemu divit. Tvůrci ze studia One More Level ve svém díle servírují zajímavé lokace cyberpunkové metropole Dharma – ta funguje jako vizuálně atraktivní pódium pro krvavé divadlo, které spolu s protagonistou rozpoutáte. Alfou a omegou Ghostrunneru je totiž zběsilé šplhání na nejvyšší bod Dharmy, během něhož precizními švihy futuristické katany sekáte všechny v cestě. Pokud hledáte adrenalinem napumpované herní dobrodružství, Ghosturunner bude pro vás tím pravým. Hru si můžete stáhnout na tomto odkazu.

Epic Games hry zdarma: Ghostrunner

zdroj: Gamespot

(4. 4. – 11. 4.) The Outer Worlds: Spacer's Choice Edition a Thief

The Outer Worlds: Spacer's Choice Edition

Tento týden si budete moci do vašich herních knihoven zařadit skvělé akční RPG The Outer Worlds a pustit se do průzkumu rozlehlé vesmírné kolonie i ponořit se do zábavného příběhu, který navíc lze ovlivnit vlastními rozhodnutími. Toto úspěšné dílo od Obsidian Entertainment si nyní navíc můžete stáhnout ve Spacer's Choice Edition, která kromě základní hry a všech DLC zahrnuje také přeleštěnou grafiku s úpravami osvětlení a vylepšením množství vizuálních efektů (uvěřitelnější animace obličeje a autentičtější zobrazení kůže a vlasů). V rámci Spacer's Choice Edition se hráči mohou těšit také na hladší chod, stejně jako kratší načítací časy. Hru si můžete stáhnout na tomto odkazu.

Epic Games hry zdarma: The Outer Worlds: Spacer's Choice Edition

zdroj: Obsidian Entertainment

Thief

Stealthovka Thief od studia Eidos-Montréal vás zavede do temné steampunkové metropole The City, ve které tvrdou rukou vládne tyran Baron. Hlavním hrdinou hry je mistrovský zloděj Garrett, který se ocitne uprostřed začínajícího konfliktu mezi privilegovanými a chudými obyvateli města, co plánuje využít ve svůj prospěch. Vaším úkolem bude (nepřekvapivě) vykrást ty nejlukrativnější obydlí místních a využít Garrettovy ability a vybavení k tomu, aby se nepozorovaně vypořádal s nepřáteli a uprchl s požadovaným lupem. Hru si můžete stáhnout na tomto odkazu.

Epic Games hry zdarma: Thief

zdroj: Gamespot

(21. – 28. 3.) Call of the Wild: The Angler a Invincible Presents: Atom Eve

Call of the Wild: The Angler

Studio Expansive Worlds, které mimo jiné stojí za loveckým simulátorem theHunter: Call of the Wild vám ve svém nejnovějším výtvoru Call of the Wild: The Angler do rukou vloží udici a vyšle vás vstříc těm největším úlovkům do rozlehlého otevřeného světa inspirovaného skutečnými lokalitami. Jakmile si vyhlédnete vámi požadovaný rybník či jezero, můžete se pustit do učení různých rybářských technik. Každý váš potencionální úlovek se totiž v závislosti na druhu pohybuje jinak a zabírá na rozličné návnady, v úvahu také budete muset vždy brát také teplotu či hloubku vody. Samozřejmostí jsou široké možnosti customizace udice – od navijáků, háčků až po plováky a jigové hlavy. Hru si můžete stáhnout na tomto odkazu.

Epic Games hry zdarma: Call of the Wild: The Angler

zdroj: Expansive Worlds

Invincible Presents: Atom Eve

V Invincible Presents: Atom Eve si zahrajete za oblíbenou hrdinku ze stejnojmenného animovaného seriálu. O Atom Eve se zároveň díky originálnímu příběhu dozvíte mnohem víc, svými volbami navíc můžete ovlivnit vztahy protagonistky s ostatními postavami. Do cesty se vám samozřejmě postaví i řada záporáků, se kterými si vyřídíte účty v tahových soubojích a získané body využijete k vylepšení schopností Atom Eve. Za zmínku rozhodně stojí také atraktivní grafické zpracování ve stylu komiksu. Hru si můžete stáhnout na tomto odkazu.

Epic Games hry zdarma: Invincible Presents: Atom Eve

zdroj: Skybound Games

(14. – 21. 3.) Deus Ex - Mankind Divided a The Bridge

Deus Ex - Mankind Divided

Tento týden si do herní knihovny můžete zařadit akční RPG Deus Ex: Mankind Divided, které je zároveň pátým dílem série Deux Ex. V roli hackera Adama Jensena se pokusíte odhalit nekalé praktiky záhadné skupiny Illuminati, která se snaží ovládnout budoucnost lidstva. Mixu stealthu i akčních pasáží se pak oddáte kromě Londýna a Dubaie i ve futuristické Praze, která zde slouží jako hlavní HUB. Hra bohužel původně vyšla bez české lokalizace, později se však o ni postarali talentovaní fanoušci z komunity RPG češtiny, a k dispozici je na jejich oficiálních stránkách. Hru si můžete stáhnout na tomto odkazu.

Epic Games hry zdarma: Deus Ex - Mankind Divided

zdroj: Gamespot

The Bridge

V Epic Games hrách zdarma se často objevují i tituly, ve kterých hrají hlavní roli hlavolamy, a tak je tomu i v aktuální várce. Logická hříčka The Bridge vás prostřednictvím desítek puzzlů donutí pořádně přehodnotit zákony gravitace a fyziky, a to v ručně kreslených černobílých levelech inspirovaných prací výtvarníka M. C. Eschera. Kouzlo The Bridge spočívá i v tom, s jakou lehkostí kombinuje jednoduchost ovládání a komplexnost jednodtlivých hádanek, které jsou mistrně nadesignovány. Hru si můžete stáhnout na tomto odkazu.

Epic Games hry zdarma: The Bridge

zdroj: The Quantum Astrophysicists Guild

(29. 2. – 7. 3.) Aerial_Knight's Never Yield

Aerial_Knight's Never Yield

Adrenalinem napumpované dobroduržství Aerial_Knight's We Never Yield vypráví příběh dvou bratrů, kteří se pokoušejí získat zpět své království z područí jejich zlověstné tety. V originálně vypadajícím 3D side-scrolleru od studia Aerial_Knight budete neustále v pohybu a překážky s hlavním hrdinou zdolávat přesně načasovaným skákáním a slidováním, čímž zároveň vytvoříte spektrum efektních akrobatických kousků. Aerial_Knight's We Never Yield si navíc můžete vychutnat také v lokálním co-opu. Hru si můžete stáhnout na tomto odkazu.

Epic Games hry zdarma: Aerial_Knight's Never Yield

zdroj: IGN

(7. – 14. 3.) Astro Duel 2

Astro Duel 2

V pixelovatém dílku od studia Rusty Moyher se vydáte na akcí nabité dobrodružství. Astro Duel 2 zdárně kombinuje prvky vesmírných stříleček a platformovek, které si zde vyzkoušíte v kooperativním i verzus režimu. Do plně zničitelných arén se zde podíváte s pilotem vesmírného korábu dle vlastního výběru, z nichž každý disponuje specifickými vlastnostmi a výhodami. S nepřáteli se můžete vypořádat pomocí laserů a kanónů vaší lodi nebo se jimi prosekat a prostřílet na zemi – prostor pro experimentování s různými zbraněmi a především styly boje je zde tak obrovský. Hru si můžete stáhnout na tomto odkazu.

Epic Games hry zdarma: Astro Duel 2

zdroj: Rusty Moyher

(29. 2. – 7. 3.) Aerial_Knight's Never Yield

Aerial_Knight's Never Yield

Adrenalinem napumpované dobroduržství Aerial_Knight's We Never Yield vypráví příběh dvou bratrů, kteří se pokoušejí získat zpět své království z područí jejich zlověstné tety. V originálně vypadajícím 3D side-scrolleru od studia Aerial_Knight budete neustále v pohybu a překážky s hlavním hrdinou zdolávat přesně načasovaným skákáním a slidováním, čímž zároveň vytvoříte spektrum efektních akrobatických kousků. Aerial_Knight's We Never Yield si navíc můžete vychutnat také v lokálním co-opu. Hru si můžete stáhnout na tomto odkazu.

Epic Games hry zdarma: Aerial_Knight's Never Yield

zdroj: IGN

(22. 2. – 29. 2.) Super Meat Boy Forever

Super Meat Boy Forever

V pokračování kultovní indie platformovky Super Meat Boy s přídomkem Forever se v roli Meat Boye a jeho přítelkyně Bandage Girl vydáte za záchranou jejich dítěte, které unesl zlověstný Dr. Fetus. Ještě brutálnější úrovně jsou tentokrát generovány v závislosti na schopnostech hráče z více než 6000 gameplayových segmentů vytvořených vývojáři, míra znovuhratelnosti tak v případě Super Meat Boy Forever dosahuje nového levelu. Super Meat Boy Forever je navíc tentokrát auto-runner. Meat Boy tedy úrovněmi prosprintuje vražednou rychlostí a na vás bude „jen“ správné načasování skoků a úderů. Pokud si na výzvu s názvem Super Meat Boy Forever troufáte, stáhnout si ji můžete na tomto odkazu.

Epic Games hry zdarma: Super Meat Boy Forever

zdroj: Team Meat

(15. 2. – 22. 2.) Dakar Desert Rally

Dakar Desert Rally

Díky Dakar Desert Rally se můžete vydat na nezapomenutelné závodní dobrodružství a osedlat světoznámé motocykly, čtyřkolky, stejně jako plejádu licencovaných SUV-ček a tereňáků. Unikátní závodní výzvy ve sněhových závějích, blatistých silnicích i písečných dunách navíc ulahodí jak dlouholetým rally nadšencům (titul také podporuje celou řadu herních volantů), tak nováčky, kteří kouzlo tohoto sportu teprve objevují. A pokud by vám výzvy v single-playerové kampani náhodou nestačily, nic vám nebrání změřit síly s ostatními hráči v rámci multiplayeru. Hru si můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“.

Epic Games hry zdarma: Dakar Desert Rally

zdroj: Saber Interactive

(8. 2. – 15. 2.) Doki Doki Literature Club Plus! a Lost Castle

Doki Doki Literature Club Plus!

Ve vizuálním románu Doki Doki Literature Club Plus! od studia Team Salvato se stanete členem středoškolského knižního klubu, kde vás naplno strhne výr romancí a poezie. Nenechte se však zmást roztomilým kresleným vizuálem připomínajícím simulátory randění. Doki Doki Literature Club Plus! je ve skutečnosti psychologický horor otevírající témata izolace, mentálních chorob i manipulace a zároveň více než zdárně bourá čtvrtou stěnu. Hru si můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“.

Epic Games hry zdarma: Doki Doki Literature Club Plus!

zdroj: Team Salvato

Lost Castle

Akční RPG Lost Castle vás zavede do démony ovládaného hradu, který se pokusíte osvobodit z jejich područí a zároveň si naplnit kapsy ztraceným pokladem svrženého hraběte. Souboje proti roztomile působícím ručně kresleným nepřátelům mají v Lost Castle příchuť akčních RPG s prvky beat 'em up, randomizované dungeony a roguelike mechaniky se pak postarají o to, že průchod jednotlivými levely bude pokaždé jiný. Hru si můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“.

Epic Games hry zdarma: Lost Castle

zdroj: Neon Doctrine

(1. 2. – 8. 2.) Doors - Paradox

V oddechové logické hříčce Doors - Paradox budete cestovat časem a navštívíte 13 unikátních světů ukrývajících potravu pro vaše oči a hlavně mozek. Výtvor od studia Big Loop vám dá do rukou téměř 60 ručně navržených detaily překypujících diorám. Každé z nich dominují dveře, které budete muset otevřít pomocí rozlousknutím dílčích hlavolamů v jejich okolí. Široké spektrum diorám se pak postará o to, že Doors - Paradox vás nepřestane překvapovat originálními puzzly. Hru si můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“.

Epic Games hry zdarma: Doors - Paradox

zdroj: Snapbreak

(25. 1. – 1. 2.) Infinifactory

V logickém titulu Infinifactory od studia Zachtronics si vyzkoušíte nelehký osud obyvatele naší matičky Země, který musí sloužit svým ufonským únoscům a budovat fungující montážní linky. Na jejich sestavení a správné nakombinování dopravních pásů, svářeček a senzorů máte neomezený čas, budete se však muset vypořádat s mnoha výzvami a překážkami. Infinifactory sice dokáže pořádně potrápit váš mozek, ale jeho přístupná hratelnost z vás udělá inženýra cobydup. Hru si můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“.

Epic Games hry zdarma: Infinifactory

zdroj: Zachtronics

(2024: 18. – 25. 1.) Love

Titul Love od nezávislého vývojáře Freda Wooda už na první pohled zaujme minimalistickou grafikou, která vzdává hold retro platformám. V jejich šlépějích však Love kráčí i svou obtížností, která potrápí i ty nejzkušenější z nás. S průchodem jednotlivých úrovní částečně pomůže možnost libovolně umístit checkpoint, na zdolání všech 20 levelů ale hráč má pouze 100 životů, což opravdu není mnoho, zvláště když vezmeme v úvahu, jaké zákerné pasti si na hráče Fred ve svém výtvoru připravil. Titul si můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“.

Epic Games hry zdarma: Love

zdroj: Fred Wood

(2024: 11. – 18. 1.) Sail Forth

Adventura a simulátor v jednom Sail Forth padne do noty všem (virtuálním) mořeplavcům. V roztomilém dílku od studia Festive Vector se můžete plavit oceánem na palubě plně customizovatelného korábu, objevovat zákoutí drobných ostrůvků s unikátní faunou i flórou a seznámit se s jejich stejně pestrým obyvatelstvem, které lze rovnou naverbovat jako svou posádku. Souboje s místními piráty, plnění vlastní truhly s pokladem, nákup nových lodí, odhalování záhad oceánu nebo jen sledování kouzelného západu slunce – tyto i mnoho dalších aktivit Sail Forth nabízí. Titul si můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“

Epic Games hry zdarma: Sail Forth

zdroj: Festive Vector

(2024: 5. – 11. 1.) Marvel's Guardians of the Galaxy

Marvel's Guardians of the Galaxy je příkladem toho, jak by měla vypadat nejen kvalitní akční adventura, ale především skvělá komiksová adaptace. Svérázni superhrdinové v díle od studia Eidos-Montréal prostě neztratili nic ze svého šarmu. Bránici vám zde rozpohybují trefné hlášky Petera Quilla a jeho týmu, těšit se také můžete na zběsilou akci, kterou doprovodí ty největší hudební pecky 80. let. Pokud jste tedy fanoušky komiksových nebo filmových dobrodružství Star-Lorda a jeho partičky, Marvel's Guardians of the Galaxy by vám nemělo uniknout. Titul si můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“.

Epic Games hry zdarma: Marvel's Guardians of the Galaxy

zdroj: Square Enix

od 20. 12. 2023 – Vánoční akce (hra zdarma každý den)

A Plague Tale: Innocence

Pokud máte rádi akční adventury se silným příběhem a nápaditou hratelností, dnešní hra zdarma v Epic Games Store je pro vás jako stvořená. A Plague Tale: Innocence od francouzského studia Asobo vás vezme na pořádně temné a emotivní dobrodružství sourozenců Huga a Amicie, kteří musí krysami zaplavenou Francií utíkat před inkvizicí. Skvělé herecké výkony a nádherná grafika jsou v případě A Plague Tale: Innocence zárukou až filmového zážitku, návykový stealthový gameplay a zajímavé prostorové hlavolamy jsou pak jen třešničkou na dortu. Titul si můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“.

Epic Games hry zdarma: A Plague Tale: Innocence

zdroj: Focus Entertainment

20 Minutes Till Dawn

V survival roguelite záležitosti 20 Minutes Till Dawn je vaším úkolem přežít nekonečné nájezdy nepřátel, kteří se zde na vás valí ve stále sílících hordách. První runy vám dají pořádně zabrat, ale s každým dalším se budou zdokonalovat vaše schopnosti a rozšiřovat sbírka dušiček, které slouží k upgradování vaší postavy. Exporimentovat ale také můžete s různými zbraněmi a schopnostmi dalších postav, které lze odemknout.

Epic Games hry zdarma: 20 Minutes Till Dawn

zdroj: GameTrailers

Escape Academy

Studio Coin Crew Games vás ve svém logickém dílku zve studovat na speciální akademii, kde se z vás stane mistr únikových místností. V Escape Academy vaše logické ale i kreativní myšlení prověří více než desítka levelů vytvořených experty na skutečné únikové místnosti, kde budete hledat indicie, luštit puzzle i hackovat servery. A kdyby na vás hlavolamy byly příliš, na pomoc si můžete přivolat kamaráda a všechny výzvy Escape Academy zdolat společně v offline i online kooperativním režimu.

Epic Games hry zdarma: Escape Academy

zdroj: GameTrailers

Ghostrunner

Hlavním hrdinou akční platformovky Ghostrunner je Jack, který se dokáže vypořádat s nebezpečím jak v reálném, tak kybernetickém světě. Tentokrát se musí prosekat armádou nepřátel, aby zachránil jeden život. Základními pilíři návykové hratelnosti jsou v případě díla od studií One More Level a Slipgate Ironworks parkour a švihání speciální cyber-katanou. Souboje se nesou v bleskyrychlém tempu, kdy se Jack odráží od zábradlí, převisů a šplhá po stěnách a zároveň seká nepřátelskou armádu na kousky. Ghostrunner nabízí jednoduše neopakovatelnou akční jízdu, kterou byste si neměli nechat ujít.

Epic Games hry zdarma: Ghostrunner

zdroj: GameSpot

Saints Row

Reboot Saints Row z roku 2022 v době svého vydání hráčskou obec neobouřil a pravděpodobně také šlo o poslední hřebík do rakve studia Volition, které bylo po 30 letech zavřeno. Od té doby už však hra obdržela nejen tři DLCčka (prodávané samostatně, momentálně ale s 50% slevou) a další rozšiřující balíčky, stejně jako řadu opravných patchů. Pokud jste tak fanoušky akčních adventur s otevřeným světem, osobitý gang snažící se o ovládnutí fiktivního Las Vegas vám může nabídnout dostatek zábavy.

Epic Games hry zdarma: Saints Row

zdroj: Volition

Snakebird Complete

Fanoušci puzzle her zbystřete pozornost! Epic Games Store dnes zdarma nabízí bundle dvou logických titulů Snakebird (2015) a Snakebird Primer (2019). Čeká vás zde tak více než 120 levelů, které budete muset zdolat jako zvláštní hybrid ptáka a hada. Přesouvání a zvedání vašich bizarně pokroucených opeřených kolegů, teleportace a konzumace ovoce se mohou na první pohled zdát jednoduché, Snakebird však před vás neustále staví nové výzvy. Kompletní edice ale naštěstí obsahuje také nový systém nápovědy, díky kterému bude průchod hrou o něco plynulejší.

Epic Games hry zdarma: Snakebird Complete

zdroj: Noumenon Games

Cat Quest

Jak se přesvědčíte v akčním RPG od studia The Gentlebros, být kočkou není vždy jen o honění klubíčka a vyhřívání se na sluníčku. Hlavní hrdina roztomile vypadajícího dílka Cat Quest se totiž vydá za záchranou své unesené sestry. Kočičí království Felingard překypuje lákavým lootem a dungeony k prozkoumání, příst blahem budou ale také milovníci side-questů a zejména vypilované hratelnosti. V Cat Quest se s nepřáteli vypořádáte pomocí meče, ale také několika druhů magie, které vám umožní švihem tlapky zmást nepřátelské entity z povrchu zemského.

Epic Games hry zdarma: Cat Quest

zdroj: Kepler Interactive

Cursed to Golf

Dnes v Epic Games Store najdete skutečně netradiční dílko – roguelike golfový side-scroller Cursed to Golf. V roli prokletého golfového hráče, který se těsně před vítězným odpalem ocitl ve světě mrtvých si prostřednictvím mapy zvolíte, na jaké hřiště povedou vaše kroky a následně se v sobě pokusíte probudit toho mitra golfu, o kterém jste netušili, že ve vás dřímá. Jednotlivé levely musíte zdolat na co nejméně odpalů a zároveň míček nasměrovat kolem řady překážek, jinak vás čeká návrat k první jamce.

Epic Games hry zdarma: Cursed to Golf

zdroj: Tomorrow Corporation

Human Resource Machine

Human Resource Machine je originální dílko od studia Tomorrow Corporation, tvůrců populárních logických her World of Goo a Little Inferno. I v Human Resource Machine se musíte připravit na cybrení mozkových závitů, tentokrát prostřednictvím programování. Jste v tomto oboru úplný nováček? Nebojte se. V Human Resource Machine má programování podobu rozdávání pokynů svým podřízeným v kanceláři a díky tomu mu porozumí jak zkušení programátoři, tak začátečníci. Napříč 40 levely si postupně vyzkoušíte základy, ale také složitější operace, jejichž zvládnutí vám otevře dveře do vyšších pater korporátu a zároveň náročnějších levelů.

Epic Games hry zdarma: Human Resource Machine

zdroj: Tomorrow Corporation

Ghostwire: Tokyo

Akční adventura Ghostwire: Tokyo, ve které se spolu s hlavním hrdinou pokusíte obyvatele Tokya zachránit před armádou krvelačných démonů, se pyšní jak originálním audiovizuálem, tak unikátním gameplayem. Proti nepřátelům zde bojujete za použití speciálních gest, kterými aktivujete magické útoky, což dává vzniknout jakémusi kouzelnému karate. Z Ghostwire: Tokyo na vás pak japonské reálie přímo dýchnou, ať už při průchodu detailním herním světem, nebo střetech s nepřáteli, kteří mají podobu příšer či kouzelných zvířat japonské mytologie.

Epic Games hry zdarma: Ghostwire: Tokyo

zdroj: Bethesda

Fallout 3: Game of the Year Edition

Fallout 3 lze bez okolků označit za jedno z nejikoničtějších akčních RPG. V Epic Games Store momentálně naleznete Game of The Year edici tohoto povedeného díla od Bethesdy, která kromě základní hry obsahuje i všech pět rozšiřujících balíčků. Fallout 3 má i přes svůj vyšší věk stále co nabídnout, ať už mluvíme o fascinujícím post-apokalyptickém světě, vypilovaném gameplayi nebo zajímavém příběhu, který můžete ovlivnit vlastními volbami.

Epic Games hry zdarma: Fallout 3: Game of the Year Edition

zdroj: Bethesda

Art of Rally

V dnešní hře zdarma na Epic Games Store ovládnete umění závodění. V Art of Rally oslavíte zlatý věk tohoto automobilového sportu přeháněním se po tratích celého světa. Vozidly ze 70. a 80. let i krásnými stylizovanými vistami se zde budete kochat z ptačí perspektivy, nenechte se ale zmást. Art of Rally nabízí až překvapivě realistické ovládání a zážitek z jízdy, jejíž plné ovládnutí vás dostane na přední příčky žebříčků v denních i týdenních výzvách.

Epic Games hry zdarma: Art of Rally

zdroj: Funselektor

Melvor Idle

Britské studio Jagex se proslavilo zejména úspěšným MMORPG Runescape, dnes v Epic Games Store ale najdete jejich novější, stejně kvalitní dílko. Melvor Idle je management RPG a zároveň se jedná o tzv. incremental/idle hru, kde se jen obyčejným klikáním dokážete přepracovat k až překvapivě vysoké úrovni komplexnosti. Tažení surovin a levelování skillů zde probíhá jen obyčejným ťukáním na ikonky, gameplay ale i tak udržuje čerstvým široké spektrum aktivit, schopností a monster, které si můžete podat s řadou zbraní a kouzel.

Epic Games hry zdarma: Melvor Idle

zdroj: Jagex

DNF Duel

Fanoušci klasiky Dungeon & Fighter zbystřete pozornost! V Epic Games Store momentálně naleznete spinn-off této oblíbené beat 'em up záležitosti s názvem DNF Duel. Titul zaujme nejen atraktivními a efektními 2.5D animacemi a příběhem vzdávajícím hold šestnáctiletému lore značky, ale především komplexním soubojovým systémem, ke kterému si bez problémů najdou cestu i nováčci. Široké spektrum ikonických bojovníků se specifickými útoky a silnými stránkami můžete navíc provětrat jak v příběhové kampani, tak v survivalu, arkádovém módu nebo dalších online režimech.

Epic Games hry zdarma: DNF Duel

zdroj: Arc System Works

(2023: 14. 12. – 20. 12.) Destiny 2: Legacy Collection

Do free to play multiplayerovky Destiny 2 se i po několika letech od vydání stále vracejí desetitisíce hráčů a nechávají se unášet návykovým mixem FPS, RPG a MMO. Pokud patříte mezi ně, zbystřete pozornost. Z Epic Games Store si totiž tento týden můžete zdarma stáhnout trojici DLC pro tuto epickou space-operu. Rozšíření The Witch Queen, Beyond Light a Shadowkeep k základní hře přidají další desítky a desítky hodin prostřednictvím čerstvých kampaní i řady questů či zbraní, které si můžete vyhutnat napříč kompetitivními a kooperativními režimy. Titul si můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“.

Epic Games hry zdarma: Destiny 2: Legacy Collection

zdroj: Bungie

(2023: 7. 12. – 14. 12.) GigaBash a Predecessor

GigaBash

GigaBash vám umožní získat titul toho nejlepšího z nejlepších, nejdříve se ale budete muset utkat s ostatními hráči v multiplayerových arénách, a to rovnou v kůži tzv. kaiju, tedy obrovských monster. Vaším hřištěm se stanou plně zničitelné světové metropole, ale také různé exotické lokace, které se použitím lehkých, těžkých i speciálních útoků mohou pod vašimi drápy změnit na prach. GigaBash navíc podporuje několik multiplayerových režimů, kde si přijdou na své vyznavači online zápasu i kooperativního hraní. Titul si můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“.

Epic Games hry zdarma: GigaBash

zdroj: Passion Republic Games

Predecessor

Multiplayerová battle aréna Paragon se nikdy nedočkala svého vydání a její servery byly vypnuty ještě během bety v roce 2018. O čtyři roky později ale světlo světa spatřil její duchovní nástupce s názvem Predecessor od Omeda Studios, který mimo jiné mistrně kombinuje MOBA a FPS prvky. Tento návykový mix si můžete do sytosti užít v multiplayerových zápasech pěti proti pěti, do kterých si každý hráč povolá jednoho ze 30 hrdinů s unikátními abilitami a pustí se do hromadění zlata i vzácných předmětů. Hru si můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“.

Epic Games hry zdarma: Predecessor

zdroj: Omeda Studios

(2023: 30. 11. – 7. 12.) Jitsu Squad a Mighty Fight Federation

Jitsu Squad

Co takhle stát se spolu s přáteli nepřemožitelným bojovníkem a objevit bájný kámen Kusanagi ukrývající božskou moc? Nabídka, která se neodmítá že jo? V beat‘ em up záležitosti Jutsi Squad vás kromě této epické výpravy čeká i pořádná nálož animované akce a chaosu v bláznivých soubojích. Během nich navíc můžete ovládat celou skvadru bojovníků nebo si na pomoc zavolat kamaráda a společně se pustit do mixování smrtících koktejlů pomocí větvení efektních komb, speciálních pohybů a ultra útoků. Hru si můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“.

Epic Games hry zdarma: Jitsu Squad

zdroj: GameTrailers

Mighty Fight Federation

Do bojové arény vstoupíme také ve druhém titulu aktuální týdenní nabídky her zdarma na Epic Games Store. Mighty Fight Federation umožňuje vyřádit se sólo i s přáteli v řadě režimů, kde s nepřáteli lze prorazit stěny, vyhodit je do vzduchu a na zem jim opět pomoci správně načasovaným a nasměrovaným kopem, případně na jejich hlavu seslat spršku komb. Třináct hrdinů, z nichž každý disponuje speciálními schopnostmi i zbraněmi navíc zajistí, že potyčky budou pokaždé unikátní. Hru si můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“.

Epic Games hry zdarma: Mighty Fight Federation

zdroj: Komi Games

(2023: 23. 11. – 30. 11.) Deliver Us Mars

Deliver Us Mars

Tento týden si do knihovny her můžete zařadit pokračování populární akční adventury Deliver Us Moon. Měsíc ale v Deliver Us Mars vystřídá rudá planeta, na kterou se vydáme ve společnosti odvážné astronautky Kathy. Ta se pokusí nejen zachránit naši matičku Zemi, postupně také bude reflektovat na vztahy ve své rodině. Silný příběh o strachu a naději v případě Deliver Us Mars doplňuje gameplay kombinující prvky platformovek a logických her. Pokud máte rádi atmosférická vesmírná dobrodružství, Deliver Us Mars by vás nemělo minout. Hru si můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“.

Epic Games hry zdarma: Deliver Us Mars

zdroj: IGN

(2023: 16. 11. – 23. 11.) Earthlock a Surviving the Aftermath

Earthlock

V taktickém fantasy RPG Earthlock od norského studia Snowcastle Games se z vás stane dobrodruh Amon snažící se zabránit blížící se válce mezi mocnostmi planety Umbra, která se jednoho dne přestala točit. Její části jsou tak vystaveny vysokým teplotám, jiné zase sužují extrémní mrazy. V Earthlock si přijdou na své fanoušci průzkumu magických světů, stejně jako nadšenci do klasických JRPGček 90. let, kterými je Earthlock inspirováno. Zadek všem těm robotům, banditům i nepřátelské fauně a flóře tak nakopete v zábavných soubojích a rovnou se šesticí sympatických hrdinů. Hru si můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“.

Epic Games hry zdarma: Earthlock

zdroj: Snowcastle Games

Surviving the Aftermath

Potíže s fantasy havědí vystřídá boj o přežití v post-apokalyptickém světě. Strategie Surviving the Aftermath vás zaúkoluje vybudováním a menežováním kolonie přeživších. Na každodenním pořádku zde tak je průzkum nehostinného světa a sběr surovin, řešení spulupráce či konfliktů s ostatními koloniemi i odhalování tajemství procedurálně generovaného světa, který před vás postaví celou řadu náročných rozhodnutí. Podaří se vám zvládnout nešťastný úděl lidstva? Tou skutečnou zkouškou v mikromanagementu a budování vám bude právě Surviving the Aftermath. Hru si můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“.

Epic Games hry zdarma: Surviving the Aftermath

zdroj: Paradox Interactive

(2023: 9. 11. – 16. 11.) Golden Light

Golden Light

U Golden Light je jisté jedno – nejde o hru pro každého. Tento survival horor kombinující prvky FPS a roguelike totiž zaujme (i šokuje) svojí temnou atmosférou a mixem ošklivosti, bizarnosti a nechutnosti. Jako hlavní hrdina se zde pokusíte zachránit svou přítelkyni, za kterou se vydáte do masitých útrob dimenze Gut a budete se snažit zužitkovat všechny zbraně od seker až po brokovnice. Golden Light navíc staví na hlavu koncept populárního herního módu prop hunt, kde se hráči pokoušejí odhalit protivníky maskované za různé předměty. Ve výtvoru studia Mr. Pink však budou věci ve vašem okolí lovit vás, kolu či záchodu tak v Golden Light není radno věřit (zejména pokud k vám promluví). Hru si můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“.

Epic Games hry zdarma: Golden Light

zdroj: HypeTrain Digital

(2023: 2. 11. – 9. 11.) Turnip Boy Commits Tax Evasion

Turnip Boy Commits Tax Evasion

Herní vývojáři nás prostřednictvím svých děl často vyšlou na bláznivá dobrodružství a na jedno takové se vydáme i v Turnip Boy Commits Tax Evasion. Tato akční adventura od studia Snoozy Kazoo se točí kolem obživlého tuřínu, který dluží pořádný balík starostovi cibulákovi. Ve snaze vyrovnat svůj dluh se Turnip Boy bude muset probojovat dungeony ve stylu rogulike, stejně jako rozlousknout tajemství obyvatel zahradní komunity a zatnout tipec nebezpečným potvorám, které ji ohrožují. Hru si můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“.

Epic Games hry zdarma: Turnip Boy Commits Tax Evasion

zdroj: Gamespot

(2023: 26. 10. – 2. 11.) The Evil Within 2 a Tandem: A Tale of Shadows

The Evil Within 2

Pokud jste si minulý týden do své herní knihovny zařadili povedený survival horor The Evil Within, určitě vás potěší, že v Epic Games Store nyní najdete stejně kvalitní pokračování děsivého dobrodružství detektiva Sebastiana Castellanose, se kterým se opět vydáme do nemilosrdného světa plného hrůzostrašných monster, abychom zachránili jeho dceru Lily. Stejně jako předchozí díl i The Evil Within 2 vás vyděsí nápaditým a hlavně husí kůži navozujícím designem nepřátel, ale i herního světa, který je oproti jedničce větší a umožňuje větší svobodu v plnění úkolů. Příjemným bonusem je pak mnohem atraktivnější grafické zpracování. Hru si můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“.

Epic Games hry zdarma: The Evil Within 2

zdroj: Bethesda Softworks

Tandem: A Tale of Shadows

V originální logické platformovce Tandem: A Tale of Shadows se jako 10letá dívenka Emma pokusíte vyřešit záhadu zmizení syna známých iluzionistů Kanových. Nečekaným parťákem se jí stane obživlý plyšový medvídek Fenton, se kterým budou společně prozkoumávat rozsáhlé sídlo Kanových a odhalovat jeho záhady. Ve více než čtyřicítce levelů napříč třemi fascinujícími i děsivými světy na vás čeká řada puzzlů. Při jejich řešení budete využívat zajímavou mechaniku přepínání dimenzí (top-down a side-scrolling), která činí gameplay ještě variabilnějším. Hru si můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“.

Epic Games hry zdarma: Tandem: A Tale of Shadows

zdroj: Funstock Games

(2023: 19. 10. – 26. 10.) The Evil Within a Ethernal Threads

Eternal Threads

V logické příběhovce Eternal Threads hraje hlavní roli čas, respektive manipulace s ním. Jako člen speciálního týmu se zde pokusíte zachránit život několika lidí, kteří zahynuli při požáru domu. Vaším úkolem bude týden před požárem změnit rozhodnutí jejich obětí tak, aby všichni přežili. Sedmidenní časová linka je plně k vaší dispozici a její zásadní události můžete libovolně pozměnit s tím, že některé z nich budou nahrazeny zcela novými a i jedno jediné rozhodnutí může ve správné kombinaci s těmi ostatními zachránit život. Hru si můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“.

Epic Games hry zdarma: Eternal Threads

zdroj: Epic Games

The Evil Within

Tento měsíc si na své přijdou i fanoušci strašidelních zážitků. Do herní knihovny si totiž budou moci zařadit dílo od talentovaného japonského režiséra a designéra Shinji Mikamiho. The Evil Within vás v roli detektiva Sebastiana vyšle do fantaskního světa jako vystřiženého z noční můry. Hrůzostrašná monstra si zde budete držet od těla střelnými zbraněmi, množství nábojů je zde však jako ve správném survivalu žalostně nízké, proto častokrát sáhnete i po sekyrce či noži. The Evil Within je hrou pro ty nejotrlejší, dodnes však patří mezi to nejlepší v žánru hororu a jeho temný svět se vám postará o nejednu bezesnou noc. Hru si můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“.

Epic Games hry zdarma: The Evil Within

zdroj: Epic Games

(2023: 12. 10. – 19. 10.) Blazing Sails a Q.U.B.E. ULTIMATE BUNDLE

Blazing Sails

Pokud jste se někdy toužili stát pirátem, ta pravá hra pro vás právě přistála v Epic Games Store. Blazing Sails je splněným snem všech milovníků virtuálního plachtění a drancování. V této nic neodpouštějící PvP akci na vás a vaší přátele čeká tvorba vlastní lodi a následné objevování herního světa tvořeného širokým oceánem a drobnými ostrůvky. Natřít to ostatním hráčům můžete v různých herních módech jako battle royale či Treasure Hunt, kde budete soupeřit o nasbírání truhlic s pokladem. Čekají vás nemilosrdné lodní bitvy, ale také šarvátky na souši, kde zase zužitkujete široký arzenál pirátských zbraní. Hru si můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“.

Epic Games hry zdarma: Blazing Sails

zdroj: Epic Games

Q.U.B.E. ULTIMATE BUNDLE

Určitou porci akce si užijete i ve druhém titulu z aktuální nabídky Epic her zdarma, Q.U.B.E. ULTIMATE BUNDLE ale kromě reflexů potrápí také vaše mozkové závity. Hráčovým primárním úkolem je zde dostat se z bodu A do bodu B pomocí správného využívání a přemisťování různobarevných kostek s odlišnými vlastnostmi a v praxi tak využívat principů fyziky. V Ultimate Bundlu pak naleznete oba díly Q.U.B.E. (tedy více než stovku puzzlů a desítky sběratelských předmětů), první z nich navíc vylepšen jak po vizuální tak herní stránce. Hru si můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“.

Epic Games hry zdarma: Q.U.B.E. ULTIMATE BUNDLE

zdroj: Epic Games

(2023: 5. 10. – 12. 10.) Godlike Burger

Godlike Burger

V manažerském simulátoru Godlike Burger se z vás stane maniakální šéfkuchař, jehož burgery ukrývají jednu tajnou přísadu – zákazníky samotné. Všechno to delikátní masíčko, které naservírujete mimozemským zákazníkům totiž pochází z jejich kolegů, kteří neměli takové štěstí a místo chutného jídla je ve vaší restauraci potkala smrt. Je na vás, zda se nic netušící zákazníky rozhodnete zmasakrovat sami nebo na to použijete různé druhy pastí, důležité je ale nezanechat žádné svědky. Místní policie vás má v hledáčku a podplacení nemusí vždy pomoci. Tehdy nastane čas přemístit se se svým létajícím podnikem o planetu dál. Hru si můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“.

Epic Games hry zdarma: Godlike Burger

zdroj: Epic Games

(2023: 28. 9. – 5. 10.) Model Builder a Soulstice

Model Builder

Simulátor modelářství Model Builder vám umožní splnit si dětský (nebo dospělácký) sen o sestavování autíček, letadélek, lodí, figurek a mnoha dalších modelů, které lze následně customizovat podle vašich představ, ať už prostřednictvím celé palety barev nebo samolepek. Kromě přijímání zakázek se můžete se svými výtvory účastnit soutěží, případně je prodávat a získávat tak prostředky pro rozšiřování sady nástrojů. Hru si můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“.

Epic Games hry zdarma: Model Builder

zdroj: Epic Games

Soulstice

Ve fantasy akčním RPG Soulstice se stanete svědkem a také přímým účastníkem bojů proti hrůzostrašným příšerám ohrožujícím Holy Kingdom, domov dvojice hlavních hrdinek. Sestry Briar a Lute musí zkombinovat nadlidskou a mystickou sílu do efektních komb, aby království osvobodili od nadvlády monster a zároveň odhalili plány svého řádu i svou minulost, to vše v originálním grafickém zpracování inspirovaném prací manga umělců Kentaro Miuru a Norihiro Yagi. Hru si můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“.

Epic Games hry zdarma: Soulstice

zdroj: Epic Games

(2023: 21. 9. – 28. 9.) Out of Line a The Forest Quartet

Out of Line

Logickou adventuru Out of Line by si neměli nechat ujít všichni milovníci puzzlů oděných v roztomilém, ručně kresleném kabátku. S robotím hrdinou Sanem se ve výtvoru od studia Nerd Monkeys pokusíte uniknout z útrob továrny, která byla pro Sana kdysi domovem, ale změnila se na vězení. Originálně navržené levely hráče vybízejí k experimentování s kopím, které Sanovi po důmyslném umístění umožňuje zdolávat vyvýšená místa, případně aktivovat nebo naopak zaseknout různé mechanismy. Hru si můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“.

Epic Games hry zdarma: Out of Line

zdroj: Epic Games

The Forest Quartet

The Forest Quartet otevírá náročné téma vypořádání se se smrtí prostřednictvím příběhu kvarteta jazzových hudebníků, které zasáhne skon jejich zpěvačky. V roli jejího ducha se pokusíte zlomené muže opět přivést k hudbě, a to luštěním několik druhů puzzlů napříč mystickým lesem znázorňujícím různé způsoby smutku. Přesouvání energetických bloků či vytváření světelných vzorců je v The Forest Quartet navíc doplněno okouzlujícím vizuálem i soundtrackem. Hru si můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“.

Epic Games hry zdarma: The Forest Quartet

zdroj: Epic Games

(2023: 14. 9. – 21. 9.) Operator 911

Operator 911

Operator 911 je simulátor, která vás seznámí s náročnou prací operátorů tísňové linky 911. Vaším úkolem je přijímat hovory a na základě vyhodnocení situace buď oznamovatele instruovat nebo mu přivolat hasiče, policii či záchranáře (druh vozidla každé ze služeb stejně jako výbavu také zvolíte vy na základě stavu volajícího). Kariérní i Free Play režim nabízí řadu míst a případů, které vás postaví před desítky krizových situací inspirovaných skutečnými telefonáty na tísňovou linku. Hru si můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“.

Epic Games hry zdarma: Operator 911

zdroj: Epic Games

(2023: 7. 9. – 14. 9.) Spelldrifter

Spelldrifter

Spelldrifter od Free Range Games je ideální pro milovníky turn-based RPG a kartovek. Hra totiž kombinuje to nejlepší z obou žánrů, navrch přihazuje také větvící se příběh, který můžete ovlivňovat vlastními rozhodnutími a dopracovat se tak k jednomu z několika konců. Poznáte zde řadu zajímavých postav s vlastními životními příběhy i schopnostmi, které budete kombinovat do silných komb a co nejefektivnějších decků abyste porazili všechny temné síly místního pixelartového fantasy světa. Hru si můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“.

Epic Games hry zdarma: Spelldrifter

zdroj: Epic Games

(2023: 31. 8. – 7. 9.) Cave Story+

Cave Story+

Cave Story+ je vylepšená a definitivní verze platformové metroidvanie, kde se vydáte za záchranou kouzelného létajícího ostrova. Jeho podzemí obývá záhadná rasa roztomilých stvoření připomínajících zajíce jménem Mimiga, jejichž bezstarostné skotačení je minulostí. Existenci Mimiga totiž ohrožuje šílený vědec a porazit ho můžete pouze vy, respektive tichý kluk, který si nepamatuje kdo je a jaké je jeho poslání. U Cave Story+ budou vrnět blahem zejména milovníci platformovek, zdolávání levelů je však úzce propojeno i s používáním různých upgradovatelných zbraní, kterými si budete klesnit cestu napříč armádou nepřátel. Hru si můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“.

Epic Games hry zdarma: Cave Story+

zdroj: Nicalis

(2023: 24. 8. – 31. 8.) Homeworld: Deserts of Kharak

Homeworld: Deserts of Kharak

Tento týden si do své herní knihovny můžete zařadit real-time strategii Homeworld: Deserts of Kharak. Jedná se o prequel velmi populární série strategií Homeworld, přičemž Deserts of Kharak vás (jak už název napovídá) zavede na pouštní planetu Kharak. Její obrovské krátery, rozlehlé duny i hluboké kaňony budou přetvářet váš styl boje a je jedno, zda svá precizně vyskládaná vojska vyšlete za překažením nepřátelských těžebních plánů nebo zaútočíte rovnou na jeho armádu. Důležité je využít potenciálu svých vojsk, technologií a vlastních rozhodnutí na maximum a ovládnout nehostinný Kharak. Hru si můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“.

Epic Games hry zdarma: Homeworld: Deserts of Kharak

zdroj: Gamespot

(2023: 17. do 24. 8.) Black Book a Dodo Peak

Black Book

V Black Book od studia Morteshka prožijete temné RPG dobrodružství mladé čarodějnice inspirované fascinující slovanskou mytologii. Jako Vasilisa se budete snažit odhalit záhady její rodné vísky a zejména důvod smrti jejího snoubence. Vasilisa je odhodlána získat svou lásku zpět, proto vyhledá artefakt s názvem Black Book (Černá kniha), který jeho majiteli splní jakékoli přání. Má to ale háček. Hlavní hrdinka se bude muset vypořádat se zástupy démonů v karetních soubojích, kde Vasilise pomůžete zužitkovat všechny její magické schopnosti. Hru si můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“.

Epic Games hry zdarma: Black Book

zdroj: IGN

Dodo Peak

Retro platformovka Dodo Peak vás v kůži stejnojmenného udatného opeřence vyšle za záchranou svých mláďat, které budete muset převést přes řadu překážek napříč tropickými ostrovy, strmými pohořími i lávou zalitými úpatím sopky. Cestu vám zde zkříží zlovolné hady i opice, kterým se budete muset i s hejnem vašich čerstvě vylíhnutých dětí vyhnout, mozek vám zde navíc procvičí prostorové puzzle. V Dodo Peak zároveň budete usilovat o zdolání levelu v co nejlepším čase, k čemuž vám pomůže sbírání různých power-upů. Hru si můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“.

Epic Games hry zdarma: Dodo Peak

zdroj: Moving Pieces Interactive

(2023: 10. do 17. 8.) Europa Universalis IV a Orwell: Keeping an Eye on You

Europa Universalis IV

Čtvrtý díl v sérii grand strategií Europa Universalis vás postaví v čelo jednoho ze stovek národů, ze kterého se pokusíte vybudovat nejmocnější světové impérium. Udělat to můžete mnoha způsoby a zvolit si například možnost dobití celého světa militaristickou silou nebo z vašeho národa učinit světovou špičku v obchodování se surovinami. Velmi důležitý je zde také balanc mezi armádou, diplomacií a ekonomikou, který se budete snažit udržovat vašimi rozhodnutími. Europa Universalis IV je v tomto směru velmi flexibilní a vaším hřištěm se zde může stát celý svět, do kterého byly zakomponovány i skutečné historické události. Hru si můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“.

Epic Games hry zdarma: Europa Universalis IV

zdroj: Paradox Interactive

Orwell: Keeping an Eye on You

Z Epic Games Store si můžete během nejbližších dnů zdarma stáhnout také první epizodu série netradičních simulátorů Orwell inspirovaných dílem 1984 od George Orwella. V tomto titulu od studia Osmotic se z vás stane operátor rozsáhlého monitorovacího systému Orwell. Vaším úkolem zde bude sledovat obyvatele země The Nation, číst jejich e-maily, lékařské záznamy, odposlouchávat soukromé rozhovory i hackovat jejich počítače a následně spojovat všechny zjištěné relevantní informace a vytvářet souvislosti. To vše v zájmu odhalení teroristů snažících se narušit stabilitu v The Nation. Hru si můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“.

Epic Games hry zdarma: Orwell: Keeping an Eye on You

zdroj: GOG

(2023: 3. do 10. 8.) Bloons TD 6 a Loop Hero

Bloons TD 6

Z Epic Games Storu si tento týden můžete zdarma stáhnout šestý díl populární tower defense série Bloons. Vývojáři ze studia Ninja Kiwi vás v Bloons TD 6 zaúkolují rozestavěním různých druhů bojeschopných opiček, struktur i pastí v zájmu zlikvidování vln nebezpečných balónovitých objektů zvaných Bloons. Roztomilá barevná grafika se v případě Bloons TD 6 snoubí s komplexní hratelností, která by měla ulahodit všem tower defense nadšencům. Hru si můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“.

Epic Games hry zdarma: Bloons TD 6

zdroj: Netflix

Loop Hero

Pokud rádi občas uvíznete v časové smyčce, mohlo by vás zaujmout nekonečné RPG Loop Hero od studia Four Quarters, ve kterém se jako udatný hrdina pokusíte opět vybudovat nemrtvými zničený svět... a to doslova. Vaší primární zbraní zde totiž nejsou ani tak zbraně, jako náhodně generované kartičky, kterými přetváříte herní svět, a tak protagonistovi udělujete různé efekty, usnadňujete mu získávání zbraní i boj s postupně silnějšími nepřáteli. Hru si můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“.

Epic Games hry zdarma: Loop Hero

zdroj: Devolver Digital

(2023: 27. 7. do 3. 8.) Homeworld Remastered Collection a Severed Steel

Homeworld Remastered Collection

Duo videoher Homeworld do velké míry definovalo žánr real-time strategii a díky Homeworld Remastered Collection si kvality této více než dvacetileté sci-fi vesmírné klasiky můžete vychutnat v té nejlepší možné podobě. Kolekce obsahuje obě hry Homeworld, a to jak její původní verze, tak remastery s vylepšeným vizuálem, efekty i gameplayovými modifikacemi. Budování těch nejsilnějších vesmírných flotil je stále stejně zábavné, o čemž se koneckonců můžete přesvědčit sami. Hru si můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“.

Epic Games hry zdarma: Homeworld Remastered Collection

zdroj: Gamespot

Severed Steel

Pokud před strategiemi dáváte přednost akčním záležitostem, pro vás je připraveno zběsilé FPS Severed Steel. V kůži svérázné hlavní hrdinky Steel zde usilujete o co nejefektnější likvidaci nepřátel. Vaší zbraní zde ale nebudou jen smrtící hračky, které mimochodem budete vytrhávat přímo z rukou nepřátel, ale také parkour. Třešničkou na dortu jsou pak už jen kompletně zničitelná prostředí a vylepšená AI, díky které nebudou žádné dva souboje stejné. Hru si můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“.

Epic Games hry zdarma: Severed Steel

zdroj: GameSpot

(2023: 20.7. – 27. 7.) Murder by Numbers a The Elder Scrolls Online

Murder by Numbers

Ve hře Murder by Numbers se jako detektivka Honor a její robotický parťák SCOUT pustíte do řešení několika případů vražd, které v roce 1996 šokovaly Los Angeles. Titul od studia Mediatonic zaujme nápaditým vizuálním stylem, který perfektně pasuje k divokým devadesátkám v Americe i plejádou svérázných charakterů. Čekají zde na vás také nápadité obrázkové puzzle, jejichž vyřešení vám vydláždí cestu ke klíčovým indiciím a důkazům. Hru si můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“.

Epic Games hry zdarma: Murder by Numbers

zdroj: Epic Games

The Elder Scrolls Online

Svou herní knihovnu můžete tento týden obohatit také o populární online RPG The Elder Scrolls Online, které vám umožní sólo nebo s přáteli prozkoumávat obrovský živoucí fantasy herní svět v roli člena jednoho z místních společenství. Jak bývá v (MMO)RPG zvykem, své postavě můžete navolit libovolnou rasu či povolání a následně její schopnosti využít v boji proti řadě nepřátel. Draky, močálové potvory nebo démoni jsou však jen zlomkem místního bestiáře a na milovníky tuhých bojů zde čekají i bossové. Hru si můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“.

Epic Games hry zdarma: The Elder Scrolls Online

zdroj: Epic Games

(2023: 13. 7. – 20. 7.) Train Valley 2

Train Valley 2

Hra Train Valley 2 vás postaví do čela železniční společnosti, kterou se budete snažit postavit na vlastní nohy díky svým manažerským schopnostem, ale také logickému myšlení. Ve hře Train Valley 2 na vás čeká lákavá kombinace železničního mikromanagementu a hádanek, které se pokusíte rozlousknout v desítkách originálních úrovní a více než 2 500 úrovních vytvořených samotnými hráči. Třešničkou na dortu je pak už jen atraktivní vizuál ve stylu low-poly, který dělá z Train Valley 2 jedinečné dílo. Hru si můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“.

Epic Games hry zdarma: Train Valley 2

zdroj: Epic Games

(2023: 6. 7. – 13. 7.) Grime

Grime

Neúprosné akční RPG s prvky metroidvanie Grime vám nedaruje nic zadarmo. Kromě zábavných soubojů s pořádně tuhými nepřáteli a zejména bossy vás k obrazovce připoutá i originálním grafickým zpracováním, které nikdy nejde daleko pro bizarní až strašidelné, ale zároveň fascinující výjevy. V Grime se budete ohánět neméně unikátním arzenálem žijících zbraní, které vám budou při soubojích mutovat přímo v rukou.

Epic Games hry zdarma: Grime

zdroj: Epic Games

(2023: 22. 6. – 29. 6.) Idle Champions of the Forgotten Realms, theHunter: Call of the Wild

Idle Champions of the Forgotten Realms

Jde o strategickou (auto-battle) hru ze světa Dungeons and Dragons, která vám umožní sbírat ikonické hrdiny napříč celým D&D multivesmírem. Budete si moci zahrát některá z populárních dobrodružství D&D, která vycházejí z knih, jako jsou Divočina za svitu čarodějnic, Waterdeep: Dračí loupež a další. Titul je již od vydání zdarma, tento balíček (v hodnotě 100 dolarů) přináší několik kosmetických předmětů skinů, předmětů a podobně.

Epic Games hry zdarma: Idle Champions of the Forgotten Realms

zdroj: Epic Games

theHunter: Call of the Wild

Vždy jste si chtěli něco ulovit, ale zabíjet zvířata pro sport v reálném světě je vám proti srsti? theHunter: Call of the Wild je přesně pro vás: budete zde lovit v atmosférickém otevřeném světě, kde se setkáte s rozličnou faunou a flórou. Na lov se můžete vydat buď sami, nebo sehnat přátele. Budete prozkoumávat různé typy biomů, které vás naučí rozpoznávat odlišné chování každého jednotlivého zvířete, abyste jej mohli ulovit. Budete si muset také osvojit zbraně, než se vůbec pustíte do rozšiřování své sbírky kořistí.

Epic Games hry zdarma: theHunter: Call of the Wild

zdroj: Epic Games

(2023: 1. 6. – 8. 6.) Midnight Ghost Hunt

Midnight Ghost Hunts

Hra Půlnoční Přízrakové lovu od herního studia Vaulted Sky Games je označována jako "vzrušující hra na skrývání pro více hráčů", ve které se utkává čtyřčlenný tým neustrašitelných stopařů duchů s nezbednými duchy, kteří mají zájem jim uškodit. Stopaři duchů mají k dispozici skvělé vybavení, jak asi tušíte, jako je duchovní detektor, radar a Průzkumník pro odhalování přízraků, stejně jako pasti a vysavače k jejich chytání a širokou škálu nástrojů pro přímé eliminování přízraků, včetně kladiv, harpun a děla.

Epic Games hry zdarma: Midnight Ghost Hunt

zdroj: Midnight Ghost Hunt

(2023: 8. 6. – 15. 6.) PayDay 2

PayDay 2

Payday 2 je kooperativní střílečka pro 4 hráče, ve které se ujmete role maskovaného zločince, který rád rozsévá chaos a nechává si za to platit. Od obchodů s potravinami až po banky si vybíráte místo, masku a dovednosti, zatímco se bráníte strážcům zákona, kteří se vás nevyhnutelně snaží dostat. Vývojáři v lednu prohlásili, že se hry Payday 2 od jejího vydání v roce 2013 prodalo přes 40 milionů kopií a že se může pochlubit největší komunitou na Steamu s více než osmi miliony hráčů.

Epic Games hry zdarma: Payday 2

zdroj: GameSpot

(2023: 1. 6. – 8. 6.) Midnight Ghost Hunt

Midnight Ghost Hunts

Hra Půlnoční Přízrakové lovu od herního studia Vaulted Sky Games je označována jako "vzrušující hra na skrývání pro více hráčů", ve které se utkává čtyřčlenný tým neustrašitelných stopařů duchů s nezbednými duchy, kteří mají zájem jim uškodit. Stopaři duchů mají k dispozici skvělé vybavení, jak asi tušíte, jako je duchovní detektor, radar a Průzkumník pro odhalování přízraků, stejně jako pasti a vysavače k jejich chytání a širokou škálu nástrojů pro přímé eliminování přízraků, včetně kladiv, harpun a děla.

Epic Games hry zdarma: Midnight Ghost Hunt

zdroj: Midnight Ghost Hunt

(2023: 25. 5. – 1. 6.) Death Stranding

Fallout: New Vegas

Fallout: New Vegas je obecně považován za jedno z nejlepších RPG všech dob a rozhodně za jednu z nejlepších her v celé sérii Fallout. Aktuálně by si mnoho fanoušků přálo buď remaster Fallout: New Vegas nebo pokračování vyvinuté společností Obsidian Entertainment. V tomto případě se navíc jedná o ultimátní edici hry. To znamená, že obdržíte základní hru, všechny přídavné balíčky, zvýšení maximálního limitu úrovní a všechna rozšíření New Vegas DLC.

Epic Games hry zdarma: Fallout: New Vegas

zdroj: GameSpot

(2023: 18. 5. – 25. 5.) Death Stranding

Death Stranding

Ve hře Death Stranding se ocitnete v postapokalyptických Spojených státech, kde se otevřela brána mezi živými a mrtvými. Jako kurýr jménem Sam Bridges budete doručovat zásoby do městských terminálů KNOT, abyste obnovili komunikaci po celé Americe. Už původní vydání hry Death Stranding z roku 2019 na PS4 mělo skvělá hodnocení a nová PC verze přináší několik vylepšení a novinek, které jistě stojí za zvážení. PC verze obsahuje užitečné herní předměty, zlepšený výkon a také foto režim, který vám umožní zachytit a sdílet zajímavé okamžiky.

Epic Games hry zdarma: Death Stranding

zdroj: Kojima Productions

(2023: 11. 5. – 18. 5.) The Sims 4 The Daring Lifestyle Bundle

The Sims 4 The Daring Lifestyle Bundle

Tento herní balíček obsahuje 3 DLC pro titul The Sims 4: Jungle Adventure, Luxury Party a Fashion Street Kit. Jak už samotné názvy naznačují, Jungle Adventura z vašich simíků udělá Indiana Jonesy a Lary Croft, Luxury Party dá přičichnout k nekonečným párty doplňkům (dekór, oblečení, pití atd) a Fashion Street se postará o poslední trendy simů. Upozorňujeme, že ke hraní tohoto bundlu potřebujete mít základní hru The Sim 4 nainstalovanou.

Epic Games hry zdarma: The Sims 4: Jungle Adventure

zdroj: EA

(2023: 4. 5. – 11. 5.) Horizon Chase Turbo, Against All Odds, Kao the Kangaroo

Horizon Chase Turbo

Pokud toužíte po nostalgickém zážitku z dávných dob arkádových závodních her, pak se Horizon Chase Turbo stává vaší nejlepší volbou. Titul nabízí závody inspirované kultovními tituly jako Out Run, Lotus Turbo Challenge či Top Gear na SNES a také povedený multiplayer. Horizon Chase Turbo podporuje rozdělenou obrazovku pro více hráčů v různých herních režimech.

Epic Games hry zdarma: Horizon Chase Turbo

zdroj: Aquiris Game Studio

Against All Odds

Bavil vás Wipeout (nebo komornější Hry bez hranic)? A Fall Guys je moc infantilní? Against All Odds vám tyto pořady možná připomene, samozřejmě bez nutnosti se fyzicky zapojovat (a u toho se zranit). Titul vás zavede do tzv: „Slaughter League“, kde se musíte utkat se smrtícími překážkami a proti hráčům z celého světa. Against All Odds je kompetitivní plošinovka, takže pokud chcete zazářit, budete muset jít přes mrtvoly!

Epic Games hry zdarma: Against All Odds

zdroj: GameTrailers

Kao the Kangaroo

Kao the Kangaroo se proslavila jako série 3D plošinkových her a celkem rychle se z ní stal malý kult. Kao the Kangaroo (2022) je nejnovějším pokračováním této série, které vyšlo v květnu roku 2022 – titul měl zachovat esenci původních her, samozřejmě s přidanou hodnotou moderního hávu a hlavně světu připomenout, že klokan ještě neřekl své poslední slovo. Kao se zde za pomocí kouzelných rukavic bude muset vydat na strastiplnou cestu za ztraceným otcem. Titul můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“.

Epic Games hry zdarma: Kao the Kangaroo

zdroj: Xbox

(2023: 27. 4. – 4. 5.) Breathedge, Poker Club

Breathedge

V Breathedge se ponoříte do vesmírného příběhu plného akce, humoru a survival prvků. Vaším hlavním cílem bude zůstat naživu a vypořádat se s nebezpečím, které vás obklopuje – havarovaná loď, trosky a podivné objekty. Díky kombinaci napínavého příběhu a vtipného pojetí se Breathedge odlišuje od ostatních her o přežití ve vesmíru, a i když si titul vysloužil v době vydání smíšené recenze, v této době stojí za zkoušku. Titul můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“

Epic Games hry zdarma: Breathedge

zdroj: IGN

Poker Club

Jak jistě tušíte, v tomto případě se jedná o simulátor jedné z nejoblíbenějších karetních her. Na rozdíl od podobných titulů však nabízí působivou grafiku s plnou podporou ray-tracingu, každodenní online turnaje se skutečnými hráči a více než 10 režimů Texas Hold'em. Pokud jste někdy zatoužili po „vytuněném“ Hold'em pokeru, nyní máte příležitost. Titul můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“

Epic Games hry zdarma: Poker Club

zdroj: PlayStation

(2023: 20. 4. – 27. 4.) Beyond Blue, Never Alone (Kisima Ingitchuna)

Beyond Blue

Beyond Blue od E-Line Media z roku 2020, je zajímavé podmořské dobrodružství inspirované oceňovaným seriálem BBC Modrá planeta. Vžijete se do role badatelky Mirai, která zkoumá oblasti nejhlubších oceánů a objevuje flóru a faunu, jež obývá tento fascinující a někdy i strašidelný „vesmír“. Při vydání byla hra Beyond Blue kritiky chválena pro svou pohlcující atmosféru a nebeskou náladu, ačkoli někteří byli zklamáni nedostatkem aktivity a poněkud prázdným světem. Titul můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“

Epic Games hry zdarma: Beyond Blue

zdroj: Beyond Blue

Never Alone (Kisima Ingitchuna)

Titul Never Alone z roku 2014 vyvinutý společností Upper One Games, je logická plošinovka, inspirovaná příběhy domorodých obyvatel Aljašky. Zde se, coby mladá iňupiatská dívka Nuna, vydáte spolu se svým chlupatým společníkem zjistit příčinu podivné polární bouře. Hra Never Alone se dočkala rozporuplných recenzí, přičemž mnozí chválili atraktivní výtvarný styl a informační a historický charakter titulu, zatímco jiní si stěžovali na ovládání a celkové mechanismy hry. Titul můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“

Epic Games hry zdarma: Never Alone

zdroj: E-Line Media

(2023: 13. 4. – 20. 4.) Morhau, Second Extinction

Mordhau

Online akční bojovka Mordhau od vývojáře a vydavatele Triternion se odehrává se ve středověku ve fiktivním světě. Zde se na bitevním poli proti sobě můžete utkat až s osmdesáti hráči najednou, a do bojů promluví dobové zbraně jako meče, luky, palcáty, halapartny a další. Bitevní mapy a jejich cíle jsou různorodé – pokud dáváte přednost „čestným“ turnajům jeden na jednoho, i v tomto případě si přijdete na své. Podobně jako třeba v Chivalry si i zde můžete přepínat mezi pohledem první a třetí osoby. Titul můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“

Epic Games hry zdarma: Mordhau

zdroj: Triternion

Second Extinction

Titul Second Extinction pochází od vývojáře a vydavatele Systemic Reaction. Second Extinction je sice stále ve fázi předběžného přístupu, ale je ve vývoji již několik let, takže o herní obsah není nouze. Jedná se o FPS sci-fi střílečku odehrávající se na Zemi budoucnosti, která je nyní obydlena zmutovanými dinosaury. Je na vás (a popřípadě dalších dvou přátelích), abyste se vydali na ještěří území a získali Zemi zpět. A to nejlépe tak, že povraždíte co nejvíce rozličných dinosaurů. Titul můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“

Epic Games hry zdarma: Second Extinction

zdroj: Xbox

(2023: 6. 4. – 13. 4.) Dying Light: Enhanced Edition, Shapez

Dying Light: Enhanced Edition

V Dying Light: Enhanced Edition od polských vývojářů/vydavatelů Techland vstupujete do města v otevřeném světě, které je plné zombíků. Celkem standardní zápletka, ovšem Dying Light má jeden „vylepšovák“ – háček je v tom, že zatímco ve dne se nemrtví pohybují pomalu, v noci jsou mnohem nebezpečnější. Vylepšená edice obsahuje veškerý obsah, který společnost Techland vydala pro první sezónu hry Dying Light, a navíc rozšiřující balíček The Following, který přidává nejen nové oblasti k prozkoumání, ale také dopravní prostředky (například bugíny). Titul můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“.

Epic Games hry zdarma: Dying Light: The Following - Enhanced Edition - Trailer

zdroj: GoG

Shapez

Druhou bezplatnou hrou je Shapez od tobspr Games (vývojář) a vydavatele Prismatika. Jedná se o nezávislou 2D hru se (ze začátku) jednoduchou hratelností, která ovšem postupem času roste – musíte stavět automatické továrny, které vytvářejí různé tvary, což zní poměrně jednoduše, ale jak postupujete hrou, musíte nejen vytvářet další tvary, abyste splnili cíle, ale také získávat a přimíchávat do těchto tvarů barvy. Tak či onak, nenechte se zmást úvodní nenáročností, Shapez v pozdější fázi dovede solidně potrápit mozkové závity. Titul můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“.

Epic Games hry zdarma: Official shapez.io Trailer

zdroj: tobspr Games

(2023: 30. 3. – 6. 4.) Tunche, The Silent Age

Tunche

Tunche vás jednoduše okouzlí svou ručně kreslenou grafikou a poté vás naláká vás na zběsilé hack and slash souboje s prvky roguelike. Ve hře budete prozkoumávat různé druhy stejně malebných světů plných nepřátel, které je třeba porazit. To samé platí také i o záludných bossech, questech a příbězích, které je třeba splnit. Vše si to navíc můžete vyzkoušet sami, nebo si přizvat další tři kamarády a Tunche si dát v kooperativním režimu. Tunche sice není žádný Hades, ale na neděli vás zabaví. Titul můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“.

Epic Games hry zdarma: Tunche - Official Trailer

zdroj: GameTrailers

The Silent Age

The Silent Age je point and click adventura, ve které se podíváme na cestování v čase. Vžijete se zde do role údržbáře Joea, který má za úkol zachránit lidstvo před vyhynutím tím, že bude řešit hádanky mezi lety 2012 a 1972, aby odhalil záhadu obklopující zkázu lidstva. The Silent Age nabízí jak zajímavé úkoly a questy ke splnění, tak i zábavné postavy a také řadu veledůležitých předmětů, bez kterých se v minulosti neobešla žádná point and click adventura. Zde je jejich použití však mnohem intuitivnější. Titul můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“. Ke hraní potřebujete mít na Epic Games nainstalovanou i základní titul.

Epic Games hry zdarma: The Silent Age - Official Trailer

zdroj: GAME

(2023: 23. 3. – 30. 3.) Chess Ultra, World of Warships

Chess Ultra

Chess Ultra jsou prostě šachy, ale... tak trochu ultra? Jde v podstatě o jednoduchou myšlenku: Titul si bere historicky oblíbenou a všeobecně známou „královskou“ hru šachy a přidává kolem výplň nejkrásnějšími a nejintenzivnějšími vizuálními krajinami, jaké si lze představit. A to je celé přátelé, sice to nemění a nebo nějak nepřidává do letitých pravidel šachů, alespoň to všechno vypadá skvěle! A kdo by neměl rád šachy, které v poslední době zažívají takovou malou renesanci? Titul můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“.

Epic Games hry zdarma: Chess Ultra Official Launch Trailer

zdroj: GameTrailers

World of Warships — Starter Pack: Ishizuchi

World of Warships je stejně jako jeho sesterské hry World of Tanks a World of Warplanes bojové MMO/simulator pro hráče, kterým z nějakého důvodů příjdou bitevní lodě zajímavé. World of Warship je free-to-play, takže Epic zdarma nabízí ochutnávku hry v podobě startovního balíčku, který obsahuje japonskou bitevní loď Ishizuchi. Pokud jste už zkoušeli a dokonce jste propadli již dříve zmíněným titulům, proč nedokončit kruh a nezkusit i ty lodě?. Titul můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“. Ke hraní potřebujete mít na Epic Games nainstalovanou i základní titul.

Epic Games hry zdarma: World of Warships - The Storm Trailer

zdroj: IGN

(2023: 16. 3. – 23. 3.) Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War

Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War

Tento týden je zdarma parádní Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War, což je tahová 4X strategie zasazená do ponuré temnoty daleké budoucnosti 41. milénia, kde neexistuje nic než válka. Máte možnost si vybírat jednu ze čtyř známých herních frakcí (Astra Militarum, Space Marines, Orkové nebo Necroni) a směle se vrhnout do planetární nadvlády nad svými nepřáteli. Pokud vám v žilách koluje krevní skupina 4X a chtěli byste takový Civilization, ovšem více zaměřený na boj, tato hra je přesně pro vás! Titul můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“

Epic Games hry zdarma: Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War

zdroj: SlitherineGames

(2023: 9. 3. – 16. 3.) Call of the Sea

Call of the Sea

Adventura Call of the Sea začíná v roce 1934, kdy se jistá Norah vydává napříč jižním Pacifikem hledat ztracenou expedici svého manžela. V její kůži vás cesta zavede na zapomenutý ostrov plný pozůstatků ztracené civilizace a velké dávky okultismu. Call of the Sea dostávalo dobré známky za povedenou grafiku a výtvarný styl a chytré hádanky. Jednoduše – jedná se o jednu z lepších bezplatných her, které se letos v Epic Games Store objevily, zvlášť pokud jste „puzzle pozitivní“. Hru můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“

Epic Games hry zdarma: Call of the Sea

zdroj: Raw Fury

(2023: 2. 3. – 9. 3.) Rise of Industry

Rise of Industry

Rise of Industry je strategická a management hra typu Transport Tycoon, ve které budujete a spravujete své rostoucí průmyslové impérium v uvěřitelném, životem kypícím a procedurálně generovaném světě zasazeném do 30. let 20. století, který se neustále vyvíjí a přizpůsobuje vašemu hernímu stylu. Jako začínající podnikatel budete stavět továrny, budovat efektivní výrobní linky, přesouvat suroviny, vyrábět hotové zboží a organizovat obchod s rozvíjejícími se světovými městy a poskytovat jim zdroje, které města využijí k dalšímu rozvoji – jak už to v Tycoon titulech chodí: s jejich růstem a prosperitou budete profitovat i vy. Hru můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“.

Epic Games hry zdarma: Duskers

zdroj: Dapper Penguin Studios

(2023: 23. 2. – 2. 3.) Duskers

Duskers

V indie survival hře Duskers prozkoumáváte (pomocí různých dronů) procedurálně generovaný kosmos plný opuštěných vesmírných lodí a stanic a sháníte, co se dá, abyste si vylepšili vybavení a přežili. Vaším cílem je zjistit, co přesně se stalo s galaxií, že je tak prázdná a zdevastovaná. Duskers sice není nejznámější hrou, ale je to rozhodně jedna z nejlépe hodnocených a pokud si se survival žánrem tykáte – dejte jí šanci. Hru můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“.

Epic Games hry zdarma: Duskers

zdroj: GameSpot Trailers

(2023: 16. 2. – 23. 2.) Warpips

Warpips

Warpips od Skirmish Mode Games je v podstatě takový mix mezi strategií a přetahovanou. Titul se drží jednoduchosti – proti sobě jde automaticky a bez vašeho většího přičinění množství jednotek a vy „pouze“ v závislosti na složení nepřítele nasazujete na bojiště pěchotu a válečné stroje, včetně tanků, vrtulníků a bombardérů. Ve Warpips se nemusíte obtěžovat se stavěním základny, sběrem surovin, nebo pomalým průzkumem – Warpisps sází na vytrvalou akci. Hru můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“

Epic Games hry zdarma: Warpips

zdroj: Daedalic Entertainment

(2023: 9. 2. – 16. 2.) Recipe for Disaster

Recipe for Disaster

Recipe for Disaster vám umožní provozovat a spravovat restauraci. V této gastro simulaci můžete, mimo jiného, vytvářet vlastní pokrmy a sestavovat vlastní jídelní lístky pro svou restauraci a jednoduše vše, co k podobnému podnikání patří. Pamatujete ale, že nepracujete jen sami – abyste v restauraci přežili, musíte si najmout dobré zaměstnance, vychovat si je a taky je dobře platit, aby nepřešli ke konkurenci. Jakmile restaurace začne hladce fungovat, získá více zákazníků a také reputaci. Hru můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“.

Epic Games hry zdarma: Recipe For Disaster | 1.0 Release Trailer

zdroj: Kasedo Games

(2023: 2. 2. – 9. 2.) Dishonored: The Death of the Outsider, City of Gangsters

Dishonored: The Death of the Outsider

Výborná stealth série Dishonored od studia Arkane se v roce 2017 dočkala povedeného stand-alone dodatku Death of the Outsider, který stejně jako Dishonored 2 hráče zavedl do prosluněného města Karnaca. V roli hlavní postavy ovšem Corva Attana vystřídala bývalá nájemná vražedkyně Billie Lurk, která se s mečem v ruce a arzenálem ničivých magických schopností vydává zabít tajemnou bytost známou jako Outsider.

Epic Games hry zdarma: Dishonored: The Death of the Outsider

zdroj: Bethesda

City Of Gangsters

City Of Gangsters je „manažerský“ titul se špetkou tycoonu, ve kterém se snažíte rozvíjet vlastní zločineckou organizaci v americkém městě v době prohibice. Máte za úkol vydělávat peníze prostřednictvím nelegálních palíren a dalšími jinými nekalými způsoby. Úplatky, loupeže, kasina a přestřelky budou součástí vašeho života v této logistické síti zločinu, takže pokud vám nesedla až příliš akční Empire of Sin (PC Recenze), City of Gangsters je výborná alternativa.

Epic Games hry zdarma: City of Gangsters | Release Traile

zdroj: Kasedo Games

(2023: 26. 1. – 2. 2.) Adios, Hell is Others

Adios

Narativní FPS Adios od společnosti Mischief, vypráví příběh farmáře ze středozápadu, který nějakým způsobem skončil v byznysu s likvidací těl pro organizovaný zločin. Vy, tedy protagonista příběhu, jste se rozhodli, že už máte takového života po krk, seberete odvahu a řeknete svému mafiánskému kontaktu, že končíte. Samozřejmě to nikdy není tak snadné. Poté se rozjíždí hra o přesvědčování vás, abyste zůstali uvnitř rodiny a úskocích v jiných skocích, abyste zůstali naživu. Pečlivě zvažujte svá slova a činy, protože mohou mít velký dopad na to, jakým směrem se bude titul ubírat – dostanete betonové boty, nebo svobodu? Hru můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“

Epic Games hry zdarma: Adios

zdroj: GameSpot

Hell is Others

Hell is Others je survival střílečka (hraná z pohledu top-down ve stylu Hotline Miami) o muži jménem Adam Smithson a jeho, řekněme, unikátní bonsaji, která vyžaduje krev. Aby udržel rostlinu naživu, musí Adam sestoupit ze svého bytu nad Century City a při lovu surovin bojovat s temnotou v ulicích města a přitom sbírat životodárnou tekutinu. Titul Hell Is Others je tedy určen hlavně pro „masochistické“ a noirové fanoušky a jde mu hlavně o to, abyste se vždy cítili trochu nepříjemně. To ovšem neznamená, že si titul neužijí i „mainstreamoví“ fanoušci, kterým se líbil právě již zmíněný Hotline Miami. Hru můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“

Epic Games hry zdarma: GameTrailers

zdroj: GameSpot

(2023: 19. 1. – 26. 1.) Epistory – Typing Chronicles

Epistory – Typing Chronicles

V Epistory hrajete za „Múzu“, fiktivní postavu v záhadném světě. Vaše dobrodružství začíná na prázdné stránce, ale svět se brzy zvětší a oživí pomocí vašeho psaní. Psaním budete řešit záhady a porážet nepřátele a také každý další prvek ve hře – od pohybu přes otevírání truhel až po boj v epických bitvách. Epistory tedy kombinuje hratelnost založenou na psaní na klávesnici a prvky adventur spolu s jedinečným výtvarným stylem origami. Pokud rádi píšete, nebo se v tom chcete zlepšit, Epistory pro vás bude zábavná a užitečná kratochvíle. Hru můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“.

Epic Games hry zdarma: Epistory – Typing Chronicles

zdroj: GameSpot

(2023: 12. 1. – 19. 1.) Divine Knockout, First Class Trouble, Gamedec – Definitive Edition

Divine Knockout

Titul od Red Beard Games je popisován jako TPS, 3D bojovka, kde je vaším cílem shodit protivníka z arény. Jelikož jde o „Divine“ Knockout, máte na výběr z božských bojovníků (Hercules, Thor, Amaterasu atd.), kteří si navzájem budou dokazovat, kdo je větší titán. Jde hlavně o online 3v3 bitvy, kde se pravidla rychle mění a vy se jim musíte přizpůsobovat. Divine Knockout nabízí i další módy, ovšem 3v3 je nejhranější a zde také najdete nejvíce zábavy. Titul si pořídíte zde kliknutím na tlačítko „Get“.

Epic Games hry zdarma: Divine Knockout

zdroj: Red Beard Games

First Class Trouble

V multiplayerové hře First Class Trouble od vývojářů Invisible Walls si vyzkoušíte mix survivalu a sociálního cítění a dedukce. Titul se hraje z pohledu třetí osoby – jste zde na palubě vesmírné „výletní“ lodi, ve které dojde k nehodě s tamní umělou inteligencí. Ta vás bude chtít všechny zabít a vy tomu musíte zabránit. Klacky pod nohy vám bude navíc házet Ash (android) mezi vámi. Je to vlastně takový „stylovější“ Among Us, takže pokud si potrpíte na podobné párty hříčky, jděte do toho. Hru můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“

Epic Games hry zdarma: First Class Trouble

zdroj: Versus Evil

Gamedec – Definitive Edition

Gamedec od polských Anshar Studios je slibná cyberpunková RPG detektivka, ve které budete řešit (převážně) kriminální případy spojené s virtuálními světy. To zahrnuje výslechy podezřelých a svědků, zkoumání důkazů a podobně. Titul si sice v době vydání nezískal takovou přízeň, jak by někteří doufali, ovšem Definitive Edition s sebou přináší spoustu změn a úprav v příběhu a hratelnosti, takže bychom rozhodně hře doporučili dát šanci. Zvlášť, když je zdarma. Titul si pořídíte zde kliknutím na tlačítko „Get“.

Epic Games hry zdarma: Gamedec – Definitive Edition

zdroj: Anshar Publishing

(2023: 5. 1. – 12. 1.) Kerbal Space Program, Shadow Tactics – Aiko's Choice

Kerbal Space Program

Ve hře Kerbal Space Program ovládáte „vesmírný program“ mimozemské rasy zvané, ano, hádáte správně, Kerbal. Budete vytvářet velitelství a vesmírné stanice a rozšiřovat svůj dosah nad celou soustavou. Kerbal Space Program má 3 odlišné herní režimy – Science Mode, Career Mode a Sandbox Mode. Tato zábavná simulace si v průběhu let získala oddanou fanouškovskou základnu a v roce 2023 má debutovat pokračování, takže máte ideální čas vrhnout se na originál. Hru můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“.

Epic Games hry zdarma: Kerbal Space Program

zdroj: Xbox

Shadow Tactics - Aiko's Choice

Titul se odehrává v období Edo v Japonsku, kde budete ovládat smrtonosnou bandu zabijáků. Jelikož se jedná o taktický titul a la Commandos, můžete si vybrat, jakým způsobem budete přistupovat k infiltraci hradů, klášterů a lesních táborů. Skupina, kterou dostanete k dispozici, je plná různorodých postav a pro úspěch musíte využít každé z jejich silných stránek. Nechybí ani zlepšování vašich zabijáků, kteří později dostanou do vínku nové schopnosti a předměty (což ale platí i pro protivníky). Titul si pořídíte zde kliknutím na tlačítko „Get“.

Epic Games hry zdarma: Shadow Tactics – Aiko's Choice

zdroj: Game Trailers

(29. 12. 2022 – 5. 1. 2023) Dishonored - Definitive Edition, Eximius: Seize the Frontline

Dishonored - Definitive Edition

Titul Dishonored od vývojářského studia Arkane Studios (Deathloop, Redfall), v němž se hráči ujímají role zabijáka s nadrpřirozenými schopnostmi, není třeba příliš představovat. Tohle už snad hrál opravdu každý, že ano. No a kdyby náhodou ne, můžete si zdarma stáhnout Definitivní edici se všemi DLC, včetně Dunwall City Trials, The Knife of Dunwall, The Brigmore Witches a Void Walker's Arsenal. Hru můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“

Epic Games hry zdarma: Dishonored Definitive Edition - Launch Gameplay Trailer

zdroj: Bethesda Softworks

Eximius: Seize the Frontline

Eximius je solidní indie klenot, o kterém mnozí možná ještě neslyšeli. Jedná se o hybridní FPS/RTS titul, ve kterém se odehrávají souboje 5 proti 5 mezi 4 důstojníky a 1 velitelem. Velitelé hrají prostřednictvím nastavení RTS, kdy organizují pole a podporují důstojníky družstva, kteří prostřednictvím FPS stylu musí bojovat s ostatními a zajišťovat cenné zdroje. Hru můžete stáhnout zde kliknutím na tlačítko „Get“

Epic Games hry zdarma: Eximius: Seize the Frontline 1.0 Release Trailer

zdroj: Ammobox Studios

Epic Games hry zdarma roku 2022

 • (2022: 28. 12.) Mortal Shell
 • (2022: 27. 12.) Severed Steel
 • (2022: 26. 12.) F.I.S.T. Forged in Shadow Torch
 • (2022: 25. 12.) Death Stranding
 • (2022: 24. 12.) Metro: Last Light Redux
 • (2022: 23. 12.) Encased
 • (2022: 22. 12.) Fallout, Fallout 2, and Fallout Tactics
 • (2022: 21. 12.) Lego Builder's Journey
 • (2022: 20. 12.) Wolfenstein: The New Order
 • (2022: 19. 12.) Them's Fightin' Herds
 • (2022: 18. 12.) Sable
 • (2022: 17. 12.) Costume Quest 2
 • (2022: 16. 12.) Horizon Chase Turbo
 • (2022: 15. 12.) Bloons TD 6
 • (2022: 1. 12. – 8. 12.) Fort Triumph, RPG in a Box
 • (2022: 24. 11. – 1. 12.) Star Wars: Squadrons
 • (2022: 17. 11. – 24. 11.) Evil Dead: The Game, Dark Deity, Rumbleverse pack
 • (2022: 10. 11. – 17. 11.) Alba: A Wildlife Adventure, Shadow Tactics: Blades of the Shogun
 • (2022: 3. 11. – 10. 11.) Filament, Rising Storm 2: Vietnam
 • (2022: 20. 10. – 27. 10.) Evoland Legendary Edition, Fallout 3: Game of the Year Edition
 • (2022: 13. 10. – 20. 10.) Darkwood, ToeJam & Earl: Back in the Groove!
 • (2022: 6. 10. – 13. 10.) Rising Hell, Slain: Back From Hell
 • (2022: 29. 9. – 6. 10.) Runbow, The Drone Racing League
 • (2022: 22. 9. – 29. 9.) ARK: Survival Evolved, GLOOMHAVEN
 • (2022: 15. 9. – 22. 9.) Spirit of the North, The Captain
 • (2022: 8. 9. – 15. 9.) Hundred Days – Winemaking Simulator, Realm Royale: Reforged Epic Launch Bundle
 • (2022: 1. 9. – 8. 9.) Shadow of the Tomb Raider, Knockout City, Submerged: Hidden Depths
 • (2022: 25. 8. – 1. 9.) Ring of Pain, Destiny 2: Bungie 30th Anniversary Pack
 • (2022: 18. 8. – 25. 8.) Rumbleverse, Doom 64
 • (2022: 11. 8. – 18. 8.) Cook, Serve, Delicious! 3?!
 • (2022: 4. 8. – 11. 8.) Unrailed!
 • (2022: 28. 7. – 4. 8.) Lawn Mowing Simulator
 • (2022: 21. 7. – 28. 7.) Shop Titans, Tannenberg
 • (2022: 14. 7. – 21. 7.) Idle Champions of the Forgotten Realms balíček, Wonder Boy: The Dragon's Trap
 • (2022: 7. 7. – 14. 7.) Ancient Enemy, Killing Floor 2
 • (2022: 30. 6. – 7. 7.) Geneforge 1: Mutagen, Hood: Outlaws & Legends, Iratus: Lord of the Dead
 • (2022: 23. 6. – 30. 6.) Game Of Thrones: The Board Game Digital Edition, Car Mechanic Simulator 2018
 • (2022: 16. 6. – 23. 6.) Supraland
 • (2022: 9. 6. – 16. 6.) Maneater
 • (2022: 2. 6. – 9. 6.) Wolfenstein: The New Order
 • (2022: 26. 5. – 2. 6.) BioShock: The Collection
 • (2022: 19. 5. – 26. 5.) Borderlands 3
 • (2022: 12. 5. – 19. 5.) Prey, Jotun: Valhalla Edition, Redout: Enhanced Edition
 • (2022: 5. 5. – 12. 5.) Terraforming Mars
 • (2022: 28. 4. – 5. 5.) Just Die Already, Paradigm
 • (2022: 21. 4. – 28. 4.) Amnesia: Rebirth, Riverbond
 • (2022: 14. 4. – 21. 4.) Insurmountable, XCOM
 • (2022: 7. 4. – 14. 4.) Rogue Legacy, The Vanishing of Ethan Carter
 • (2022: 31. 3. – 7. 4.) City of Brass, Total War: Warhammer
 • (2022: 24. 3. – 31. 3.) Demon's Tilt
 • (2022: 17. 3. – 24. 3.) In Sound Mind
 • (2022: 10. 3. – 17. 3.) Cities: Skylines
 • (2022: 3. 3. – 10. 3.) Centipede: Recharged, Black Widow: Recharged, Dauntless Epic Slayer Kit
 • (2022: 24. 2. – 3. 3.) Cris Tales
 • (2022: 17. 2. – 24. 2.) Brothers: A Tale of Two Sons
 • (2022: 10. 2. – 17. 2.) Windboun
 • (2022: 3. 2. – 10. 2.) Yooka-Laylee and the Impossible Lair
 • (2022: 27. 1. – 3. 2.) Daemon X Machina
 • (2022: 20. 1. – 27. 1.) Relicta
 • (2022: 13. 1. – 20. 1.) Galactic Civilizations 3
 • (2022: 6. 1.) Gods Will Fall

Epic Games hry zdarma roku 2021

 • (2021: 30. 12.) Tomb Raider Trilogy
 • (2021: 29. 12.) Salt and Sanctuary
 • (2021: 28. 12.) Moving Out
 • (2021: 27. 12.) Mages of Mystralia3
 • (2021: 26. 12.) Control
 • (2021: 25. 12.) Prey
 • (2021: 24. 12.) Pathfinder: Kingmaker
 • (2021: 23. 12.) Vampyr
 • (2021: 22. 12.) Mutant Year Zero: Road to Eden
 • (2021: 21. 12.) Second Extinction
 • (2021: 20. 12.) Loop Hero3
 • (2021: 19. 12.) The Vanishing of Ethan Carter
 • (2021: 18. 12.) Remnant: From the Ashes
 • (2021: 17. 12.) Neon Abyss
 • (2021: 16. 12.) Shenmue 3
 • (2021: 9. 12. – 16. 12.) Prison Architect
 • (2021: 9. 12. – 16. 12.) Godfall Challenger Edition
 • (2021: 2. 12. – 9. 12.) Dead by Daylight
 • (2021: 2. 12. – 9. 12.) while True: learn()
 • (2021: 25. 11. – 2. 12.) Antstream - Epic Welcome Pack
 • (2021: 25. 11. – 2. 12.) The Hunter: Call of the Wild
 • (2021: 18. 11. – 25. 11.) Guild of Dungeoneering
 • (2021: 18. 11. – 25. 11.) KID A MNESIA EXHIBITION
 • (2021: 18. 11. – 25. 11.) Never Alone (Kisima Ingitchuna)
 • (2021: 11. 11. – 18. 11.) Rogue Company Season Four Epic Pack
 • (2021: 9. 11. – 16. 11.) Tiny Tina's Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure
 • (2021: 4. 11. – 11. 11.) Aven Colony
 • (2021: 28. 10. – 4. 11.) DARQ: Complete Edition
 • (2021: 21. 10. – 28. 10.) Among the Sleep
 • (2021: 14. 10. – 21. 10.) Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse
 • (2021: 7. 10. – 14. 10.) PC Building Simulator
 • (2021: 30. 9. – 7. 10.) Europa Universalis IV
 • (2021: 23. 9. – 30. 9.) The Escapists
 • (2021: 26. 9. – 23. 9.) Tharsis
 • (2021: 16. 9. – 23. 9.) Speed Brawl
 • (2021: 9. 9. – 16. 9.) Sheltered
 • (2021: 2. 9. – 9. 9.) Yoku's Island Express
 • (2021: 26. 8. – 2. 9.) Saints Row: The Third Remastered
 • (2021: 26. 8. – 2. 9.) Automachef
 • (2021: 19. 8. – 26. 8.) Yooka-Laylee
 • (2021: 19. 8. – 26. 8.) Void Bastards
 • (2021: 12. 8. – 19. 8.) Rebel Galaxy
 • (2021: 5. 8. – 12. 8.) Minit
 • (2021: 5. 8. – 12. 8.) A Plague Tale: Innocence
 • (2021: 29. 7. – 5. 8.) Train Sim World 2
 • (2021: 29. 7. – 5. 8.) Mothergunship
 • (2021: 22. 7. – 29. 7.) Verdun
 • (2021: 22. 7. – 29. 7.) Defense Grid: The Awakening
 • (2021: 15. 7. – 22. 7.) Obduction
 • (2021: 15. 7. – 22. 7.) Offworld Trading Company
 • (2021: 8. 7. – 15. 7.) Ironcast
 • (2021: 8. 7. – 15. 7.) Bridge Constructor: The Walking Dead
 • (2021: 1. 7. – 8. 7.) The Spectrum Retreat
 • (2021: 24. 6. – 1. 7.) Sonic Mania
 • (2021: 24. 6. – 1. 7.) Horizon Chase Turbo
 • (2021: 17. 6. – 24. 6.) Overcooked 2
 • (2021: 17. 6. – 24. 6.) Hell is other demons
 • (2021: 10. 6. – 17. 6.) Control
 • (2021: 3. 6. – 10. 6.) Frostpunk
 • (2021: 27. 5. – 3. 6.) Among Us
 • (2021: 20. 5. – 27. 5.) NBA 2K21
 • (2021: 13. 5. – 20. 5.) The Lion's Song
 • (2021: 6. 5. – 13. 5.) Pine
 • (2021: 29. 4. – 6. 5.) Idle Champions of the Forgotten Realms
 • (2021: 22. 4. – 29. 4.) Alien: Isolation
 • (2021: 22. 4. – 29. 4.) Hand Of Fate 2
 • (2021: 15. 4. – 22. 4.) Deponia: The Complete Journey
 • (2021: 15. 4. – 22. 4.) Ken Follett's The Pillars of the Earth
 • (2021: 15. 4. – 22. 4.) The First Tree
 • (2021: 8. 4. – 15. 4.) 3 out of 10: Season Two
 • (2021: 1. 4. – 8. 4.) Tales of the Neon Sea
 • (2021: 25. 3. – 1. 4.) Creature in the Well
 • (2021: 18. 3. – 25. 3.) The Fall
 • (2021: 11. 3. – 18. 3.) Surviving Mars
 • (2021: 4. 3. – 11. 3.) Wargame: Red Dragon
 • (2021: 25. 2. – 4. 3.) Sunless Sea
 • (2021: 18. 2. – 25. 2.) Rage 2
 • (2021: 18. 2. – 25. 2.) Absolute Drift
 • (2021: 11. 2. – 18. 2.) Halcyon 6
 • (2021: 4. 2. – 11. 2.) Metro: Last Light Redux
 • (2021: 4. 2. – 11. 2.) For The King
 • (2021: 28. 1. – 4. 2.) Dandara: Trials of Fear Edition
 • (2021: 21. 1. – 28. 1.) Galactic Civilizations 3
 • (2021: 14. 1. – 21. 1.) Star Wars Battlefront 2
 • (2021: 7. 1. – 14. 1.) Crying Suns

Epic Games hry zdarma roku 2020

 • (2020: 31. 12. – 7. 1. 2021) Jurassic World Evolution
 • (2020: 30. 12.) Torchlight 2
 • (2020: 29. 12.) Solitairica
 • (2020: 28. 12.) Stranded Deep
 • (2020: 27. 12.) Night In The Woods
 • (2020: 26. 12.) My Time At Portia
 • (2020: 25. 12.) Darkest Dungeon
 • (2020: 24. 12.) Inside
 • (2020: 23. 12.) Tropico 5
 • (2020: 22. 12.) Metro: Redux
 • (2020: 21. 12.) Alien Isolation
 • (2020: 20. 12.) Defense Grid: The Awakening
 • (2020: 19. 12.) The Long Dark
 • (2020: 18. 12.) Oddworld: New 'n' Tasty
 • (2020: 17. 12.) Cities: Skylines
 • (2020: 10. 12. – 17. 12.) Pillars of Eternity
 • (2020: 10. 12. – 17. 12.) Tyranny
 • (2020: 3. 12. – 10. 12.) Cave Story+
 • (2020: 26. 11. – 3. 12.) MudRunner
 • (2020: 19. 11. – 26. 11.) Elite: Dangerous
 • (2020: 19. 11. – 26. 11.) The World Next Door
 • (2020: 12. 11. – 19. 11.) The Textorcist: The Story of Ray Bibbia
 • (2020: 5. 11. – 12. 11.) Dungeons 3
 • (2020: 29. 10. – 5. 11.) Blair Witch
 • (2020: 29. 10. – 5. 11.) Ghostbusters: The Video Game Remastered
 • (2020: 22. 10. – 29. 10.) Layers Of Fear 2
 • (2020: 22. 10. – 29. 10.) Costume Quest 2
 • (2020: 15. 10. – 22. 10.) Kingdom: New Lands
 • (2020: 15. 10. – 22. 10.) Amnesia: A Machine For Pigs
 • (2020: 8. 10. – 15. 10.) Rising Storm 2: Vietnam
 • (2020: 8. 10. – 15. 10.) Abzu
 • (2020: 1. 10. – 8. 10.) Pikuniku
 • (2020: 24. 9. – 1. 10.) RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition
 • (2020: 17. 9. – 24. 9.) Watch Dogs 2
 • (2020: 17. 9. – 24. 9.) Stick It To The Man!
 • (2020: 17. 9. – 24. 9.) Football Manager 2020
 • (2020: 10. 9. – 17. 9.) Railway Empire
 • (2020: 10. 9. – 17. 9.) Where The Water Tastes Like Wine
 • (2020: 3. 9. – 10. 9.) Into The Breach
 • (2020: 27. 8. – 3. 9.) Shadowrun Collection
 • (2020: 27. 8. – 3. 9.) Hitman
 • (2020: 20. 8. – 27. 8.) God's Trigger
 • (2020: 20. 8. – 27. 8.) Enter The Gungeon
 • (2020: 13. 8. – 20. 8.) Remnant: From the Ashes
 • (2020: 13. 8. – 20. 8.) The Alto Collection
 • (2020: 13. 8.) Total War Saga: Troye
 • (2020: 6. 8. – 13. 8.) Wilmot's Warehouse
 • (2020: 6. 8. – 13. 8.) 3 Out of 10 Episode 1
 • (2020: 30. 7. – 6. 8.) 20XX
 • (2020: 30. 7. – 6. 8.) Superbrothers: Sword and Sworcery EP
 • (2020: 30. 7. – 6. 8.) Barony
 • (2020: 23. 7. – 30. 7.) Next Up Hero
 • (2020: 23. 7. – 30. 7.) Tacoma
 • (2020: 16. 7. – 23. 7.) Torchlight II
 • (2020: 9. 7. – 16. 7.) Lifeless Planet: Premier Edition
 • (2020: 9. 7. – 16. 7.) Killing Floor 2
 • (2020: 9. 7. – 16. 7.) The Escapists 2
 • (2020: 2. 7. – 9. 7.) Hue
 • (2020: 25. 6. – 2. 7.) Stranger Things 3: The Game
 • (2020: 25. 6. – 2. 7.) AER: Memories of Old
 • (2020: 18. 6. – 25. 6.) Pathway
 • (2020: 11. 6. – 18. 6.) Ark: Survival Evolved
 • (2020: 11. 6. – 18. 6.) Samurai Shodown Neogeo Collection
 • (2020: 4. 6. – 11. 6.) Overcooked
 • (2020: 28. 5. – 4. 6.) Borderlands: The Handsome Collection
 • (2020: 21. 5. – 28. 5.) Civilization 6
 • (2020: 14. 5. – 21. 5.) Grand Theft Auto 5
 • (2020: 7. 5. – 14. 5.) Death Coming
 • (2020: 30. 4. – 7. 5.) Crashlands
 • (2020: 30. 4. – 7. 5.) Amnesia: The Dark Descent
 • (2020: 23. 4. – 30. 4.) For The King
 • (2020: 16. 4. – 23. 4.) Wheels of Aurelia
 • (2020: 16. 4. – 23. 4.) Just Cause 4
 • (2020: 9. 4. – 16. 4.) Close to the Sun
 • (2020: 9. 4. – 16. 4.) Sherlock Holmes: Crimes and Punishments
 • (2020: 2. 4. – 9. 4.) Drawful 2
 • (2020: 2. 4. – 9. 4.) Gone Home
 • (2020: 2. 4. – 9. 4.) Hob
 • (2020: 1. 4. – 8. 4.) Totally Reliable Delivery Service
 • (2020: 26. 3. – 2. 4.) World War Z
 • (2020: 26. 3. – 2. 4.) Torment x Punisher
 • (2020: 26. 3. – 2. 4.) Figment
 • (2020: 19. 3. – 26. 3.) The Stanley Parable
 • (2020: 19. 3. – 26. 3.) Watch Dogs
 • (2020: 12. 3. – 19. 3.) Mutazione
 • (2020: 12. 3. – 19. 3.) A Short Hike
 • (2020: 12. 3. – 19. 3.) Anodyne 2
 • (2020: 5. 3. – 12. 3.) GoNNER
 • (2020: 5. 3. – 12. 3.) Offworld Trading Company
 • (2020: 27. 2. – 5. 3.) Inner Space
 • (2020: 20. 2. – 27. 2.) Faeria
 • (2020: 20. 2. – 27. 2.) Assassin's Creed Syndicate
 • (2020: 13. 2. – 20. 2.) Aztez
 • (2020: 13. 2. – 20. 2.) Kingdom Come: Deliverance
 • (2020: 5. 2. – 13. 2.) Carcassonne
 • (2020: 6. 2. – 13. 2.) Ticket To Ride
 • (2020: 30. 1. – 6. 2.) Farming Simulator 19
 • (2020: 23. 1. – 30. 1.) The Bridge
 • (2020: 16. 1. – 23. 1.) Horace
 • (2020: 9. 1. – 16. 1.) Sundered: Eldritch Edition
 • (2020: 1. 1. – 9. 1.) Darksiders Warmastered Edition
 • (2020: 1. 1. – 9. 1.) Darksiders 2 Dethinitive Edition
 • (2020: 1. 1. – 9. 1.) Steep

Epic Games hry zdarma roku 2019 a 2018

 • (2019: 31. 12.) Yooka-Laylee and the Impossible Lair
 • (2019: 30. 12.) Hello Neighbor
 • (2019: 29. 12.) Talos Principle
 • (2019: 28. 12.) Shadow Tactics: Blades of the Shogun
 • (2019: 27. 12.) Hyper Light Drifter
 • (2019: 26. 12.) FTL: Faster Than Light
 • (2019: 25. 12.) Totally Accurate Battle Simulator
 • (2019: 24. 12.) Celeste
 • (2019: 23. 12.) Ape Out
 • (2019: 22. 12.) Little Inferno
 • (2019: 21. 12.) Superhot
 • (2019: 20. 12.) Towerfall Ascension
 • (2019: 19. 12. – 20. 12.) Into The Breach
 • (2019: 12. 12. – 19. 12.) The Escapists
 • (2019: 12. 12. – 19. 12.) The Wolf Among Us
 • (2019: 6. 12. – 12. 12.) Jotun: Valhalla Edition
 • (2019: 29. 11. – 6. 12.) Rayman Legend
 • (2019: 21. 11. – 29. 11.) Bad North
 • (2019: 14. 11. – 21. 11.) The Messenger
 • (2019: 7. 11. – 14. 11.) Nuclear Throne
 • (2019: 7. 11. – 14. 11.) Ruiner
 • (2019: 31. 10. – 7. 11.) SOMA
 • (2019: 31. 10. – 7. 11.) Costume Quest
 • (2019: 24. 10. – 31. 10.) Q.U.B.E.2
 • (2019: 24. 10. – 31. 10.) Layers of Fear
 • (2019: 17. 10. – 24. 10.) Observer
 • (2019: 17. 10. – 24. 10.) Alan Wake: American Nightmare
 • (2019: 10. 10. – 17. 10.) Surviving Mars
 • (2019: 3. 10. – 10. 10.) Minit
 • (2019: 26. 9. – 3. 10.) Everything
 • (2019: 26. 9. – 3. 10.) Metro 2033 Redux
 • (2019: 19. 9. – 26. 9.) Batman: Arkham Collection
 • (2019: 19. 9. – 26. 9.) Lego Batman Trilogy
 • (2019: 12. 9. – 19. 9.) Conarium
 • (2019: 5. 9. – 12. 9.) The End Is Nigh
 • (2019: 5. 9. – 12. 9.) Abzu
 • (2019: 29. 8. – 5. 9.) Celeste
 • (2019: 29. 8. – 5. 9.) Inside
 • (2019: 22. 8. – 29. 8.) Fez
 • (2019: 15. 8. – 22. 8.) Hyper Light Drifter
 • (2019: 15. 8. – 22. 8.) Mutant Year Zero: Road To Eden
 • (2019: 8. 8. – 15. 8.) GNOG
 • (2019: 2. 8. – 9. 8.) For Honor
 • (2019: 2. 8. – 9. 8.) Alan Wake
 • (2019: 25. 7. – 2. 8.) Moonlighter
 • (2019: 25. 7. – 2. 8.) This War of Mine
 • (2019: 18. 7. – 25. 7.) Limbo
 • (2019: 11. 7. – 18. 7.) Torchlight
 • (2019: 4. 7. – 11. 7.) Overcooked
 • (2019: 27. 6. – 4. 7.) Last Day of June
 • (2019: 20. 6. – 27. 6.) Rebel Galaxy
 • (2019: 13. 6. – 20. 6.) Enter The Gungeon
 • (2019: 6. 6. – 13. 6.) Kingdom New Lands
 • (2019: 30. 5. – 6. 6.) City of Brass
 • (2019: 23. 5. – 30. 5.) Rime
 • (2019: 16. 5. – 30. 5.) Stories Untold
 • (2019: 2. 5. – 16. 5.) World of Goo
 • (2019: 18. 4. – 2. 5.) Transistor
 • (2019: 4. 4. – 18. 4.) The Witness
 • (2019: 21. 3. – 4. 4.) Oxenfree
 • (2019: 7. 3. – 21. 3.) Slime Rancher
 • (2019: 21. 2. – 7. 3.) Thimbleweed Park
 • (2019: 7. 2. – 21. 2.) Axiom Verge
 • (2019: 24. 1. – 7. 2.) The Jackbox Party Pack
 • (2019: 11. 1. – 24. 1.) What Remains of Edith Finch
 • (2018: 28. 12. – 10. 1.) Super Meat Boy
 • (2018: 12. 12. – 27. 12.) Subnautica

• Zdroje: Epic Games

i Mohlo by vás zajímat
4,7 773×
PlayStation Plus Premium - Kredit 445 Kč (1M členství) - CZ
Dobíjecí karta - na PS4, PS5, licence ke stažení, klíč pro CZ PS Store, doba členství 1 měsíc hodnota kupónu 445 Kč
445,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: MSXESDpCZ003a
4,3 257×
Xbox Game Pass Ultimate - 3 měsíční předplatné
Dobíjecí karta - na PC (Win 10), mobilní telefon / tablet (Android), Xbox 360, Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, licence ke stažení, klíč pro Xbox Live, Microsoft Store a Xbox Mobile app, doba členství 3 měsíce - 333 Kč/měsíc
999,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: MX029gu2
4,3 257×
Xbox Game Pass Ultimate - 1 měsíční předplatné
Dobíjecí karta - na PC (Win 10), mobilní telefon / tablet (Android), Xbox 360, Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, licence ke stažení, klíč pro Xbox Live, Microsoft Store a Xbox Mobile app, doba členství 1 měsíc
389,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: MX029gu1
4,3 65×
Xbox Game Pass - 6 měsíční předplatné
Dobíjecí karta - na Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, licence ke stažení, klíč pro Xbox Live, doba členství 6 měsíců - 249,83 Kč/měsíc
1 499,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: MX029gp2
Vytisknout
P-DC1-WEB01
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací