Zobrazit katalog

iPhone 13 Pro, uvod

iPhone 13 Pro (RECENZE): brilantní parametry zabalené v kovovém těle

Recenze

Aktualizováno • Autor: Ondřej Chabr

Apple každoročně přichází s dalším nejlepším iPhonem a svou řadu již druhým rokem drží na 4 modelech. Ty se liší nejen velikostí, ale zároveň segmentují zájemce na ty, co chtějí skvělý telefon, a na ty, co chtějí nejlepší telefon bez kompromisů. My jsme v recenzi otestovali zástupce té druhé skupiny. Jak na nás zapůsobil iPhone 13 Pro?

iPhone 13 Pro – OBSAH

 1. iPhone 13 Pro jakožto ten kompaktnější profi iPhone
 2. Hned na první potěžkání je iPhone 13 Pro jako luxusní šperk
 3. Už tak dokonalý displej dostává navíc rychlou obnovovací frekvenci
 4. Procesor A15 podává nekompromisní výkon a je energeticky úsporný
 5. Nyní všechny foťáky zvládnou noční režim, ale je toho více
 6. Pokud vám iOS vyhovuje, vybírejte i mezi dalšími iPhony
 7. Recenze iPhone 13 Pro – verdikt

iPhone 13 Pro jakožto ten kompaktnější profi iPhone

Po představení řady iPhone 12 v roce 2020, skládající se ze 4 různě odstupňovaných modelů, jsme v roce 2021 od Applu viděli stejný přístup. Kalifornský výrobce světu opět představil modely, mezi kterými by každý měl mít toho ideálního kandidáta. Konkrétně šlo o iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro a iPhone 13 Pro Max. Někteří uživatelé půjdou po ceně. Pro někoho je dilema, zda se vyplatí levnější iPhone s větší kapacitou paměti, či pořízení dražšího kousku se základní kapacitou.

iPhone 13 Pro je přesně tím telefonem, který má zaujmout kohokoliv, kdo od telefonu vyžaduje přítomnost všech nejnovějších funkcí. A těch se dočká bez kompromisů. Stejně tak ale cílí na ty, kteří nestojí o příliš veliký displej, jenž používá nejdražší model iPhone 13 Pro Max. Pro profesionály a milovníky smartphonů Apple iPhone se tedy iPhone 13 Pro jeví jako naprosto ideální volba. Co si o něm myslíme po dlouhodobém používání?

Recenze iPhone 13 Pro, barevné varianty
K již dříve představeným odstínům modré, černé, zlaté a stříbrné přidal Apple v březnu 2022 také barevnou variantu horská zelená.

Hned na první potěžkání je iPhone 13 Pro jako luxusní šperk

Už na první dotyk máte okamžitě jasno, že tady jde o něco prémiového. Po vyklouznutí z krabičky držíte v ruce iPhone s váhou 204 gramů. Jakmile ucítíte povrch telefonu, váha se okamžitě zdůvodní. Leštěné ocelové hrany totiž dávají jasně najevo, že jde o drahý telefon, na jehož designu si dal výrobce záležet. Hrany zůstaly stejné jako u iPhonu 12 Pro. Ulpívají na nich otisky prstů, ale materiál je odolný a neškrábe se.

i

iPhone SE 2022 dostal nový čip, starý dobrý design a opět pěknou cenu

Přední stranu kryje odolné sklo Ceramic Shield. Záda jsou také ze skla, ovšem zde je sklo vyvedeno v matné variantě. Vpředu je novinkou užší výřez obrazovky. I tak se do něj naskládaly potřebné prvky jako kamera Face ID, senzor přiblížení apod. Nad ním, těsně u hrany, se pak viditelně nachází reproduktor. Na předchůdci byl ve výřezu umístěn níže.

iPhone 13 Pro, recenze, zadní strana iPhone 13 Pro, recenze, vystouplé fotoaparáty
Sklo kryje obě strany telefonu. Na zadní straně je matné. Všechny 3 fotoaparáty jsou znatelně vyvýšeny nad povrch.

I pokud jste majiteli předešlého iPhonu 12 Pro, velikost zadního fotomodulu vás na první pohled asi překvapí. Apple totiž navyšoval jeho rozměry a nyní lehce překračuje polovinu šíře celé zadní strany. Modul je z leštěného skla a z něj dále trčí 3 obrovské fotoaparáty. Kolem modulu naštěstí prach neulpívá, ten se spíše drží mezi jednotlivými objektivy a jednou za čas je třeba tyto prostory pročistit. Celé tělo zůstává plně voděodolné pod ratingem IP68.

iPhone 13 Pro, recenze, obsah balení iPhone 13 Pro, recenze, otisky prstů
Balení je znovu skromné. Nabíjecí adaptér a sluchátka tu nenajdeme. Otisky prstů na ocelovém rámečku jsou viditelné, ale spíše při bližším zkoumání.

Už tak dokonalý displej dostává navíc rychlou obnovovací frekvenci

Velkou novinkou nové řady iPhone 13 Pro je dozajista ProMotion displej. Toto označení se týká displeje s rychlou obnovovací frekvencí, která u iPhone 13 Pro dosahuje 120 Hz. Frekvence patří navíc mezi tzv. adaptivní, takže se dokáže měnit v závislosti na aktuální potřebě telefonu. Ten tak zvládne obnovu od 10 až po maximálních 120 Hz.

Tato novinka je skutečně znát. Rolování sociálních sítí či procházení fotek a webu probíhá hladce. Je však až neuvěřitelné, jak je operační systém iOS již sám o sobě hbitý. Po vypnutí rychlého snímkování v nastavení nemusí nutně mnoho uživatelů vůbec poznat rozdíl.

iPhone 13 Pro, recenze, 120Hz OLED displej iPhone 13 Pro, recenze, položený iPhone
Barvy jsou jasné, kontrast výborný a svítivost spolehlivě vysoká i na přímém jarním slunci. Zadní výstupek způsobuje, že na rovnou plochu iPhone bez pouzdra stabilně nepoložíte.

Již jsme hovořili o menším předním výřezu, díky čemuž na displej zbylo neznatelně více místa po stranách kolem něj. Displej leží v rovině, nesvažuje se směrem k hranám, ale jeho zaoblené rohy pár pixelů zase ubírají. Samotné kvalitě se nedá nic vytknout. Panel OLED exceluje vysokým jasem a špičkovým barevným podáním. Zobrazení fotek, používání aplikací nebo hraní her vás nemůže zklamat. Panel je odolný, ovšem pokud nechcete riskovat, doporučujeme poohlédnout se po ochranném skle.

Procesor A15 podává nekompromisní výkon a je energeticky úsporný

Když máte rozpočet na telefon okolo 30 tisíc korun, máte jisté nároky. Mezi ně pravděpodobně patří perfektně odladěný systém, provoz bez záseků a možnost maximálně využít schopnosti telefonu v dalších aplikacích, třeba technologii AR.

i

Apple iPhone 12 (RECENZE): 5G, OLED a osvědčený design

Předpoklady ke spolehlivému chodu telefonu i při vysokém zatížení iPhone 13 Pro rozhodně má, protože pro něj Apple vymyslel procesor A15 Bionic. Stále jde o nejvýkonnější mobilní čip v telefonu a skvěle mu prospívá, že je v souhře se softwarem od stejného výrobce. Tím je zaručeno skutečně působivé využití výkonu.

Recenze iPhone 13 Pro, hraní hry Badland
Díky famóznímu displeji a výkonu si hraní her bez ohledu na jejich grafické nároky opravdu užijete.

Za celou dobu trvání testování nebyl patrný sebemenší zádrhel a iPhone působil sebejistě při spouštění aplikací, přepínání mezi nimi, natáčení 4K videí a jiných aktivitách. Již z různých výkonnostních testů si procesor A15 odnáší skvělé výsledky, naživo svou dominanci jen potvrzuje. A to má v sobě pouze 6 GB operační paměti. Konkurence v podobné cenové hladině se nebojí ani dvojnásobku. iPhonu to však stačí, systém umí pracovat s běžícími procesy a upřednostňovat ty skutečně důležité.

i

Oproti iPhonu 12 Pro si novinka polepšila v grafickém výkonu. GPU přidává další jádro navíc a nyní je 5jádrové.

Díky iOS 15 si lze otestovat třeba výkon neuronové jednotky při působivé funkci Live Text. Díky ní stačí v aplikaci fotoaparát namířit na nějaký text, klepnout na ikonku Live Text a s textem i bez vyfocení pracovat, třeba si jej zkopírovat nebo přeložit. Jde to provést i na již vyfoceném snímku v galerii. Pro češtinu zatím chybí podpora, takže telefon nemusí vždy správně zobrazit háčky a čárky.

Nový iOS 15 kromě toho přináší také efektnější rozmazání pozadí při FaceTime hovorech, lepší prohledávání telefonu či nové funkce v prohlížeči Safari a spoustu dalšího.

iPhone 13 Pro, recenze, detekce textu Live Text iPhone 13 Pro, recenze, práce s textem Live Text
iPhone zvládne detekovat i česky psaný text, bohužel následně nezkopíruje háčky a čárky. Ale třeba v angličtině je funkce téměř bezchybná.

Jak je na tom iPhone 13 Pro s baterií? Na kapacitu 3 095 mAh pohlížíme s neutrálními pocity, ale po vyzkoušení můžeme směle říci, že celý den iPhone vydrží bez větších potíží. Třebaže jej vytáhnete ven na fotografické odpoledne vyplněné nahráváním videí ve filmařském režimu, pro nabíječku se budete muset zastavit až pozdě večer. Možná přežije bez nabití i půlku dne následujícího. Oproti předchůdci Apple slibuje delší výdrž o několik hodin. Bohužel se stále neposunul výkon nabíjení, takže zůstáváme na 20 W u drátového, resp. 15 W u bezdrátového.

Nyní všechny foťáky zvládnou noční režim, ale je toho více

Co ty masivní fotoaparáty na zadní straně iPhonu 13 Pro dovedou? Nejen foto, ale i video nyní vypadá ještě lépe a umí toho více. To je velmi silný důkaz, že Apple klade důraz na foto a video kvalitu, jelikož už řada iPhone 12 spadala mezi nejlepší fotomobily na trhu. Kdo by však čekal navýšení 12Mpx rozlišení, spletl by se. Vylepšovalo se na jiných místech.

Recenze iPhone 13 Pro, HDR snímek
Díky technologii HDR si telefon poradí se zachováním světla a detailů jak na tmavém, tak i osvětleném místě v záběru naráz.

Širokoúhlý 12Mpx fotoaparát si neznatelně polepšil ve světelnosti (nyní f/1,5) a jde současně o největší snímač v historii. To ve výsledku znamená ještě lepší výsledky při focení a natáčení za umělého osvětlení a v noci. Fotky tak obsahují minimum šumu a noční režim sám rozhodne o délce snímání. Už při 2sekundovém snímání vám na snímku vyjde večerní obloha v jasně modré barvě. Modelu Pro zůstává senzor LiDAR, který napomůže při focení portrétů.

i

Nejlepší fotomobily 2022

Pro širší záběr při focení a natáčení je přítomen ultraširokoúhlý fotoaparát. Ten znatelně zlepšil světelnost na f/1,8 a také je nyní schopný fotit v nočním režimu. Rovněž i teleobjektiv s 3násobným optickým přiblížením má nyní možnost využít automatické i manuální nastavení délky snímání, tedy noční režim. Výsledné fotky nás překvapily svými detaily a jen mírnou přítomností šumu.

iPhone 13 Pro, recenze, ultraširokoúhlý noční režim iPhone 13 Pro, recenze, noční režim - detail
Také ultraširokoúhlý fotoaparát se může spoléhat na delší ostření za horších světelných podmínek. Za nedostatku světla lze fotit i pěkné detaily.

Další novou funkcí fotoaparátu je režim makro. Toho nový iPhone 13 Pro dosáhne skrze lepší ultraširokoúhlý snímač, který je schopen ostřit již od 2 cm. V tomto módu se nemusíte omezit pouze na fotky, ale podporováno je také video, včetně zpomaleného a časosběrného. Zajímavě tedy může vypadat třeba zpomalený pohyb hmyzu na okvětním lístku.

i

Kompletní řada iPhone 13 má nově k dispozici tzv. fotografické styly. Nejde o pouhý výběr celkového zbarvení snímku, ale můžete si efekt podrobněji přizpůsobit.

iPhone 13 Pro standardně zvládá iPhone 4K video o 60 fps, což je sám o sobě pěkný údaj. Novinkou, která si získala velkou pozornost, je filmařský režim. Jde vlastně o snímání videa s malou hloubkou ostrosti, kdy kamera zaostřuje jen na část obrazu a zbytek rozmaže. Výsledek působí více jako filmový záběr a skutečně dobře funguje. Když nejste spokojeni s přeostřením, není problém v následném videu přes intuitivní editor označit jiné subjekty, kam se má ostřit. Filmařský režim není výsadou jen hlavního snímače, ale také teleobjektivu a přední selfie kamery TrueDepth.

Recenze iPhone 13 Pro, makro focení
Detail sedačky zachycen při opravdu blízkém snímání v režimu makro.

Profíci ocení mód ProRes, který zaznamená video v pouze nízce komprimované kvalitě, ovšem s větším datovým objemem. I tento režim včetně fotografických stylů zvládne přední kamera. Ta tak dokáže mnohem více a je načase ji přestat brát jen jako nástroj pro občasné focení selfie či videohovory. Mimochodem takové záběry pak spotřebují skutečně mnoho prostoru v telefonu, proto je v nabídce vůbec poprvé i varianta iPhonu 13 Pro s 1TB úložištěm

Pokud vám iOS vyhovuje, vybírejte i mezi dalšími iPhony

A jak si iPhone 13 Pro stojí oproti konkurenci? Pokud bychom po ní pátrali, je logické začít v jeho vlastních řadách. V případě, že neoceníte teleobjektiv, LiDAR, 120Hz displej a nemusíte mít nutně těžký telefon s efektním ocelovým rámečkem, postačí vám zřejmě iPhone 13, který je levnější, ale například i lehčí.

Je-li iPhone 13 se svou 6,1" úhlopříčkou stále zbytečně veliký, volte model 13 mini. Pokud naopak toto všechno vyžadujete a chcete ještě větší displej, investice do iPhonu 13 Pro Max bude skvělou volbou.

i

Rozumnou volbou stále může být i řada iPhone 12. Starší čip A14 Bionic si i nyní troufne na většinu konkurence. Chybět vám však může 120Hz displej, filmařský režim nebo lepší baterie.

Větší rozptyl najdeme u konkurenčních značek. Velmi podobné parametry nabízí třeba Samsung Galaxy S22. V několika parametrech iPhone převyšuje, například v rozlišení hlavního fotoaparátu nebo kapacitě baterie. iPhone oproti Samsungu nabízí o chlup větší rozlišení displeje či třeba odolný ocelový rámeček, zatímco Samsung spoléhá na hliník. Mnoho uživatelů se pak bude rozhodovat dle sympatií k operačnímu systému.

iPhone 13 Pro, srovnání se Samsungem Galaxy S22
Samsung Galaxy S22 s iPhonem 13 Pro sdílí téměř stejné rozměry, na fotce jde však o větší iPhone 13 Pro Max. Zdroj: tremplin-numerique.org

Dále jsme vybrali Google Pixel 6 Pro (recenze – Recenze Google Pixel 6: víc než jen úchvatný fotoaparát?). Třebaže velikostí panelu iPhone překonává, dále můžeme hledat podobnosti. I tento smartphone spoléhá na procesor vlastní výroby, který byl vytvořen speciálně pro něj. Pixel se také pyšní větším rozlišením hlavního snímače a dokonce i teleobjektivu. Google velmi dobře zvolil větší kapacitu baterie, aby spolehlivě zajistila chod velkému displeji, nicméně i tak dle několika zdrojů iPhone na výdrž vítězí. Samozřejmě i zde bude záviset na preferencích, zda iOS, nebo Android.

Parametry/ Model iPhone 13 Pro Samsung Galaxy S22 5G Google Pixel 6 Pro 5G
Displej 6,1" (19,5 : 9) 6,1" (19,5 : 9) 6,7" (19,5 : 9)
2 532 × 1 170 px, 460 ppi 2 340 × 1 080 px, 425 ppi 3 120 × 1 440 px, 512 ppi
OLED, 120 Hz AMOLED, 120 Hz AMOLED, 120 Hz
Zadní fotoaparáty hlavní: 12 Mpx, f/1,5, 4K video s 60 fps
hlavní: 50 Mpx, f/1,8, 8K video s 24 fps
hlavní: 50 Mpx, f/1,9, 4K video s 60 fps
širokoúhlý: 12 Mpx, f/1,8, 120°
širokoúhlý: 12 Mpx, f/2,2, 120°
širokoúhlý: 12 Mpx, f/2,2, 114°
teleobjektiv: 12M px, f/2,8, 3× optický zoom
teleobjektiv: 10 Mpx, f/2,4, 3× optický zoom
teleobjektiv: 48 Mpx, f/3,5, 4× optický zoom
Přední fotoaparát 12 Mpx, f/2,2, 4K video s 60 fps
10 Mpx, f/2,2, 4K video s 60 fps
11,1 Mpx, f/2,2, 4K video s 30 fps
Čipset Apple A15 Bionic, 6jádrový Samsung Exynos 2200, 8jádrový Google Tensor, 8jádrový
RAM 6 GB 8 GB 12 GB
Interní úložiště 128 / 256 / 512 / 1 000 GB 128/256 GB 128/256 GB
Operační systém  iOS 15 Android 12 Android 12
Podpora sítí 5G
Akumulátor 3 095 mAh 3 700 mAh 5 003 mAh
rychlonabíjení / bezdr. nabíjení: 20 W / 15 W rychlonabíjení / bezdr. nabíjení: 25 W / 15 W
rychlonabíjení / bezdr. nabíjení: 30 W / 23 W
USB-C
3,5mm jack
Stupeň krytí IP68 IP68 IP68
Audio stereo stereo stereo
Rozměry 146,7 × 71,5 × 7,65 mm 146 × 70,6 × 7,6 mm 163,9 × 75,9 × 8,9 mm
Hmotnost 204 g 167 g 210 g
Cena od 28 990 Kč* od 21 618 Kč* od 24 990 Kč*
*Ceny jsou platné k 10. 3. 2022.

Recenze iPhone 13 Pro – verdikt

iPhone 13 Pro; recenze

iPhone 13 Pro

Mobily

Pokud nahlédneme pod pokličku, nový iPhone 13 Pro toho přináší opravdu mnoho nového a k tomu samozřejmě vše, na co jsme zvyklí z generací minulých. iPhone 13 Pro je telefon pro ty, kteří chtějí svůj zážitek s iPhonem posunout nejvýše, jak je možné. Dostane se jim nekompromisního výkonu, všech podstatných moderních technologií a nejlepšího fotoaparátu, který exceluje v mnoha internetových žebříčcích. Výsledné fotky, jak potvrdila tato recenze, vypadají ještě lépe s novým nočním režimem a makrem. Videa se budou blížit filmovým záběrům zásluhou filmařského režimu.

Klady

 • 120Hz displej ProMotion
 • luxusní design
 • špičkový výkon A15 Bionic
 • noční a filmařský režim, makro

Zápory

 • znatelně vystouplé fotoaparáty 
 • vyšší cena
i Mohlo by vás zajímat

iPhone 13 Pro se hodnotí poměrně snadno. Málokterý telefon na vás tak zapůsobí a nabídne tak pokročilé funkce. V potaz bychom měli brát, že tento model je telefonem z roku 2021, přitom srovnání snese dokonce s těmi nejlepšími telefony dosavadního roku 2022. 

Co jsme o iPhonu 13 Pro psali dříve

Sponzorovaný článek


Aktualizováno • Autor: Ondřej Chabr

Nejvýkonnější modely generace iPhone 13 jsou tu. iPhone 13 Pro a iPhone 13 Pro Max zaujmou ty nejnáročnější. Co letošní nejdražší a nejlépe vybavené smartphony od Applu přináší uživatelům?

iPhone 13 a fotoaparát

iPhone 13 Pro a Pro Max (PREVIEW) – OBSAH

 1. Nové iPhony 13 Pro a Pro Max jsou konečně tady
 2. Modely iPhone 13 Pro oblékají loňský design s malými změnami
 3. iPhony 13 Pro předvedou ještě plynulejší obraz
 4. iPhone 13 Pro přináší nejrychlejší grafiku ve světě smartphonů
 5. Makro na scénu a další užitečné foto a video novinky
 6. U iPhonu 13 Pro čekejte celodenní výdrž
 7. Srovnání všech modelů iPhone 13

Nové iPhony 13 Pro a Pro Max jsou konečně tady

Rok utekl jako voda a po loňském uvedení hned čtyř modelů generace iPhone 12 se situace letos opakuje. Tentokrát nám Apple ukázal čtyři nové modely iPhone 13. Jsou jimi iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro a iPhone 13 Pro Max. V tomto článku si rozebereme nejnovější iPhone 13 Pro a 13 Pro Max, tedy dražší a vybavenější dvojici.

iPhone 13, barevná varianta
Letošní iPhone 13 Pro a Pro Max přichází v nové horské modré variantě. Mimo ni pak ještě v šedé, stříbrné a zlaté. Zdroj: apple.com

Samotná akce se opět nesla v duchu předem natočeného videa s efektními střihy. Applu se prezentace vždy povede a je vizuálně atraktivní. Na virtuálním pódiu se vystřídalo hned několik zaměstnanců a provedli nás nejen novou řadou iPhone 13, ale také dalšími novými produkty jako Apple iPad, Apple AirPods 3 či Apple Watch Series 7.

Modely iPhone 13 Pro oblékají loňský design s malými změnami

Abychom mohli snadněji rozeznat iPhone 12 Pro a Pro Max od modelů letošní generace, došlo k lehkým změnám. Horní výřez obrazovky je nyní menší a displej má nyní více místa. Horní reproduktor se přestěhoval o trochu výše, blíže horní hraně. Menšího výřezu se dočkaly bez výjimky všechny modely. Přesuňme se na zadní stranu.

iPhone 13, design
Změny v designu jsou minimální. Na první pohled je patrný užší výřez nad displejem či mohutnější soustava fotoaparátů na zadní straně. Zdroj: apple.com

Podle předpokladů se lehkých změn dočkáváme i zde. O něco silnější a výraznější jsou výstupky, na kterých jsou zadní fotoaparáty. Ty na zadní straně nyní zabírají více místa a dávají znát, že zde došlo k vylepšování po stránce fotografického výkonu. Nově jsou v nabídce barvy grafitově šedá, stříbrná, zlatá a horská modrá.

iPhony 13 Pro předvedou ještě plynulejší obraz

Na úhlopříčkách 6,1" modelu Pro a 6,7" modelu Pro Max se stále setkáváme s kvalitním OLED HDR zobrazením. Tyto velikosti jsou uživatelům příjemné a zvládnou s nimi pohodlně pracovat, a přesto si užít dostatečně veliký a kvalitní obraz. Jedna funkce však displejům iPhonů stále chyběla, a to až do dnešní doby. Tou byla dynamičtější obnovovací frekvence, která v Pro modelech nové generace iPhone 13 vstupuje do hry s hodnotou 120 Hz. Odezva nových iPhonů 13 Pro tak bude znatelnější například i během pohybu v systému.

i Apple iPhone: vychytávky nejpopulárnějšího telefonu současnosti

Vychytávku pojmenovanou ProMotion již známe z tabletů iPad Pro a nyní bylo možné ji přinést na iPhony díky použití technologie LTPO displejů. Kvůli úspoře baterie nepracuje tato frekvence nonstop, ale dynamicky se upravuje dle potřeby automaticky mezi 10 a 120 Hz.

iPhone 13, frekvence displeje
Nejen při hraní her pocítíte sílu obnovovací frekvence 120 Hz. Na modelech iPhone 13 Pro se s ní setkáte i při používání systémových aplikací. Zdroj: apple.com

iPhone 13 Pro přináší nejrychlejší grafiku ve světě smartphonů

Novým pohonem iPhonů 13 Pro a 13 Pro Max je čip Apple A15 Bionic. Ten logicky překonává i dosavadní vysoce výkonný A14 Bionic. Čip je 6jádrový, z čehož 2 jádra jsou výkonná a 4 úsporná. Apple hledí na efektivitu a energetickou úspornost, což platí i pro A15 Bionic. Pro milovníky graficky náročných her a dalších aplikací je k dispozici dosud nejvýkonnější grafický čip ve smartphonu. Má celkem 5 jader, tedy o jedno navíc oproti předchozí generaci. Dále ho doplňuje i 16jádrový Neural Engine pro práci s rozšířenou realitou.

iPhone 13, výkon
iPhone 13 Pro a Pro Max se může pochlubit nejvýkonnější mobilní grafikou. Zdroj: apple.com

Makro na scénu a další užitečné foto a video novinky

O kvalitách fotoaparátů není mezi iPhony pochyb. U modelů Pro se pak setkáváme s těmi nejlepšími parametry. Nejinak je tomu i letos. Modely iPhone 13 Pro a iPhone 13 Pro Max potěší třemi fotoaparáty – širokoúhlým, ultraširokoúhlým a teleobjektivem, které jsou doplněny o senzor LiDAR. To jsou již známé parametry, ale novinky tu najdeme a není jich málo.

Model iPhone 13 Pro má nově posuv senzoru pro lepší optickou stabilizaci obrazu a místo 10násobného má nově až 15násobný digitální zoom. Objektivy obou modelů Pro zvládnou nově i režim makro. Díky němu si již z pouhých 2 centimetrů vychutnáte detailní žilky na listu spadlém ze stromu, pohled na stavbu těla hmyzu či kapky vody. Příznivce fotek pořízených v pozdějších hodinách potěší, že všechny kamery mají noční režim.

iPhone 13, fotoaparát
Až takto detailními snímky se mohou modely Pro pochlubit díky přítomnosti režimu makro se zaostřením již od 2 centimetrů. Zdroj: apple.com

Apple představil i fotografické styly, díky nimž si snadno upravíme jednotlivé vrstvy snímku, jako je třeba teplota barev, světlost snímku apod. Novinkou v oblasti videa je tzv. filmařský režim, tedy možnost rozmazat pozadí při natáčení a dokonce toto měnit i v následné editaci. Pro pokročilejší editaci záznamů nechybí modelům Pro funkce ProRes video, která přijde později v tomto roce. ProRes i filmařský režim zvládne i přední 12Mpx selfie kamerka.

U iPhonu 13 Pro čekejte celodenní výdrž

Abyste nepřišli o možnost zkusit si po celodenním zápřahu natáčení nočních Dolby Vision videí, dočkaly se nové iPhony 13 větších baterií. iPhone 13 Pro vám dá k dispozici až o 1,5 hodiny více výdrže v porovnání s iPhonem 12 Pro. U modelu iPhone 13 Pro Max je to dokonce o 2,5 hodiny více než v případě modelu 12 Pro Max. To se hodí, obzvlášť když jste připojeni k rychlé datové síti 5G. Konektivitu dále zajišťuje Wi-Fi 6, Bluetooth 5.0 či gigabitové LTE. Platby přes Apple Pay jsou samozřejmostí.

Srovnání všech modelů iPhone 13

Modely 13 Pro a 13 Pro Max se ve funkcích neliší. Zůstává tedy na vašem rozhodnutí, zda si vystačíte s kompaktnější úhlopříčkou a nižší váhou telefonu, nebo chcete tu největší dostupnou obrazovku.

Parametry/Model iPhone 13 mini iPhone 13 iPhone 13 Pro iPhone 13 Pro Max
Displej 5,4" (19,5 : 9) 6,1" (19,5 : 9) 6,1" (19,5 : 9) 6,7" (19,5 : 9)
2 340 × 1 080 px, 476 ppi 2 532 × 1 170 px, 460 ppi 2 532 × 1 170 px, 460 ppi 2 778 × 1 284 px, 458 ppi
OLED, 60 Hz OLED, 60 Hz OLED, 120 Hz OLED, 120 Hz
Zadní fotoaparáty hlavní: 12 Mpx, f/1,6, 4K video s 60 fps hlavní: 12 Mpx, f/1,6, 4K video s 60 fps hlavní: 12 Mpx, f/1,5, 4K video s 60 fps hlavní: 12 Mpx, f/1,5, 4K video s 60 fps
ultraširokoúhlý: 12 Mpx, f/2,4 ultraširokoúhlý: 12 Mpx, f/2,4 ultraširokoúhlý: 12 Mpx, f/1,8 ultraširokoúhlý: 12 Mpx, f/1,8
- - teleobjektiv: 12 Mpx, f/2,8 teleobjektiv: 12 Mpx, f/2,8


senzor LiDAR senzor LiDAR
Přední fotoaparát 12 Mpx, f/2,2 12 Mpx, f/2,2 12 Mpx, f/2,2 12 Mpx, f/2,2
Čipset Apple A15 Bionic Apple A15 Bionic Apple A15 Bionic Apple A15 Bionic
Interní úložiště 128/256/512 GB 128/256/512 GB 128/256/512/1 000GB 128/256/512/1 000 GB
Podpora sítí 5G
Akumulátor rychlonabíjení / bezdr. nabíjení: 20 W / 15 W rychlonabíjení / bezdr. nabíjení: 20 W / 15 W rychlonabíjení / bezdr. nabíjení: 20 W / 15 W rychlonabíjení / bezdr. nabíjení: 20 W / 15 W
Cena 19 990 Kč 22 990 Kč 28 990 Kč 31 990 Kč
*Ceny jsou platné k datu 14. září 2021.
i Mohlo by vás zajímat

Modely iPhone 13 Pro a Pro Max dokázaly vylepšit už tak pokročilou fotovýbavu a navrch přidaly například větší baterie. Kdo nechce šetřit místem, má možnost jít do 1TB paměťové varianty. To je velmi solidní základ a jednoznačně zasloužený post nejlepšího iPhonu, který si lze pořídit.

iPhone 15 128GB černá - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,9 288×
iPhone 15 128GB černá - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179, operační paměť 6 GB, vnitřní paměť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 20W, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
21 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI045b1
4,9 288×
iPhone 15 128GB modrá - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179, operační paměť 6 GB, vnitřní paměť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 20W, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
Super cena
19 890,- Ušetříte 1 600,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI045b2
iPhone 15 128GB zelená - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,9 288×
iPhone 15 128GB zelená - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179, operační paměť 6 GB, vnitřní paměť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 20W, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
Super cena
20 190,- Ušetříte 800,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI045b3
iPhone 15 128GB žlutá - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,9 288×
iPhone 15 128GB žlutá - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179, operační paměť 6 GB, vnitřní paměť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 20W, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
21 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI045b4
iPhone 15 128GB růžová - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,9 288×
iPhone 15 128GB růžová - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179, operační paměť 6 GB, vnitřní paměť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 20W, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
Super cena
20 290,- Ušetříte 1 200,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI045b5
iPhone 15 256GB černá - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,9 288×
iPhone 15 256GB černá - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179, operační paměť 6 GB, vnitřní paměť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 20W, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
23 390,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI045c1
iPhone 15 256GB modrá - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,9 288×
iPhone 15 256GB modrá - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179, operační paměť 6 GB, vnitřní paměť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 20W, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
23 390,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI045c2
iPhone 15 256GB zelená - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,9 288×
iPhone 15 256GB zelená - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179, operační paměť 6 GB, vnitřní paměť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 20W, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
23 390,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI045c3
iPhone 15 256GB žlutá - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,9 288×
iPhone 15 256GB žlutá - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179, operační paměť 6 GB, vnitřní paměť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 20W, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
Zlevněno -4 %
23 290,- 24 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI045c4
iPhone 15 256GB růžová - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,9 288×
iPhone 15 256GB růžová - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179, operační paměť 6 GB, vnitřní paměť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 20W, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
23 290,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI045c5
iPhone 15 512GB černá - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,9 288×
iPhone 15 512GB černá - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179, vnitřní paměť 512 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 20W, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
29 990,-
Skladem 1 ks
Objednací kód: RI045d1
iPhone 15 512GB modrá - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,9 288×
iPhone 15 512GB modrá - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179, vnitřní paměť 512 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 20W, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
28 990,-
Skladem 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI045d2
iPhone 15 512GB zelená - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,9 288×
iPhone 15 512GB zelená - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179, vnitřní paměť 512 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 20W, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
29 390,-
Skladem 2 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI045d3
iPhone 15 512GB žlutá - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,9 288×
iPhone 15 512GB žlutá - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179, vnitřní paměť 512 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 20W, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
29 090,-
Skladem 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI045d4
iPhone 15 512GB růžová - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,9 288×
iPhone 15 512GB růžová - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179, vnitřní paměť 512 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 20W, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
28 990,-
Skladem 1 ks
Objednací kód: RI045d5
iPhone 15 Plus 128GB černá - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,9 47×
iPhone 15 Plus 128GB černá - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290, operační paměť 6 GB, vnitřní paměť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 20W, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023
Super cena
23 690,- Ušetříte 800,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI046b1
iPhone 15 Plus 128GB modrá - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,9 47×
iPhone 15 Plus 128GB modrá - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290, operační paměť 6 GB, vnitřní paměť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 20W, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023
Super cena
23 790,- Ušetříte 700,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI046b2
iPhone 15 Plus 128GB zelená - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,9 47×
iPhone 15 Plus 128GB zelená - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290, vnitřní paměť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 20W, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023
23 790,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI046b3
iPhone 15 Plus 128GB žlutá - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,9 47×
iPhone 15 Plus 128GB žlutá - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290, vnitřní paměť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 20W, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023
23 190,-
Skladem 2 ks
Objednací kód: RI046b4
iPhone 15 Plus 128GB růžová - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,9 47×
iPhone 15 Plus 128GB růžová - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290, operační paměť 6 GB, vnitřní paměť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 20W, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023
23 490,-
Skladem 2 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI046b5
iPhone 15 Plus 256GB černá - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,9 47×
iPhone 15 Plus 256GB černá - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290, operační paměť 6 GB, vnitřní paměť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 20W, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023
26 790,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI046c1
iPhone 15 Plus 256GB modrá - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,9 47×
iPhone 15 Plus 256GB modrá - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290, operační paměť 6 GB, vnitřní paměť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 20W, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023
26 790,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI046c2
iPhone 15 Plus 256GB zelená - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,9 47×
iPhone 15 Plus 256GB zelená - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290, vnitřní paměť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 20W, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023
26 490,-
Skladem 2 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI046c3
iPhone 15 Plus 256GB žlutá - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,9 47×
iPhone 15 Plus 256GB žlutá - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290, operační paměť 6 GB, vnitřní paměť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 20W, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023
Zlevněno -4 %
26 390,- 27 490,-
Skladem 2 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI046c4
iPhone 15 Plus 256GB růžová - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,9 47×
iPhone 15 Plus 256GB růžová - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290, operační paměť 6 GB, vnitřní paměť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 20W, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023
26 790,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI046c5
iPhone 15 Plus 512GB černá - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,9 47×
iPhone 15 Plus 512GB černá - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290, vnitřní paměť 512 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 20W, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023
32 390,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI046d1
iPhone 15 Plus 512GB modrá - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,9 47×
iPhone 15 Plus 512GB modrá - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290, vnitřní paměť 512 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 20W, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023
32 090,-
Skladem 1 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI046d2
iPhone 15 Plus 512GB zelená - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,9 47×
iPhone 15 Plus 512GB zelená - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290, vnitřní paměť 512 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 20W, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023
32 590,-
Skladem 3 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI046d3
iPhone 15 Plus 512GB žlutá - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,9 47×
iPhone 15 Plus 512GB žlutá - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290, vnitřní paměť 512 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 20W, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023
27 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI046d4
iPhone 15 Plus 512GB růžová - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,9 47×
iPhone 15 Plus 512GB růžová - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290, vnitřní paměť 512 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 20W, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023
32 890,-
Skladem 2 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI046d5
iPhone 15 Pro 128GB černý titan - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 429×
iPhone 15 Pro 128GB černý titan - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 12Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
Super cena
25 490,- Ušetříte 1 400,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI047b1
iPhone 15 Pro 128GB bílý titan - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 429×
iPhone 15 Pro 128GB bílý titan - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 12Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
Super cena
25 890,- Ušetříte 1 000,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI047b2
iPhone 15 Pro 128GB modrý - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 429×
iPhone 15 Pro 128GB modrý - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 12Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
Super cena
25 490,- Ušetříte 1 400,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI047b3
iPhone 15 Pro 128GB přírodní titan - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 429×
iPhone 15 Pro 128GB přírodní titan - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 12Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
25 790,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI047b4
iPhone 15 Pro 256GB černý - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 429×
iPhone 15 Pro 256GB černý - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 12Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
29 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI047c1
iPhone 15 Pro 256GB bílý titan - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 429×
iPhone 15 Pro 256GB bílý titan - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 12Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
29 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI047c2
iPhone 15 Pro 256GB modrý - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 429×
iPhone 15 Pro 256GB modrý - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 12Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
29 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI047c3
iPhone 15 Pro 256GB přírodní titan - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 429×
iPhone 15 Pro 256GB přírodní titan - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 12Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
29 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI047c4
iPhone 15 Pro 512GB černý titan - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 429×
iPhone 15 Pro 512GB černý titan - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 512 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 12Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
Super cena
35 090,- Ušetříte 1 400,-
Skladem 4 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI047d1
iPhone 15 Pro 512GB bílý titan - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 429×
iPhone 15 Pro 512GB bílý titan - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 512 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 12Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
Super cena
34 990,- Ušetříte 1 500,-
Na objednávku – termín upřesníme 4 ks
Očekáváme 23.07.2024
Objednací kód: RI047d2
iPhone 15 Pro 512GB modrý titan - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 429×
iPhone 15 Pro 512GB modrý titan - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 512 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 12Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
Super cena
34 990,- Ušetříte 1 500,-
Skladem 1 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI047d3
iPhone 15 Pro 512GB přírodní titan - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 429×
iPhone 15 Pro 512GB přírodní titan - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 512 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 12Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
Super cena
34 990,- Ušetříte 1 500,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI047d4
iPhone 15 Pro 1TB černý titan - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 429×
iPhone 15 Pro 1TB černý titan - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 1024 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 12Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
Super cena
40 990,- Ušetříte 2 000,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI047e1
iPhone 15 Pro 1TB bílý titan - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 429×
iPhone 15 Pro 1TB bílý titan - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 1024 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 12Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
40 990,-
Na objednávku – termín upřesníme
Objednací kód: RI047e2
iPhone 15 Pro 1TB modrý titan - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 429×
iPhone 15 Pro 1TB modrý titan - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 1024 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 12Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
Super cena
40 790,- Ušetříte 2 200,-
Skladem 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI047e3
iPhone 15 Pro 1TB přírodní titan - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 429×
iPhone 15 Pro 1TB přírodní titan - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 1024 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 12Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
40 990,-
Na objednávku – termín upřesníme
Objednací kód: RI047e4
iPhone 15 Pro Max 256GB černý titan - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 264×
iPhone 15 Pro Max 256GB černý titan - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,78) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 12Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
31 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI048b1
iPhone 15 Pro Max 256GB bílý titan - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 264×
iPhone 15 Pro Max 256GB bílý titan - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,78) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 12Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
Super cena
31 990,- Ušetříte 1 500,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI048b2
iPhone 15 Pro Max 256GB modrý titan - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 264×
iPhone 15 Pro Max 256GB modrý titan - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,78) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 12Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
31 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI048b3
iPhone 15 Pro Max 256GB přírodní titan - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 264×
iPhone 15 Pro Max 256GB přírodní titan - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,78) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 12Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
Super cena
31 990,- Ušetříte 1 500,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI048b4
iPhone 15 Pro Max 512GB černý titan - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 264×
iPhone 15 Pro Max 512GB černý titan - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 512 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,78) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 12Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
Super cena
37 590,- Ušetříte 1 400,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI048c1
iPhone 15 Pro Max 512GB bílý - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 264×
iPhone 15 Pro Max 512GB bílý - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 512 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,78) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 12Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
Super cena
37 190,- Ušetříte 1 800,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI048c2
iPhone 15 Pro Max 512GB modrý titan - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 264×
iPhone 15 Pro Max 512GB modrý titan - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 512 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,78) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 12Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
Super cena
37 190,- Ušetříte 1 800,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI048c3
iPhone 15 Pro Max 512GB přírodní titan - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 264×
iPhone 15 Pro Max 512GB přírodní titan - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 512 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,78) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 12Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
Super cena
37 590,- Ušetříte 1 400,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI048c4
iPhone 15 Pro Max 1TB černý - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 264×
iPhone 15 Pro Max 1TB černý - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 1024 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,78) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 12Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
43 990,-
Skladem 2 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI048d1
iPhone 15 Pro Max 1TB bílý titan - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 264×
iPhone 15 Pro Max 1TB bílý titan - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 1024 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,78) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 12Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
43 990,-
Na objednávku – termín upřesníme
Objednací kód: RI048d2
iPhone 15 Pro Max 1TB modrý - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 264×
iPhone 15 Pro Max 1TB modrý - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 1024 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,78) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 12Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
43 990,-
Na objednávku – termín upřesníme
Objednací kód: RI048d3
iPhone 15 Pro Max 1TB přírodní titan - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 264×
iPhone 15 Pro Max 1TB přírodní titan - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 1024 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,78) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 12Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
43 990,-
Na objednávku – termín upřesníme > 5 ks
Očekáváme 23.07.2024
Objednací kód: RI048d4
Vytisknout
P-DC1-WEB12
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací