Dvouletá záruka pro firmy AP+ plus nový vizuál

Autosedačky pro miminka

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Upevnění sedačky
ISOFIX
(124)
ISOFIX - základna se dokupuje zvlášť
(58)
Bezpečnostní pás
(113)
TOP TETHER
(11)
Směr sezení
Otočné o 360°
(107)
Ve směru jízdy
(64)
Proti směru jízdy
(126)
Zabezpečení dítěte
3bodový pás
(52)
5bodový pás
(151)
Bezpečnostní pás automobilu
(13)
Vlastnosti
Naklápění sedačky do lehu
(28)
Ochrana proti bočnímu nárazu
(130)
Nastavitelná poloha opěrek
(54)
Nastavitelný bezpečnostní pás
(93)
Snímatelný (pratelný) potah
(137)
Polohovací
(107)
Anatomicky tvarované sedadlo
(36)
Skupina BESIP
Skupina 0 a 0+
(78)
Skupina I
(134)
Skupina II
(66)
Skupina III
(46)
Skupina 0
(74)
Skupina 0+
(71)
Barva
Béžová
(7)
Bílá
(2)
Bronzová
(2)
Černá
(80)
Červená
(12)
Grafit
(2)
Hnědá
(4)
Khaki
(1)
Modrá
(18)
Oranžová
(1)
Růžová
(12)
Stříbrná
(1)
Světle modrá
(2)
Světle šedá
(1)
Šedá
(80)
Tmavě modrá
(5)
Tyrkysová
(1)
Vícebarevná
(7)
Zelená
(11)
Nejnovější objednávky

Autosedačka pro miminka je povinnou výbavou každého rodiče, který využívá k cestování automobil. Jedná se o hlavní prvek bezpečnosti, který ochrání vaši ratolest při nehodě či prudkém zabrzdění. Při výběru dbejte na váhu dítěte, bezpečnost, způsob upevnění i materiál. Jaké jsou nejlepší autosedačky pro miminka?

Pokračovat

Proč je důležitá autosedačka pro miminko a do kdy ji musíte využívat?

Autosedačka pro miminko je důležitá z hlediska bezpečnosti, která je vždy na prvním místě – zabraňuje totiž vymrštění ratolesti při nehodě či náhlém zastavení automobilu. Autosedačku je nutné používat, pokud váha nepřesahuje 36 kg nebo do výšky 150 cm s tím, že stačí splňovat jednu podmínku.

i

Pokud je dítě menší než 150 cm, ale těžší než 36 kg, zkontrolujte, zda bezpečnostní pás nevede přes krk – pokud ano, použijte navíc i podsedák.

Autosedačka pro miminka musí korespondovat s výškou a váhou dítěte

Autosedačka pro miminka musí vždy korespondovat s aktuální výškou a váhou dítěte, nikoliv s věkem. Co se týče výšky, hlava ratolesti nesmí přesáhnout opěrku hlavy a nožičky nesmějí ze sedačky nijak vyčnívat. Co se naopak týče váhy, tak každá sedačka pro miminka má uvedeno, do jaké hmotnosti a věkového rozmezí je vhodná.

Jak se oficiálně člení autosedačky pro miminka?

Autosedačky pro miminka se v základu člení na několik skupin, a to podle váhy a přibližného věku dítěte. Myslete na to, že pokud budete volit sedačku vždy z jedné skupiny, musíte jich v průběhu života dítěte vystřídat několik. Proto je nutné si hlídat, zda je dítě pořád v dané váhové kategorii.

Kategorie autosedaček podle váhy dítěte Váha dítěte Přibližný věk
Skupina 0 0–10 kg od narození do 1 roku
Skupina 0+ 0–13 kg od narození do 12–18 měsíců
Skupina I 9–18 kg od 9 měsíců do 4 let
Skupina II 15–25 kg od 3 do 7 let
Skupina III 22–36 kg od 6 do 12 let (nebo do výšky 150 cm)

Oblíbenější variantou je však rostoucí sedačka pro miminka do auta

Oblíbenější variantou však bývá rostoucí sedačka pro miminka do auta, která spojuje několik váhových skupin najednou. Modely jsou regulovatelné, výškově nastavitelné a umožňují odejmutí/připevnění různých komponentů. Rostoucí autosedačka pro miminka je velmi oblíbená, jelikož slouží delší dobu a je cenově výhodnější.

Autosedačka pro miminka se využívá i jako lehátko na krmení či houpání. Jeho časté používání na spaní doma se však nedoporučuje, protože může mít negativní vliv na vývoj zad dítěte.

Čím je každá rostoucí autosedačka pro miminka specifická a jaké má (ne)výhody?

Každá rostoucí autosedačka pro miminka je v různém rozmezí velikostí specifická a má určité (ne)výhody.

Autosedačka pro novorozence neboli vajíčko pro miminko do 13 kg

Autosedačky pro miminka 0–13 kg spadají do skupin 0 a 0+ a jsou určené přibližně do 18 měsíců. Dítě je díky speciálnímu tvaru v pololeže, protože ještě neumí sedět a neudrží hlavičku. Autosedačka pro novorozence je umístěna proti směru jízdy buď na zadním sedadle, nebo na předním sedadle, kde jsou deaktivovány airbagy.

 • Maximální ochrana pro novorozence.
 • Snadná manipulace i přenášení.
 • Bezpečnost zajištěna 3bodovým pásem.
 • Možná kompatibilita s kočárkem.
 • Dítě ze sedačky rychle vyroste.

i

Autosedačka pro novorozence bývá součástí kočárků 3v1

Autosedačka pro novorozence bývá součástí kočárků v trojkombinaci. Vajíčko takto stačí pouze vytáhnout z auta, nasadit na konstrukci kočárku a vyrazit. Toto provedení je nejen cenově výhodnější, ale také obdržíte soupravu ve sjednoceném designu.

Autosedačka pro kojence, batolata i novorozence do 18 kg

Autosedačky pro miminka 0–18 kg spadají do skupin 0, 0+ a I a bývají vhodné klidně až do 4 let věku dítěte. Tento model se umisťuje vždy na zadní sedadlo a dítě v něm sedí nejprve proti směru a od 1 roku po směru jízdy. Autosedačka pro kojence bývá často polohovatelná, tudíž může miminko klidně spinkat.

 • Rostoucí varianta pro delší využití.
 • Polohovatelnost zajišťuje pohodlí.
 • Bezpečné a snadné systémy uchycení.
 • Cenově výhodnější varianta.
 • Nevhodná pro malinké novorozence.
 • Bez možnosti přenášet dítě v autosedačce.

Autosedačka od narození až do 25 kg

Autosedačky pro miminka 0–25 kg zahrnují skupiny 0, 0+, I a II a jsou vhodné pro děti až do 7 let, tedy od narození až po začátek jejich školní docházky. Pokud se využívají jako autosedačka od narození, umisťují se proti směru jízdy, poté už klidně po směru jízdy. Mohou zahrnovat i držák na pití.

 • Velký hmotnostní rozptyl.
 • Nastavitelné pásy i opěrka hlavy.
 • Modely bývají polohovatelné.
 • Možnost regulace úhlu sklonu.
 • Není možné dítě se sedačkou přenášet.
 • Nevhodná pro malinké novorozence.

Autosedačka pro velké miminko do 36 kg

Autosedačky pro miminka 0–36 kg zahrnují veškeré skupiny od 0 do III, tedy až do 12 let/výšky 150 cm. Modely bývají vybavené 5bodovým bezpečnostním pásem a jsou nastavitelné a polohovatelné. Autosedačka pro velké miminko nebývá vhodná pro děti s poruchou v motorickém vývoji či předčasně narozené děti.

 • Autosedačka pokrývá všechny skupiny.
 • Nastavitelná výška sedátka i opěrky.
 • Dá se polohovat až do úplného lehu.
 • Umístitelná po i proti směru jízdy.
 • Nevhodná pro malinké novorozence.
 • Dítě nelze v autosedačce přenášet.

Autosedačka pro miminka do 36 kg se většinou neobejde bez vložky pro novorozence, díky které je pokryta celá váhová kategorie. Dosáhne-li dítě 13 kg/18 měsíců, můžete vložku sundat.

Každá autosedačka pro miminko musí být především bezpečná

Ať už si vyberete jakýkoliv model, vždy myslete na to, že autosedačka pro miminko musí být především bezpečná. V tomto ohledu bude stačit, když si zapamatujete, že by měla splňovat normu i-Size, která představuje nejnovější bezpečnostní normu kladoucí největší nároky na bezpečnost všech malých dětí.

 • U takto označených modelů jsou stanoveny požadavky na ochranu proti bočnímu nárazu.
 • Děti se v autosedačkách musí vždy do věku 15 měsíců umisťovat a poutat proti směru jízdy.
 • Aby byly ratolesti pevně propojeny s konstrukcí auta, používají se k upevňování isofixy.

Nejbezpečnější variantou je autosedačka pro miminko s isofixem

Autosedačka pro miminko s isofixem je nejbezpečnější variantou (auto musí být systémem vybaveno), protože je sedačka pevně připevněna ke konstrukci auta. Systém je součástí všech modelů, avšak autosedačka 0–13 s isofoxem neexistuje – systém je namontován na základnu, do které se vajíčko pro miminko umisťuje.

 • Druhou možností je klasické připoutání pomocí bezpečnostních pásů, ovšem v tomto případně pás velmi dobře utáhněte a vždy se ujistěte, že je autosedačka pro miminka dobře usazena a nepohybuje se.

i

Dětská autosedačka s isofixem nejde upevnit špatně

Systém jednoduše přicvaknete k jistícím bodům auta, díky čemuž nehrozí, že byste autosedačku upevnili špatně – vždy se ale ujistěte, že je systém univerzální, nebo kompatibilní s vaším automobilem. Největší výhodou je, že dětská autosedačka s isofixem zamezuje posunu na stranu při bočním nárazu, čímž se zvyšuje bezpečí dítěte.

Autosedačky pro novorozence se základnou vám ušetří čas i starosti

Autosedačky pro novorozence bývají vybaveny základnou (nebo ji lze k těmto modelům dokoupit), která usnadňuje používání. Základnu totiž stačí pomocí isofixu připevnit ke konstrukci vozidla a nechat ji tam. Samotná autosedačka pro miminko se pak na ni jednoduše zacvakne a poté z ní snadno zase vycvakne.

Jaké 2 možnosti zabezpečení dítěte má autosedačka pro miminka?

Autosedačka pro miminka má 2 možnosti zabezpečení dítěte, a to pomocí tříbodového, nebo pětibodového pásu. V každém případě je vhodné, aby byl pás nastavitelný podle aktuální výšky dítěte.

 1. Tříbodový pás má chycení ve tvaru Y a nejčastěji se vyskytuje u vajíček pro miminko.
 2. Pětibodový pás drží dvěma body ramena, dvěma body boky a jedním bodem rozkrok.

Z čeho bývá vyrobena sedačka pro miminka do auta?

Sedačka pro miminka do auta bývá většinou zhotovena ze středně tvrdého plastu, který je kompromisem mezi skořepinovou konstrukcí a její hmotností. Co se týče potahů, používají se většinou syntetická vlákna, ale i bavlněné a semišové potahy, které jsou o něco příjemnější a také lépe sají pot.

Autosedačka pro miminko by se měla také snadno udržovat, to vlhkým hadříkem a vhodným prostředkem. Výhodou je, pokud je potah snímatelný a pratelný, což vám ušetří spoustu práce.

Ta nejlepší autosedačka pro miminko splňuje i další kritéria

Ta nejlepší autosedačka pro miminko splňuje ještě další parametry, které souvisí s bezpečností i pohodlím.

 • Pohodlí je důležité, neboť dítě v sedačce tráví spoustu času. Dbejte na kvalitu polstrování, způsob upínání, dostatek místa, opěrku hlavy, ale i výhled, který má dítě před sebou.
 • Zesílené bočnice zajistí, že bude autosedačka zabezpečená i proti bočnímu nárazu, což je také jeden z požadavků na bezpečnost podle evropských norem.
 • Otáčivost o 360 ° najdete u sedaček pro děti od 3 měsíců. Oceníte ji zejména v případě, kdy se dětem dělá proti směru jízdy špatně – pak stačí jen otočit sedačku po směru jízdy.

i

Zajímá vás levná autosedačka pro miminko? Bazar nabízí kousky za zlomek ceny. Pokud chcete znát názory zákazníků, přečtěte si, co říkají na autosedačky pro miminka recenze.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
GRACO Turn2Me Black Skladem > 5 ks
Autosedačka pro děti o hmotnosti 0-18 kg, upevnění pomocí ISOFIX a bezpečnostního pásu, BESIP skupina I a skupina 0 (dle evropských norem ECE), zabezpečení dítěte zajišťuje 5bodový pás, otočná o 360°, ochrana proti bočnímu nárazu, nastavitelný bezpečnostní pás, snímatelný (pratelný) potah a polohovací, hmotnost 13 kg, barva černá
4 382,-

2.
Autosedačka pro děti o hmotnosti 0-36 kg, upevnění pomocí ISOFIX a bezpečnostního pásu, BESIP skupina I, skupina II, skupina III a skupina 0+ (dle evropských norem ECE), zabezpečení dítěte zajišťuje 5bodový pás, otočná o 360°, nastavitelný bezpečnostní pás, snímatelný (pratelný) potah a polohovací, hmotnost 9,5 kg, barva šedá
4 219,-

3.
Autosedačka pro děti o hmotnosti 0-13 kg, upevnění pomocí bezpečnostního pásu, BESIP skupina 0 a 0+ a skupina I (dle evropských norem ECE), zabezpečení dítěte zajišťuje 3bodový pás, otočná o 360°, nastavitelný bezpečnostní pás, hmotnost 3,9 kg, barva šedá
3 609,-

Další nejprodávanější
225 položek
Lidovka Levné, ale dobře hodnocené
Britax Römer Baby-Safe Core Frost Grey - Autosedačka Varianty
5,0
Britax Römer Baby-Safe Core Frost Grey
Autosedačka pro děti o hmotnosti 0-13 kg, upevnění pomocí bezpečnostního pásu, BESIP skupina 0 a 0+ a skupina I (dle evropských norem ECE), zabezpečení dítěte zajišťuje 3bodový pás, otočná o 360°, nastavitelný bezpečnostní pás, hmotnost 3,9 kg, barva šedá
Super cena
3 609,- Ušetříte 281,-
Skladem 4 ks
Objednací kód: HRAls2185
Zlatá střední cesta Dobrý poměr cena/výkon
5,0 12×
BabyAuto Biro DFIX 0123 0-36kg 360°, Black
Autosedačka pro děti o hmotnosti 0-36 kg, upevnění pomocí ISOFIX a bezpečnostního pásu, BESIP skupina I, skupina II, skupina III , skupina 0 a skupina 0+ (dle evropských norem ECE), zabezpečení dítěte zajišťuje 5bodový pás, otočná o 360°, ochrana proti bočnímu nárazu, nastavitelný bezpečnostní pás, snímatelný (pratelný) potah a polohovací, hmotnost 8,1 kg, barva černá
4 999,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY168959
Zlatá střední cesta Dobrý poměr cena/výkon
Maxi-Cosi Coral 360 Essential Black - Autosedačka Varianty
5,0
Maxi-Cosi Coral 360 Essential Black
Autosedačka pro děti o hmotnosti 0-13 kg, upevnění pomocí ISOFIX (potřeba dokoupit základnu) a bezpečnostního pásu, BESIP skupina 0 a skupina 0+ (dle evropských norem ECE), zabezpečení dítěte zajišťuje 3bodový pás, otočná o 360°, ochrana proti bočnímu nárazu, nastavitelný bezpečnostní pás, snímatelný (pratelný) potah a polohovací, hmotnost 5,5 kg, barva černá
Zlevněno -5 %
6 869,- 7 196,-
Skladem 4 ks
Objednací kód: BABY18932
Pro náročné Kvalita bez kompromisů
Maxi-Cosi Mica Pro Eco i-Size Authentic Black - Autosedačka
Varianty
4,7
Maxi-Cosi Mica Pro Eco i-Size Authentic Black
Autosedačka pro děti o hmotnosti 0-18 kg, upevnění pomocí ISOFIX, BESIP skupina I a skupina 0 (dle evropských norem ECE), zabezpečení dítěte zajišťuje 5bodový pás, otočná o 360°, ochrana proti bočnímu nárazu, snímatelný (pratelný) potah a polohovací, hmotnost 14,9 kg, barva černá
Zlevněno -23 %
8 849,- 11 482,-
Skladem 5 ks
Objednací kód: BABY4547
5,0
GRACO Turn2Me Black
Autosedačka pro děti o hmotnosti 0-18 kg, upevnění pomocí ISOFIX a bezpečnostního pásu, BESIP skupina I a skupina 0 (dle evropských norem ECE), zabezpečení dítěte zajišťuje 5bodový pás, otočná o 360°, ochrana proti bočnímu nárazu, nastavitelný bezpečnostní pás, snímatelný (pratelný) potah a polohovací, hmotnost 13 kg, barva černá
Cenová bomba
4 382,- Ušetříte 617,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY3427
5,0
BOMIMI IDEAfix 360° 0123 (0-36 kg), Metalic Melange
Autosedačka pro děti o hmotnosti 0-36 kg, upevnění pomocí ISOFIX a bezpečnostního pásu, BESIP skupina I, skupina II, skupina III a skupina 0+ (dle evropských norem ECE), zabezpečení dítěte zajišťuje 5bodový pás, otočná o 360°, nastavitelný bezpečnostní pás, snímatelný (pratelný) potah a polohovací, hmotnost 9,5 kg, barva šedá
4 219,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY2230
MoMi TORDI otočná 360 modrá - Autosedačka Varianty
4,9
MoMi TORDI otočná 360 modrá
Autosedačka pro děti o hmotnosti 0-36 kg, upevnění pomocí ISOFIX, BESIP skupina I, skupina II, skupina III a skupina 0+ (dle evropských norem ECE), zabezpečení dítěte zajišťuje 5bodový pás, otočná o 360°, naklápění sedačky do lehu, ochrana proti bočnímu nárazu, nastavitelná poloha opěrek, nastavitelný bezpečnostní pás, snímatelný (pratelný) potah a polohovací, hmotnost 12 kg, barva modrá
3 989,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY22802
Britax Römer Baby-Safe Core Space Black - Autosedačka Varianty
5,0
Britax Römer Baby-Safe Core Space Black
Autosedačka pro děti o hmotnosti 0-13 kg, upevnění pomocí bezpečnostního pásu, BESIP skupina 0 a 0+ a skupina I (dle evropských norem ECE), zabezpečení dítěte zajišťuje 3bodový pás, otočná o 360°, nastavitelný bezpečnostní pás, hmotnost 3,9 kg, barva černá
Super cena
3 609,- Ušetříte 281,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: HRAls2187
MoMi TORDI otočná 360 růžová - Autosedačka
Varianty
4,9
MoMi TORDI otočná 360 růžová
Autosedačka pro děti o hmotnosti 0-36 kg, upevnění pomocí ISOFIX, BESIP skupina I, skupina II, skupina III a skupina 0+ (dle evropských norem ECE), zabezpečení dítěte zajišťuje 5bodový pás, otočná o 360°, naklápění sedačky do lehu, ochrana proti bočnímu nárazu, nastavitelná poloha opěrek, nastavitelný bezpečnostní pás, snímatelný (pratelný) potah a polohovací, hmotnost 12 kg, barva růžová
Zlevněno -8 %
3 589,- 3 886,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY22804
4,6
OSANN ONE 360 Universe Grey 0–36 kg
Autosedačka pro děti o hmotnosti 0-36 kg, upevnění pomocí ISOFIX a bezpečnostního pásu, BESIP skupina 0 a 0+, skupina I, skupina II a skupina III (dle evropských norem ECE), zabezpečení dítěte zajišťuje 5bodový pás, otočná o 360°, naklápění sedačky do lehu, ochrana proti bočnímu nárazu, nastavitelný bezpečnostní pás a snímatelný (pratelný) potah, hmotnost 10 kg, barva černá a šedá
4 869,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY14180
5,0
Autosedačka Lorelli Aviator Isofix 0-36 kg Iceberg
Autosedačka pro děti o hmotnosti 0-36 kg, upevnění pomocí ISOFIX, BESIP skupina 0 a 0+ a skupina III (dle evropských norem ECE), zabezpečení dítěte zajišťuje 5bodový pás, otočná o 360°, ochrana proti bočnímu nárazu a nastavitelná poloha opěrek, hmotnost 9,7 kg, barva zelená
3 099,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: HRAaUtSed27
 MoMi TORDI otočná 360 černá - Autosedačka Varianty
4,9
MoMi TORDI otočná 360 černá
Autosedačka pro děti o hmotnosti 0-36 kg, upevnění pomocí ISOFIX, BESIP skupina I, skupina II, skupina III a skupina 0+ (dle evropských norem ECE), zabezpečení dítěte zajišťuje 5bodový pás, otočná o 360°, ochrana proti bočnímu nárazu, nastavitelná poloha opěrek, nastavitelný bezpečnostní pás, snímatelný (pratelný) potah a polohovací, hmotnost 12 kg, barva černá
3 989,-
Skladem 5 ks
Objednací kód: BABY22801
Britax Römer Dualfix M i-Size Golden Cognac - Autosedačka Varianty
5,0
Britax Römer Dualfix M i-Size Golden Cognac
Autosedačka pro děti o hmotnosti 0-18 kg, upevnění pomocí ISOFIX, BESIP skupina I (dle evropských norem ECE), zabezpečení dítěte zajišťuje 5bodový pás, otočná o 360°, snímatelný (pratelný) potah a polohovací, hmotnost 17,6 kg, barva hnědá
Super cena
8 119,- Ušetříte 471,-
Skladem 3 ks
Objednací kód: BABYmm010
5,0
Maxi-Cosi FamilyFix 360 základna
Základna pro autosedačku - kompatibilní s Maxi-Cosi Pebble 360, Pearl 360 a Coral 360, Click-and-Go systém
Zlevněno -9 %
5 479,- 5 999,-
Skladem 5 ks
Objednací kód: BABY954
Zopa XM Plus i-Size bundle Aquatic Green - Autosedačka Varianty
5,0
Zopa XM Plus i-Size bundle Aquatic Green
Autosedačka pro děti o hmotnosti 0-13 kg, upevnění pomocí ISOFIX, BESIP skupina 0 a 0+ (dle evropských norem ECE), zabezpečení dítěte zajišťuje 3bodový pás, instalace proti směru jízdy, naklápění sedačky do lehu, nastavitelná poloha opěrek a nastavitelný bezpečnostní pás, hmotnost 4,5 kg, barva zelená
Novinka
4 627,-
Skladem 1 ks
Objednací kód: HRAls4647
3,0
Bomimi Ideafix i-Size 360° 0-36 kg Metalic Melange
Autosedačka pro děti o hmotnosti 0-36 kg, upevnění pomocí ISOFIX a bezpečnostního pásu, BESIP skupina I, skupina II, skupina III a skupina 0 (dle evropských norem ECE), zabezpečení dítěte zajišťuje 5bodový pás, otočná o 360°, ochrana proti bočnímu nárazu, nastavitelný bezpečnostní pás, snímatelný (pratelný) potah a polohovací, hmotnost 10 kg, barva šedá
Zlevněno -10 %
4 379,- 4 869,-
Skladem 4 ks
Objednací kód: HRAls4443
4,5
JOIE Gemm Pebble 0–13 kg
Autosedačka pro děti o hmotnosti 0-13 kg, upevnění pomocí ISOFIX (potřeba dokoupit základnu) a bezpečnostního pásu, BESIP skupina 0 a 0+ (dle evropských norem ECE), zabezpečení dítěte zajišťuje 5bodový pás, instalace proti směru jízdy, nastavitelný bezpečnostní pás a snímatelný (pratelný) potah, hmotnost 4 kg, barva šedá
Super cena
1 947,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY3430
5,0
Lorelli Autosedačka Lynx Isofix 0-36 kg Grey
Autosedačka pro děti o hmotnosti 0-36 kg, upevnění pomocí ISOFIX, BESIP skupina 0 a 0+ a skupina III (dle evropských norem ECE), zabezpečení dítěte zajišťuje 5bodový pás, otočná o 360°, ochrana proti bočnímu nárazu a polohovací, hmotnost 8,6 kg, barva šedá
2 449,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: LORsed02
MoMi TORDI otočná 360 šedá - Autosedačka Varianty
4,9
MoMi TORDI otočná 360 šedá
Autosedačka pro děti o hmotnosti 0-36 kg, upevnění pomocí ISOFIX, BESIP skupina I, skupina II, skupina III a skupina 0+ (dle evropských norem ECE), zabezpečení dítěte zajišťuje 5bodový pás, otočná o 360°, naklápění sedačky do lehu, ochrana proti bočnímu nárazu, nastavitelná poloha opěrek, nastavitelný bezpečnostní pás, snímatelný (pratelný) potah a polohovací, hmotnost 12 kg, barva šedá
3 849,-
Skladem 4 ks
Objednací kód: BABY22803
CARETERO Yoga 2019, Green - Autosedačka Varianty
3,5
CARETERO Yoga 2019, Green
Autosedačka pro děti o hmotnosti 0-25 kg, upevnění pomocí ISOFIX, BESIP skupina I, skupina II, skupina 0 a skupina 0+ (dle evropských norem ECE), zabezpečení dítěte zajišťuje 5bodový pás, otočná o 360°, snímatelný (pratelný) potah a polohovací, hmotnost 12,3 kg, barva zelená
4 269,-
Skladem 2 ks
Objednací kód: BABY169969
5,0
JOIE i-Base Advance základna na autosedačku
Základna pro autosedačku - kompatibilní s Joie i-Anchor Advance, Joie i-Gemm, Joie i-Snug a Joie i-Venture, elektronická signalizace správné instalace a polohovatelná
Zlevněno -5 %
3 169,- 3 319,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY10763
5,0
BeSafe iZi Go Modular i-Size X1 Metallic Mélange
Autosedačka pro děti o hmotnosti 0-13 kg, upevnění pomocí ISOFIX (potřeba dokoupit základnu) a bezpečnostního pásu, BESIP skupina 0 a 0+ (dle evropských norem ECE), zabezpečení dítěte zajišťuje 5bodový pás, instalace proti směru jízdy, ochrana proti bočnímu nárazu a snímatelný (pratelný) potah, hmotnost 4,7 kg, barva šedá
5 999,-
Skladem poslední 2 ks
Objednací kód: BABY9914
4,0
Zopa Voyager 2
Autosedačka pro děti o hmotnosti 0-18 kg, upevnění pomocí ISOFIX, BESIP skupina I, skupina 0 a skupina 0+ (dle evropských norem ECE), zabezpečení dítěte zajišťuje 5bodový pás, otočná o 360°, ochrana proti bočnímu nárazu, nastavitelná poloha opěrek, nastavitelný bezpečnostní pás, snímatelný (pratelný) potah a polohovací, hmotnost 12 kg, barva šedá
Super cena
6 439,- Ušetříte 551,-
Skladem 2 ks
Objednací kód: BABY169380
Maxi-Cosi Pearl 360 autosedačka Authentic Graphite (bez základny FamilyFix 360) - Autosedačka Varianty
3,7
Maxi-Cosi Pearl 360 autosedačka Authentic Graphite (bez základny FamilyFix 360)
Autosedačka pro děti o hmotnosti 0-18 kg, upevnění pomocí ISOFIX (potřeba dokoupit základnu), BESIP skupina I a skupina 0 (dle evropských norem ECE), zabezpečení dítěte zajišťuje 5bodový pás, otočná o 360°, ochrana proti bočnímu nárazu, snímatelný (pratelný) potah a polohovací, hmotnost 8 kg, barva šedá
6 979,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY961

Autosedačky pro miminka

Pětibodové pásy autosedačky: Výhody a jak upoutat dítě Pětibodové pásy autosedačky jsou bezpečnostní pásy, které vedou přes ramena, bedra a mezi nožičkama dítěte. Tento systém poutání je většinou využíván u autosedaček kategorie I a II.
Zajímalo nás, jak dopadlo v roce 2021 testování dětských autosedaček, a která autosedačka pro konkrétní skupinu dětí byla vyhodnocena jako nejlepší dětská autosedačka. K porovnání jsme si vzali dva velikány, kteří provádějí test autosedaček každoročně a mají naši důvěru...

Autosedačky pro miminka

V kategorii Autosedačky pro miminka máme právě teď na Alza.cz celkem 225 produktů.
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné autosedačky pro miminka Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší autosedačky pro miminka Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší autosedačky pro miminka Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v autosedačky pro miminka recenze
P-DC1-WEB02
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací