Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/indiana-jones-and-the-great-circle-key-art-nahled.jpg

Indiana Jones and the Great Circle – Vše, co potřebujete vědět

Indiana Jones patří k nejoblíbenějším archeologům světa, který objevování prastarých artefaktů tradičně prokládá fackováním nacistů a komunistů. Po delší odmlce se tento velikán filmového plátna vrací do herního prostředí se zbrusu novým příběhem, v němž bychom se měli chopit ikonického klobouku a biče při luštění další záhady. Co vše o chystaném projektu od švédského studia MachineGames víme? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/xbox-games-showcase-call-of-duty-black-ops-6-direct-nahled.jpg

Xbox Games Showcase 2024 a Call of Duty: Black Ops 6 Direct – Souhrn

Microsoft si na začátek června přichystal dvojitou prezentaci připravovaných her. Tradiční Xbox Games Showcase, kde se představily nové tituly nejen pro PC a Xbox, totiž doplní samostatná prezentace Call of Duty: Black Ops 6. Souhrn toho nejzajímavějšího z celé akce včetně záznamu, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/avowed-key-art-nahled.jpg

Avowed – Vše, co potřebujete vědět

Studio Obsidian Entertainment připravuje ve spolupráci s Xbox Game Studios nové first person RPG za světa Eora, známého díky sérii izometrických RPG Pillars of Eternity. Mohlo by se jednat o přímého konkurenta hry Skyrim (od Bethesda Game Studios), ke kterému bývá občas přirovnáván. Co o titulu Avowed prozatím víme, si můžete přečíst v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/age-of-mythology-retold-cover-nahled.jpg

Age of Mythology: Retold – Vše, co potřebujete vědět

Tvůrci oblíbené RTS série Age of Empires jsou poslední dobou velice aktivní. Vydali definitivní edice pro první tři díly série a velice úspěšný 4. díl. Nezapomnělo se však ani na spin-off série – Age of Mythology, jež původně vyšel v roce 2002 a v roce 2014 se dočkal remasteru (Age of Mythology: Extended Edition). Během oslav 25. výročí značky Age of Empires tvůrci oznámili práce na Age of Mythology: Retold – definitivní edici tohoto podařeného spin-offu. Vše, co o ní potřebujete vědět, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/senuas-saga-hellblade-2-key-art-nahled.jpg

Senua's Saga: Hellblade 2 – Vše, co potřebujete vědět

Senua's Saga: Hellblade 2 navazuje na první díl z roku 2017 a přináší dechberoucí realistickou grafiku spolu s fascinujícím ztvárněním psychózy hlavní hrdinky, kvůli které neustále slyší v hlavně podivné hlasy. Hráče však rozděluje upozaděná hratelnost a méně výrazný příběh. Vše, co o Senua's Saga: Hellblade 2 potřebujete vědět, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/senuas-saga-hellblade-2-key-art-nahled_1.jpg

Senua's Saga: Hellblade 2 (RECENZE) – Hlasy v hlavě a dechberoucí Island

Po téměř sedmi letech se konečně vrací nezdolná Senua. Kdysi vyvrženec, nyní válečnice v rozpolceném světě sužovaném bohy i severskými nájezdníky, se vydává na další dobrodružství. Navázalo studio Ninja Theory na úspěch prvního dílu? Přečtěte si naši recenzi akční adventury Senua's Saga: Hellblade 2. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/xbox-logo-green-nahled.jpg

Prezidentka Xboxu o budoucnosti Game Passu a zavírání studií

Microsoft také plánuje otevření obchodu s mobilními hrami Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-xbox-series-xs-hry-halo-infinite-nahled.jpg

Nejlepší hry na Xbox Series X/S: TOP 30

Na Series X/S si můžete zahrát několik tisíc her díky neustále vycházejícím novým titulům, ale také zpětně kompatibilitě napříč všemi předchozími Xbox konzolemi. Zorientovat se v takovém množství her ale není jednoduché, proto jsme pro vás připravili seznam nejlepších her pro konzole Xbox Series X a Series S, který průběžně aktualizujeme. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/age-of-empires-4-cover-nahled.jpg

Age of Empires IV (INFO): Čeština, recenze, kampaň

Mezi nejvýraznější tituly žánru akčních RTS patří bezpochyby i série Age of Empires. Nejnovější díl s číslovkou čtyři, se úspěšně vrátil ke kořenům a dělá tak čest tomuto v dnešní době opomíjenému žánru. Vše, co by vás o Age of Empires 4 mohlo zajímat, se dočtete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/pubg-battlegrounds-keyart-nahled.jpg

PUBG: Battlegrounds (NOVINKY): Update 28.2, roadmap 2024 a další info

PUBG: Battlegrounds (dříve známé jako PlayerUnknown's Battlegrounds) je jeden z prvních zástupců žánru battle royale, které hráče na rozlehlých mapách prověří v umění střelby i přežití. PUBG: Battlegrounds vyšlo v roce 2017, tvůrci z PUBG Studios se však o hru poctivě starají a vylepšují ji, samozřejmostí je také pravidelný přísun čerstvého obsahu. Všechno důležité o PUBG: Battlegrounds jsme pro vás shrnuli v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/age-of-empires-2-definitive-edition-cover-nahled_1.jpg

Age of Empires 2: Definitive Edition – Vše, co potřebujete vědět

Úspěšná RTS série Age of Empires se pyšní čtyřmi díly, a přestože je nejnovější Age of Empires 4 dostatečně populární, pozornost fanoušků se stále upírá i k dílu druhému. To především díky tomu, že Microsoft tento titul, který původně vyšel už v roce 1999, vydal pro dnešní hráče v definitivní edici, jež nabízí mimo jiná vylepšení také 4K rozlišení. Vše, co potřebujete o Age of Empires 2: Definitive Edition vědět, se dozvíte v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/grounded-keyart-nahled.jpg

Grounded (INFO) – Recenze, Čeština, Co-op

V kooperativním survivalu Grounded od Obsidian Entertainment se hráči v rolích teenagerů scvrklých na velikost mravenců pokoušejí přežít v zahradě za domem. Vše, co potřebujete o Grounded vědět, se dozvíte v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fable-logo-nahled.jpg

Fable – Vše, co víme

O v pořadí již čtvrté hře z oblíbené série Fable se šušká už od roku 2018. K oficiálnímu představení hry došlo o dva roky později, od té doby ale vývojáři z Playground Games, kteří sérii převzali po původních autorech ze zavřeného Lionhead Studios, zarytě mlčí a příliš mnoho informací o tomto pravděpodobně restartu barevného a humorného akčního RPG nemáme. Vše, co o Fable zatím víme, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/xbox-hry-na-playstationu-nahled.jpg

Microsoft vydá na PS5 čtyři exkluzivity, Starfield ani Indiana Jones to ale nejsou (NOVINKA)

Začátkem února se začaly objevovat spekulace o výrazných změnách v Microsoftu. Podle některých insiderů měly mířit na PlayStation nebo Switch doposud exkluzivní Microsoft tituly, jiné zdroje dokonce naznačovaly ukončení výroby konzolí Xbox. Nakonec se ale žádné velké videoherní rodeo nekoná. Xbox konzole tu budou i nadále a Microsoft chystá vydat na konkurenční herní stroje (zatím) jen 4 dosavadní exkluzivity. Jaké to nejspíše budou a další informace zjistíte v článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/forza-horizon-6-auto-fan-art-nahled.jpg

Forza Horizon 6 – Vše, co potřebujete vědět (SPEKULACE)

Forza Horizon patří k těm nejoblíbenějším závodním sériím na PC a konzolích Xbox. Vynikající pátý díl ale vyšel už v roce 2021 a hráči arkádových závodních her v otevřeném světě už bedlivě vyhlížejí Forzu Horizon 6. Ta zatím není oficiálně oznámena, téměř jistě ale na ní už ve studiu Playground Games pracují. Vše, co zatím o Forze Horizon 6 víme, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/forza-motorsport-main-keyart.jpeg

Forza Motorsport (RECENZE – Souhrn)

Zatímco PlayStation má své Gran Turismo, na konzolích Xbox, ale i PC se již dlouhé roky projíždí oblíbená série Forza Motorsport, která se posléze dočkala arkádové odbočky Forza Horizon. Za osmým dílem opět stojí původní tvůrci série, studio Turn 10, kteří se s Forzou Motorsport vydávali zpět ke kořenům značky a tento návrat podle recenzí dopadl skvěle. Vše, co o Forze Motorsport potřebujete vědět, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/indiana-jones-and-the-great-circle-key-art-main-nahled.jpg

Indiana Jones, Senua's Saga: Hellblade II a další hry na Xbox Developer Direct

Microsoft nám v online prezentaci Developer_Direct 2024 dovolil nahlédnout pod pokličku několika očekávaných titulů, které se v průběhu roku 2024 objeví na Xboxu či PC. Nové informace se tak týkaly především her Indiana Jones and the Great Circle, Senua's Saga: Hellblade II, Avowed, Ara: History Untold či Visions of Mana. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-outer-worlds-2-logo.jpg

The Outer Worlds 2 – Vše, co víme

Studio Obsidian Entertainment se pustilo do vývoje dalšího dílu sci-fi akčního RPG The Outer Worlds, tentokrát s pořadovým číslem dvě. Pod záštitou vydavatelského gigantu jménem Microsoft se tentokrát nejspíše budou moci pořádně rozšoupnout a ještě více popustit uzdu fantazii (a výdajům). Co o The Outer Worlds 2 prozatím víme a co pouze předpokládáme, si můžete přečíst v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/overdose-keyart-nahled.jpg

OD (Overdose) – Vše, co víme

Po měsících spekulací jsme se konečně dočkali oficiálního oznámení titulu OD (zkratka pro Overdose, tedy předávkování), a to přímo z úst jeho tvůrce, světoznámého japonského herního designéra Hidea Kodžimy, mezi jehož nejznámější díla patří Metal Gear či Death Stranding. OD je horor, který má otestovat hranice našeho strachu. Co všechno o OD zatím víme, se dočtete v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/xbox-series-x-vertikalne-nahled_3.jpg

Xbox Series X: recenze, updaty, novinky

V tomto článku se dozvíte vše potřebné o konzoli Xbox Series X, nejnovější herní mašině z dílen Microsoftu. V první části speciálu se dozvíte základní informace, jako jsou cena, hardwarové specifikace či jaké hry si novém Xboxu zahrajete. Dobrou představu o tom, co tato konzole přináší a jaké jsou její výhody i nedostatky, si uděláte pro přečtení recenze kolegů z kanálu AlzaTech či našeho komentáře

Přečíst více »
P-DC1-WEB09
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací