Všechny dárky jako na dlani Windows 11
Zobrazit katalog

Halo Infinite; screenshot: Master Chief

Halo Infinite: datum vydání, čeština, hw nároky a další info

(Update): Přidány informace týkající se data vydání, dojmy z hraní multiplayer bety a informace o české lokalizaci.

Série Halo je skoro stejně známá jako samotná konzole Xbox, se kterou tato značka už léta tvoří nerozdělitelnou dvojici. Není tak překvapením, že právě Halo Infinite, pokračování Halo 5: Guardians, má být hlavním tahákem konzole Xbox Series X/S v závěru letošního roku.

V Halo Infinite se v hlavní roli opět představí legendární Master Chief v jehož kůži se podíváme na jeden z posledních Halo prstenců. Ten na rozdíl od předchozích dílů nabídne otevřenější prostředí a novinky jako je například vystřelovací hák, přesto se však má hra podle autorů vracet ke kořenům série. Vše, co potřebujete o Halo Infinite vědět, najdete v tomto článku.


Autor: Filip NěmecSpeciál


Zdroj obrázku: 343 Industries

Halo Infinite: Vše, co víme – OBSAH

Halo Infinite: Datum vydání, platformy


Halo Infinite vyjde 8. prosince 2021 na PC (Microsoft Store a Steam), Xbox One a Xbox Series X/S. Současně vyjde příběhová kampaň i zdarma dostupný multiplayer.

Halo Infinite přitom bude jako všechny ostatní hry Xbox Games Studios vydané v tomto období součástí programu Smart Delivery, takže pokud si koupíte Xbox One verzi hry a později si pořídíte například Xbox Series X, nejen, že hra půjde spustit i na novém Xboxu, ale zároveň dostanete bezplatný upgrade právě na Series X verzi. Stejně tak Halo Infinite bude již v den vydání dostupné v knihovně Xbox Game Pass.

Protože letos slaví série Halo 20. narozeniny, připravil Microsoft fanouškům značky hned dvě překvapení: Xbox Elite Wireless controler 2 v designu série a také konzoli Xbox Series X. Očekávat lze také speciální edice samotné hry, ty však prozatím nebyly oznámeny.

Halo Infinite na PC s podporou mnoha nastavení

Série Halo byla vždy primárně vyvíjena na konzole Xbox, a když už se zpožděním nějaký díl vyšel i na PC, šlo většinou o port, který nedostal potřebnou péči a nenabízel klasické možnosti nastavení jako jiné plnohodnotné PC hry. To se v případě Halo Infinite mění – hra je současně vyvíjena na konzole Xbox i stolní počítače, na obě tyto platformy vyjde zároveň a oběma verzím je dle slov autorů věnována stejná péče. Zároveň ale vývoj probíhá ve vzájemné kooperaci, díky čemuž Halo Infinite nabídne například cross-play multiplayer mezi PC a Xbox konzolemi (více v kapitole o multiplayeru).

Díky tomu, že PC verze nebude pouze portem, ale vývojáři se ji opravdu věnují, nabídne Halo Infinite na stolních počítačích nativní podporu všech možných periferií, takže kromě myši a klávesnice si zahrajete PC verzi třeba také s konzolovým ovladačem. Potěší také podpora ultrawide a super ultrawide monitorů, pokročilá nastavení grafiky, rozlišení, zorného pole (field of view) či obnovovací frekvence. Chybět nebude ani zcela upravitelné ovládací schéma, které uvítají zejména fanoušci online multiplayeru, kterým přijde vhod také úprava rozhraní, zobrazení počtu snímků za sekundu či odezvy serveru.

Halo Infinite; screenshot: širokoúhlé rozlišení

zdroj: 343 Industries

Halo Infinite; screenshot: Halo Xbox Series X Halo Infinite; screenshot: Halo ovladač

zdroj: 343 Industries

Jestli Halo Infintie doprovodí také sběratelská edice například se soškou či třeba helmou Master Chiefa, zatím nevíme.

Halo Infinite: Čeština, česká lokalizace


Halo Infinite u nás vyjde s českými titulky, vyplývá to ze stránek australské ratingové agentury. Nejnovější díl série Halo si tak budeme moci užít s českým překladem.

Halo Infinite: Recenze, dojmy z hraní


Datum vydání je naplánováno na konec roku 2021, zatím tedy žádné recenze Halo Infinite nevyšly

Vyzkoušet jsme si však mohli multiplayer Halo Infinite, který zatím působí velmi sebevědomým dojmem. Láká na jednoduchou ke kořenům série se vracející hratelnost, jež právě díky své přímočarosti nabízí velkou porci zábavy obohacenou o skvělé zbraně, povedený level design map a prozatím velmi sympaticky vypadající Battle Pass. Naše dojmy z hraní multiplayeru si můžete přečíst zde.

Halo Infinite: Demo, multiplayer beta


Autoři již potvrdili, že ještě před vydáním hry si budeme moci vyzkoušet část kampaně díky demoverzi. S největší pravděpodobností půjde o ukázku, kterou jsme mohli vidět na červencovém streamu Xbox Games Showcase.

V srpnu pak proběhl první plánovaný test multiplayer části a další by měly následovat. Abyste měli šanci zúčastnit se dalšího testu, je potřeba se zaregistrovat do Halo Insider Programu, učinit tak můžeme zde. Naše dojmy z hraní multiplayeru Halo Infinite najdete tady.

Halo Infinite: Příběh


Přestože v názvu Halo Infinite nenajdeme číslovku šest, jde o přímé pokračování pátého dílu. Příběh má bezprostředně navazovat na konec Halo 5: Guardians, kdy umělá inteligence Cortana zmizí neznámo kam a Master Chief se vznáší ve vesmíru bez známek života. Na začátku Halo Infinite však Master Chiefa zachrání neznámý pilot, který má být podle autorů důležitou postavou ve hře. Ten se společně s Chiefem vydá na Zeta Halo ring, kde se podle všeho bude celý příběh Halo Infinite odehrávat.

Halo Infinite - "Discover Hope" Cinematic Trailer | E3 2019

Otázka příběhu zatím není zcela jasná. Víme jistě jen to, že Halo Infinite naváže na pátý díl.

zdroj: Gamespot

Co zde bude mít Master Chief za úkol, zatím není jisté, dá se však předpokládat, že se budeme muset utkat s vesmírnou lodí Guardian, a v celém příběhu sehraje klíčovou roli právě Halo ring Zeta, jeden z posledních Halo prstenců. Při putování po Zeta Halo ring bude Master Chiefa a pilota doprovázet nová umělá inteligence s názvem The Weapon (zbraň), Cortana prý však ještě podle autorů neřekla své poslední slovo. Na začátku hry totiž zjistíme, že plán na její zničení nevyšel, původní Chiefova parťačka mu tak bude činit nemalé problémy také v Halo Infinite.

Následující odstavce obsahují příběhové spoilery z Halo 5: Guardians:

Ano, navazuje. Ve čtvrtém a pátém díle zažili velký zvrat fanoušci umělé inteligence Cortany, která přežila jen díky ukrytí se v komunikační síti rasy Forerunnerů. Cortana se však po neúspěšných bojích rozhodne vzít osud vesmíru do vlastních rukou a vyzve ostatní umělé inteligence ke spolupráci s cílem zachránit kosmos bez ohledu na ztráty. Kromě Halo kruhů je totiž ve vesmíru ještě další velká zbraň, obrovské robotické vesmírně lodě Forerunnerů s názvem Guardians.

V Halo 5: Guardians se Master Chiefovi mezitím podaří spojit s Blue týmem, vzápětí se však po zjištění, co má Cortana v plánu, vydá bez povolení v jejích stopách a v roli člena Blue týmu po Chiefovi pátráme. Než ho najdeme, podaří se mu najít Cortanu, a přestože ji Chief zbrzdí, plán Cortany oživit ničivé kolosy Forerunnerů nakonec vyjde a lodě Guardians míří ke všem domovským světům v galaxii, čímž pátý a doposud poslední díl končí. Jak přesně Halo 5 a Halo Infinite na sebe naváže, zatím nevíme, autoři však přislíbili bezprostřední návaznost na konec pátého dílu.

Halo 5 Guardians; screenshot: cover

Hlavní hratelnou postavou pátého dílu nebyl Master Chief, což řadu hráčů nepříjemně překvapilo.

zdroj: Microsoft

Kdo je Master Chief?

Master Chief je hlavní postava téměř všech her ze série Halo. Je elitním supervojákem, jehož trénink v programu Spartan začal už v jeho šesti letech, kdy se stal součástí úzké skupinky dětí vytipovaných díky svému intelektu i fyzickým predispozicím k ochraně Země a všech jejich kolonií. Tyto děti byly tajně odebrány rodičům a vyměněny za klony, které nedlouho poté běžným způsobem zemřely. Chiefovi rodiče tak věří, že jejich syn v mládí zemřel. Ten je však, nyní pod vojenským jménem John-117, nejslavnějším jménem armády UNSC, držitel všech vojenských i civilních ocenění a voják s největším počtem úspěšných vojenských operací. Zároveň je také nejspíše posledním přeživším z programu Spartan. Dnes mu však už nikdo neřekne jinak než Master Chief, což je přezdívka odrážející jeho oficiální hodnost i pověst.

Ve čtrnácti letech John prošel kybernetickou a genetickou augmentací, která ještě zesílila jeho sílu, zrychlila reflexy, zlepšila zrak a kosti učinila téměř nezlomitelné. Mistrně ovládá všechny možné zbraně, přičemž nedílnou součástí jeho výbavy je spartanský oblek MJOLNIR. Ten postupně vylepšovala umělá inteligence Cortana, která se stala po mnoho let jeho nejbližší rodinou. Cortana však po neúspěšných pokusech UNSC odvrátit hrozbu zničení všeho života ve vesmíru přebere iniciativu a stane se v některých ohledech Johnovým nepřítelem.

Halo Infinite; wallpaper: Master Chief

Master Chief je jednou z největších ikon herního světa.

zdroj: Wallpaperaccess

Frakce nepřátel Banished a jejich vůdce War Chief Escharum

V FPS sérii Halo zažije nepřátelská frakce Banished premiéru, už se však stihla představit například ve strategické odbočce Halo Wars 2. The Banished je frakce sledující jeden jediný cíl a její členové jsou příslušníky mnoha ras, jejichž některé zástupce už známe z předchozích dílů. U kormidla frakce jsou obrovští Brutes s ostrými zuby a gravitačními kladivy, v řadách „vykázaných“ ale najdeme také mnoho Covenantů, hlavních nepřátel z původní trilogie. Právě po porážce Covenantů využila frakce Banished situace a stala se hlavní vojenskou silou známého vesmíru, kde pod vedením bývalého covenantského generála Atrioxe vyrazila do boje s lidmi i zbytky Covenantů s jediným cílem – podmanit si vesmír a vyhladit všechny nepřátele.

Nyní mají Banished pod kontrolou jeden z posledních funkčních Halo prstenců, superzbraň schopnou zničit organický život v celé galaxii. Ten Halo ring, na který se v Halo Infinite vydá Master Chief. Hlavním záporákem v novém Halo však nemá být Atriox, ale nová tvář, kterou jsme mohli vidět, ale i slyšet v gameplay traileru. Antagonistou Halo Infinite je War Chief Escharum, leader frakce Banished na Halo prstenci, jehož obranu podle všeho Escharum bere jako velmi osobní úkol. „Toto je můj poslední boj, zkouška opravdových legend,“ říká War Chief Escharum na konci traileru. Pokud by vás rasa Banished zajímala více, doporučujeme pětidílnou minisérii komiksů Halo: Rise of Atriox.

Halo Infinite; wallpaper: War Chief Escharum

Náčelník Escharum se zatím příliš nepředstavil, věříme však, že půjde o důstojného soupeře.

zdroj: 343 Industries

Halo Infinite: Gameplay


Podle prvních záběrů z hraní působí hratelnost Halo Infinite velmi podobně jako v případě předchozích dílů. Jde o rychlou akční střílečku z pohledu první osoby, v níž se v roli legendárního vojáka Master Chiefa utkáme s rozličnými mimozemskými nepřáteli pomocí celé řady střelných zbraní, ale i dalších emzáckých futuristických výdobytků.

Halo Infinite | Campaign Gameplay Premiere – 8 Minute Demo

Halo Infinite kombinuje charakteristickou hratelnost předchozích dílů s prvky otevřeného světa.

zdroj: 343 Industries

V čem se naopak bude Halo Infinite odlišovat od předchozích dílů, je poprvé v sérii otevřené prostředí. Jak moc půjde o sandboxové dobrodružství například ve stylu Far Cry či Assassin’s Creed zatím nevíme, zatím však Halo Infinite působí stále jako lineární dobrodružství, které však nabídne podstatně větší svět a výraznější volnost při plnění jednotlivých misí. S tím jde ruku v ruce také doposud největší novinka ve výbavě Master Chiefa, kterou je vystřelovací hák. Díky němu se budeme snadněji pohybovat otevřeným prostředím a také ho využívat v boji.

Autoři hovoří o nové hratelnosti v otevřeném prostředí jako o “tanci”, díky němuž mají hráči vše ve svých rukou. Že bude hra minimálně stejně zábavná jako předchozí díly má zaručit nové Sandbox oddělení uvnitř studia, v němž se vývojáři snaží, aby každý element jako jsou zbraně, vozidla, schopnosti či objekty v otevřeném prostředí byl vyvážený, ale zároveň hráči přinášel nějakou výhodu navíc, díky čemuž bude zmíněný „tanec“ každého hráče po otevřeném prostředí trochu jiný. Vývojáři zdůrazňují, že oproti předchozím dílům, kde byly otevřenější lokace použité pouze v rámci lineárních úrovní, nabídne Halo Infinite skutečnou svobodu v objevování Halo prstence. Vše se ale má odvíjet od vyprávění příběhu a jeho jednotlivých částí.

Halo Infinite; screenshot: Needler Halo Infinite; screenshot: Bulldog

Filosofickou obměnou prošly také zbraně – jejich ovládnutí má být snadné pro nováčky, zároveň ale ostříleným hráčům nabídnou řadu možností, jak předvést svůj skill.

zdroj: 343 Industries

Halo Infinite: Herní svět, rozsah a délka hry


Autoři již potvrdili, že celá herní mapa bude větší než oba světy posledních dvou dílů dohromady. Zatím však není jisté, jestli máme očekávat jednu velkou mapu či sérii menších lokací. Vzhledem k velikosti světa se ke slovu dostanou kromě vystřelovacího háku také nejrůznější vozidla, která zkrátí cestování po Halo prstenci. Celá hra by se měla odehrávat na prstenci Zeta Halo, úplně vyloučeno však není ani cestování do jiných oblastí vesmíru. Vývojáři slibují rozdílné prostředí v rámci několika biomů od lesů a jeskyní až po válkou zničené pláně. Těšit se pak můžeme také na denní a noční cyklus, který bude ovlivňovat i chování nepřátel ve smyslu jejich počtu, agresivity, výskytu či výzbroje, a proměnlivé počasí.

Halo Infinite; wallpaper: cover art, krajinka

Halo Infinite se svým vizuálním stylem navrací k původní trilogii.

zdroj: 343 Industries

Jak bude Master Chief postupně objevovat Zeta Halo ring, dostanete se k drobným vylepšením svého vybavení, jak prozradil vedoucí studia Chris Lee v rozhovoru pro server IGN. Nemělo by však jít o nijak robustní systém, nejvíce by se měl podobat tomu, co známe z Halo: Reach, u něhož se prý autoři inspirovali zejména co se týče úpravy Master Chiefovy zbroje. Očekávat máme také časově omezené výzvy, po jejichž dokončení bychom mohli obdržet jinak nedosažitelné kusy výbavy.

Rovněž o délce hry toho zatím mnoho nevíme, vzhledem ke slibované velikosti však lze předpokládat, že dohrání Halo Infinite zabere podstatně více času než zhruba 10 hodin. Tolik času přibližně zabralo dohrání příběhové kampaně Halo 5: Guardians. Prvky jako časově omezené výzvy však naznačují, že bude Halo Infinite i po vydání doplňováno o nový obsah, závěrečný díl druhé trilogie by nám tak mohl vydržet poměrně dlouho.

Halo Infinite; wallpaper: vozidla, Warthog, M12-FAV, M12 Force Application Vehicle, Hog

Vozidla se v sérii Halo ukázala poprvé v Halo 3 a v Halo Infinite budou mít vzhledem k otevřenému světu ještě důležitější roli.

zdroj: 343 Industries

Halo Infinite: Multiplayer, splitscreen


Online hra více hráčů je se sérií Halo neodmyslitelně spjata, multiplayer tak bude přítomen také v Halo Infinite. Hra více hráčů bude dostupná zdarma ve formě free-to-play modelu a vyjde současně s příběhovou kampaní 8. prosince 2021. S vydáním zároveň odstartuje první sezóna s názvem Heroes of Reach. Vylepšení online části se budou týkat nejen hratelnosti samotné, ale také třeba postihů – nově bude anti-cheat řešení integrované přímo do Slipspace enginu. Halo Infinite také nabídne stejně jako předchozí díl Forge režim umožňující tvorbu vlastních multiplayer map, dostupný však bude až v rámci třetí sezóny. Naše dojmy z hraní multiplayer bety najdete zde.

Halo Infinite Multiplayer - Season One Cinematic Intro

Trailer k první sezóně s názvem Heroes of Reach.

zdroj: xbox

Potvrzen je cross-play multiplayer nejen mezi Xbox One a Series X/S verzemi (tzv. cross-gen), ale také PC. Už od prvního dne tak budou moci hrát proti sobě hráči na konzolích i PC. Majitele vícero herních platforem potěší také tzv. cross-progression, díky čemuž můžete hrát na PC, ale i konzolích Xbox, přičemž se vám vždy nahraje váš aktuální save bez ohledu na to, na jaké platformě jste hráli naposledy. Na Series X a podporovaných PC sestavách poběží multiplayer ve 120 fps.

Návrat pak zažije splitscreen pro dva hráče, v němž budeme moci projít celou příběhovou kampaň. Vedle režimu rozdělené obrazovky pro dvoučlennou kooperaci pak Halo Infinite nabídne také online kooperaci až pro čtyři hráče. Kooperace však nebude dostupná ihned po vydání hry, přidána by měla být začátkem příštího roku. Zároveň zatím není jasné, jestli se výše popsaná podpora cross-play multiplayeru týká také online kooperace, autoři prozatím hovořili pouze obecně o multiplayeru, kam online kooperaci mohou, ale nemusí počítat.

Herní režimy pro online multiplayer

Nabídka herních režimů navazuje na předchozí díly, ale přináší také řadu novinek. Fanoušci série poznají klasický 4v4 režim Arena založený na úzké spolupráci a taktice. Protikladem tohoto režimu bude Big Team Battle, ve kterém se utká až 24 hráčů na rozlehlé mapě, kde přijdou ke slovu také vozidla či vystřelovací hák. To jsou prozatím všechny oznámené online herní režimy, které budou dostupné v hodnocených (ranked) ale i nehodnocených (casual) variantách. Nováčci, kteří se budou potřebovat nejprve seznámit s fungováním online hry, budou moci potrénovat v nové Spartan Academy.

Halo Infinite Official Multiplayer Reveal

Ačkoli loňské představení kampaně prostřednictvím prvních gameplay záběrů nechalo některé fanoušky chladné, první hratelná ukázka multiplayeru musí zaujmout snad každého hráče online stříleček.

zdroj: xbox

Halo Infinite: Engine, grafika a zvuk


Vizuální styl Halo Infinite se dle slov autorů mírně vrací k původní trilogii, takže zatímco realistický nádech zařídí zejména prostředí Zeta Halo ring, který v mnoha ohledech připomíná svou flórou naší domovskou planetu, o futuristické a mimozemské prvky se postarají nepřátelé. Vzhledem k tomu, že Halo Infinite vychází na nový Xbox Series X, ale také stávající Xbox One, mnoho hráčů poukazuje na to, že Halo Infinite nebude etalonem next-gen grafiky právě kvůli nutnosti optimalizovat hru i na Xbox One. K těmto domněnkám vedla především hratelná ukázka z Xbox Games Showcase, která rozhodně nebyla graficky špatná, ale zároveň ničím výrazně nepřekvapila. Nejspíše i na základě této zpětné vazby od hráčů bylo Halo Infinite odloženo na rok 2021.

V průběhu červencového streamu Xbox Games Showcase jsme se dozvěděli, že příběhová kampaň Halo Infinite poběží v 60 snímcích za sekundu, později pak autoři potvrdili 120 fps pro multiplayer na Xboxu One X, což jsou na konzolové poměry rozhodně vynikající čísla. Ve prospěch kritiky vizuální prezentace Halo Infinite naopak mluví fakt, že podpora ray-tracingu bude dostupná až po vydání hry formou patche. Více o technických specifikacích zatím nevíme.

Halo Infinite; screenshot: cutscene, Master Chief, pilot Halo Infinite; gameplay: otevřené prostředí, open world

Obrázek 1: Příběhové filmečky v enginu hry vypadají velmi dobře. Obrázek 2: Otevřené prostředí však zatím příliš detailně nepůsobí.

zdroj: 343 Industries

Halo Infinite pohání nový Slipspace engine vytvořený speciálně pro tento díl. Pracovat se na něm začalo už v době vydání Halo 5: Guardians a jeho základem je původní Blam! engine. Vytvoření Slipspace enginu bylo nutné nejenom kvůli přechodu na novou generaci konzolí, ale také odlišnému charakteru hry způsobenému přechodem do výrazně otevřenějších lokací. Název enginu odkazuje na technologie cestování vesmírem slipspace právě ze série Halo, která má být rychlejší než rychlost světla. Autorem hudby je Gareth Coker, stojící například za soundtrackem k Ori and the Blind Forest a Will of the Wisps.

Halo Infinite: DLC a updaty/Battle Pass


Halo Infinite bude rozděleno na dvě části: zatímco kampaň Halo Infinite vyjde běžným způsobem jako placený obsah, multiplayer bude ke stažení samostatně a zcela zdarma. Hra více hráčů bude po vzoru her jako je Call of Duty nebo Fortnite zaštítěna bezplatným Battle Passem. Půjde tedy o pomyslný řetězec odměn závislý na úrovni vaší postavy a pochopitelně plněné dílčích úkolů a výzev nejrůznějšího charakteru. Odměnou vám pak bude nové vybavení, skiny nebo další bonusy jako XP boost.

Na tento bezplatný pak naváže placený Battle Pass s odměnami, které jinak získat nepůjde. Kolik bude stát, zatím nevíme, prozatím však působí nastavení Battle Passu poměrně přátelsky, dokonce bude možné vracet se ke starším úkolům i poté, co vyjde nový Battle Pass. Více jsme o fungování multiplayeru psali v dojmech z hraní multiplayer bety.

Co se příběhové kampaně týče, zde zatím autoři své karty neodhalili a nevíme tedy, jestli v souvislosti s příběhovou částí Halo Infinite vyjdou jakákoliv DLC či jiná rozšíření. Podle slov vývojářů se však má Halo Infinite stát samostatnou platformou pro sérii Halo, kterou chtějí autoři rozšiřovat po následujících deset let. Více informací o tomto modelu zatím nemáme, dá se však očekávat, že se Halo vydá podobnou cestou jako Destiny 2 a další pomocí větších i menších dodatků pravidelně rozšiřované „live-service“ tituly.

Halo Infinite: Videa, trailery, screenshoty


Tato kapitola vám nabídne všechna zásadní videa, trailery, screenshoty, a odkaz na homepage spolu s YouTube kanálem hry, kde najdete všechna nově vypuštěná videa.

Oficiální screenshoty a obrázky, galerie

(23. 7. 2020) Halo Infinite | Campaign Gameplay Premiere – 8 Minute Demo

Halo Infinite | Campaign Gameplay Premiere – 8 Minute Demo

zdroj: 343 Industries

(23. 7. 2020) Halo Infinite - Official Gameplay Reveal Trailer

Halo Infinite - Official Gameplay Reveal Trailer

zdroj: Microsoft

(9. 6. 2019) Halo Infinite - "Discover Hope" Cinematic Trailer | E3 2019

Halo Infinite - "Discover Hope" Cinematic Trailer | E3 2019

zdroj: Gamespot

(10. 6. 2018) Halo Infinite - E3 2018 - Announcement Trailer

Halo Infinite - E3 2018 - Announcement Trailer

zdroj: 343 Industries

Halo Infinite: Hardwarové nároky na PC


Oficiální hardwarové požadavky Halo Infinite byly představeny koncem srpna 2021:


Minimální HW požadavky Doporučené HW požadavky
Operační systém Windows 10 RS3 x64 Windows 10 19H2 x64
Procesor AMD FX-8370 or Intel i5-4440 AMD Ryzen 7 3700X or Intel i7-9700k
Grafická karta AMD RX 570 or Nvidia GTX 1050 Ti Radeon RX 5700 XT or Nvidia RTX 2070
Operační paměť 8 GB RAM 16 GB RAM
Pevný disk 50 GB volného místa 50 GB volného místa

• Zdroj: Steam (8. 9. 2021)

i

• Zdroje:  ign.com, gamesradar.com, game-debate.com, halowaypoint.com, vlastní


Halo Infinite - Xbox
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, krabicová verze, žánr: akční a FPS/Střílečky, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold - Master Chief se vrací v další kapitole legendární franchisy.

Předp. cena
od 1 299,- bez DPH 1 074,-
Předobjednat
Datum vydání: 8. prosince 2021
Objednací kód: MXO521
Halo Infinite - Xbox/Win 10 Digital
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold

Předp. cena
1 799,- bez DPH 1 487,-
Předobjednat
Datum vydání: 8. prosince 2021
Objednací kód: MXESD1563
Xbox Wireless Controller Elite Series 2 - Halo Infinite Limited Edition
Gamepad pro Xbox Series X|S, Xbox One a PC, kompatibilní se systémem Windows 10, bezdrátové připojení, 3,5mm Jack, USB-C (na ovladači), integrovaná baterie, vibrace, analogové páčky, uživatelské mapování tlačítek

Předp. cena
5 199,- bez DPH 4 297,-
Předobjednat
Datum vydání: 15. listopadu 2021
Objednací kód: MXO001SC8
Xbox Series X
Herní konzole - k TV, SSD 1024 GB, Blu-ray (4K), možnost hraní ve 4K, menu v češtině, 1x herní ovladač, barva černá

Předp. cena
13 490,- bez DPH 11 149,-
Předobjednat
Očekáváme listopad 2021
Objednací kód: MXO001a1
Xbox Series X + 2x Xbox Wireless Controller
Herní konzole - k TV, SSD 1024 GB, Blu-ray (4K), možnost hraní ve 4K, menu v češtině, 2× herní ovladač, barva černá

-3% 15 099,- Předp. cena
14 699,- bez DPH 12 148,-
Předobjednat
Akční cena
Očekáváme listopad 2021
Objednací kód: MXO001ab1
Xbox Series S
Herní konzole - k TV, SSD 512 GB, bez mechaniky (nepřehrává fyzické disky), menu v češtině, 1x herní ovladač, barva bílá

7 690,- bez DPH 6 355,-
Koupit
Můžete mít ihned na 31 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: MXO001s
Xbox Series S + 2x Xbox Wireless Controller
Herní konzole - k TV, SSD 512 GB, bez mechaniky (nepřehrává fyzické disky), menu v češtině, 2× herní ovladač, barva bílá

-4% 9 290,-
8 890,- bez DPH 7 347,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít ihned na 27 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: MXO001sb1
Xbox Series S + Xbox Game Pass Ultimate - 3 měsíční předplatné
Herní konzole - k TV, SSD 512 GB, bez mechaniky (nepřehrává fyzické disky), menu v češtině, 1x herní ovladač, barva bílá

-5% 8 690,-
8 290,- bez DPH 6 851,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít ihned na 31 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: MXO001sb2
Halo: The Master Chief Collection - Xbox Digital
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční a FPS/Střílečky, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold

749,- bez DPH 619,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MXESD0037
Halo 5: Guardians - Xbox Digital
Hra na PC - Xbox One S / Xbox One X, elektronická licence, klíč pro Microsoft Store, žánr: akční, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold

158,- bez DPH 131,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MVE004959
Halo Wars 2: Complete Edition - Xbox One/Win 10 Digital
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční a strategie, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold

1 799,- bez DPH 1 487,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MXESD0503
Halo Wars 2: Awakening the Nightmare - Xbox One/Win 10 Digital
Herní doplněk / DLC - Xbox One S/Xbox One X, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: Akční a Strategie, pro uplatnění je vyžadována základní hra, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live

519,- bez DPH 429,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MXESD0502
Halo Wars 2: Standard Edition - Xbox One/Win 10 Digital
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční a strategie, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold

1 039,- bez DPH 859,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MXESD0717
Halo 5 Guardians: Standard Edition - Xbox Digital
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční a FPS/Střílečky, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold

449,- bez DPH 371,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MXESD0032
Alza GameBox Ryzen RTX3060
Herní PC AMD RYZEN 5 3600 4.2 GHz, NVIDIA GeForce RTX 3060 12GB, RAM 16GB DDR4, SSD 1000 GB, Bez mechaniky, Wi-Fi, HDMI a DisplayPort, 2× USB 3.2, 2× USB 2.0, typ skříně: Midi Tower, Windows 10 Home

+ ZDARMA Promo elektronický klíč Hra Marvel’s Guardians of the Galaxy - nutno uplatnit do 6. 1. 2022
+ ZDARMA Internet Security Bitdefender

33 990,- bez DPH 28 091,-
Koupit
Můžete mít ihned na 2 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: sklRB4a7s9
Alza GameBox Core RTX3060+
Herní PC Intel Core i5 10400F Comet Lake 4.3 GHz, NVIDIA GeForce RTX 3060 12GB, RAM 16GB DDR4, SSD 1000 GB + HDD 2 TB, Bez mechaniky, Wi-Fi, HDMI a DisplayPort, 3× USB 3.2, 3× USB 2.0, typ skříně: Midi Tower, Windows 10 Home

+ ZDARMA Promo elektronický klíč Hra Marvel’s Guardians of the Galaxy - nutno uplatnit do 6. 1. 2022
+ ZDARMA Internet Security Bitdefender

36 990,- bez DPH 30 570,-
Koupit
NEO pronájem
Můžete mít ihned na 5 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: sklRB5b2m6
Alza BattleBox Core RTX3070 Quiet
Herní PC Intel Core i7 10700KF Comet Lake 5.1 GHz, NVIDIA GeForce RTX 3070 8GB, RAM 32GB DDR4, SSD 2000 GB, Bez mechaniky, Wi-Fi, HDMI a DisplayPort, 2× USB 3.2, 2× USB 2.0, typ skříně: Midi Tower, Windows 10 Pro

+ ZDARMA Promo elektronický klíč Hra Marvel’s Guardians of the Galaxy - nutno uplatnit do 6. 1. 2022
+ ZDARMA Internet Security Bitdefender

-2% 54 990,-
53 990,- bez DPH 44 620,-
Koupit
NEO pronájem
Můžete mít ihned na 10 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: sklSCL3070d1
Alza GameBox Core RTX3070
Herní PC Intel Core i7 10700F Comet Lake 4.8 GHz, NVIDIA GeForce RTX 3070 8GB, RAM 32GB DDR4, SSD 1000 GB + HDD 2 TB 7200 ot/min, Bez mechaniky, Wi-Fi, HDMI a DisplayPort, 4× USB 3.2, 2× USB 2.0, typ skříně: Midi Tower, Windows 10 Home

+ ZDARMA Promo elektronický klíč Hra Marvel’s Guardians of the Galaxy - nutno uplatnit do 6. 1. 2022
+ ZDARMA Internet Security Bitdefender

-4% 50 990,-
48 990,- bez DPH 40 488,-
Koupit
NEO pronájem
Můžete mít ihned na 10 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: sklRB4c9g5
0
Vytisknout
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB04
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi