NHL 22 - Hidden empty L vega

Historický simulátor Holdfast: Nations At War opustil Early Access (NOVINKA)

Zobrazit katalog

• Autor: Ondřej Zeman

Zdá se, že různorodě laděných historických simulací není dle nezávislých vývojářů nikdy dostatek: Holdfast: Nations At War je titulem, jehož autoři se při tvorbě hodně inspirovali u Mount & Blade: Warband – Napoleonic Wars. V rámci předběžného přístupu však chtěli svůj projekt odlišit od konkurence. Jak se jim to nakonec dle komunity povedlo, vám poví naše novinka.

Holdfast: Nations At War; screenshot: obléhání

• Žánr: FPS • Multiplayer: Ano • Vývojář: Anvil Game Studios • Vydavatel: Anvil Game Studios • Platformy a Datum vydání: PC (5. března 2020) Homepage • Čeština: Ne


Bitvy éry napoleonských válek si v Holdfast: Nations At War můžete užít na vlastní kůži

U fanoušků rekonstrukce historických bitev byl Mount & Blade: Warband – Napoleonic Wars dlouhodobě jedním z nejoblíbenějších titulů, což bylo s vysokou pravděpodobností způsobeno tím, že na herní scéně nic tak propracovaného nebylo. Pak se však objevilo Holdfast: Nations At War, čímž byla mírně narušena vláda jediného díla prezentujícího éru napoleonských válek. Komplet bohužel nebyl v úplně nejlepším stavu, na čemž jeho autoři v minulých dvou letech usilovně pracovali. Během fáze v předběžném přístupu nakonec svůj projekt nezbavili jen bugů, ale také do něj přidali řadu herních prvků a celkem čtyři frakce (Francie, Prusko, Rusko, Británie) s unikátní výstrojí odlišující její zástupce od členů nepřátelských uskupení.

Holdfast: Nations At War – Russian Empire! Version 1.0 Now Available

Nepřátelský výpad má v Holdfast: Nations At War vždy podobu masakru dotýkajícího se obou stran.

Po vypuštění Holdfast: Nations At War nabízí hráčům bitvy jak na zemi, tak i na moři, kde se spolu s dalšími hráči (server pojme až 150 lidí) ujmete několika lodí a vyrazíte vstříc nepřátelské flotile. Prim tu samozřejmě podobně jako v podobně laděných titulech hrají střety na souši, která se stala svědkem velké části bitev napoleonských válek. Komplet aktuálně dává rekrutům možnost přidat se k jedné z jednadvaceti herních tříd zastupujících jednotlivé zásadní specializace té doby. Do boje se můžete vydat v kůži polního chirurga, zásobovače, velitele, dragouna nebo obyčejného pěšáka, jehož úkolem je pod vedením kapitána pochodovat do bitvy a následně zemřít při zběsilém útoku na dobře opevněné pozice nepřítele, protože čest tu máte jen jednu.

Samotné bitvy tu probíhají dosti pomalu, je to totiž titul, který má hodně blízko Mount & Blade: Warband – Napoleonic Wars, v němž velká část střetu probíhala především formováním samotných armád do obranného či útočného postavení, načež se vrhly proti sobě. K vydání Holdfast: Nations At War došlo 5. března, kdy jej tvůrci vypustili z předběžného přístupu. Aktuálně je tento nezávislý kousek k dostání za 16 euro, po 12. březnu se cena zvedne na rovných dvacet, takže pokud vás zaujal, zřejmě bych příliš neváhal. Minimálně si s jeho pomocí můžete ukrátit čas před vydáním Mount & Blade II: Bannerlord, jež dorazí až 31. 3.

• Zdroje: holdfastgame.com

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství můžete sledovat také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

Mount & Blade: Warband - Napoleonic Wars
Herní doplněk - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční a RPG

149,- bez DPH 123,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MVE000166
Mount & Blade: Warband - Viking Conquest Reforged Edition
Herní doplněk - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: RPG

249,- bez DPH 206,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MVE000837
Mount & Blade: Warband
Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: RPG

299,- bez DPH 247,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MVE000164
0
Vytisknout
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB07
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi