Alzaboxy Q4 23 COD MW3

Resident Evil 3 Remake (NOVINKA) – Jill Valentine má problém, hodně velký problém

Zobrazit katalog

Již brzy

Aktualizováno

Vydání Resident Evil 3, remaku třetího dílu kultovní série hororových akčních adventur, se blíží, díky čemuž jsou vývojáři ze studia Capcom stále sdílnější. Po prvních indiciích z prezentace Raccoon City v rámci The Game Awards 2019 a z článku v PlayStation Magazinu se konečně objevuje nestvůrný ústřední zabiják Nemesis v plné kráse. Čím vším potrápí ústřední hrdinku Jill Valentine a další detaily o vedlejších postavách, se dozvíte v naší novince.

i

Hledáte recenzi na Resident Evil 3 Remake? Klikněte na odkaz.

NovinkySpekulace

Resident Evil 3 Remake; screenshot: postavy

Resident Evil 3 (remake) (hra) | Resident Evil (IP)

Survival horor/akční adventura Resident Evil 3 je remake původní hry Resident Evil 3: Nemesis, třetího dílu herní série Resident Evil. Hru vyvíjí a vydává studio Capcom. Hra vychází 3. 4. 2020 na PC, PS4 a Xbox One bez české lokalizace. Hra obsahuje samostatný asynchronní multiplayer pod názvem Resident Evil: Resistance. | Homepage


Články: | Recenze Resident Evil 3 (remake) | Recenze Resident Evil: Resistance 


Resident Evil 3 Remake – Novinky

  1. (16. 1. 2020) Nemesis předvede v Resident Evil 3 nemilé triky
  2. (13. 1. 2020) Nemesis bude v Resident Evil 3 ještě větším postrachem
  3. (11. 12. 2019) Resident Evil 3 Remake pokračuje v nastoleném trendu
  4. (3. 12. 2019) Carlos zestárnul, Jill vypadá víc „bad ass“
  5. HW nároky pro Resident Evil 3 Remake PC

Nemesis předvede v Resident Evil 3 nemilé triky

• Novinka: 16. 1. 2020 • Autor: Jakub Němec

Měsíc duben se nám pomalu, ale jistě začíná plnit velkými tituly, jež fanouškům počítačových her nemohou proklouznout mezi prsty. Vedle dlouho očekávaného remaku Final Fantasy VII a pro mnohé už teď hře roku Cyberpunk 2077 se o vaši přízeň (a zároveň peníze) bude hlásit předělávka Resident Evil 3. Podle mého se v této společnosti určitě nejedná o pověstného třetího vzadu, protože hitovka od společnosti Capcom pomalu začíná otevírat své informační brány a to, co se z nich na nás valí, dokáže přikovat ke křeslu i ty největší skeptiky. V poslední ukázce se totiž v plné kráse objevil titulní záporák celého projektu – Nemesis, zmutovaná biologická zbraň s cílem zlikvidovat určený cíl bez ohledu na spoušť, kterou cestou způsobí.

Resident Evil 3 – Nemesis Trailer

Stejně jako byl pro Resident Evil 2 typický Tyrant, bude ikonou Resident Evil 3 příšerák Nemesis.

Objektem jeho zájmu se stane Jill Valentine, hlavní hrdinka Resident Evil 3, jež je trnem v oku společnosti Umbrella Corp. zodpovědné za zamoření města Raccoon City nemrtvými a další nebezpečnou havětí. Jill totiž patří k přímým svědkům toho, co se stalo v podzemních laboratořích Umbrelly, a tak se jejich mutantní zabiják musí pustit do práce. Nemesis bude mnohem nebezpečnější, než jak tomu bylo v originále, protože se neobjevuje pouze na dedikovaných místech, dokáže nést zbraň a především nově jeho paže disponuje masitými, vystřelovacími šlahouny, jimiž si přitáhne prchající oběť. Jill tedy bude mít o zábavu postaráno, tím spíš, když si uvědomíme, že zamořené město bude plné dalších nástrah.

Vedlejší role dostanou v remaku Resident Evil 3 větší prostor

Vývojáři totiž potvrdili, že na rozdíl od původního příběhu Resident Evil 3 z roku 1999 se mnohem více projeví ostatní přeživší raccoonského incidentu spojeného s vypuštěním mutagenního T-viru. Širší pole působnosti tak dostane Carlos Oliveira, člen speciální jednotky U.B.C.S. (Umbrella Biohazard Countermeasure Service), který bude Jill Valentine po ruce a dokonce bychom měli odhalit neodvyprávěné pasáže jeho pobytu v Raccoon City. Mezi dalšími elitními vojáky najdeme řadu zajímavých osobností, jež budou Jill nápomocny při souboji s Nemesis. Výraznou roli tak bude mít velitel U.B.C.S. Mikhail Viktor a další členové jednotky –  bezohledný Nicholai Ginovaef, hacker Tyrell Patrick či sniper Murphy Seeker.

Resident Evil 3 Remake; screenshot: Carlos Resident Evil 3 Remake; screenshot: Mikhail Resident Evil 3 Remake; screenshot: Nicholai
Jednotka U.B.C.S. dostane v Resident Evil 3 pořádně na frak.

Svůj prostor ovšem dostanou i noví mutanti. Z remaku Resident Evil 2 si zřejmě všichni pamatují gestapácky působícího Tyranta, zmutované psy a démonického lickera, ale ty by měl v pohodě zastínit Nemesis a také nováček Hunter, mrštný mutant, jehož DNA tvoří především ještěrčí podstata. S tou si pohráli biologičtí specialisté z Umbrella Corp., čímž vytvořili stvůru libující si v bleskových přepadech a skákání na své oběti. Zkrátka další důvod, proč se v temných uličkách Raccoon City bát o holý život. Tvůrci zcela jistě nevyčerpali všechny své trumfy, takže nadále sledujte naše (ne)živé zpravodajství o Resident Evil 3 vycházejícím 3. dubna na PC, PS4 a Xbox One.

Resident Evil 3 Remake; screenshot: Nemesis v plamenech Resident Evil 3 Remake; screenshot: Hunter Resident Evil 3 Remake; screenshot: Nemesis zbraň
Deset z deseti Nemesis doporučují: S upřímným úsměvem jde všecko lépe.

• Zdroje: tisková zpráva, Capcom blogNemesis bude v Resident Evil 3 ještě větším postrachem

• Novinka: 13. 1. 2020 • Autor: Jakub Němec

Ti, kdo pamatují skvělou hororovou adventuru z roku 1999, v níž jsme mohli naposledy zavítat do Raccoon City, podobně jako já netrpělivě čekali na oznámení remaku Resident Evil 3, protože po úspěchu dvojky by se v Capcomu asi pomátli, kdyby nesáhli po boji o život Jill Valentine s nemrtvými v zamořených ulicích kdysi životem kypícího města. Jill, jež prohrála v rámci prvního dílu svůj boj v zamezení šíření T-viru z laboratoří Umbrella Corp. na povrch zemský, totiž přežila a to se hlavounům firmy s deštníkem ve znaku moc nelíbí. Ve třetím dílu tedy sledujeme úprk této sličné hrdinky před monstrem Nemesis, které má všechny pamětníky incidentu z prvního dílu zničit.

Resident Evil 3 Remake; screenshot: shop
V remaku Resident Evil 3 bychom se měli podívat na místa, která jsme v původní verzi nenavštívili. Navíc by měla být více provázána s druhým dílem, takže návštěva army shopu není vyloučená.

Jill a přeživší z jednotky S.T.A.R.S., speciálního útvaru na řešení problému společnosti Umbrella, tedy čelí Nemesis, nestvůrně zmutovanému Tyrantovi (muži v pršiplášti snažícího se o vaši smrt v Resident Evil 2). Toho bezskrupulózní společnost vyslala, aby se postaral o všechny svědky vypuštění zombie patogenu do všedního života. Dle rozhovoru s producentem Peterem Fabianem, zveřejněném v oficiální PlayStation Magazínu, bude Nemesis mnohem nebezpečnější nepřítel. V klasické verzi z konce 20. století jsme se totiž s tímto mocným mutantem schopným nést zbraň setkávali na dedikovaných místech a přesně jsme tušili, s jakými triky na nás vyrukuje. Stačilo se naučit, jak se jeho útokům vyhnout a buď utíkat o život, nebo si to s ním rozdat na férovku, za předpokladu že jste měli dost nábojů.

Jenže v remaku Resident Evil 3 se mnohem více zapotíme a možná budeme potřebovat více přebalovacího materiálu, protože RE Engine umožnil tvůrcům dát umělé inteligenci Nemesis do vínku dostatečnou dávku IQ k tomu, aby vás nemilosrdně stopoval po celé mapě Raccoon City. Nikdy tak nebudete mít jistotu, jestli na vás nečíhá hned za rohem. Proto bude velmi důležité poslouchat, protože podobně jako Tyrant, také Nemesis se svou nestvůrnou horou svalů dělá pořádný rambajs, který vás bude budit ze spaní ještě nějaký ten pátek po dokončení hry. Pokud tedy vůbec usnete, protože autoři potvrzují, že se jim daří budovat ještě děsivější atmosféru než v Resident Evil 2.

Resident Evil 3 Remake; screenshot: S.T.A.R.S.
Členy rozprášené jednotky S.T.A.R.S. budeme nacházet po celém městě.

Kam se budou ubírat příběhové kličky Resident Evil 3?

Společně s pojetím Nemesis se obmění také vyprávění. Podobně jako v předchozí předělávce se scenáristé Capcomu rozhodli poupravit osudy hlavních postav. Jill Valentine by se měla dostat na dosud neznámá místa Raccoon City, vedlejší postava Carlos Oliveira se možná vyhne svému osudu a pravděpodobně dostane větší prostor v samotném příběhu. Rozhovor z PlayStation Magazínu dokonce naznačuje, že by se Jill během svého přežívání měla střetnout vedle známých postav jako Mikhail Viktor či Nikolai Zinoviev (žoldáci ve službách Umbrelly) také s hrdiny plánovaného asynchronního multiplayeru Project Resistance, o němž jsme se více rozepsali ve speciálním článku.

Hodně zajímavou poznámkou je také fakt, že v chystané předělávce třetího dílu budou chybět příběhová rozhodnutí, jež vedla k různým završením příběhu. Nutí mě to k zamyšlení, proč se oblíbené rozcestníky z Resident Evil 3 vyjmuly, když se všichni tvůrci snaží své tituly oživit právě těmito mechanikami. Berte to jako hodně divokou spekulaci, ale neplánují se snad v Capcomu vrátit do Raccoon City s úplně novým pokračováním, a proto chtějí mít konec vyprávění o Jill Valentine plně pod svou kontrolou? Já bych se za „Resident Evil 3,5“ vůbec nezlobil a myslím si, že ulice zamořeného města mají stále co vyprávět, jak nás o tom přesvědčila trojice příběhů v DLC pro Resident Evil 2.

Resident Evil 3 Remake; screenshot: ulice
V Resident Evil 3 bychom se neměli setkat s klasickým otevřeným světem, ale lokace budou rozsáhlejší, než na co jsme zvyklí z původních titulů.

Grafická kouzla pokračují

Další skvělá zpráva potvrzená v PlayStation Magazínu směřuje k neustálému vylepšování RE Enginu. Grafické rozhraní, které mimo poslední díly série Resident Evil dala život také Devil May Cry 5, bere dech a zřejmě se blýská na ještě lepší časy. Peter Fabian sice nezmínil ani jednou pojem ray tracing, ale v rámci vylepšování vizuální stránky se autoři zaměřili na fotometrická kouzla, jež z Raccoon City a jejich obyvatel udělají ještě více (ne)živé místo. Především důraz na zkázu v podobě hořících aut v ulicích by měl dokreslovat atmosféru apokalyptického zmaru podobně, jak to dokázal na začátku Resident Evil 2, kdy jsme s Leonem běželi planoucí uličkou do „bezpečí“ policejní stanice.

Vzhledem k relativně blízkému datu vydání (3. dubna 2020) ovšem máme stále relativně málo informací. Tvůrci mimo oficiální kanály nepouští ven mnoho čerstvého materiálu, a proto musíme vzít zavděk každým drobkem, jenž nám z Capcomu předhodí a po zombácku po něm hladově skočit. Přesto v budoucím měsíci očekávám pořádně nabušený gameplay trailer nebo dokonce záběry přímo z hraní, protože tak tvůrci u druhého dílu učinili taktéž, a dva týdny před vydáním dokonce vypustili časově omezené demo. Zkrátka se máme, nač těšit, a do 3. dubna, kdy vyjde Resident Evil 3 Remake na PC, PS4 a Xbox One, netrpělivě stříhat metr a hltat veškeré novinky, jež vám budeme nadále rádi servírovat.

• Zdroje: Official PlayStation MagazinResident Evil 3 Remake pokračuje v nastoleném trendu

• Novinka: 11. 12. 2019 • Autor: Jakub Němec

Dlouhou dobu jsme museli čekat na oznámení předělávky hororové klasiky Resident Evil 3, i když po úspěchu Resident Evil 2 Remake (nejen v našich anketách za rok 2019) se dalo čekat, že se Capcom rozhodne obléct do nového hávu také svou dvorní nestvůru – Nemesis. Po únicích titulního obrázku trojky fandové zombie apokalypsy v Raccoon City nedočkavě otvírali své internetové prohlížeče s tím, že každou vteřinou se může potvrdit oficiální potvrzení. Mnozí očekávali, že se tak stane na vyhlašování cen The Game Awards, ale díky pořadu State of Play si můžeme prvního záběru užívat již o dva dny dříve.

Resident Evil 3 – State of Play (Trailer)

Resident Evil 3 Remake si odbyl svou premiéru v pořadu State of Play. A vypadá stejně skvěle jako oceňovaná předělávka dvojky.

Ústřední roli stejně jako v ikonické trojce z roku 1999 na sebe bere Jill Valentine, jedna z účastnic incidentu v prvním díle série Resident Evil, po němž se nebezpečný T-virus měnící obyčejné lidi v běsnící a neustále hladová monstra rozšíří po Raccoon City. Jill se snaží zachránit co nejvíce přeživších a zabránit šíření T-viru po městě, což ovšem nechtějí dopustit nejen zástupy zombií, ale ani ultimátní nepřítel nesoucí označení Nemesis. Pokud se vám svíraly půlky po střetech s Tyrantem v remaku Resident Evil 2, tak si letos pod stromeček nechejte naježit celou sadu spodního prádla. Budete jej totiž potřebovat.

Tyrant je totiž slabší odvar toho, co návštěvníky Resident Evil 3 Remake čeká při kontaktu s Nemesis, experimentálně vytvořeným tvorem s mnohem silnějšími mutacemi. K urputnosti spojené s praktickou nesmrtelností se totiž přidala rychlost, dravost a brutální zákeřnost, s níž vás bude Nemesis nahánět po celém městě. Kdo hrál původní trojku typickou svým zobrazením lokací pomocí fixní kamery, tak jistě tuší, o čem mluvím. Ještě si občas se slzou v oku zavzpomínáte na dunivé kroky Tyranta – ty nyní nahradí drnčivé vrčení Nemesise, který vás chytí pod krkem a mrští přes půlku místnosti jako hadrovou panenku.

Resident Evil 3 Remake; screenshot: Jill Resident Evil 3 Remake; screenshot: Nemesis Resident Evil 3 Remake; screenshot: Carlos
Oficiální podobu Jill Valentine a Carlose Oliveiry již známe, nyní netrpělivě čekáme na odhalení mutantní podoby Nemesis, jež se bude blížit návrhu představenému ve vývojářském deníčku.

Jill Valentine v Resident Evil 3 zastiňuje svůj mužský protějšek

Pamětníci ovšem vědí, že Nemesis se dá skolit desítkami dobře mířených ran z pistole, k čemuž vám mohou pomoci další postavy. Podobně jako Leon S. Kennedy a Claire Redfield ve dvojce si svého parťáka najde také Jill Valentine. Stane se jím profesionální voják Carlos Oliveira, jenž si to do Raccoon City naklusal společně s jednotkou S.T.A.R.S., aby vyřešili místní „problém“. Znalci si možná vzpomenou, kam celý příběh povede, ale nebudeme jej více rozmazávat, aby si nováčci užili pokračování slušně napsaného scénáře, který v remaku určitě rozšíří nové reálie podobně jako dvojka.

Inovátorský přístup potvrzují změny ústředních hrdinů Jill a Carlose, což zřejmě nemine ani samotného Nemesise. Jill Valentine se transformovala v opravdovou kočku, která se řadí vedle největších krasavic digitálního hraní, a razantním faceliftem prošel také Carlos, kterého fanoušci původního Resident Evil 3 vůbec nepoznají. Tvůrci RE enginu ukázali jeho potenciál v Resident Evil 2 a Devil May Cry 5, takže nikoho nepřekvapí, že modely postav, objekty a lokace vypadají neuvěřitelně reálně, což ještě více umocňuje nervy drásající hororový zážitek z přežívání v zombiemi prolezlém městě. Nevím, jak se držíte vy, ale já si už nyní zakroužkoval 3. duben 2020, kdy remake Resident Evil 3 dorazí na PC (Steam), PS4 a Xbox One.

Resident Evil 3 – Developer Message (Vývojářský Deníček)

Ve speciálním vývojářském deníčku k ohlášení Resident Evil 3 Remake tvůrci vytvořili video, které ukázalo nejen nové záběry, ale představilo také sběratelskou edici.

Project Resistance přišel o svou samostatnost

Společně s Resident Evil 3 vyjde také asynchronní multiplayer Project Resistance, o němž vás již delší čas informujeme. Tvůrcům v Capcomu zřejmě došlo, že stand alone titul a la Dead by Daylight by nemusel uspět, a proto jej přilepili k chystané trojce jako velmi lákavý bonus pro bandu přátel hrajících ve větším počtu. V tomto ohledu rozhodnutí japonského studia tleskám, protože díky popularitě trojky si vyzkouší Project Resistance více lidí, z nichž se určitě někteří rozhodnou utopit v soubojích čtyř uvězněných puberťáků s nástrahami Masterminda desítky hodin, což velkoryse pojatému módu může pomoci k popularitě.

• Zdroje: www.residentevil.com/re3, vývojářský deníček, State of PlayCarlos zestárnul, Jill vypadá víc „bad ass“

• Novinka: 3. 12. 2019 • Autor: Jiří Fait

Původní Resident Evil 3: Nemesis sice není natolik starý, abychom kvůli nedokonalé grafice museli podstatněji zapojovat vlastní představivost, ale i přesto je vždy remake starší hry výzvou nejen kvůli zastaralým herním mechanikám, ale hlavně kvůli vzhledu – například v tomto případě Carlosovy zplihlé vlasy z originálu nyní nahrazuje divoká čupřina, poněkud zestárnul a Jill už vypadá méně jako slečna, která si odběhla v cvičebním úboru do fitka a po cestě jí zastihla zombie apokalypsa.

Resident Evil 3 Remake; screenshot: resident Resident Evil 3 Remake; screenshot: biohazard Resident Evil 3 Remake; screenshot: nemesis
Trojice uniklých cover artů. Takhle už můžou fanoušci legendy žánru survival hororů pomalu slavit, protože tohle je už v podstatě černé na bílém!

Web Gamstat zmiňuje, že bychom se měli dočkat dvou různých verzí nového Resident Evilu (alespoň tedy pro PlayStation), i když jaký v nich bude rozdíl, zatím známé není. Kromě coverů pro Resident Evil 3 se objevil také obal pro kooperativní survival odnož Project Resistance, který mění název na nepřekvapivý Resident Evil: Resistance.

Vzhledem k tomu, že se blíží „herní oscaři“ v podobě The Game Awards, dalo by se očekávat, že oficiální oznámení proběhne právě tam.

• Zdroje: PC Gamer, Gamestat, Twitter (Nibelion)


Jill Valentine a jednotky S.T.A.R.S. v ohrožení, Nemesis přichází (až podezřele rychle ?)

• Spekulace: 22. 11. 2019 • Autor: Jiří Fait

Samozřejmě se nejedná jen o naše zbožné přání. Existuje celkem solidní šance, že se Resident Evil 3 Nemesis skutečně objeví už v roce 2020, protože na tento rok, zdá se, cílí vývojáři z Capcomu. Tuto zprávu jako první přinesl YouTuber Spawn Wave, který v minulosti leaknul informaci ohledně spolupráce firmy FromSoftware, spisovatele George R. R. Martina a jejich společného projektu nesoucího název Elden Ring.

Spekulaci o chystaném remaku Resident Evilu 3 záhy potvrdil herní web Video Games Chronicle (VGC) s odvoláním na své vlastní zdroje. Podle všeho se dokonce objevil menší easter egg na třetí díl v nadcházející kooperační akci Project Resistance, což ještě více fanoušky utvrzuje v tom, že se na remaku Nemesise dělá. A že se pracuje skutečně rychle! Vždyť Resident Evil 2 Remake vyšel bezmála před desíti měsíci, ani ne před rokem. Rychlost samotného vývoje v tomto případě naznačuje, že by vývojáři mohli znovu zapřáhnout RE engine, tedy stejný, jaký byl použit i v Resident Evil 2 Remaku.

Resident Evil 3: Nemesis Remake; screenshot: Jill
Resident Evil 3 remake by mohl vypadat hodně podobně jako Resident Evil 2 remake. Skoro by si jej někdo mohl splést s módem.

Pochopitelně neočekáváme, že by Resident Evil 3 vypadal na chlup stejně jako dvojka, ale spoustu nástrojů, tweaků a mechanik už mají vývojáři k dispozici z předešlého projektu. A jak už to v herním byznysu chodí – stačí několik úprav tuhle, vyhlazení textur támhle a máme na světě jinou hru pracující se stejným enginem. Popravdě by ale podle nás Resident Evil 3 bodoval, i kdyby se toho zase tolik nezměnilo, jelikož jde (s druhým dílem) o jednu z nejoblíbenějších iterací v sérii Resident Evil a vzhledem k posledním úspěchům studia Capcom (Resident Evil 7, Devil May Cry 5, Monster Hunter: World) dokážou být i fanoušci benevolentnější.

Vůbec bychom se nedivili tomu, kdyby se první trailer objevil na nadcházejících The Game Awards, jež proběhnou 13. prosince (našeho času). I když jde o show zaměřenou na rozdávání cen, už v minulosti se na ní objevilo několik nečekaných odhalení a byla by to tedy perfektní příležitost zabránit dalším leakům a projekt Resident Evil 3 Nemesis „zoficiálnit“.

Resident Evil 3: Nemesis Remake; screenshot: s.t.a.r.s.
Jedno je ale jisté – pokud jste měli nahnáno z Tyranta (Mr. X), Nemesis v tomto případě zřejmě posune laťku ještě o něco výše.

Původní Resident Evil 3 vyšel v roce 1999 na konzolích PlayStation a později byl portnutý na PC, SEGA Dreamcast a Nintendo GameCube. Děj se odehrával přibližně ve stejném čase jako Resident Evil 2. Vžili jste se do role Jill Valentine, bývalé členky speciální jednotky S.T.A.R.S., a snažili se utéct z města Raccoon City zamořeného T-virem. Útěk vám po celou dobu znesnadňovala Nemesis, což byla biologická zbraň vyvinutá společnosti Umbrella, která měla za cíl zlikvidovat všechny členy jednotky S.T.A.R.S.

• Zdroje: GamesRadar+, Wccftech, Gematsu, Twitter, YouTube (Spawn Wave), VGC

HW nároky pro Resident Evil 3 PCMinimální HW požadavky Doporučené HW požadavky
Operační systém bude oznámeno bude oznámeno
Procesor bude oznámeno bude oznámeno
Grafická karta bude oznámeno bude oznámeno
DirectX bude oznámeno bude oznámeno
Operační paměť bude oznámeno bude oznámeno
Pevný disk bude oznámeno bude oznámeno
i Mohlo by vás zajímat

Resident Evil 3 Remake vychází 3. dubna 2020 na PC, PS4 a Xbox One. O novinkách vás budeme informovat.

4,9
Resident Evil 3 - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční, pro online hraní vyžaduje předplatné PlayStation Plus, - Ve hře Resident Evil 3 prchá členka útvaru S.T.A.R.S. a jedna z nejvíce ikonických hrdinů série Jill Valentine z města, které je nemilosrdně pohlcováno nemrtvými a jinými děsivými monstry. Resident Evil 3 s sebou přináší také nový asymetrický online multiplayer mód 4vs1 Resident Evil Resistance.
Cenová bomba
649,- Ušetříte 150,-
Momentálně nedostupné
Objednací kód: MSX741
5,0
Resident Evil 3 - Xbox One
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, krabicová verze, žánr: akční, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, - Ve hře Resident Evil 3 prchá členka útvaru S.T.A.R.S. a jedna z nejvíce ikonických hrdinů série Jill Valentine z města, které je nemilosrdně pohlcováno nemrtvými a jinými děsivými monstry. Resident Evil 3 s sebou přináší také nový asymetrický online multiplayer mód 4vs1 Resident Evil Resistance.
1 129,-
Momentálně nedostupné
Objednací kód: MXO686
4,8 21×
Resident Evil 2 - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční a střílečky, pro online hraní vyžaduje předplatné PlayStation Plus, - Na okraji amerického předměstí Raccoon City došlo k bizarnímu jevu. Nešťastný incident v pohoří Arklay rychle přeměnil městskou metropoli na živou noční můru jak pro obyvatele, tak pro návštěvníky. Nyní, 20 let po původním vydání Resident Evil 2, je čas se do Raccoon City vrátit.
499,-
Momentálně nedostupné
Objednací kód: MSX548
5,0 12×
Resident Evil 7: Biohazard - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), kompatibilní s PS VR (1. generace), krabicová verze, žánr: akční, střílečky a virtuální realita, - Sedmý Resident Evil se vrací ke svým hororovým počátkům a hodlá do žánru vnést čerstvý závan strašidelného teroru.
399,-
Momentálně nedostupné
Objednací kód: MSX616
5,0
Resident Evil 2 - Xbox One
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, krabicová verze, žánr: akční a střílečky, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, - Na okraji amerického předměstí Raccoon City došlo k bizarnímu jevu. Nešťastný incident v pohoří Arklay rychle přeměnil městskou metropoli na živou noční můru jak pro obyvatele, tak pro návštěvníky. Nyní, 20 let po původním vydání Resident Evil 2, je čas se do Raccoon City vrátit.
799,-
Momentálně nedostupné
Objednací kód: MXO527
4,6 10×
Resident Evil 5 - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční, - ultimátní verze jedné z top kooperativních akčních her poslední dekády
439,-
Momentálně nedostupné
Objednací kód: MSX340b
4,2
Resident Evil 6 HD - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční, pro online hraní vyžaduje předplatné PlayStation Plus,
459,-
Momentálně nedostupné
Objednací kód: MSX276
5,0
Resident Evil 2 (PC) DIGITAL
Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: akční,
1 599,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: MVE004029
5,0
Resident Evil 7 biohazard Gold Edition (PC) DIGITAL
Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: akční,
1 259,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: MVE002689
Resident Evil 4 Ultimate HD Edition (2005) - PC DIGITAL
Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: akční,
509,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: MVE002691
Vytisknout
P-DC1-WEB16
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací