Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Naše pobočky jsou aktuálně otevřeny od pondělí do soboty pouze pro výdej zboží.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 347 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny, od pondělí do soboty.

Ochutnávka Black Friday - MAXI Sunar brandweek

Kočárky

0

Vybrat kočárek bývá pro nastávající rodiče jedním z nejtěžších úkolů. Kombinovaný, nebo sportovní? Tři kolečka, nebo čtyři? Vyznat se mezi tolika typy, značkami a parametry může být pěkný oříšek. Poradíme vám, jak se mezi kočárky zorientovat a na co se zaměřit při samotném výběru.

Pokračovat

Jak vybrat kočárek? Prvním krokem je zvolit správný typ

Prvním krokem, jak vybrat kočárek, je zvolit si takový typ, který právě potřebujete. Na výběr máte několik druhů, z nichž každý je vhodný pro jinou věkovou kategorii a k jinému účelu. Jaké kočárky naleznete v nabídce?

Hluboký kočárek využijete ihned po narození miminka

Hluboké kočárky jsou vhodné pro miminka od narození do přibližně 6 měsíců – poté chce dítě objevovat okolní svět. Jsou typické větším prostorem a vyšším odpružením, což oceníte zejména při houpání a procházkách. Nevýhodou je, že hluboký kočárek má horší skladnost a za pár měsíců budete muset kupovat jiný.

i

Kočárky pro dvojčata či sourozence ocení maminky více dětí

Kočárky pro dvojčata či různě staré sourozence ocení všichni rodiče, kteří mají více dětí. V tomto typu kočárku můžete vozit děti buď vedle sebe, nebo za sebou. Kočárek pro dvojčata má nevýhodu v těžší manipulaci, a to zejména při cestování.

Kombinované kočárky aneb z hlubokého na sportovní za pár minut

Kombinované kočárky představují několik typů v jednom. Největší výhodou je, že je využije novorozené miminko, kojenec i dítě do 3 let – proto patří mezi nejoblíbenější volbu rodičů. V nabídce naleznete kočárek 3v1 nebo 2v1.

 • Dětský kočárek dvojkombinace zahrnuje kromě podvozku hlubokou a sportovní korbu. Až tedy dítě vyroste z hlubokého kočárku, snadno a během pár minut jej proměníte v krásný sporťák.
 • Dětský kočárek trojkombinace obsahuje nejen hlubokou a sportovní korbu, ale jeho součástí je také dětská autosedačka – vše ve sjednoceném designu. Vhodný je tedy pro rodiče, kteří cestují autem.

Sportovní kočárek se perfektně hodí do terénu i na sport

Sportovní kočárky většinou rodiče kupují po dosloužení hlubokého kočárku. Děti v nich jezdí nejdéle, a proto by měly být komfortní a kvalitně zpracované. Zaměřte se především na opěrku, která by měla být polohovatelná až do úplného lehu, aby v kočárku mohlo dítě i spát. Sportovní kočárek se skvěle hodí do terénu a na sport.

 • Některé modely sportovních kočárků umožňují nastavit směr jízdy dítěte. Buď se jedná o systém s přehazovací rukojetí na obě strany, nebo o předělání samotné sportovní sedačky čelem či zády k vám.

Jestliže budete s kočárkem provozovat jakýkoliv sport, tedy například běhat nebo bruslit, volte sportovní kočárek s praktickou ruční brzdou na rukojeti.

Golfový dětský kočárek se pyšní skladností a snadnou manipulací

Golfové kočárky mají řadu výhod, mezi které patří především skladnost, snadná manipulace a nízká hmotnost. Není příliš vhodný na celodenní ježdění, využívat jej budete spíše při kratších procházkách či cestování. Některé typy umožňují polohování zad a nohou. Golfky jsou určené především pro děti, které již umí sedět.

Hluboký dětský kočárek
Hluboký kočárek

Kombinované dětské kočárky
Kombinovaný kočárek

Sportovní dětský kočárek
Sportovní kočárek

Golfový dětský kočárek
Golfový kočárek

Kočárky nabízí řadu příslušenství, které vám zpříjemní procházky

Příslušenství ke kočárku vám zpříjemní procházky v každém počasí. Díky němu bude dítě v teple, nebude oslněno sluncem a může si po cestě i hrát. Jaké doplňky kočárky nabízí?

 • Korbičky a stříšky slouží jako doplňkové zboží ke stávajícím kočárkům. V letním období stříšku vytvářející stín jistě oceníte. Korbičku naopak můžete využít ke sportovním kočárkům či jako náhradní.
 • Fusaky patří mezi nezbytnou dětskou výbavičku. Neslouží pouze v zimním období, můžete pořídit i celoroční či letní kousek. Pro fusak platí, že reguluje tělesnou teplotu v každém počasí.
 • Rukávníky a nánožníky chrání před zimou nejen miminko, ale také toho, kdo kočárek řídí. Nánožník udržuje miminko od pasu dolů v teple, rukávník pak slouží k ochraně „řidičových” rukou před zimou.
 • Deky udržují miminko v teple, dodávají mu pocit bezpečí a také jej chrání. Mají velmi multifunkční využití, jelikož jsou vhodné nejen do kočárku, ale také do postýlky či při cestování.
 • Podložky jsou skvělým pomocníkem při údržbě. Slouží jako ochrana svrchního potahu proti znečištění a mechanickému poškození. Díky nim budou navíc děti v pohodlí a teple.
 • Přebalovací tašky na kočárek jsou nezbytným pomocníkem při procházkách. Do tašky totiž umístíte veškeré nezbytnosti, které byste mohli na cestách potřebovat. Na kratší vycházky vám postačí praktický organizér.
 • Hračky perfektně zabaví miminko i při delších procházkách. Stačí je jednoduše zavěsit na kočárek – mohou navíc vydávat různé zvuky či melodie, které si vaše děťátko zamiluje.
 • Další příslušenství ke kočárku zahrnuje například: pláštěnku, moskytiéru, držák na pití, úložný košík na drobnosti, hrací pult nebo například adaptér na kočárek pro autosedačku.

Dětské kočárky pro miminka i větší děti potřebují především vhodná kolečka

Kolečka si zaslouží více pozornosti, než by se na první pohled mohlo zdát. Dětské kočárky pro miminka i větší děti se správnými kolečky přispívají ke komfortu dítěte i ke snadnější ovladatelnosti. Na co se zaměřit při výběru?

Fixní, nebo otočná kolečka? Záleží, kde kočárek využíváte

Kočárek může mít buďto fixní, nebo otočná kolečka. Výběr závisí především na tom, v jakém terénu jezdíte.

 • Fixní kolečka zjednodušují jízdu v terénu – kočárek s pevnými koly se ale o něco hůř ovládá na rovině.
 • Otočná kolečka usnadňují ovládání kočárku na rovině – můžete se s ním v podstatě otočit na místě.

i

Pokud chcete chodit na procházky i do terénu, dbejte na to, aby šla otočná kolečka zaaretovat, tedy zablokovat proti samovolnému otáčení.

Hledáte kočárek do města, nebo spíše do terénu? Vyberte správný materiál koleček

Při výběru koleček si také položte otázku, zda kočárek využíváte do města, nebo spíše do terénu – dle toho se odvíjí vhodný materiál.

 • Nafukovací kolečka jsou ideální do parků a na lesní cesty. Velmi oblíbená jsou také při sportování či procházkách v terénu. Při píchnutí však musíte vyměnit celou duši, což je nepatrně náročnější.
 • Pěnová kolečka jsou vyrobena z pevné a pružící pěny a hodí se především na procházky ve městě. Výhodou je, že je nikdy nepíchnete, a tak máte prakticky bezúdržbový kočárek.
 • Pogumovaná kolečka hravě zvládnou i náročnější terén, a tak se nemusíte bát ani nerovností na chodníku. Jsou vyrobena z kvalitní gumy, která má dlouhou životnost.
 • Plastová kolečka jsou vhodná především pro jízdu ve městě, kde nejsou velké nerovnosti. Výhodou je, že nemusíte nic dofukovat ani se o nic starat – stačí pouze vyrazit do víru města.

Dětský kočárek - nafukovací kolečka
Nafukovací kolečka

Dětský kočárek - pěnová kolečka
Pěnová kolečka

Dětský kočárek - pogumovaná kolečka
Pogumovaná kolečka

Dětský kočárek - plastová kolečka
Plastová kolečka

Dětské kočárky mohou mít různý počet koleček

Dětské kočárky mají většinou buď 3, nebo 4 kolečka. Rodiče si často myslí, že tříkolové kočárky jsou méně stabilní, ale není to tak úplně pravda. Stabilitu kočárku ovlivňuje vyvážení a vzdálenost mezi jeho koly. Tříkolové kočárky jsou vhodné na běhání, in-line bruslení a do těžšího terénu – ocení je tak spíše sportovně založení rodiče.

Golfové kočárky mají většinou 6 koleček (vzadu zdvojená, vepředu jednoduchá) nebo 8 koleček (vzadu i vepředu zdvojená).

Nejlepší kočárky mají 3 rysy – nízkou hmotnost, vysokou nosnost a správné rozměry

Nejlepší kočárky se vyznačují zejména 3 vlastnostmi – nízkou hmotností, vysokou nosností a správnými rozměry. Tyto vlastnosti oceníte zejména, pokud budete kočárek nosit do patra, do schodů k výtahu, do MHD, nebo i jen nakládat do auta – čím bude lehčí, tím lepší. Co byste o parametrech měli vědět?

 1. Hmotnost kočárku nepodceňujte, ať se jízda nestane vaší noční můrou. Nezapomeňte k samotné hmotnosti, která se pohybuje od 6 do cca 18 kg, připočíst také váhu dítěte.
 2. Nosnost u hlubokých kočárků řešit příliš nemusíte, ovšem při výběru dalších typů ji neopomínejte. Běžná nosnost je do 15 kg, ovšem některé modely vydrží 20 kg a více – vždy je lepší vyšší nosnost.
 3. Rozměry jsou velmi důležité. Korbička by měla být dostatečně velká, aby bylo dítě v pohodlí. Celkové rozměry pak zjišťujte z důvodu skladnosti. Vybírejte také správnou výšku, ať se nehrbíte.

A co rukojeť? Dětské kočárky mají dvě rukojeti nebo jednu vcelku

Dětské kočárky mají buď dvě rukojeti, nebo jednu vcelku. Dvě rukojeti mají většinou jen golfové kočárky, a proto se jim také někdy říká golfové hole. Rukojeť vcelku je výhodnější v tom, že lze kočárek snadněji ovládat.

i

Pokud bude kočárek vozit více lidí s různou výškou, vybírejte modely s výškově nastavitelnou rukojetí, která zajistí maximálně pohodlnou cestu.

Skladné kočárky oceníte při častém cestování a nedostatku místa

Pokud budete kočárek často skládat do auta, nebo jej doma uskladňovat ve složeném stavu, rozhodně se zaměřte na mechanismus skládání. Některé golfové a sportovní kočárky jdou jednoduše složit jedním pohybem, u dalších kočárků se při jejich rozebírání můžete pěkně zapotit. Důležité jsou rovněž rozměry ve složeném stavu.

Bezpečnost především – kočárek musí mít kvalitní pásy

Bezpečnost dítěte je na prvním místě, a proto musí mít kočárek mimo jiné i kvalitní pásy. Ty by měly být pro maximální komfort dítěte polstrované a mít nekomplikovaný mechanismus. Z čeho lze vybírat?

 • Tříbodové připoutání představuje připoutání dítěte přes ramena k pasu, nebo mezi nožičkami do pasu.
 • Pětibodové připoutání znamená připoutání od shora až dolů, tedy od ramen přes boky až mezi nožičky.

Dětský kočárek, a to především ten golfový a sportovní, vybírejte také s ohledem snadnou údržbu. Dítě bude v kočárku pravděpodobně i jíst a pít, proto by jeho potahy měly jít sundat a vyprat.

Některé dětské kočárky můžete také snadno polohovat

Polohovací dětské kočárky se snadno přizpůsobí aktuálním potřebám dítěte. Hodí se proto například na delší procházky a na výlety. Jedná se většinou o polohování opěrky zad, a to až do 5 různých poloh a polohování opěrky nohou, aby dítěti nevisely nohy dolů z kočárku a mohlo klidně spinkat.

i

Je panenka největším kamarádem vaší malé holčičky? Potom se neváhejte podívat na kočárky pro panenky, které jsou krásné, lehké a snadno se ovládají. Na své si přijdou i domácí mazlíčci, pro které existuje kočárek pro psy.

A co design? V nabídce jsou luxusní kočárky a spousta různých odstínů

V dnešní době máte na výběr mnoho různých designů a odstínů. V nabídce jsou nejen luxusní kočárky v elegantních zpracováních s promyšlenými detaily, ale i nádherně barevné kočárky, ze kterých si vybere každý.

Sháníte levné kočárky? Bazar je skvělým místem, kde naleznete nádherné zboží za zlomek ceny. Pokud vás při výběru zajímá názor zákazníků, přečtěte si, co říkají na dětské kočárky recenze.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací na stránce.
Pokud máte dotaz, či požadavek, využijte zákaznické podpory.
Chybí Vám něco? Je něco uvedeno špatně?
197 položek
Petite&Mars Move Shadow Grey 2020 - Kočárek
Varianty
Petite&Mars Move Shadow Grey 2020
Kočárek sportovní, vhodný pro děti do 15 kg, pěnová kola, polohovatelná opěrka nohou, uzamykatelná kola (možnost aretace), polohovatelná zádová opěrka a pětibodový bezpečnostní pás, úložný košík na drobnosti

3 999,- bez DPH 3 305,-
1 ks
Koupit
Skladem 2 ks
Můžete mít dnes od 17:00
Objednací kód: BABY10514
Petite&Mars Musca Carbon Grey 2020 - Kočárek Varianty
Petite&Mars Musca Carbon Grey 2020
Kočárek golfový, vhodný pro děti do 15 kg, pogumovaná kola, polohovatelná opěrka nohou, uzamykatelná kola (možnost aretace), polohovatelná zádová opěrka a pětibodový bezpečnostní pás, úložný košík na drobnosti

2 399,- bez DPH 1 983,-
1 ks
Koupit
Skladem 1 ks
Můžete mít dnes od 17:00
Objednací kód: BABY10502
VALCO Snap Trend Sport Tailor Made Black - charcoal - Kočárek Varianty
VALCO Snap Trend Sport Tailor Made Black - charcoal
Kočárek sportovní, vhodný pro děti do 20 kg, nafukovací kola, nastavitelná rukojeť a uzamykatelná kola (možnost aretace), úložný košík na drobnosti

11 989,- bez DPH 9 908,-
1 ks
Koupit
Skladem 4 ks
Můžete mít dnes od 17:00
Objednací kód: BABY6323
JOIE Mytrax gray flannel - Kočárek Varianty
JOIE Mytrax gray flannel
Kočárek sportovní, vhodný pro děti do 30 kg, nafukovací kola, odnímatelné madlo/hrazdička, polohovatelná opěrka nohou, uzamykatelná kola (možnost aretace), polohovatelná zádová opěrka a pětibodový bezpečnostní pás, úložný košík na drobnosti a držák na pití

6 989,- bez DPH 5 776,-
1 ks
Koupit
Skladem 4 ks
Můžete mít dnes od 17:00
Objednací kód: KSPL568
JOIE Mytrax Flex signature noir
Kočárek sportovní, vhodný pro děti do 30 kg, nafukovací kola, odnímatelné madlo/hrazdička, polohovatelná opěrka nohou, uzamykatelná kola (možnost aretace), polohovatelná zádová opěrka a pětibodový bezpečnostní pás, úložný košík na drobnosti a držák na pití

8 189,- bez DPH 6 768,-
1 ks
Koupit
Skladem 1 ks
Můžete mít dnes od 17:00
Objednací kód: KSPL567
JOIE Pact gray flannel
Kočárek golfový, vhodný pro děti do 19,5 kg, plastová kola, odnímatelné madlo/hrazdička, polohovatelná opěrka nohou, uzamykatelná kola (možnost aretace), polohovatelná zádová opěrka a pětibodový bezpečnostní pás, úložný košík na drobnosti a pláštěnka

3 989,- bez DPH 3 297,-
1 ks
Koupit
Skladem 5 ks
Můžete mít dnes od 17:00
Objednací kód: KSPL564
VALCO Snap Trend Tailor Made Black - denim - Kočárek Varianty
VALCO Snap Trend Tailor Made Black - denim
Kočárek sportovní, vhodný pro děti do 20 kg, plastová kola, nastavitelná rukojeť a uzamykatelná kola (možnost aretace), úložný košík na drobnosti

10 990,- bez DPH 9 083,-
Koupit
Skladem poslední kus
Můžete mít dnes od 17:00
Objednací kód: BABY6320
Petite&Mars Kočárek Street - černý
Kočárek sportovní, nastavitelná rukojeť, polohovatelná opěrka nohou, uzamykatelná kola (možnost aretace), polohovatelná zádová opěrka a pětibodový bezpečnostní pás, úložný košík na drobnosti

3 990,- bez DPH 3 298,-
1 ks
Koupit
Skladem 5 ks
Můžete mít dnes od 17:00
Objednací kód: BABY7775
Britax Römer B-Motion 4 - Khaki - Kočárek
Varianty
Britax Römer B-Motion 4 - Khaki
Kočárek sportovní, vhodný pro děti do 17 kg, nafukovací kola, nastavitelná rukojeť, odnímatelné madlo/hrazdička, uzamykatelná kola (možnost aretace), polohovatelná zádová opěrka a pětibodový bezpečnostní pás,

7 990,- bez DPH 6 603,-
Koupit
Skladem poslední kus
Můžete mít dnes od 17:00
Objednací kód: BABY9023
Petite&Mars Move Iron Green 2020 - Kočárek
Varianty
Petite&Mars Move Iron Green 2020
Kočárek sportovní, vhodný pro děti do 15 kg, pěnová kola, polohovatelná opěrka nohou, uzamykatelná kola (možnost aretace), polohovatelná zádová opěrka a pětibodový bezpečnostní pás, úložný košík na drobnosti

3 999,- bez DPH 3 305,-
1 ks
Koupit
Skladem 5 ks
Můžete mít dnes od 17:00
Objednací kód: BABY10516
VALCO Snap 4 Tailor Made Sport - Denim - Kočárek Varianty
VALCO Snap 4 Tailor Made Sport - Denim
Kočárek sportovní, vhodný pro děti do 20 kg, nafukovací kola, uzamykatelná kola (možnost aretace) a pětibodový bezpečnostní pás, úložný košík na drobnosti

-3% 8 799,-
8 499,- bez DPH 7 024,-
1 ks
Koupit
Skladem 2 ks
Můžete mít dnes od 17:00
Objednací kód: BABY6772
Kinderkraft Cruiser 2020 grey - Kočárek
-6%
Varianty
Kinderkraft Cruiser 2020 grey
Kočárek sportovní, vhodný pro děti do 15 kg, pogumovaná kola, polohovatelná opěrka nohou, uzamykatelná kola (možnost aretace), polohovatelná zádová opěrka a pětibodový bezpečnostní pás,

-6% 3 199,-
2 999,- bez DPH 2 479,-
1 ks
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na 2 prodejnách
Objednací kód: BABY9956
JOIE Versatrax grey flannel - Kočárek Varianty
JOIE Versatrax grey flannel
Kočárek sportovní, vhodný pro děti do 22 kg, pogumovaná kola, odnímatelné madlo/hrazdička, polohovatelná opěrka nohou, uzamykatelná kola (možnost aretace), polohovatelná zádová opěrka a pětibodový bezpečnostní pás, úložný košík na drobnosti, držák na pití a pláštěnka

8 289,- bez DPH 6 850,-
1 ks
Koupit
Skladem 3 ks
Můžete mít dnes od 17:00
Objednací kód: KSPL576
JOIE Muze LX cranberry - Kočárek Varianty
JOIE Muze LX cranberry
Kočárek sportovní, vhodný pro děti do 23 kg, plastová kola, odnímatelné madlo/hrazdička, polohovatelná opěrka nohou, uzamykatelná kola (možnost aretace), polohovatelná zádová opěrka a pětibodový bezpečnostní pás, nánožník, úložný košík na drobnosti a držák na pití

2 789,- bez DPH 2 305,-
1 ks
Koupit
Skladem 5 ks
Můžete mít dnes od 17:00
Objednací kód: KSPL566
Petite&Mars Grand II Golden Ebony 3v1 2020 - Kočárek Varianty
Petite&Mars Grand II Golden Ebony 3v1 2020
Kočárek kombinovaný, vhodný pro děti do 15 kg, pogumovaná kola, nastavitelná rukojeť, polohovatelná opěrka nohou, uzamykatelná kola (možnost aretace), polohovatelná zádová opěrka a pětibodový bezpečnostní pás, úložný košík na drobnosti a pláštěnka

9 990,- bez DPH 8 256,-
1 ks
Koupit
Skladem 2 ks
Můžete mít dnes od 17:00
Objednací kód: BABY9866
Petite&Mars Grand II Platinum Indigo 3v1 2020 - Kočárek Varianty
Petite&Mars Grand II Platinum Indigo 3v1 2020
Kočárek kombinovaný, vhodný pro děti do 15 kg, pogumovaná kola, nastavitelná rukojeť, polohovatelná opěrka nohou, uzamykatelná kola (možnost aretace), polohovatelná zádová opěrka a pětibodový bezpečnostní pás, úložný košík na drobnosti a pláštěnka

9 990,- bez DPH 8 256,-
1 ks
Koupit
Skladem 3 ks
Můžete mít dnes od 17:00
Objednací kód: BABY9868
Petite&Mars Up Carbon Grey 2020 - Kočárek Varianty
Petite&Mars Up Carbon Grey 2020
Kočárek sportovní, vhodný pro děti do 15 kg, pogumovaná kola, polohovatelná opěrka nohou, uzamykatelná kola (možnost aretace), polohovatelná zádová opěrka a pětibodový bezpečnostní pás, úložný košík na drobnosti

4 299,- bez DPH 3 553,-
1 ks
Koupit
Skladem 2 ks
Můžete mít dnes od 17:00
Objednací kód: BABY10512
Petite&Mars Easy Iron Green 2020 - Kočárek Varianty
Petite&Mars Easy Iron Green 2020
Kočárek sportovní, vhodný pro děti do 15 kg, pogumovaná kola, polohovatelná opěrka nohou, uzamykatelná kola (možnost aretace), polohovatelná zádová opěrka a pětibodový bezpečnostní pás, úložný košík na drobnosti

2 999,- bez DPH 2 479,-
1 ks
Koupit
Skladem 2 ks
Můžete mít dnes od 17:00
Objednací kód: BABY10505
Petite&Mars Easy Carbon Grey 2020 - Kočárek Varianty
Petite&Mars Easy Carbon Grey 2020
Kočárek sportovní, vhodný pro děti do 15 kg, pogumovaná kola, polohovatelná opěrka nohou, uzamykatelná kola (možnost aretace), polohovatelná zádová opěrka a pětibodový bezpečnostní pás, úložný košík na drobnosti

2 999,- bez DPH 2 479,-
1 ks
Koupit
Skladem 3 ks
Můžete mít dnes od 17:00
Objednací kód: BABY10504
VALCO Snap Trend Sport Tailor Made Black - denim - Kočárek Varianty
VALCO Snap Trend Sport Tailor Made Black - denim
Kočárek sportovní, vhodný pro děti do 20 kg, nafukovací kola, nastavitelná rukojeť a uzamykatelná kola (možnost aretace), úložný košík na drobnosti

11 989,- bez DPH 9 908,-
1 ks
Koupit
Skladem 2 ks
Můžete mít dnes od 17:00
Objednací kód: BABY6322
Topmark MIKA Růžový
Kočárek golfový, vhodný pro děti do 15 kg, pěnová kola, polohovatelná opěrka nohou, uzamykatelná kola (možnost aretace), polohovatelná zádová opěrka a pětibodový bezpečnostní pás, úložný košík na drobnosti

1 999,- bez DPH 1 652,-
1 ks
Koupit
Skladem 1 ks
Můžete mít dnes od 17:00
Objednací kód: BABY9856
Zopa Move Silver Grey / Black
Kočárek sportovní, vhodný pro děti do 15 kg, pogumovaná kola, nastavitelná rukojeť, odnímatelné madlo/hrazdička, polohovatelná opěrka nohou, uzamykatelná kola (možnost aretace), polohovatelná zádová opěrka a pětibodový bezpečnostní pás, nánožník, úložný košík na drobnosti a pláštěnka

7 469,- bez DPH 6 173,-
1 ks
Koupit
Skladem 5 ks
Můžete mít dnes od 17:00
Objednací kód: BABY9054
Britax Römer B-Motion 4 PLUS - Černá
Kočárek sportovní, vhodný pro děti do 26 kg, nafukovací kola, polohovatelná opěrka nohou, uzamykatelná kola (možnost aretace), nastavitelná rukojeť, odnímatelné madlo/hrazdička, polohovatelná zádová opěrka a pětibodový bezpečnostní pás,

7 990,- bez DPH 6 603,-
1 ks
Koupit
Skladem 3 ks
Můžete mít dnes od 17:00
Objednací kód: BABY9026
JOIE Mytrax pavement - Kočárek Varianty
JOIE Mytrax pavement
Kočárek sportovní, vhodný pro děti do 30 kg, nafukovací kola, odnímatelné madlo/hrazdička, polohovatelná opěrka nohou, uzamykatelná kola (možnost aretace), polohovatelná zádová opěrka a pětibodový bezpečnostní pás, úložný košík na drobnosti a držák na pití

6 989,- bez DPH 5 776,-
1 ks
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 17:00
Objednací kód: KSPL570

Kočárky

Kočárky

V kategorii Kočárky máme právě teď na Alza.cz celkem 197 produktů.

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné kočárky Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší kočárky Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší kočárky Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v kočárky recenze

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
WEB19
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi