Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Naše pobočky jsou od zítra otevřené pouze pro výdej objednávek. Využijte bezpečného nakupování z pohodlí domova nebo zkuste jeden z našich Alzaboxů.

vega vega

Project Cars 3 (RECENZE) – Od ryzí simulace k zábavné arkádě

Zobrazit katalog

• Autor: Filip Němec

Studio Slightly Mad se do herní historie zapsalo zejména oblíbenou závodní sérií Project Cars, která od roku 2015 dělá radost především fanouškům závodní simulace. S třetím dílem se však autoři rozhodli zacílit na širší publikum, Project Cars 3 se tak vzdává některých realistických prvků závodních simulátorů a naopak přináší řadu ústupků, jež potěší závodníky vyhledávající spíše arkádovější závodění. Jestli Project Cars 3 dokáže potěšit oba tábory, nebo si fandové prvních dvou dílů musejí hledat novou stáj, zjistíte v naší recenzi.

Project Cars 3; wallpaper: cover
Alza Magazín

Project Cars 3 (hra) | Project Cars (IP)

Závodní simulátor Project Cars 3 je součást herní série Project Cars. Titul vyvíjí Slightly Mad Studios a vydává společnost Bandai Namco Entertainment. Hra vychází 28. 8. 2020 na PC, PS4 a Xbox One bez české lokalizace a obsahuje multiplayer. | Homepage


Články: | Recenze 

Project Cars 3 (RECENZE PS4 Pro) – Obsah článku

 1. Project Cars 3 už není simulátor pro náročné
 2. Opět robustní, i když svázanější kariéra
 3. Větší zaměření na multiplayer
 4. Zábavný jízdní model je hlavní devízou Project Cars 3
 5. Velký výběr vozů, tratí i úprav
 6. Hezká auta na ošklivých tratích
 7. Série Project Cars už není tím, co bývala
 8. Recenze Project Cars 3: závěrečné hodnocení
 9. HW nároky pro Project Cars 3 PC

Project Cars 3 už není simulátor pro náročné

Jako většina fanoušků závodních her si živě pamatuji rok 2017, kdy proti sobě stály tři závodní simulátory: Gran Turismo Sport, Forza Motorsport 7 a Project Cars 2. V mnoha ohledech právě poslední zmíněný titul vyšel ze soupeření vítězně, byť spíše než o přímý souboj se jednalo o vcelku nenásilné rozdělení hráčské základny. Milovníci realismu a surové simulace sáhli po Project Cars 2, zatímco ti, kteří přeci jen uvítají více pomocníků a arkádovější hratelnost, si vybrali sedmou Forzu Motorsport. GT Sport zaměřené na online závodění pak zůstalo kdesi uprostřed.

Project CARS 3 - "What Drives You" Trailer (4K)

Už ze samotného přebalu hry je znát, že třetí díl bude trochu jiný. Hýří pestrými barvami a rozhodně nepůsobí jako titul propagující nekompromisní závodní simulaci.

Letos takovou konkurenci Project Cars 3 nemá. Pokud byste si ale stejně jako v roce 2017 či 2015 (kdy vyšel první díl) zařadili hru do škatulky realistických simulátorů, hodně byste se spletli. Autoři ze Slightly Mad Studios tuto změnu avizovali již předem, kdy oznámili například zrušení opotřebení pneumatik, spotřeby paliva a tím pádem i zastávky v pitstopu. To vše obhajovali tím, že chtějí třetí díl udělat co nejzábavnější a právě podobné prvky tomu brání. Výsledkem je tak hra, která podle mnohých fanoušků již není hodna svého názvu. Četné vtípky dokazují, že s tím řada hráčů druhého dílu má zásadní problémy.

Opět robustní, i když svázanější kariéra

Středobodem Project Cars 3 je dle očekávání kariérní režim, tedy stejně jako v předchozích dílech. Ale i zde už od prvních momentů poznáte, že se mnohé změnilo. V případě dvojky jsem v recenzi chválil především volnomyšlenkářský přístup autorů, kdy jste se mohli klidně po prvním spuštění hry pustit do seriálu závodů s těmi nejvýkonnějšími supersporty, nikdo vám nebránil závodit například s McLarenem P1 a pak ihned skočit do závodu s líným Renaultem Clio. Tentokrát se ale budete muset klasicky probíjet jednotlivými výkonnostními úrovněmi a pár hodin potrvá, než si budete moci sednout za volat vozů, o nichž většina z nás jen sní.

Project Cars 3; gameplay: výběr, usnadnění Project Cars 3; gameplay: tvorba postavy
Obrázek 1: Závodním nováčkům usnadní orientaci čtveřice obtížností, vše ale lze v průběhu hry kdykoli měnit. Postupně si tak můžete například vypínat některé asistenty či zvýšit jezdecký um nepřátel, díky čemuž získáte z dokončených závodů více zkušeností. Obrázek 2: Nechybí ani krátká tvorba vlastního závodníka.

Jednotlivé závody pak mají vždy tři dílčí úkoly typu „projeď bezchybně 8 zatáček, drž se 5 sekund za vozidlem a pak ho předjeď“ a podobně. Některé se plní téměř samy, na jiné se musíte soustředit. Pointou bohužel je, že vám nestačí jen vyhrát závod, ale musíte se mnohdy zaměřit i na úkoly, jež vás nemusí vyloženě zajímat, takže spíše než o zpestření jde často o otravu. Právě množství těchto splněných úkolů pak odemyká další závody, a tak je skutečně třeba je plnit. Naštěstí celý systém zachraňuje fakt, že odemčených závodů je vždy dostatek a vy si tak můžete vybírat pouze ty, které vás lákají. Ve výsledku tedy nejde o tak závažný problém.

Díky již zmíněným úkrokům směrem k arkádovým závodům se ale právě z kariéry stala klasická variace na to, co můžeme znát třeba ze série Grid. Pryč jsou šampionáty s kvalifikací či taktizování kdy a jestli vůbec zajet do boxu. Začalo pršet? Nevadí, bude to sice trochu více klouzat, ale pneumatiky se jako zázrakem změní na ty do deště. Stejně jako v mnoha dalších ohledech i kariéra se zkrátka přiblížila do jakéhosi závodního průměru, který sice není špatný, ale ničím nevyniká a rozhodně nenásleduje odkaz Project Cars 2, což byl svého času svatý grál virtuálního motorsportu, který chtěli hrát fanoušci realistického závodění.

Project Cars 3; gameplay: Lamborghini Project Cars 3; gameplay: Honda Civic
Obrázek 1: Chvíli potrvá, než se v kariéře propracujete k lepším vozům. Obrázek 2: Do začátku vám bude muset stačit například Honda Civic.

Větší zaměření na multiplayer

Ve výčtu dalších režimů pak nenajdete žádné překvapení, byť v celkovém součtu jich je více než v druhém díle. Rychlý závod vám dovolí usednout do libovolného vozu, na jakékoliv ze 130 reálných, ale i čistě smyšlených tratí a navolit si vše od počasí až po agresivitu protivníků. Hlavní novinkou je zde režim Rivals, což je asynchronní multiplayer postavený na porovnávání časů s ostatními hráči. To je návykové už samo o sobě, série hodinových, denních a měsíčních výzev však případnou závislost na tomto režimu ještě prohlubuje.

Kde se vývojáři hodně polepšili, to je online multiplayer. Kdo se chtěl věnovat závodění proti dalším hráčům, místo po Project Cars 2 sáhl v roce 2017 po Gran Turismu Sport. Letos by se chtělo říct, že tomu je naopak, jenže s příklonem k arkádovému ježdění řada hráčů jistě zůstane u stále aktuálního GT Sport a jinak výrazně upravený online režim Project Cars 3 nechá bez povšimnutí. Přitom ale doznal mnoha vylepšení a právě u závodního simulátoru od Polyphony Digital se vývojáři inspiroval asi nejvíce.

Project Cars 3; gameplay: Rivals Project Cars 3; gameplay: výkonnostní tuning Project Cars 3; gameplay: vizuální tuning
Obrázek 1: Režim Rivals má potenciál udržet hráče u hraní Project Cars 3 na opravdu dlouhou dobu. Obrázek 2: Výkonnostní tuning je zjednodušený na maximum, funguje ale dobře. Obrázek 3: Také vizuální úpravy nezklamou.

Zábavný jízdní model je hlavní devízou Project Cars 3

Mohlo by se zdát, že Project Cars 3 trpí ztrátou identity, ale to by nebyla úplně pravda. Jde zkrátka už o jinou hru, jejíž autoři se chtěli zavděčit většímu množství hráčů. A když chcete oslovit širší publikum, ti nejvyhraněnější z původního obecenstva najednou nemusí být středem zájmu. Paradoxem tak je, že z pohledu hráče, který má raději arkádovější závody, jde dokonce o hru lepší, zatímco fanoušci předchozích dílů budou mávat zatnutou pěstičkou.

Příklon k arkádě se projevuje zejména tím, že s klasickým herním ovladačem lze nyní Project Cars 3 hrát naprosto komfortně. Pamatuji si, jak jsem s DualShockem 4 v roce 2017 vjel do první zatáčky britského okruhu Brands Hatch a ani na několikátý pokus ji neprojel bez ošklivého smyku. Původní zaměření na realistický simulátor logicky vyústilo v to, že se autoři soustředili zejména na optimalizaci pro volanty, v případě Project Cars 3 už ale podobné problémy mít nebudete. I tak ale stále platí, že s volantem si hru užijete nejlépe (seznam podporovaných periferií najdete zde).

Project CARS 3 - Nissan GTR gameplay I Alza Magazín

Závod na střední obtížnost na brněnském Masarykově okruhu s vypnutými asistenty kromě lehké kontroly trakce. Díky dynamickému počasí závod přechází ze slunečného podnebí až do silné bouřky. Po průjezdu cílem lze vidět bílé artefakty způsobené problémy se stíny.

Takže zatímco skalní fanoušci realismu zapláčou, ti ostatní si pošmáknou na jízdním modelu šitém na míru i herním ovladačům. Díky příklonu k arkádě lze z Project Cars 3 po zapnutí všech asistentů udělat lehce přístupnou závodní hru, stále však budete pracovat s odstředivou silou v zatáčkách, změnami v chování povrchu při dešti či horkém poledni a dalšími prvky realismu. Jízdní model tak opět patří k tomu nejlepšímu, co aktuálně závodní hry nabízí, jen je o něco přístupnější a pro průměrného hráče si troufnu říci i zábavnější. Jednotlivé vozy se stále chovají tak, jak mají – na trati reálně demonstrují svou váhu, nedotáčivost či naopak přetáčivost a každé zatočení skutečně vyvolává pocit, že tunový kolos náhle mění směr. Jen si tohle vše najednou mohou užít i méně zkušení hráči.

Velký výběr vozů, tratí i úprav

Ve zmíněné válce závodních simulátorů v roce 2017 vynikal Project Cars 2 také co se počtu tratí a jednotlivých vozů týče. Více než 700 aut z Forzy Motorsport 7 sice ani tentokrát Project Cars nepřekoná, ovšem 211 plechových ořů napříč desítkami kategorií působí i tak impozantně. Již zmíněných 130 reálných i smyšlených tratí je pak na poměry závodních her úctyhodná nabídka, která sice logicky ve velké míře recykluje tratě z předchozího dílu, ale novinky jako brazilský Interlagos či naopak fiktivní ulice Šanghaje celou nabídku příjemně osvěžují.

Project Cars 3; gameplay: Brněnský okruh Project Cars 3; gameplay: Brno
Našince potěší zejména přítomnost brněnského Masarykova okruhu, který ale patří spíše mezi ty jednodušší.

Velmi příjemně pak překvapí také vizuální, ale i výkonnostní tuning vozů. Především tedy vůbec poprvé v sérii můžete jednotlivá auta vlastnit, a tak má jejich podrobnější úprava konečně smysl. Výkonnostní tuning odpovídá arkádovějšímu zaměření hry, takže nejde o žádnou alchymii – zkrátka jen instalujete lepší a lepší součástky a ty zvedají výkon vozu. Nechybí ani detailní úpravy výšky či třeba náklonu kol, pokud však nechcete tyto jemné nuance řešit, můžete je zcela ignorovat. I vizuální tuning je vcelku povedený. Každá část vozu má několik různých součástek a lze si tak každé silniční žihadlo upravit k obrazu svému. Nepochopil jsem snad jen nemožnost napsat si na SPZ své jméno. „Filip“ je totiž podle hry hanlivé slovo a mohlo by někoho urazit.

Hezká auta na ošklivých tratích

S odklonem od ryzí simulace jakoby autoři použili také pestřejší paletu barev. Hra není tak syrová a reálná, ale více hraje barvami, což stejně jako její nové zaměření není nutně špatně či dobře. Je to zkrátka jiné. Celkové grafické zpracování však zůstalo lehce za očekáváním. Zatímco druhý díl byl etalonem okruhových závodů, Project Cars 3 v některých momentech jen stěží popadá dech. Stejně jako v případě druhého dílu jsou na tom nejlépe modely vozů, které jsou detailní, ale nechytají se například ani na již dva roky starou Forzu Horizon 4. Odklon od simulace pak dokazuje také kompletní absence poškození vozů.

Project Cars 3; gameplay: detail auta Project Cars 3; gameplay: okolí tratě Project Cars 3; gameplay: město
Zatímco modely aut jsou obstojné, tratě a zejména jejich okolí už působí místy hodně zastarale.

Trnem v oku je pak okolí tratí. Na reálných okruzích si ještě není příliš na co stěžovat, jejich prostředí je přeci jen hodně unifikované a bez větších detailů, ovšem na smyšlených tratích a zejména v přírodě i ve městě nedostatky bijí do očí. Nepotěší ani vcelku krátká vykreslovací vzdálenost, která opět vadí méně na okruzích, zatímco na silnicích lemovaných vyšší trávou a stromy už si doskakujících textur a zejména stínů všimnete poměrně rychle. Překvapily mě i časté problémy s problikáváním stínů i celých textur, což by však měl opravit nejbližší patch.

Série Project Cars už není tím, co bývala

Skoro by se chtělo říct, že v roli nástupce druhého dílu Project Cars 3 selhalo. Pokud jste tedy chtěli další dávku realistického simulátoru, budete si muset počkat na jinou hru. I s vypnutím všech asistentů jde sice stále o obtížné závody, ale už to není ten hardcore simulátor, co dříve. Naopak hráčům, kteří některá zjednodušení uvítají, hra přináší dostupný zážitek z rádoby závodního simulátoru. Může za to snad odkoupení studia Slightly Mad britskými Codemasters, kteří nakázali, že se tato série musí více zaměřovat na masy? Možná.

Project Cars 3; gameplay: Audi R8 Project Cars 3; gameplay: McLaren P1 Project Cars 3; gameplay: zatáčka
Project Cars 3 nabízí i fotografický režim, ale nelze si s ním vyhrát tak jako třeba ve Forze Horizon 4.

Místy totiž jako bych měl sám pocit, že ani autoři občas nevěděli, pro koho hru tvoří. Například režim Hot Lap, který je o nalezení ideální stopy a tím pádem občasném líznutí obrubníku, velmi přísně penalizuje jen drobné vyjetí ze silnice, a naopak můžete díky variabilnímu tuningu vozů vzít městský sedan pro střední třídu a s několika málo upgrady výkonu ho postavit proti supersportům.

Podstatné však je, že Project Cars 3 je dobrou závodní hrou, byť není pro všechny. Pokud si však dokážete ujasnit, co od hry očekáváte, nebojte se jejího pořízení. Nejde sice o takovou revoluci jako v případě druhého dílu, trojka si však své publikum jistě najde a nedivil bych se, kdyby v prodejích byla ještě úspěšnější.

Tato recenze byla napsaná pro PS4 Pro verzi hry. Kopii pro recenzi poskytla distributorská společnost Cenega.

• Zdroje: Vlastní

Recenze Project Cars 3: závěrečné hodnocení

        Hodnocení 70 % Alza Magazín
Verdikt:

Pokud jste fanoušky druhého dílu, do koupě se rozhodně automaticky nehrňte. Project Cars 3 se v některých ohledech výrazně přiklonil k arkádě, přestože stále dokáže pěkně potrápit. Celkově však jde o výrazně přístupnější závodní hru, která spíše než na milovníky ryzí simulace míří na hráče závodních titulů, jako je třeba Forza Motorsport.

Project Cars 3; recenze

Klady

 • Kariérní režim vydrží dlouhé hodiny
 • Zábavný jízdní model
 • Velké množství vozů i tratí
 • Zábavný asynchronní multiplayer Rivals
 • Vylepšený online multiplayer

Zápory

 • Svázanější systém kariéry
 • Fanoušky předchozích dílů hra zklame arkádovým zaměřením
 • Zastaralejší vizuál a technické problémy
 • Oproti předchozím dílům hra ničím výrazně nevyniká
 • Kompletně chybí model poškození
Alza Magazín, banner, slim 2020

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

Filip Němec

Filip Němec

Mé jméno je Filip Němec a píšu o všem, co se týká herních konzolí. Gaučové hraní, to je moje. Nebráním se prakticky ničemu, ale nejraději mám akční adventury a závody. Moje herní srdce tepe především pro sérii Uncharted a pevně doufám, že než kompletně dobije, vyjde Half-Life 3.

HW nároky pro Project Cars 3 PCMinimální HW požadavky Doporučené HW požadavky
Operační systém Windows 7 64-bit Windows 10 64-bit
Procesor Intel Core i5-3450 3.1GHz / AMD FX-8350 Intel Core i7-8700K 6-Core 3.7GHz / AMD Ryzen 7 2700X
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 680 / Radeon HD 7970 NVIDIA GeForce RTX 2070 / Radeon RX 5700 8GB
DirectX DirectX 11.0 DirectX 11.0
Operační paměť 8 GB 16 GB
Pevný disk 50 GB 50 GB

• Zdroj: game-debate.com (28. 8. 2020)

S jakým herním PC na Project Cars 3?

Chcete si ulehčit výběr? Níže pro vás máme tipy na vhodné herní počítače podle náročnosti.

Alza GameBox Ryzen GTX1650 SUPER

Základní sestava:

Alza GameBox Ryzen GTX1650 SUPER

Alza GameBox Ryzen RTX2060

Optimální sestava:

Alza GameBox Ryzen RTX2060

Alza BattleBox RTX2080S Cougar

Sestava pro náročné:

Alza BattleBox RTX2080S Cougar

i Mohlo by vás zajímat
Project CARS 3 - PS4 - Hra na konzoli
-6%
Project CARS 3 - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, krabicová verze, žánr: simulátor a závodní, pro online hraní vyžaduje předplatné PlayStation Plus - hra nabídne vylepšený fyzikální model, přepracovanou kampaň, asynchronní multiplayer a stovky silničních i závodních automobilů nejrůznějších světových značek.

-6% 1 699,-
1 599,- bez DPH 1 321,-
Koupit
Akční cena
Skladem > 5 ks
Můžete mít zítra od 8:00
Objednací kód: MSX849
Project CARS 3 - Xbox One
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, krabicová verze, žánr: simulátor a závodní, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold - hra nabídne vylepšený fyzikální model, přepracovanou kampaň, asynchronní multiplayer a stovky silničních i závodních automobilů nejrůznějších světových značek.

1 699,- bez DPH 1 404,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít zítra od 8:00
Objednací kód: MXO749
Project CARS 3: Season Pass - Xbox Digital
Herní doplněk / DLC - Xbox One S/Xbox One X, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: Závodní, pro uplatnění je vyžadována základní hra

949,- bez DPH 784,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MXESD1584
Project CARS 3 - Xbox Digital
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: závodní

1 799,- bez DPH 1 487,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MXESD1583
Project Cars 2 Deluxe Edition (PC) DIGITAL
Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: simulátor, sportovní a závodní

2 049,- bez DPH 1 693,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MVE002113
Project Cars 2 Season Pass (PC) DIGITAL
Herní doplněk / DLC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Simulátor a Závodní, pro uplatnění je vyžadována základní hra

749,- bez DPH 619,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MVE002150
Project CARS 2 Season Pass - PS4 CZ Digital
Herní doplněk / DLC - PS4/PS4 Pro, elektronická licence, klíč pro CZ PS Store, žánr: Závodní, pro uplatnění je vyžadována základní hra - je vyžadována plná verze hry.

819,- bez DPH 677,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MSXESDCZ069
Project Cars 2 (PC) DIGITAL
Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: simulátor a závodní

1 299,- bez DPH 1 074,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MVE001983
Project CARS Game of the Year Edition - Xbox Digital
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: simulátor a závodní, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold

1 299,- bez DPH 1 074,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MXESD1081
Forza Motorsport 7 - Xbox One - Hra na konzoli
-39%
Forza Motorsport 7 - Xbox One
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, krabicová verze, žánr: závodní, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold Zažijte nebezpečí a krásu automobilových závodů na ostří nože v nejkomplexnější závodní hře, jaká kdy vznikla.

467,- s kódem 1020ONADNES15
549,- bez DPH 454,-
Koupit
Slevový kód
Pro uplatnění slevy zadejte kód v košíku
Podrobnosti
Skladem > 5 ks
Můžete mít zítra od 8:00
Objednací kód: MXO100e
Forza Motorsport 7: Ultimate Edition - Xbox One/Win 10 Digital
Hra na konzoli - Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: simulátor a závodní

1 999,- bez DPH 1 652,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MXESD0497
Forza Motorsport 7: Deluxe Edition - Xbox One/Win 10 Digital
Hra na konzoli - Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: simulátor a závodní

1 799,- bez DPH 1 487,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MXESD0486
Forza Motorsport 7: Car Pass - Xbox One/Win 10 Digital
Herní doplněk / DLC - Xbox One S/Xbox One X, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: Simulátor a Závodní, pro uplatnění je vyžadována základní hra

799,- bez DPH 660,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MXESD0481
Forza Motorsport 7 Ultimate Edition - Xbox One/Win 10 Digital
Hra na PC a XBOX - elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: simulátor a závodní edice obsahuje dřívější přístup do hry, permanentku Forza Motorsport 7 Car Pass, balíček vozů Day One Car Pack a VIP členství.

2 499,- bez DPH 2 065,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MXESD0341
Forza Motorsport 7 - Xbox One/Win 10 Digital
Hra na PC a XBOX - Xbox One S / Xbox One X, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: simulátor a závodní, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold Zažijte nebezpečí a krásu automobilových závodů na ostří nože v nejkomplexnější závodní hře, jaká kdy vznikla.

1 799,- bez DPH 1 487,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MXESD0340
Gran Turismo Sport - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, krabicová verze, české titulky, žánr: závodní a VR, pro online hraní vyžaduje předplatné PlayStation Plus Pro hraní online je nutné členství ve službě PS Plus. S podporou FIA (Fédération Internationale de l'Automobile) připravilo studio Polyphony Digital skvěle vyladěnou a současně přístupnou hru, kterou si užijí jak příležitostní jezdci, tak i motorističtí nadšenci.

499,- bez DPH 412,-
Koupit
Skladem 5 ks
Můžete mít zítra od 8:00
Objednací kód: MSX168
Gran Turismo Sport – Spec II - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, krabicová verze, české titulky, žánr: závodní a VR, pro online hraní vyžaduje předplatné PlayStation Plus - Spec 2 edice obsahuje: 2 500 000 kreditů (herní měny), balíček vozů Gr. 3 od 10 nejlepších výrobců šampionátu „FIA GT Championships 2018“

699,- bez DPH 578,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na 5 prodejnách
Objednací kód: MSX168sp
0
Vytisknout
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB22
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi